Статьи

розблокування Windows

"Windows заблокований" або "Ваш комп'ютер заблокований" - саме так зловмисники лякають користувачів ПК, підсовуючи їм шкідливі програми, іменовані "банерами", "вірусами-вимагачами" або "блокерами".

У разі, якщо вам вдалося підчепити подібну заразу на свій комп'ютер не варто сильно засмучуватися і лякатися. Сам банер-вимагач може виглядати так:

Напис у вікні трояна-здирника може налякати недосвідченого користувача:

"WINDOWS ЗАБЛОКОВАНІ! Додатком Microsoft Security Essentials був зафіксований неправомірний доступ до матеріалів порнографічного змісту, а також, копіювання і тиражування відеоматеріалів містять елементи насильства або педофілії".

На моїй практиці були випадки, коли користувачі по кілька днів побоювалися звертатися до кого-небудь з-за страху бути осміяними, тому що інші могли подумати, що вони і справді займалися "копіюванням і тиражуванням відеоматеріалів з елементами насильства і педофілії".

Насправді нічого страшного в такому банері немає, зловмисники, які їх розповсюджують, заражають цілком нешкідливі сайти, що не мають відношення до сексуального контенту або збочень.

Якщо вам потрібен платний виїзд по Києву, телефонуйте за номером (063) 343-22-13. Я приїду в зручне для вас час, коректно видалю даний вірус, зберігши всі дані.

Також, ви можете спробувати самостійно позбавитися від цієї зарази, для цього:

1 Перезавантажте комп'ютер через кнопку RESET, щоб вийшло вікно вибору безпечного режиму

2 Зайдіть в меню "Безпечний режим з підтримкою командного рядка". Чому саме такий? Тому що саме в такому режимі Windows не грузить Провідник, Автозавантаження і всі супутні процеси, в тому числі і віруси

3 Наберіть в командному рядку "regedit". Відкриється редактор реєстру Windows - серце вашої операційної системи. Або, якщо хочете - її мозок. Робота з реєстром вимагає акуратності, тому що видалення ключового параметра може привезти до відмови всієї системи.

<4 В редакторі реєстру Windows відкрийте кущ:

HKEY_CURRENT_USER \ Software \ Microsoft \ Windows NT \ CurrentVersion \ Winlogon, де видаліть значення Shell. Запам'ятайте шлях до папки, де знаходиться вірус.

Запам'ятайте шлях до папки, де знаходиться вірус

5 Перейдіть в розділ Run, який знаходиться в наступному розділі реєстру

HKEY_CURRENT_USER \ Software \ Microsoft \ Windows \ CurrentVersion \ Run: і також видаліть всі елементи завантаження вірусу. При кожному включенні ПК, в цей розділ вірус додає свої значення. Зазвичай вони починаються з латинської літери S, далі йдуть довільні цифри. Наприклад, S168165146 або S56128197

6 Після того, як всі значення видалені, в командному рядку наберіть Explorer і натисніть Enter. Завантажиться наш робочий стіл. Переходимо в папку, де лежить вірус (раніше я вам сказав запам'ятати шлях до директорії з ним) і видаляємо зловреда.

7 Перезавантажуємося в звичайному режимі, радіємо. Для порядку, треба завантажити безкоштовні утиліти на зразок Kaspersky Removal Tool або DrWeb CureIt , Якими повністю перевірити жорсткі диски комп'ютера. Можна знайти багато цікавого.

PS Вище був показаний урок видалення вірусу-здирника на прикладі операційної системи Windows XP. Для Windows 7 порядок дій аналогічний.

Нічого не виходить? Щоб прибрати банер "Windows заблокований" викличте комп'ютерного майстра додому. Телефон (063) 343-22-13

Вам також може бути цікаво:

Чому саме такий?
Нічого не виходить?

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача