Статьи

Роль фотографії в веб-дизайні

  1. інформативні фото
  2. привертають фото
  3. спонукають фото
  4. Об'єкти і особи
  5. персоналізація

Karina | 28.07.2014

Дуже часто успіх веб-сайту безпосередньо пов'язаний з якісною фотозйомкою. Це стосується абсолютно будь-якої спрямованості - будь-то каталог взуття або сайт по доставці суші. Зображення та знімки товару повинні виглядати презентабельно. Яким би гарним не був сайт з технічного боку, фотографії поганої якості зведуть всі старання дизайнера нанівець. Саме тому багато веб-студії пропонують свої послуги фотозйомки. При такому підході проект виходить по-справжньому якісним.

Отже, яка роль фотографії в веб-дизайні? Якими фотознімками та зображеннями можна привернути увагу користувачів? Про це ви дізнаєтесь нижче.

Одноманітні сторінки з повторюваними фотографіями - це нудно і непрофесійно. А реальні фото, зняті спеціально для конкретного сайту, викличуть інтерес у відвідувачів і залучать цільову аудиторію. Не економте на розробці сайту - це ваш інструмент, який продає 24 години на добу!

інформативні фото

Стартова сторінка веб-сайту - перше, що бачить відвідувач. Вона повинна тут же розповісти про ваш бізнес. Великі, яскраві зображення - кращий спосіб передати всю суть.

Рекомендація: використовуйте анімовану галерею, щоб передати всю важливу інформацію в компактному вигляді.

Відмінне оформлення сайту магазину одягу та екіпіровки moto Відмінне оформлення сайту магазину одягу та екіпіровки moto.oakley.com

привертають фото

Необхідно, щоб знімки захоплювали з першого погляду. Зображення повинні отримати емоційний відгук від відвідувача - це і є основна якість професійної фотографії.

Рекомендація: визначте дію, яке ви хотіли б отримати від вашої аудиторії: підписатися, купити, подзвонити, зробити пожертвування.

Привабливі знімки на сайті доставки свіжої їжі picfresh Привабливі знімки на сайті доставки свіжої їжі picfresh.com.au

спонукають фото

Екшн-зображення краще пасивних. Покажіть людям всю індивідуальність і енергійність вашого продукту або бренду. Такі фото мають барвисті кольори і високу різкість. Додайте такі знімки всюди, щоб затримати відвідувача на сайті.

Рекомендація: виберіть для вашої галереї тільки живі зображення, нехай їх буде менше, але вони будуть працювати.

Яскраві фото на frankdigital Яскраві фото на frankdigital.com.au

Об'єкти і особи

Всі люди - істоти соціальні, тому за допомогою фотографій осіб можна легко привернути увагу. Безумовно, якщо ви просуваєте послуги або товари, необхідно використовувати ті знімки, які виставлять їх в найкращому світлі. В даному випадку, фото особи послужить як способу передачі емоцій.

Рекомендація: для інтернет-магазинів важливо показати товар з усіх ракурсів. Для цього необхідно завантажити декілька знімків, щоб кожна сторона проглядалася на окремому зображенні.

Легкий і приємний дизайн сайту з якісними фотографіями товару danielladraper Легкий і приємний дизайн сайту з якісними фотографіями товару danielladraper.com

персоналізація

Буває так, що ви знайшли ту саму фотографію, яка підходить ідеально під ваш сайт, але, на жаль, не гармоніює з його дизайном. Це не проблема. Скористайтеся редакторами - зміна контрастності і відтінків, обрізка, баланс кольорів та інші настройки допоможуть зробити зображення таким, як вам потрібно.

Не бійтеся експериментувати і епатувати. Не піддавайтеся бажанням використовувати заїжджені фотографії. Пам'ятайте: який би сайт ви не створювали, головне - унікальність!

Отже, яка роль фотографії в веб-дизайні?
Якими фотознімками та зображеннями можна привернути увагу користувачів?

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Финансовые новости мира
Вернуться в раздел Профессия экономист Экономисты востребованы в компаниях, где требуется контролировать расходы, правильно рассчитывать средства, где необходим постоянный анализ экономической деятельности

Транспортное средство закон
Пункт 1.5. ПДД гласит: «Участники дорожного движения должны действовать таким образом, чтобы не создавать опасности для движения и не причинять вреда», а в пункте 1.2. указано: «Участник дорожного движения»

Квест кімната дніпро
Законопроект о запрете посещения квестов детьми младше 14 лет прокомментировал один из самых популярных в России квест-агрегаторов. Поправки в городской закон о мерах по предупреждению причинения вреда

Труба в изоляции Valsir Pexal
На сегодняшний день имеется масса самых разных отделочных материалов, которые можно использовать, как внутри, так и снаружи помещения в качестве декоративного элемента, однако большинство из них имеет

Роллы
От того, как и чем мы питаемся зависит очень многое. Это и самочувствие и внешность и общее состояние здоровья. Несмотря на широкое предложение, вопросы правильного и вкусного питания стоят очень остро.

Дешевая доставка суши
Суши можно не только запивать, но и заедать: хорошо с суши сочетаются тэмпура (обжаренные в специальном кляре ломтики овощей, грибы или морепродукты), а также мисо-суп (суп, заправленный бобовой пастой).