Статьи

Роль фотографії в веб-дизайні

  1. інформативні фото
  2. привертають фото
  3. спонукають фото
  4. Об'єкти і особи
  5. персоналізація

Karina | 28.07.2014

Дуже часто успіх веб-сайту безпосередньо пов'язаний з якісною фотозйомкою. Це стосується абсолютно будь-якої спрямованості - будь-то каталог взуття або сайт по доставці суші. Зображення та знімки товару повинні виглядати презентабельно. Яким би гарним не був сайт з технічного боку, фотографії поганої якості зведуть всі старання дизайнера нанівець. Саме тому багато веб-студії пропонують свої послуги фотозйомки. При такому підході проект виходить по-справжньому якісним.

Отже, яка роль фотографії в веб-дизайні? Якими фотознімками та зображеннями можна привернути увагу користувачів? Про це ви дізнаєтесь нижче.

Одноманітні сторінки з повторюваними фотографіями - це нудно і непрофесійно. А реальні фото, зняті спеціально для конкретного сайту, викличуть інтерес у відвідувачів і залучать цільову аудиторію. Не економте на розробці сайту - це ваш інструмент, який продає 24 години на добу!

інформативні фото

Стартова сторінка веб-сайту - перше, що бачить відвідувач. Вона повинна тут же розповісти про ваш бізнес. Великі, яскраві зображення - кращий спосіб передати всю суть.

Рекомендація: використовуйте анімовану галерею, щоб передати всю важливу інформацію в компактному вигляді.

Відмінне оформлення сайту магазину одягу та екіпіровки moto Відмінне оформлення сайту магазину одягу та екіпіровки moto.oakley.com

привертають фото

Необхідно, щоб знімки захоплювали з першого погляду. Зображення повинні отримати емоційний відгук від відвідувача - це і є основна якість професійної фотографії.

Рекомендація: визначте дію, яке ви хотіли б отримати від вашої аудиторії: підписатися, купити, подзвонити, зробити пожертвування.

Привабливі знімки на сайті доставки свіжої їжі picfresh Привабливі знімки на сайті доставки свіжої їжі picfresh.com.au

спонукають фото

Екшн-зображення краще пасивних. Покажіть людям всю індивідуальність і енергійність вашого продукту або бренду. Такі фото мають барвисті кольори і високу різкість. Додайте такі знімки всюди, щоб затримати відвідувача на сайті.

Рекомендація: виберіть для вашої галереї тільки живі зображення, нехай їх буде менше, але вони будуть працювати.

Яскраві фото на frankdigital Яскраві фото на frankdigital.com.au

Об'єкти і особи

Всі люди - істоти соціальні, тому за допомогою фотографій осіб можна легко привернути увагу. Безумовно, якщо ви просуваєте послуги або товари, необхідно використовувати ті знімки, які виставлять їх в найкращому світлі. В даному випадку, фото особи послужить як способу передачі емоцій.

Рекомендація: для інтернет-магазинів важливо показати товар з усіх ракурсів. Для цього необхідно завантажити декілька знімків, щоб кожна сторона проглядалася на окремому зображенні.

Легкий і приємний дизайн сайту з якісними фотографіями товару danielladraper Легкий і приємний дизайн сайту з якісними фотографіями товару danielladraper.com

персоналізація

Буває так, що ви знайшли ту саму фотографію, яка підходить ідеально під ваш сайт, але, на жаль, не гармоніює з його дизайном. Це не проблема. Скористайтеся редакторами - зміна контрастності і відтінків, обрізка, баланс кольорів та інші настройки допоможуть зробити зображення таким, як вам потрібно.

Не бійтеся експериментувати і епатувати. Не піддавайтеся бажанням використовувати заїжджені фотографії. Пам'ятайте: який би сайт ви не створювали, головне - унікальність!

Отже, яка роль фотографії в веб-дизайні?
Якими фотознімками та зображеннями можна привернути увагу користувачів?

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача