Статьи

Робота для старту в Америці, перші роботи в США

Автор: Alexander Hvastovich 📺 Дивитися відео

Тривалість - 00:21:06 (Посилання відкриється в новому вікні)

Всім привіт! З вами Хвастовічі Олександр, провідний блогу «Hvastovich Live». Сьогодні зі мною Сергій, який подивився моє останнє відео з одним з передплатників, про те як йому було важко приїхати в Долину і знайти роботу. Зараз Сергій розповість про інші альтернативи заробітку в Америці. І це, насправді добре для старту роботи. Ми поговоримо про це в цілому.

- Якщо не секрет, Сергій, ви звідки, як давно в Америці?

- Як уже озвучено, звуть мене Сергій. Я приїхав з Росії три роки тому, починав з таких робіт, як Dishwasher в Південній Кароліні. Потім переїхав до Чикаго, там працював вантажником. Взагалі, я вважаю, що це найкраща робота, яку тільки можна знайти для початку без англійської. Я там одночасно мив машини і працював на будівництві. Будівництво знайти в Чикаго не складно, там завжди потрібно. Вантажники теж, в принципі, завжди потрібні. Я там працював, працював, працював, заробляв вантажником, здається 12 доларів на годину. А власник мийки брав від заробленої суми частина собі, а решту ділив, неважливо, хто скільки відпрацював. Так вийшло, що я там заробляв 3 долари на годину. У мене не було вибору, у мене були деякі борги. За 6-7 днів роботи в тиждень виходило близько 600 доларів. Єдине, там оренда дешева, я там знімав кімнату за 200 доларів. І їжа там дешева, там багато польських, арабських магазинів. Потім шукав інші варіанти, тому що борги у мене якось не віддавалися з таким заробітком. І я знайшов на http://chicago.ru/ , Де я знайшов і роботу вантажника ...

- Так у тебе не було мови, виходить, що ти саме через такий сайт роботу шукав?

- Так, я давно планував приїхати в Америку, бо я не бачив себе в Росії. Я просто зробив для себе такий вибір, що я хочу тут жити, розвиватися, працювати. Я не можу сказати, що в Росії все погано і жахливо, можна всюди розвиватися і працювати, але я вибрав для себе Америку. Так, англійський у мене був дуже поганий, тому мене влаштовували лише ті заходи. Мені потрібно було, по-перше, працювати там, де я можу більше заробляти, по-друге, де я англійська зможу підтягувати. Тому що на інших роботах я ніяк його не міг підтягувати, я приїхав в Америку і розмовляю російською. Я сам себе за це соромив. Який тоді сенс був сюди приїжджати, якщо серед своїх жити? Потім я знайшов, правда, теж через http://chicago.ru/ , Роботу, в якій було написано 1000 доларів в тиждень і купа знаків оклику. Я думаю: «Невже це правда! Дай-но я подивлюся! »І я дивлюся перші коментарі:« Ось, за тренінг не сплачується, це якийсь розлучення, фуфло. У всіх американських компаніях платять за тренінг, а тут не платять ». Але у мене не було особливого вибору, я подзвонив. Вони мені пояснили, що це робота електриком. Я приблизно цим займався, працював помічником електрика, «дай-принеси-іди». Я подумав, що це відмінно, я готовий весь тиждень працювати, щоб 1000 доларів отримувати проти тих 600, які отримував на попередній роботі. Я приїхав, і мені сказали, що це підключення до інтернету, телебаченню. Там потрібні свої інструменти, своя машина. Я кажу, що у мене всього цього немає, і я взагалі бомж, та й англійська у мене так собі. Мені сказали, що нічого страшного, але доведеться вибрати, їхати в Міссурі, Сент-Луїс, або в Луїзіани, так як там особливо не потрібна англійська, там є наші, і машину мені дадуть з документами, ще й гроші на їжу на перших порах , тому що за тренінг не сплачується, за умови, що я потім це все віддам. Я кажу: «Дуже добре, дякую!»

- Прикольно! Тобто це такі чуваки, у яких ти купуєш інтернет, вони приходять з роутером, а ти приходиш, встромляєш його і настроюєш?

- Так, тут кабельні компанії поділили всю Америку на частини. В одній частині Comsast, у другій Time Warner, в третій частині - Cox. І дуже рідко, коли дві компанії працюють на одній території, тобто це монополісти. Тільки у них може бути інтернет хороший, тільки у кабельних компаній.

- Тому в Америці такий поганий інтернет, насправді.

- Так, саме кабельний. Fiber тільки починається.

Переїхати в США складно, але є категорії людей, яким це доступно:

- Інвестори. Досить вкласти від 1 мільйона доларів і через 2 роки всі члени сім'ї отримають статус постійного жителя США (віза EB-5).

- Також можна відкрити філію існуючої компанії в Америці або ж купити готовий бізнес в США (Від $ 100 000). Це дасть право на отримання робочої візи L-1, яку можна обміняти на грін-карту.

- Відомі спортсмени, музиканти, письменники та інші екстраординарні люди можуть переїхати за робочою візою O-1 .

- У разі утиску з боку держави за релігійною, політичною причини або ж принижень через приналежність до гей-меншин, ви можете запитати політичний притулок в США (Asylum).

- На короткий час можна перебувати на території США по туристичній візі B1 / B2.

- Також можна отримати другу вищу освіту в США, провчившись 1-3 роки.

Напишіть нам , Якщо ви хочете емігрувати в США і підходите по одному з пунктів вище. Ми співпрацюємо з перевіреними імміграційними адвокатами і бізнес-брокерами, які допоможуть реалізувати ваші мрії.

Підпишіться на наші соц. мережі, щоб дізнатися більше: Підпишіться на наші соц YouTube-канал , Telegram , ВКонтакте , Facebook , Instagram .

Поділіться статтею в соц. мережах: Comments system Cackl e

Якщо не секрет, Сергій, ви звідки, як давно в Америці?
Так у тебе не було мови, виходить, що ти саме через такий сайт роботу шукав?
Який тоді сенс був сюди приїжджати, якщо серед своїх жити?
Тобто це такі чуваки, у яких ти купуєш інтернет, вони приходять з роутером, а ти приходиш, встромляєш його і настроюєш?

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача