Статьи

Роберт Аллен - Мільйонер за хвилину. Прямий шлях до багатства

Марк Віктор Хансен, Роберт Аллен

Мільйонер за хвилину. Прямий шлях до багатства

Присвячується всім нинішнім і майбутнім Просвітленим Мільйонерам

Переклав з англійської П. А. Самсонов за виданням: THE ONE MINUTE MILLIONAIRE (The Enlightened Way to Wealth) by Mark Victor Hansen and Robert G. Allen. - NY: «Harmony Books», 2002..

© 2002 by Mark Victor Hansen and Robert G. Allen

© Переклад. ТОВ «Попурі», 2013

Вступ

Гора Мільйонера

Уявіть собі: вам щойно подзвонили з маєтку якогось давно забутого родича. Ви успадкували мільйон доларів готівкою! Гроші чекають вас в сейфі швейцарського банку. Але є одна заковика. Ключ від сейфа лежить в срібній скриньці на горі Мак-Кінлі - найвищій вершині Північної Америки - на висоти 6193 метра. Вимога просте: ви повинні особисто піднятися на вершину (ніяких вертольотів!) І забрати ключ. Якщо ви зробите це протягом 12 місяців від сьогоднішньої дати - гроші ваші. Якщо немає - ви втратите їх назавжди.

Давайте замислимося. Ви зробите це? Як ви могли б це зробити?

Піднятися на гору Мак-Кінлі - не безнадійна затія. Тисячі альпіністів побували на ній. Але це справа все одно вимагає ґрунтовних планування, підготовки і навчання.

Стати Просвітленим Мільйонером не так важко і небезпечно, як піднятися на найвищу гору Північної Америки - Мак-Кінлі. Але схожість все ж є. Вам так само знадобляться наставники, які будуть направляти вас на вашому шляху. Ці наставники - ми. Ми зіграємо роль альпіністів-ветеранів і допоможемо вам підкорити вершину.

Вам знадобиться план тренувань - Карта Мільйонера. Ми забезпечимо вас нею.

Вам потрібна буде дисципліна, щоб витримати весь шлях. Ми допоможемо вам її зміцнити.

Ви готові зробити перший крок? Так?

Тоді переходите на наступну сторінку.

Звичайно, життя - це не тільки гроші

Ясно, що гроші - це ще не все. З нашої точки зору, вони не входять до складу провідної четвірки, залишаючись за важливістю далеко позаду сім'ї, здоров'я, друзів і духовних цінностей. Істинне багатство забезпечується достатком саме цих чотирьох життєвих вимірів. Пол Гетті - найзаможніша людина свого часу - отримував від свого не настільки багатого брата листи, що починалися словами: «Самому забезпеченій людині в світі від найбагатшого».

Ми згодні з твердженням: можна бути багатим, не маючи багато грошей. Дуже багато «гідні» люди відмахуються від ідеї фінансового успіху як мети «негідною», десь навіть морально сумнівною. І напевно, побачивши, що наша книга називається «Мільйонер за хвилину», деякі несхвально поморщатся.

Але гроші самі по собі не можна назвати ні хорошими, ні поганими - вони нейтральні. Гроші - це інструмент енергії. Подібно молотку, гроші можна використовувати як для творення, так і для руйнування. Ми впевнені, що правильне розуміння грошей - як, залишаючись в рамках моралі, заробляти їх, як їх зберігати і як ділитися ними - додасть додатковий корисний вимір до поняття істинного багатства. Коли у нас грошей в достатку, поліпшується наше життя, зміцнюються стосунки з іншими людьми, ми стаємо щасливішими. Ось чому ми написали цю книгу. Чесно зароблені гроші, поєднуючись зі світлими намірами, роблять наш світ кращим.

Мільйонером може стати практично кожен, але ми сподіваємося, що одночасно ви кинулися до мети просвітління. Слідуючи нашій перевіреної методикою, ви майже напевно зможете стати просвітленим мільйонером. Все, що вам потрібно для цього, - прочитати цю книгу і піти зазначеним в ній шляхом. Якщо ви хочете цього, це в ваших силах. І зараз стати мільйонером легше, ніж це було коли-небудь в минулому. Ми не просимо вас, щоб ви повірили в свою здатність зробити це. Надайте нам вірити в вас. Ми покажемо вам, яким чином - витрачаючи кілька зайвих хвилин в тиждень, роблячи трохи більше зусиль і вкладаючи кілька зайвих доларів в підходящі місця - кожен з вас може досягти фінансового успіху. Ми впевнені, що ви станете кращим працівником, найкращим сім'янином, кращим другом, найкращим членом суспільства, коли засвоїте і почнете застосовувати нашу систему фінансового успіху.

Чи готові? Тоді почнемо.

Чому ми хочемо, щоб ви стали просвітленим мільйонером

Ви готові ділитися киснем, яким дихаєте? Ви не заперечуєте, якщо хтось зробить кілька зайвих вдихів? Звичайно, не заперечуєте! Чому? Тому що кисню всюди більш ніж достатньо. Коли щось є в достатку, ви готові ділитися цим без питань. Багата людина - той, у кого грошей більше ніж достатньо. І ми, забезпечивши вас необхідними інструментами і вказавши вам шлях до вашого першого мільйона доларів, хочемо, щоб ви стали багаті (мали більш ніж достатньо грошей). Ми впевнені, що, коли це трапиться, ви почнете найприроднішим чином ділитися грошима з іншими.

Насправді наша мета - допомогти стати мільйонерами 1 000 000 людей. Чому?

Коли 1 000 000 мільйонерів почне ділитися своїми багатствами (грошима і знаннями), це надзвичайно сприятливо відіб'ється на майбутньому світової економіки.

Ми обидва мільйонери. І за своє життя за допомогою книг і презентацій ми надихнули стати мільйонерами тисячі інших людей. На своєму шляху ми теж стикалися з невдачами. Кожен з нас свого часу переживав періоди фінансового неблагополуччя і навіть банкрутство. Це були важкі часи. Але кожен раз ми, відштовхуючись від невдач, виходили на всі вищі рівні доходів і накопичували ще більше стан. Ми знаємо шлях до багатства з усіма його вибоїнами і з усіма його швидкісними магістралями. Тепер ми покажемо, як ми пройшли його - і як ви теж можете його пройти.

Ми можемо лише забезпечити вас інструментами і описом шляху (нашою системою), які полегшать вам процес збагачення. Однак користуватися цими інструментами і йти цим шляхом вам доведеться самим.

Ми впевнені, що ви не випадково читаєте зараз ці рядки. Давайте разом попрацюємо над втіленням ваших фінансових мрій. Приєднуйся до нас. Налаштуйтеся на досягнення фінансової свободи, щоб потім ви могли простягти свій достаток на свою сім'ю, своїх друзів і, в кінцевому рахунку, на весь світ.

Як організована система «Мільйонер за хвилину»

Це книга не зовсім звичайна. Фактично, це дві книги в одній: «технічна» - та, яку ви читаєте зараз, і «художня» повість - вона очікує вас трохи нижче.

Ви, можливо, дивуєтеся, навіщо ми придумали такий гібрид.

Навчивши десятки тисяч людей принципам фінансового успіху, ми зрозуміли, що різні люди засвоюють викладається матеріал по-різному, у них різний «стиль навчання». За стилем навчання людей можна розділити на дві основні категорії - «художників» і «інженерів». У перших більш розвинене зорове сприйняття, вони вчаться переважно правою півкулею мозку. «Інженери» - це ті, у кого сильніше розвинене логічне, т. Е. Ліве, півкуля. Адресуючи відразу до двох півкуль, ми розраховуємо грунтовніше донести те, що хочемо вам розповісти. Ми хочемо вас не просто «інформувати», але «трансформувати».

Таким чином, після вступної частини книга буде розділена на дві чітко розрізняються половини - «ліву» (парні сторінки) і «праву» (непарні сторінки). На непарних сторінках вам буде представлена ​​повість - історія Мішель Еріксен, матері-одиначки, яка зіткнулася з найважчою проблемою. Щоб повернути права на виховання двох дітей, їй потрібно було заробити 1 000 000 доларів за 90 днів.

Ви могли б заробити мільйон, якби від цього залежала доля дорогих вам людей?

«Праві» сторінки уособлюють «права півкуля» багатства - драматичну боротьбу між нашими мріями і страхами. Ми сподіваємося, що історія Мішель захопить вас. Встаньте на її місце - уявіть, що б ви робили в її положенні. Як би ви впоралися з тими випробуваннями, що випали на її долю? Потім уявляйте себе в ролі мудрої наставниці Мішель, Саманти, і подумайте, яку пораду ви б дали Мішель. Як би ви допомогли їй впоратися з її страхами? Подолати виниклі перед нею перешкоди? Якими ідеями ви б поділилися з нею?

«Ліві» сторінки організовані як Хвилини Мільйонера - окремі уроки об'ємом в одну-дві сторінки. Разом вони утворюють покрокове керівництво: як в найкоротші терміни стати Просвітленим Мільйонером. Хвилини Мільйонера виділяються в окремі модулі, розміщені паралельно з тими уроками, які викладає Саманта, і тими діями, які робить Мішель.

Ви помітите також, що поруч з деякими словами і фразами в «правобічної» повісті проставлені номери сторінок, що відсилають вас до відповідних «лівостороннім» хвилин Мільйонера. У повісті ви побачите ці уроки в дії і, звіряючись з посиланнями, зможете переконатися, що ґрунтовно розібралися з цими поняттями, або просто дізнатися їх зміст, якщо ви почали читання саме з історії Мішель Еріксен. У якому порядку ви будете читати книгу: спочатку парні сторінки, потім непарні, або навпаки, - залежить лише від вас; вибирайте, що видається вам найбільш природним.

Кінець ознайомчого уривка

СПОДОБАЛАСЯ КНИГА?

Марк Віктор Хансен, Роберт Аллен   Мільйонер за хвилину
Ця книга коштує менше ніж чашка кави!
ДІЗНАТИСЬ ЦІНУ

Ви зробите це?
Як ви могли б це зробити?
Ви готові зробити перший крок?
Так?
Чи готові?
Ви не заперечуєте, якщо хтось зробить кілька зайвих вдихів?
Чому?
Чому?
Ви могли б заробити мільйон, якби від цього залежала доля дорогих вам людей?
Як би ви впоралися з тими випробуваннями, що випали на її долю?

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача