Статьи

Різдвяні та новорічні шаблони для Blogger :: BlogoHelp

До католицького Різдва, а потім і Нового Року (з подальшим православним Різдвом) залишається зовсім небагато часу, а значить саме час влаштувати невеликий огляд різдвяних і новорічних шаблонів для Blogspot. Я відібрав для вас ті, що на мій погляд, повинні становити великий інтерес. Їх можна використовувати для свого блога щоб оновити тему на період зимових свят або, звичайно, вони ідеально підійдуть для блогів на новорічну та різдвяну тематику.

При зміні шаблону потрібно пам'ятати, що віджети, скрипти потрібно налаштовувати заново або попередньо робити їх резервну копію. Саме тому шаблони найкраще застосовні для простих або нових блогів. Якщо ви не збираєтеся зовнішній вигляд блогу менш ніж на місяць, думаю, воно того не варто, хоча якщо для вас це суща дрібниця, можете розвеселити відвідувачів гарними святковими новорічними шаблонами для Blogger.

- шаблон оформлений в традиційній різдвяній стилістиці з усіма наслідками, що випливають. Передбачена одна колонка зліва. Передустановлено пошук, визначені сторінки (Home, About, Contact, Log in). Шаблон у всіх сенсах цього слова "класичний", але до сих пір актуальне. За рахунок безлічі символічних деталей створює чудове святкове і різдвяний настрій, упевнений ваші читачі оцінять цей дизайн належним чином.

До католицького Різдва, а потім і Нового Року (з подальшим православним Різдвом) залишається зовсім небагато часу, а значить саме час влаштувати невеликий огляд різдвяних і новорічних шаблонів для Blogspot
BloggerBruster Хmas

- різдвяний шаблон від відомого порталу Blogger Buster. Як цього і варто було очікувати, тема реалізована сучасно і грамотно. з попередньо встановленими функціями. З основних особливостей слід відзначити:
- Святкова колірна схема і дизайн;
- Секції "популярний контент" на головній сторінці (вірніше цілих 3 секції);
- Віджет "About Me" на бічній панелі;
- Чи сумісна з новим редактором шаблонів (Blogger Template Designer);
- Підготовлено шаблони сторінок (Home, About, Contact);
- Оформлений "підвал" (за замовчуванням там розташовуються текстовий віджет і "Twitter Updates");
За багатьма параметрами шаблон BloggerBuster Xmas можна вважати еталонним, тому якщо шукайте новорічний шаблон для Blogspot, обов'язково зверніть на нього найпильнішу увагу!
Elegant Christmas
- різдвяний шаблон від відомого порталу Blogger Buster
Elegant Christmas - перше, що кидається в очі при знайомстві з цим шаблоном (крім темного фону) - галерея картинок яка розташовується прямо під "шапкою". В іншому шаблон можна назвати традиційним - дві колонки, красиві різдвяні іконки в дизайні та інше. Elegant Chrismas можливо і не створює враження якогось особливо елегантного шаблону, як позначено в назві, але чого розробникам вдалося добити точно - враження теплоти і затишку.
Winter Christmas


Winter Christmas - даний шаблон потрапив до збірки не випадково, багато в чому завдяки відмінній колірній схемі (на цей раз - холодної). Взагалі, Winter Christmas не є "радикально" новорічним шаблоном, напевно, більше зимовим, що втім, не заважає його використовувати в якості оного.
Шаблон виглядає сучасно, верстка - трехколоночной, закруглені кути, завбачливо підготовлені сторінки (Home, Posts RSS, Comments RSS і Edit). На мою суб'єктивну думку дана тема так само вдалася. Завантажити шаблон Winter Christmas.

Ну, а в мене на цьому все, бажаю вам продуктивної підготовки до прийдешніх свят! Не забудьте прикрасити свої блоги до Нового року, деякі додаткові матеріали для цих цілей, до речі, з'являться найближчим часом на Дизайн Манії.
PS Постовий. Якщо ви займаєтеся косметикою, оціните пропозицію Demiost Company Ukraine - духи оптом і елітна косметика світових брендів.
У наш час не обов'язково сидіти в офісі робота фріланс інтернет може приносити чималий стабільний дохід для ІТ фахівця.
Щоб розмістити в квартирі багато гостей купуйте надувний матрац і використовуйте його в якості додаткових спальних місць.

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача