Статьи

Реліз книги «Прибутковий блог: створи, розкрути і зароби»

 1. Зовнішній вигляд
 2. Що всередині?
 3. Про що книга?
 4. Чому варто купити книгу?
 5. Де і як купити?
Новини блогу

12 серпня 2011р.

Отже, свіжовіддруковані книга вже у мене в руках і давайте я розповім що ж всередині «прибуткового блогу».

Моя перша підписана книга.

Зовнішній вигляд

За літнім приємна, позитивна обкладинка, була задумана мною відразу і вдало реалізована «Пітером». Всякі «хмарки», «олівчик» і «летять гроші» були відкинуті відразу як штампи і банальності. Книжка вийшла невелика в м'якій обкладинці, розміром з великий блокнот (~ 145х217 мм).

До речі, вгадайте що за сайт на моніторі ноутбука на колінах дівчини?

Що всередині?

У книзі 272 сторінок, прочитати книгу можна за 1-2 дня, а потім використовувати як довідник. При написанні я намагався дати побільше ідей, прийомів, рад і постарався позбавити від розлогих міркувань і нудних описів інтерфейсів сервісів. Порадувала верстка, шрифти, читати зручно, якість паперу.

Я сам люблю загинати, перегинати, писати на полях книг, тому не люблю громіздких подарочно-виставкових фоліантів. «Прибутковий блог» легко поміщається в сумках і портфелях і не чинить опір читацьким екзекуціям.

Про що книга?

книга «Прибутковий блог: створи, розкрути і зароби» про заробіток на блозі в широкому сенсі цього слова. Крім простих способів заробітку і монетизації (посилання, постові) описані більш складні і дохідні (послуги, продукти, вебінари).

Головна ідея книги в тому, щоб розповісти про блогінг як про захоплення яке приносить гроші або бізнесі який приносить радість.

Основні розділи книги:

 • Введення - тут ви можете дізнатися скільки я заробив в самий перший місяць роботи в інтернеті.
 • Глава.1 - тут ви дізнаєтеся що таке блоги і як з'явилося саме слово Blog, хто був першим блогером, і чому блогінг найкраще заняття в інтернеті.
 • Глава.2 - глава повністю присвячена заробітку на блозі, ця найбільша і найважливіша глава книги. Цей розділ містить всі можливі способи заробітку. Починаючи від продажу посилань і постових, закінчуючи то, ніж заробляю я сам і мої клієнти.
 • Глава.3 - як створити блог, починаючи від самого простого «Живий журнал» і «Blogger» (так них теж можна заробити). Закінчуючи створенням автономних блогів на WordPress.
 • Глава.4 - розкрутка блогу, в розділі описано не тільки інструменти просування. Але і приділяється увага головному - які показники для яких способів заробітку потрібно розкручувати.
 • Глава.5 - як вести блог, про що писати і як це робити з користю для читачів і задоволенням від процесу.
 • Післямова - напутнє слово читачам.

Завантажити повне зміст книги

Чому варто купити книгу?

При написанні книги у мене була мета - написати кращу книгу в своєму класі, зрозуміло, наскільки це у мене вийшло вирішувати вам, шановні читачі. А поки я приведу ще ряд особливостей і переваг книги:

Це перша книга в Рунеті, яка містить досвід і поради від відбулися блогерів-практиків, які повністю себе забезпечують з доходів блогу. Серед них такі відомі блогери як: В'ячеслав Баранський - lifehacker.ru, Дмитро Голопогосов (Димок) - blog.dimok.ru, Данило Маул - maulnet.ru і інші успішні блогери Рунета.

Перша книга в Рунеті якій задіяні власники і менеджери провідних сервісів монетизації і заробітку на блогах. Серед них: Блогун, Sape, RotaPost, GoGetLinks і інші.

Підтримка книги реалізована не в вигляді простирадла посилань на останній сторінці книги, а в інтернеті. Тому вам достатньо перейти по одному посиланню і отримати доступ до всіх посилань, формою зворотного зв'язку з автором, рекомендованої літератора і іншими матеріалами в електронному вигляді. Такий спосіб підтримки робить книгу більш актуальною. Застарілі посилання легко замінити на нові, на відміну від надрукованих на папері.

Книга містить мій особистий досвід монетизації і заробітку і досвід монетизації проекту NewBlogStars в порядку 20 автономних блогів. Тому в книзі я зміг поділитися всім що було напрацьовано за кілька років роботи і позбавити від ілюзій і химер в блогінгу, ніж вас активно пригощають інші.

Де і як купити?

Книга коштує близько 220 рублів і продається вже по СНД і в інтернет магазинах. Я рекомендую свій улюблений OZON.ru або можете подивитися інші магазини на сторінці книги . Або просто ввести в пошук «Прибутковий блог: створи, розкрути і зароби» ваше місто і побачити де її можна купити поблизу.

І Ви ще чогось чекаєте, шановний читачу?


Про що книга?
Чому варто купити книгу?
Де і як купити?
До речі, вгадайте що за сайт на моніторі ноутбука на колінах дівчини?
Що всередині?
Про що книга?
Де і як купити?
І Ви ще чогось чекаєте, шановний читачу?

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача