Статьи

Рекламний друк на кулях


Рекламний друк на повітряних кулях - один з найефективніших видів реклами і відмінний спосіб створення позитивного іміджу вашої компанії.

Наша компанія скромно друкує для більш ніж 30-ти "лідерів" на ринку реклами на повітряних кулях в Україні, понад 250-ти фірм займаються прикрасою повітряними кулями і рекламою у всіх обласних і районних центрах друкуються у нас.

Ми раді запропонувати вам відмінні ціни ( дивіться тут ) І терміни виготовлення. Працюйте з нами без посередників і ви отримаєте своє замовлення швидше і за менші гроші.

Складські запаси і виробничі потужності дозволяють виконати замовлення до декількох сотень тисяч куль в тижневі терміни.

Рекламний друк здійснюється за замовчуванням на якісних італійських кулях " Gemar "

При необхідності можемо здійснювати рекламну печатку і на кулях інших виробників: "Latex Occidental" Мексика, "Belbal" Бельгія, "Everts" Німеччина, "Simpertex" Колумбія, "Qualatex" США, але трохи дорожче.


Вже ні для кого не секрет, що вчорашні веселі іграшки, наприклад повітряні кулі, можна перетворити в ефективний рекламний носій. Багато відомих компаній, торгові марки і бренди, в незалежності від сфери послуг, що надаються, в своїй повсякденній діяльності використовують друк на кулях з метою реклами.
Рекламний друк на повітряних кулях на увазі під собою нанесення логотипу компанії або бренду, а так само рекламного слогана на повітряну кульку. Дана операція аналогічна поліграфії на інших носіях - тканини, паперу, пластику і т.д. Вартість вже готового виробу - повітряної кулі з символікою або рекламою, визначається вартістю її носія, яка прямопропорційно залежить від його якості. Наприклад, при замовленні візитки, перш за все, звертається увага на якість паперу, яка буде використана при виготовленні візитки. Для неї необхідна папір щільністю не менше ніж 200 гр / м.кв. Подібна схема працює і з повітряними кулями. Найкращим варіантом для друку є кулі з латексу.
Латексні повітряні кулі в незалежності від виробника, так само як і папір відрізняються один від одного не тільки формою і кольором, але так само товщиною, що природним чином відбивається на вазі кожного кулі. Переваги повітряних куль з латексу перед звичайними повітряними кульками очевидні. Вони мають зовсім інші властивості - латексні кулі мають правильну округлу форму, рівномірну забарвлення, зберігають первісну форму, відмінно утримують гелій. Така куля з рекламою або логотипом виглядає представницький, подібно візитці з дорогої якісної дизайнерського паперу з щільністю 300 гм / м.кв.
При прийнятті рішення про розміщення реклами за допомогою друку на повітряних кулях необхідно звернути увагу не тільки на вартість даної послуги, а й на вагу самих куль, на яких буде проводитися друк реклами.
Наша компанія є лідером в області реклами на повітряних кулях. Ми виробляємо друк тільки на високоякісних повітряних кулях італійського виробника «Gemar». Вони відрізняються різноманіттям форм, типів і широкою гамою кольорів. Наша компанія володіє всією необхідною виробничою базою для стабільного і якісного виконання замовлень наших клієнтів в максимально стислі терміни. Ми працюємо тільки на сучасному промисловому обладнанні, яке дає нам можливість пропонувати нашим клієнтам тільки якісний продукт за гнучкими і доступними цінами. Для оптових замовлень для клієнтів діють спеціальні умови.

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Финансовые новости мира
Вернуться в раздел Профессия экономист Экономисты востребованы в компаниях, где требуется контролировать расходы, правильно рассчитывать средства, где необходим постоянный анализ экономической деятельности

Транспортное средство закон
Пункт 1.5. ПДД гласит: «Участники дорожного движения должны действовать таким образом, чтобы не создавать опасности для движения и не причинять вреда», а в пункте 1.2. указано: «Участник дорожного движения»

Квест кімната дніпро
Законопроект о запрете посещения квестов детьми младше 14 лет прокомментировал один из самых популярных в России квест-агрегаторов. Поправки в городской закон о мерах по предупреждению причинения вреда

Труба в изоляции Valsir Pexal
На сегодняшний день имеется масса самых разных отделочных материалов, которые можно использовать, как внутри, так и снаружи помещения в качестве декоративного элемента, однако большинство из них имеет

Роллы
От того, как и чем мы питаемся зависит очень многое. Это и самочувствие и внешность и общее состояние здоровья. Несмотря на широкое предложение, вопросы правильного и вкусного питания стоят очень остро.

Дешевая доставка суши
Суши можно не только запивать, но и заедать: хорошо с суши сочетаются тэмпура (обжаренные в специальном кляре ломтики овощей, грибы или морепродукты), а также мисо-суп (суп, заправленный бобовой пастой).