Статьи

Рекламний друк на кулях


Рекламний друк на повітряних кулях - один з найефективніших видів реклами і відмінний спосіб створення позитивного іміджу вашої компанії.

Наша компанія скромно друкує для більш ніж 30-ти "лідерів" на ринку реклами на повітряних кулях в Україні, понад 250-ти фірм займаються прикрасою повітряними кулями і рекламою у всіх обласних і районних центрах друкуються у нас.

Ми раді запропонувати вам відмінні ціни ( дивіться тут ) І терміни виготовлення. Працюйте з нами без посередників і ви отримаєте своє замовлення швидше і за менші гроші.

Складські запаси і виробничі потужності дозволяють виконати замовлення до декількох сотень тисяч куль в тижневі терміни.

Рекламний друк здійснюється за замовчуванням на якісних італійських кулях " Gemar "

При необхідності можемо здійснювати рекламну печатку і на кулях інших виробників: "Latex Occidental" Мексика, "Belbal" Бельгія, "Everts" Німеччина, "Simpertex" Колумбія, "Qualatex" США, але трохи дорожче.


Вже ні для кого не секрет, що вчорашні веселі іграшки, наприклад повітряні кулі, можна перетворити в ефективний рекламний носій. Багато відомих компаній, торгові марки і бренди, в незалежності від сфери послуг, що надаються, в своїй повсякденній діяльності використовують друк на кулях з метою реклами.
Рекламний друк на повітряних кулях на увазі під собою нанесення логотипу компанії або бренду, а так само рекламного слогана на повітряну кульку. Дана операція аналогічна поліграфії на інших носіях - тканини, паперу, пластику і т.д. Вартість вже готового виробу - повітряної кулі з символікою або рекламою, визначається вартістю її носія, яка прямопропорційно залежить від його якості. Наприклад, при замовленні візитки, перш за все, звертається увага на якість паперу, яка буде використана при виготовленні візитки. Для неї необхідна папір щільністю не менше ніж 200 гр / м.кв. Подібна схема працює і з повітряними кулями. Найкращим варіантом для друку є кулі з латексу.
Латексні повітряні кулі в незалежності від виробника, так само як і папір відрізняються один від одного не тільки формою і кольором, але так само товщиною, що природним чином відбивається на вазі кожного кулі. Переваги повітряних куль з латексу перед звичайними повітряними кульками очевидні. Вони мають зовсім інші властивості - латексні кулі мають правильну округлу форму, рівномірну забарвлення, зберігають первісну форму, відмінно утримують гелій. Така куля з рекламою або логотипом виглядає представницький, подібно візитці з дорогої якісної дизайнерського паперу з щільністю 300 гм / м.кв.
При прийнятті рішення про розміщення реклами за допомогою друку на повітряних кулях необхідно звернути увагу не тільки на вартість даної послуги, а й на вагу самих куль, на яких буде проводитися друк реклами.
Наша компанія є лідером в області реклами на повітряних кулях. Ми виробляємо друк тільки на високоякісних повітряних кулях італійського виробника «Gemar». Вони відрізняються різноманіттям форм, типів і широкою гамою кольорів. Наша компанія володіє всією необхідною виробничою базою для стабільного і якісного виконання замовлень наших клієнтів в максимально стислі терміни. Ми працюємо тільки на сучасному промисловому обладнанні, яке дає нам можливість пропонувати нашим клієнтам тільки якісний продукт за гнучкими і доступними цінами. Для оптових замовлень для клієнтів діють спеціальні умови.

Новости

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача