Статьи

Реклама в аудіозаписах ВКонтакте

Представники «ВКонтакте» вже не раз говорили про те, що після укладення контрактів з музичними правовласниками соціальна мережа почне тестувати і впроваджувати нові способи монетизації. Судячи з усього, в першу чергу зміни торкнуться самих аудіозаписів.

Почалося все з того, що кілька днів тому в одній з груп ВК, присвяченій веб-розробки, з'явився пост з кодом нового музичного плеєра, в який нібито і буде вбудована реклама. Тоді ще вдалося з'ясувати, що саме ця реклама, швидше за все, буде в аудіоформаті. Запускатися вона повинна в кінці пісні, перед перемиканням на наступний трек.

Судячи з усього, рекламодавці зможуть запускати рекламні кампанії як за звичайними критеріями таргетингу, так і на конкретні пісні (наприклад, на записи якогось певного виконавця або взагалі за жанром). Звичайно, остаточно зрозуміти принцип роботи вийде тільки після повноцінного впровадження цієї системи, але, в принципі, основні моменти зрозумілі вже і зараз. До речі, як то кажуть тут , При швидкому перемиканні треків реклама запускатися не повинна. Відбуватиметься це тільки в тому випадку, якщо ви слухали пісню довше десяти секунд.

І тепер, мабуть, найважливіша інформація. На сьогоднішній момент, якщо примусово активувати рекламу (робиться це за допомогою відповідного коду ) І включити AdBlock, то блокувальник її деактивує. Чи буде так і на момент офіційного запуску - питання. До речі, також цікаво, як це все буде реалізовано в мобільних додатках.

А що ви думаєте про всю цю історію? Чи будете продовжувати користуватися музикою ВК або перейдете на якийсь інший сервіс? Обов'язково напишіть свої думки в коментарях.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

А що ви думаєте про всю цю історію?
Чи будете продовжувати користуватися музикою ВК або перейдете на якийсь інший сервіс?

Новости

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то