Статьи

Реклама на телефоні: вискакує, як прибрати, відключити

 1. Причини появи реклами
 2. Як прибрати спливаючі рекламні оголошення з телефону
 3. висновок

Сьогодні ми торкнемося дуже актуальну тему мобільних вірусів і рекламних банерів, які вони викликають. Зараз реальність така, що мобільні зловредів стають більш небезпечні для користувача, а кількість їх атак постійно зростає. Ми розповімо що робити, якщо на весь екран постійно спливає реклама, а сам телефон сигналізує про погрози.

Причини появи реклами

Відразу варто відзначити, що виникнення банерів можуть провокувати не тільки віруси. Ось основні джерела, які можуть за це відповідати:

 1. Цілком офіційні додатки, які ви встановили самі. Розробникам потрібно заробляти, тому вони вбудовують будь-яку монетизацію, яку тільки можна. Звичайно, цей випадок не відноситься до популярних мессенджерам (Вконтакте, FaceBook, Viber), продукти Google, і іншим популярним програмам. Тут варто говорити про різні лаунчер, vpn-сервіси, ігри, медіаплеєри і т.д. Ці програми часто працюють в фоні і мають безліч дозволів, що і викликає появу банерів на весь екран. Найчастіше, в версіях з Донатом такого немає.
Сьогодні ми торкнемося дуже актуальну тему мобільних вірусів і рекламних банерів, які вони викликають

Приклади вискакує реклами в Андроїд

 1. Віруси. Про них можна говорити вічно, але суть і так зрозуміла. Трояни і черви небезпечні не тільки спливаючій рекламою, але і перехопленням особистих даних, телефонних книг і оформленням платних підписок . Видалити такі загрози не завжди просто, так як вони мають приховані завантажувачі, які завантажать зловредів знову.
 2. Прошивка. Це випадок можна віднести до дешевих китайських смартфонам, потік яких тільки збільшується. У них розробники вшивають не тільки свої "фірмові" додатка, а й таку рекламу, яка, до слова, з'являється не завжди, а при запуску певних опцій або програм.

Як прибрати спливаючі рекламні оголошення з телефону

Отже, для видалення будь-яких спливаючих вікон, вам буде потрібно зробити кілька простих кроків. У будь-якому випадку, відштовхуйтесь від ситуації з вашим андроїдом і його версією, так як в більш пізніх версіях Андроїда (5.0, 6.0, 7.0) віруси дію по іншому і принцип їх видалення відрізняється від тих же 4.0. Ось що вам варто перевірити в першу чергу:

 1. Перевірте список сторонніх додатків. Видаліть всі зайві, які ви не використовуєте. Очистіть папку Download.
 2. Якщо ж ви активно користуєтеся програмами / іграми, то краще їх перевстановити, завантажуючи повторно з офіційних джерел (Play Market).
 3. Перевірте список адміністрування, в якому може бути вказано вірусний процес. Заходимо в настройки: "Безпека" - "Адміністрування" (в різних телефонах шлях може незначно відрізнятися). Зніміть там галочки зі сторонніх програм, якщо вони є в списку. Права адміністратора дають право вірусу запускатися в тлі і запускати свої процеси в будь-який час.

  Перевірте адміністрування в телефоні

 4. Завантажте в телефон популярний мобільний антивірус. Користувачі добре оцінюють утиліти: Dr.Web, ESET, AVG, Kaspersky. Проведіть сканування вашого пристрою.
 5. Дуже часто віруси викачуються після видалення знову через завантажувач, який прихований в системі. Наприклад, Касперський показує шлях до зараженого файлу, ось там і копайте. Найчастіше ж потрібно переглядати папку "Android / data / app / ...". Завантажувач може ховатися і в папці .JM - її потрібно очистити, або замінити, створивши на комп'ютері txt файл з ім'ям .JM, а після замінити на відповідний в телефоні.
 6. Для більш глибокого очищення рекомендую дати антивірусу права адміністратора, або виконати сканування в безпечному режимі.
 7. Уважно перегляньте опцію "Дозволи" на вашому телефоні. В останніх версіях ОС вона знаходиться відразу в Настройках. Вивчіть там "Автозапуск". Пробийте в пошуку все невідоме вам і, якщо підозри підтвердяться, вимкніть всі доступи. Це потрібно зробити, тому як в останніх андроїд все завжди запитує дозволу. Можливо, ви десь натиснули зайве "Дозволити".
 8. Якщо ви визначили процес, який викликає банери, але не можете його видалити, спробуйте застосувати програми типу My Android Tools або Titanium BackUp. Увага, вони вимагають рут! З їх допомогою відключіть все активності для зараженого додатки і заморозьте його. Через вбудований брандмауер антивіруса (в Dr.Web такий є точно) відключіть програмі доступ до мережі.

  Інтерфейс Titanium BackUp

 9. Встановіть на телефон спеціальні блокувальники реклами: Adguard, або спеціальний фаєрвол - Mobiwol: Firewall без root. У використанні вони прості. Головний мінус: блокуючи відображення банерів, не завжди виявляють саме джерело. Додаток AirPuSh Detector, по ідеї, повинно дозволити відшукати цю причину, але спрацьовує він через раз.
 10. В окремих випадках допомагає скидання опції від Google - "Персоналізація Реклами". Детальніше про це читайте в нашому матеріалі по видалення Opt Out .

  Скидання рекламного ідентифікатора

 11. Останнім же варіантом залишається скидання до заводських. Його можна зробити через стандартне меню, або за допомогою входу в режим Recovery, який, до слова, є більш глибоким і низькорівневим способом.

Телефон не визначає номер при вхідному дзвінку. Що це може означати і як виправити.
Чи не запускається PUBG Mobile - є рішення.
Кому належить номер +79515200611? Про це дізнайтеся у статті .

висновок

Всі вищеописані очищення повинні знайти і видалити процеси, які викликають постійне поява реклами. Я дав загальні рекомендації, які можуть дещо відрізнятися, в залежності від моделі телефону і встановленої версії ОС. Я не став торкатися теми реклами, вшитий в прошивку, так як тут потрібно дивитися по конкретній моделі. Але якщо у вас є такі підозри, пишіть в суппорт розробників з поясненням проблеми. Також хочу нагадати, після видалення всіх загроз, обов'язково перевірте списки своїх підписок на мобільний контент в особистому кабінеті вашого оператора. Якщо у вас залишилися питання, або є свій реальний метод боротьби - пишіть в коментарях!

Схожі статті

Кому належить номер +79515200611?

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача