Статьи

Реєстрація ВебМани-гаманця безкоштовно

 1. Створення електронних гаманців всередині свого WMID

WebMoney Transfer - це міжнародна електронна платіжна система. Через неї користувачі інтернету мають можливість здійснювати оплату своїх покупок в інтернет-магазинах, мобільного зв'язку, а також відправляти грошові перекази один одному. Для отримання доступу до функцій системи необхідно створити в ній аккаунт. У даній статті ви дізнаєтеся, як проходить реєстрація WebMoney-гаманця безкоштовно на офіційному сайті сервісу. WebMoney Transfer - це міжнародна електронна платіжна система

Для користування всіма функціями WM немає необхідності укладати будь-які договори. Взаємовідносини з клієнтами компанії шикуються на основі публічної офферти. Це означає, що користувач, який пройшов реєстрацію на WebMoney, приймає умови угоди, опубліковані і зобов'язується їх виконувати. При грубому порушенні даних умов адміністрація сервісу залишає за собою право заблокувати гаманці клієнта.

Перед тим як зареєструватися на WebMoney, необхідно обзавестися електронною поштовою скринькою і мобільним телефоном, які раніше не були використані при відкритті WM-аккаунта. Email потрібен для отримання звітів і відновлення забутого пароля доступу, а стільниковий телефон - для отримання кодів підтвердження своїх фінансових операцій.

Розглянемо детально, як створити WebMoney - аккаунт на сайті:

 1. На головній сторінці сайту натисніть кнопку «Реєстрація».
 2. Введіть номер свого стільникового телефону в міжнародному форматі - для жителів Росії він повинен починатися з +7 ​​і далі 10 цифр.
 3. Вкажіть дату вашого народження, email, виберіть контрольне запитання і придумайте на нього відповідь. Він може знадобитися при відновленні втраченого пароля.
 4. На мобільний телефон має прийти повідомлення з кодом підтвердження, введіть його в спеціальне поле.
 5. Придумайте надійний пароль для входу в свій WMID.
 6. WebMoney є мультивалютної системою, тому під час реєстрації необхідно вибрати валюту свого першого гаманця. Еквівалентами реальних валют в системі є титульні знаки, а. Для створення рублевого гаманця в графі «Валюта» встановіть WMR і прийміть умови угоди.
  З метою підтвердження адреси email на електронну адресу користувача приходить повідомлення зі спеціальним кодом.
 7. Скопіюйте код, перейдіть за посиланням і вставте код в поле для введення.

Після підтвердження електронної пошти процес реєстрації завершується.

Останній зареєстрований учасник автоматично отримує атестат псевдоніма, який дозволяє йому поповнити баланс свого гаманця і здійснювати онлайн-оплати. З доступними при такому статусі лімітами можна ознайомитися.

Створення електронних гаманців всередині свого WMID

Реєстрація гаманця WebMoney в Росії, як і в усьому світі, має на увазі створення WMID, що є віртуальним сховищем для кількох електронних гаманців в різних валютах. Клієнт з атестатом псевдоніма може користуватися тільки одним гаманцем, валюту якого він обирає при відкритті аккаунта. Для створення гаманців в інших титульних знаках системи необхідно і підключити один із таких способів управління своїм WMID:

 • KeeperWinPro - спеціальна програма для інсталяції на ПК з операційною системою Windows, яка дозволяє здійснити захищений доступ до гаманців без використання браузерів.
 • KeeperWebPro - браузерні варіант управління гаманцями, який підійде для ПК з іншими операційними системами і для користувачів, що віддають перевагу здійснювати свої операції за допомогою браузера.

Розглянемо, як зробити WebMoney-гаманець з використанням програми WinPro. Сам додаток потрібно завантажити і встановити на свій комп'ютер. Після входу в програму відкрийте вкладку «Гаманці» і натисніть «Створити». Відкриється спеціальне вікно, в якому потрібно вибрати титульний знак для гаманця і задати його назву.

Для завершення операції треба поставити галочку для прийняття умов угоди і натиснути «Далі».

Після прийняття угоди новий гаманець з'являється в загальному списку, його вже можна поповнювати і здійснювати транзакції.

Далі розберемося, як створити електронний гаманець WebMoney при використанні WebPro. Увійдіть до свого облікового запису і всередині вкладки «Гаманці» натисніть «Створити», де потрібно вибрати зі списку валюту і придумати назву гаманця.

Увійдіть до свого облікового запису і всередині вкладки «Гаманці» натисніть «Створити», де потрібно вибрати зі списку валюту і придумати назву гаманця

Прийміть умови угоди натисканням кнопки «Я згоден».

Прийміть умови угоди натисканням кнопки «Я згоден»

Ваш новий гаманець створений і готовий до використання. В системі WebMoney можна створити скільки завгодно гаманців, але в подальшому їх неможливо буде видалити. Не створюйте без потреби зайві гаманці, щоб не заплутатися в них.

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Финансовые новости мира
Вернуться в раздел Профессия экономист Экономисты востребованы в компаниях, где требуется контролировать расходы, правильно рассчитывать средства, где необходим постоянный анализ экономической деятельности

Транспортное средство закон
Пункт 1.5. ПДД гласит: «Участники дорожного движения должны действовать таким образом, чтобы не создавать опасности для движения и не причинять вреда», а в пункте 1.2. указано: «Участник дорожного движения»

Квест кімната дніпро
Законопроект о запрете посещения квестов детьми младше 14 лет прокомментировал один из самых популярных в России квест-агрегаторов. Поправки в городской закон о мерах по предупреждению причинения вреда

Труба в изоляции Valsir Pexal
На сегодняшний день имеется масса самых разных отделочных материалов, которые можно использовать, как внутри, так и снаружи помещения в качестве декоративного элемента, однако большинство из них имеет

Роллы
От того, как и чем мы питаемся зависит очень многое. Это и самочувствие и внешность и общее состояние здоровья. Несмотря на широкое предложение, вопросы правильного и вкусного питания стоят очень остро.

Дешевая доставка суши
Суши можно не только запивать, но и заедать: хорошо с суши сочетаются тэмпура (обжаренные в специальном кляре ломтики овощей, грибы или морепродукты), а также мисо-суп (суп, заправленный бобовой пастой).