Статьи

Редагування списку дозволених програм

Щоб відкрити список дозволених програм, у вікні Брандмауер Windows клацніть на посиланні Дозволити запуск програми або компонента через брандмауер Windows. Для кожної з наявних у списку програм (рис. 10.16) присутні прапорці, що визначають дозволу для неї. Щоб програма могла працювати в мережі, повинен бути встановлений прапорець зліва від її назви, а також прапорці, що дозволяють роботу в мережах Домашнє або робочий й Публічні або хоча б в одній з них.

Щоб програма могла працювати в мережі, повинен бути встановлений прапорець зліва від її назви, а також прапорці, що дозволяють роботу в мережах Домашнє або робочий й Публічні або хоча б в одній з них

Рис. 10.16. Вікно Дозволені програми брандмауера Windows На рис. 10.16 показані тільки виключення, присутні за замовчуванням і забезпечують роботу мережевих служб Windows 7. У більшості випадків вам не потрібно буде змінювати стан цих прапорців, оскільки система робить це автоматично, коли ви встановлюєте відповідні мережеві параметри. Наприклад, стан прапорця Загальний доступ до файлів і принтерів буде змінюватися при завданні параметрів загального доступу в Центрі управління мережами і загальним доступом.

Для забезпечення нормальної роботи в мережі деяких додатків їх потрібно додавати в список виключень брандмауера. Зазвичай програми вносяться в список виключень автоматично, коли користувач натискає кнопку Дозволити доступ (див. Рис. 10.15), але це можна зробити і вручну за допомогою наступних дій.

1. У вікні Дозволені програми (див. Рис. 10.16) натисніть кнопку Дозволити іншу програму.

2. У вікні виберіть програму зі списку (рис. 10.17), а якщо вона відсутня в ньому, натисніть кнопку Огляд і вкажіть у вікні шлях до виконуваного файлу програми.

Рис. 10.17. Додавання програми в список виключень брандмауера

3. Натисніть кнопку Типи мережевих розміщень і вкажіть у вікні типи мереж, в яких буде дозволена робота програми.

4. Натисніть кнопку Додати, і програма буде внесена в список виключень брандмауера.

Для будь-якої присутньої в списку програми ви можете відредагувати список дозволених мереж, змінюючи положення прапорців в шпальтах Домашнє або робочий й Публічні. А щоб перевести програму з дозволених в заборонені, зніміть прапорець зліва від її назви. При необхідності ви можете просто видалити програму зі списку винятків за допомогою кнопки Видалити, але при спробі знову запустити додаток брандмауер виведе повідомлення, показане на рис. 10.15.

Також може бути корисним:

  1. Вбудований брандмауер Windows 7
  2. Додаткові настройки брандмауера
  3. Видалення списку часто використовуваних програм
  4. Дії при блокуванні програм брандмауером
  5. видалення програм

Інші новини:

Новости

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.