Статьи

"Пузомеркі" ТИЦ и PR | БРБ - Блог заради блогу

Так звані "пузомерки" - це показники, які формують пошуковики для визначення рейтингу блогу.
Найвідоміші з них ТИЦ у Яндекса і PR у Гугла.
ТІЦ - тематичний індекс цитування. Чим більше чужих сайтів і блогів посилаються на блог, ніж самі ці сайти вагоміші, тим ТИЦ вище. Яндекс стверджує, що ТІЦ не впливає на місце блогу в його видачі за запитами.
Тоді навіщо потрібен ТИЦ? Адже Яндекс не враховує його. Він потрібен для блогів і сайтів, які заробляють продажем посилань.
Яндекс розраховує ТИЦ з таких міркувань:

  • кількість посилань на блог;

  • з яких саме ресурсів, який їх ТИЦ;

  • наскільки збігаються ці ресурси з блогом по тематиці.

ТІЦ блогу має величину від 0 до 210000 (ТІЦ самого Яндекса). Він розраховується для всього блогу цілком і оновлюється раз на місяць.


PR (ПР) - Page Rank.

Схожий на ТИЦ. Але проводиться по кожній сторінці блогу окремо і впливає на місце блогу у видачі Google. Буває від 1 до 10. Оновлюється раз в кілька місяців. ПР сторінки "передається" по зовнішніх посиланнях. Тобто якщо у сторінки блогу ПР 4 (для нових блогів при правильній внутрішній перелінковці (як її робити, я писала в пості " Як зробити перелинковку сторінок в блозі ") І малій кількості зовнішніх посилань це нормально) і там стоїть одна зовнішня посилання на чужу сторінку, то їй перейде 85% ПР. Звичайно, так не буває. Зазвичай вихідних зовнішніх і внутрішніх посилань на сторінці кілька і ПР розподілиться всім порівну. Знаючи це , можна піднімати ПР певних сторінок в блозі. Ставити на них внутрішні посилання зі сторінки, ПР якої більше. ПР з хорошою сторінки як би розтікається по всьому блогу. Але у самій цієї сторінки він тоді зменшується. Тому треба дотримуватися помірності.
Тут я писала " Як закривати зовнішні посилання атрибутом nofollow "
Як перевірити ТИЦ і ПР свого блогу я писала в пості "Як перевірити рейтинг блогу у пошукових систем" .

Тоді навіщо потрібен ТИЦ?

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача