Статьи

Qip скачати безкоштовно кращий месенджер

На сьогоднішній день в число найбільш зручних месенджерів, які призначені для спілкування безпосередньо в інтернеті, входить Qip. Ця утиліта розроблена спеціально для обміну миттєвими повідомленнями. Ще вона дозволяє здійснювати відео та аудіозвонкі, відправляти СМС-повідомлення.

Розробниками месенджера є російські програмісти. Вони його створили як одну з версій популярної ICQ . Розробники постаралися і зробили Квіп дружнім, функціональним, зручним і з приємним інтерфейсом. Це сприяло популярності утиліти. Варто також відзначити, що, на думку багатьох веб-майстрів, даний месенджер є більш компактним і юзабільний, ніж поширена ICQ .

У багатьох користувачів регулярно виникає питання, як можна використовувати цю програму на своєму комп'ютері? Спочатку власнику ноутбука або десктопа необхідно скачати Qip . Для виконання даної процедури використовують офіційний сайт, який розміщений в глобальній мережі за адресою qip.ru. Операція виконується легко, а додаток важить всього лише 11 мегабайт. В результаті користувач витратить мінімум часу на його скачування. При цьому він зможе стати володарем останньої версії програми, яке можна отримати на свій ПК, використовуючи для завантаження будь-який браузер.

Після того як програма була завантажена з офіційного ресурсу необхідно натиснути на її значок. Після цього з'явиться майстер установки. При цьому користувач відразу ж зможе вибрати мову інтерфейсу. У програмі їх передбачено достатню кількість. Варто відзначити, що за замовчуванням в утиліті встановлений російську мову, тому ніяких дій власнику комп'ютера не варто робити крім натискання кнопки «Далі».

Варто відзначити, що за замовчуванням в утиліті встановлений російську мову, тому ніяких дій власнику комп'ютера не варто робити крім натискання кнопки «Далі»

На наступному етапі людині буде запропоновано здійснити авторизацію або пройти реєстрацію. Якщо необхідно виконати другу операцію, то в цьому випадку знадобиться натиснути на слово «Зареєструватися». Потім необхідно ввести бажаний пароль і набрати цифри свого телефонного номера, попередньо обравши код країни. Тут не варто ні про що турбуватися, так як можна не тільки безкоштовно завантажити утиліту на комп'ютер, але і користуватися нею, не витрачаючи жодної рубля. Телефонний номер вказується лише для того, щоб отримати код. Після того як він прийде з SMS-повідомленням користувачеві доведеться ввести його в поле, що знаходиться в віконці месенджера на екрані робочого столу або ноутбука.

Після того як він прийде з SMS-повідомленням користувачеві доведеться ввести його в поле, що знаходиться в віконці месенджера на екрані робочого столу або ноутбука

З вищевикладеного матеріалу стає зрозуміло, що Qip скачати безкоштовно, а також встановити і пройти в ньому реєстрацію досить легко. Це зможе зробити будь-який з користувачів, у якого комп'ютер з'єднаний з глобальною мережею. Після здійснених простих операцій можна буде робити все те, для чого проводилася реєстрація, а саме спілкуватися з друзями та родичами за допомогою дзвінків і СМС-повідомлень.

У багатьох користувачів регулярно виникає питання, як можна використовувати цю програму на своєму комп'ютері?

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Финансовые новости мира
Вернуться в раздел Профессия экономист Экономисты востребованы в компаниях, где требуется контролировать расходы, правильно рассчитывать средства, где необходим постоянный анализ экономической деятельности

Транспортное средство закон
Пункт 1.5. ПДД гласит: «Участники дорожного движения должны действовать таким образом, чтобы не создавать опасности для движения и не причинять вреда», а в пункте 1.2. указано: «Участник дорожного движения»

Квест кімната дніпро
Законопроект о запрете посещения квестов детьми младше 14 лет прокомментировал один из самых популярных в России квест-агрегаторов. Поправки в городской закон о мерах по предупреждению причинения вреда

Труба в изоляции Valsir Pexal
На сегодняшний день имеется масса самых разных отделочных материалов, которые можно использовать, как внутри, так и снаружи помещения в качестве декоративного элемента, однако большинство из них имеет

Роллы
От того, как и чем мы питаемся зависит очень многое. Это и самочувствие и внешность и общее состояние здоровья. Несмотря на широкое предложение, вопросы правильного и вкусного питания стоят очень остро.

Дешевая доставка суши
Суши можно не только запивать, но и заедать: хорошо с суши сочетаются тэмпура (обжаренные в специальном кляре ломтики овощей, грибы или морепродукты), а также мисо-суп (суп, заправленный бобовой пастой).