Статьи

Протести в Бангкоку: яка ситуація?

Понеділок, 13-е, настав. Саме на цю дату тайська опозиція призначила серію широкомасштабних акцій протесту в столиці. Мета - «блокувати діяльність державних установ і паралізувати рух транспорту на основних столичних магістралях», як писав у своєму повідомленні МЗС, і більш загальна і головна - повалити чинного прем'єр-міністра Йінглак Чіннават, сестру колишнього прем'єра, Таксіна Чинавата.

Таксіна Чинавата

Ще в п'ятницю російські представники, які перебували в Бангкоку, повідомляли про «Превентивні заходи» , Які приймаються у зв'язку з обстановкою в місті припиняється продаж проживання, трансферів і екскурсійного обслуговування в Бангкоку. Ще в п'ятницю опитані експати не ризикували ділитися прогнозами на 13-е січня, мовляв, «доживемо до понеділка!»

Чим же відзначився цей день?

На сайті щоденної англомовної газети Bangkok Post з'явився окремий банер «Bangkok Shutdown» ( «Закриття Бангкока»), по ньому - посилання на постійно оновлювану стрічку новин, пов'язану з подіями в місті, всього близько 13 сторінок. За інформацією Bangkok Post, учасники протесту почали свою акцію по закриттю міста ще напередодні ввечері , Тим самим заблокувавши стратегічно важливі перехрестя і під'їзд до головного урядового комплексу.

Як заворушення в місті відображаються на туристичній інфраструктурі - чи не головне, що зараз хвилює російських представників. Днем Bangkok Post повідомив про те, що аеропортом Бангкока були випущені спеціальні наклейки на таксі (близько 6 тис. штук), для того, щоб «продемонструвати антиурядових протестувальників, що всередині машин знаходяться туристи», що дозволило б цим транспортним засобам переміщатися по місту.

На початку дня Микола Саліхов, директор компанії «Іван Сусанін Таїланд», писав в повідомленні на своєму форумі: «Наземне рух в центрі міста практично паралізовано. Було кілька сутичок, але в цілому поки все мирно. Метро, ​​аеропорти, хайвеї і навіть шопінг-центри в місцях демонстрацій працюють як зазвичай ».

Інші користувачі також підтверджували мирну обстановку: «Живу на Лад Прао (в зоні, що підлягає заворушень). Два рази повз будинок проїхала агитаторская машина, віщали в рупор. Музичка у них грає, голоси бадьорі, веселі, без істерії. Шуму, криків про допомогу, криків НЕ спостерігається. Все чинно-благородно », - пише користувач з ніком Jkmuf.

Протягом дня Микола Саліхов проїхав по місту і зняв кілька відео , Що підтверджують мирну обстановку в місті. «Незручно, але в цілому жити можна», - підсумував пан Саліхов.

О 19 годині (за місцевим часом) той жe Bangkok Post написав про те, що прем'єр-міністр скликала екстрену нараду на 15 січня для обговорення нової дати парламентських виборів. Нагадаємо, достроково вони повинні були пройти 2 лютого 2014 року, зараз в дискусіях влади «маячить» нова дата - 4 травня.

Отже, резюмуємо. 13-е, пройшов для Бангкока відносно спокійно. Але для туризму напружена ситуація не пройшла безслідно - на сьогоднішній день ніхто з туроператорів не рекомендує відвідувати Бангкок, правда, причина тому виключно транспортна: можна застрягти в пробці. «Працює наземне і підземне метро, ​​проте туристів просять зайвий раз не відвідувати місто, тому що ні у таксі, ні у автобусів немає можливості проїхати через перехрестя, - прокоментував Костянтин Кинель, керівник служби маркетингу Представництва по туризму Таїланду. - Однак навіть сьогодні знаходження в Бангкоку не представляло загрози для життя туристів. Опозиція проінформувала про підготовлювану акцію за місяць, і за сьогоднішній день в ході обдзвону туркомпаній в Таїланді не було виявлено жодного тривожного сигналу ».

Новости

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача

Финансовые новости мира
Вернуться в раздел Профессия экономист Экономисты востребованы в компаниях, где требуется контролировать расходы, правильно рассчитывать средства, где необходим постоянный анализ экономической деятельности

Транспортное средство закон
Пункт 1.5. ПДД гласит: «Участники дорожного движения должны действовать таким образом, чтобы не создавать опасности для движения и не причинять вреда», а в пункте 1.2. указано: «Участник дорожного движения»

Квест кімната дніпро
Законопроект о запрете посещения квестов детьми младше 14 лет прокомментировал один из самых популярных в России квест-агрегаторов. Поправки в городской закон о мерах по предупреждению причинения вреда

Труба в изоляции Valsir Pexal
На сегодняшний день имеется масса самых разных отделочных материалов, которые можно использовать, как внутри, так и снаружи помещения в качестве декоративного элемента, однако большинство из них имеет

Роллы
От того, как и чем мы питаемся зависит очень многое. Это и самочувствие и внешность и общее состояние здоровья. Несмотря на широкое предложение, вопросы правильного и вкусного питания стоят очень остро.

Дешевая доставка суши
Суши можно не только запивать, но и заедать: хорошо с суши сочетаются тэмпура (обжаренные в специальном кляре ломтики овощей, грибы или морепродукты), а также мисо-суп (суп, заправленный бобовой пастой).