Статьи

Просування в інстаграм: як зробити гарне фото в особистий обліковий запис | Інстаграм просування

 1. Просування в інстаграм: як зробити гарне фото в особистий аккаунт Instagram - це соціальна мережа,...
 2. Селфі в інстаграме
 3. діти
 4. тварини
 5. Книги та журнали
 6. Кава, чай, чашки, їжа
 7. Міста і пейзажі
 8. Як зробити гарне фото для особистого облікового запису
 9. Просування в інстаграм: як зробити гарне фото в особистий аккаунт
 10. Хороші фото для інстаграма
 11. Селфі в інстаграме
 12. діти
 13. тварини
 14. Книги та журнали
 15. Кава, чай, чашки, їжа
 16. Міста і пейзажі
 17. Як зробити гарне фото для особистого облікового запису
 18. Просування в інстаграм: як зробити гарне фото в особистий аккаунт
 19. Хороші фото для інстаграма
 20. Селфі в інстаграме
 21. діти
 22. тварини
 23. Книги та журнали
 24. Кава, чай, чашки, їжа
 25. Міста і пейзажі
 26. Як зробити гарне фото для особистого облікового запису
 27. Просування в інстаграм: як зробити гарне фото в особистий аккаунт
 28. Хороші фото для інстаграма
 29. Селфі в інстаграме
 30. діти
 31. тварини
 32. Книги та журнали
 33. Кава, чай, чашки, їжа
 34. Міста і пейзажі
 35. Як зробити гарне фото для особистого облікового запису
 36. Просування в інстаграм: як зробити гарне фото в особистий аккаунт
 37. Хороші фото для інстаграма
 38. Селфі в інстаграме
 39. діти
 40. тварини
 41. Книги та журнали
 42. Кава, чай, чашки, їжа
 43. Міста і пейзажі
 44. Як зробити гарне фото для особистого облікового запису

Просування в інстаграм: як зробити гарне фото в особистий аккаунт

Instagram - це соціальна мережа, де фотографії мають величезне значення. Причому неважливо буде це особиста сторінка або бізнес-профіль . Якщо ви хочете, щоб на ваш інстаграм підписувалися не тільки друзі та родичі, якщо ви хочете просувати свій інстаргам, якщо ви хочете, щоб ваш аккаунт приносив вам якусь користь, значить вам потрібні хороші фотографії.

При цьому важливо відзначити, що Instagram дуже уважно стежить за дотриманням авторських прав, тому краще не ризикувати і не публікувати у себе на сторінці чужі фотографії, взяті без дозволу авторів. За таке можуть просто забанити. На щастя, робити хороші Інста-фотографії зовсім не складно. Ми вже з'ясували, як фотографувати товар для бізнес-аккаунта в інстаграм . Але якщо ви продаєте послугу і просуваєте особистий бренд, тут правила трохи інші.

Хороші фото для інстаграма

Є кілька безпрограшних варіантів, які легше і швидше набирають популярність:

 • Акаунти, які ведуться з-за кордону. Всім цікаво подивитися, як живеться там, де нас немає. Ось чому акаунти мандрівників або тих, хто виїхав з Росії і тепер шле сонячні привіти з якогось острова, швидко стають популярними.
 • Акаунти з мімімішнимі дітьми. Більшість користувачів інстаграм - жінки. Багато з них - молоді мами, а багато хто з тих, хто немає, все одно лояльно ставляться до дітей. Проти інстинкт не попреш. В результаті, акаунти молодих мам з миленькими карапузами швидко набирають популярність, тому що молодим мамам важливо обговорювати все на світі і ділитися порадами. Крім того, в більшості випадків, діти дуже фотогенічні завдяки своїй безпосередності.
 • Аккаунт з мімімішнимі-тваринами. І це не тільки котики. Собаки, єноти, кролики і навіть черепашки (хоча з ними буде важче) при правильному позиціонуванні викликають бурю розчулення, лайків та подпісчков. І знову ж звірятка, як правило, теж дуже фотогінічни.

Втім, навіть якщо ви входите в одну з цих категорій, це не означає, що можна постити погані фото і чекати загальної любові. Ні. Фото все одно потрібні хороші, просто з такими темами вам буде трохи легше, ніж усім іншим.

Що ж фотографувати, щоб з великою часткою ймовірності отримати гарне фото для інстаграм?

Селфі в інстаграме

За статистикою, портрети набирають найбільше лайків в інстаграм. На красиву дівчину або хлопця дивитися майже так само приємно, як на котика. Так що, якщо з зовнішністю вам пощастило, сміливо надсилайте власні Селфі. Втім, тут теж є ряд неписаних правил.

Для початку, все-таки варто бути об'єктивним і тверезо оцінювати свій зовнішній вигляд. Заливати 100500 фотографій себе з немитою головою, мішками під очима або просто в невдалому освітленні не варто. Якщо ви серйозно ставитеся до свого облікового запису і хочете отримати від нього максимум користі, то кожне опубліковане фото повинно бути продумано. Якщо ви хочете опублікувати невдале і (чи) провокаційне фото, ви повинні ясно розуміти, навіщо ви це робите і чи готові ви до реакції передплатників (Хейтер в тому числі). Якщо ж ви ведете інстаграм виключно для друзів і родичів, тоді, звичайно, можна публікувати що завгодно. Мами любить нас будь-якими.

Мами любить нас будь-якими

(Якщо хто знає цей профіль, дайте лінк! Я не знайшла.)

)

Публікуючи Селфі, звертайте увагу на те, що у вас на задньому плані. Часто дуже красива дівчина може фотографувати на тлі моторошного безладу, що заснула бабусі або ще щось гірше.

Турбуєтеся про задньому плані? Штора вирішить вашу проблему! Невідомо, хто першим придумав фотографуватися за шторкою, але це було геніально! І все інстаграмщікі вдячні цій людині.

Фото за шторою вирішує відразу кілька проблем: по-перше, ви отримуєте непоганий фон; по-друге, ви отримуєте хороший денне світло від вікна.

діти

Мімімішние діти - безпрограшний варіант для публікацій в інстаграм. Звичайно, неможливо подобатися всім і, звичайно, існують бейбі-Хейтер. Але їх все-таки набагато менше, ніж молодих матусь, які люблять не тільки своїх дітей, а дітей взагалі. Люблять - це значить ставлять лайки, пишуть коментарі і всіляко підтримують будь-які ваші починання. Саме це і потрібно для швидкого і ефективного інстаграм-просування.

Але і тут є нюанси. Безумовно, всі діти миленькі, але все-таки якість фотографій знову грає велику роль. Люди взагалі люблять чепурні фотографії дітей, а фотографії дітей з розмазаний по щоках кашею люблять тільки ваші родичі і друзі.

тварини

Ще один відмінний варіант, від якого у передплатників зашкалює мімімітр. Якщо вам пощастило стати господарем милою звірятка, не соромтеся публікувати її фотографії в інстаграм. Дуже часто люди підписуються на акаунти не так через господаря цього аккаунта, скільки через його вихованця.

Тут до якості фотографії буде не зайвим додати трохи креативу: надіти на собаку зимову шапку або ободок з оленячими рогами, кота обмотати мішурою або гірляндою, а пухнастого кролика укутати в светр або плед. Чим мімімішнее вийде, тим краще.

Чим мімімішнее вийде, тим краще

Книги та журнали

Всі ми перейшли на електронні читалки, а журнали перегортаємо в соцмережах. Тому справжня, жива друкована продукція виглядає вже майже раритетом і виглядає дуже здорово. Подібними фотографіями ви, по-перше, демонструєте, що до сих пір вмієте читати і взагалі культурна людина. А, по-друге, книгу дуже складно погано сфотографувати, так що в 99% випадків це хороший кадр.

Окрема «інстаграм-фішка» - добре, якщо в кадрі видно ваші руки. Добре, якщо відразу дві руки, які тримають чашку або перегортають сторінки. Це фото «в стилі Instagram». Так, самому не так-то просто зробити такий кадр. Потрібно буде або досконало оволодіти фотографуванням зубами, або обзавестися штативом, або взяти в рабство особистого Інста-фотографа.

Потрібно буде або досконало оволодіти фотографуванням зубами, або обзавестися штативом, або взяти в рабство особистого Інста-фотографа

І ще одне уточнення: опис під фото не обов'язково має бути про те, що зображено на фото. Тобто якщо ви фотографуєте книгу, це не обов'язково повинна бути та сама книга, яку ви зараз читаєте. Це може бути просто книга, будь-яка. Ви взагалі можете читати електронкою і для інстаграма фотографувати книги з домашньої бібліотеки. Правил немає.

Кава, чай, чашки, їжа

Жарти про «не заінстаграміл - НЕ поїв» з'явилися не на порожньому місці. У інстаграм дійсно дуже багато фотографій їжі. Правда, добре, красиво і апетитно фотографувати їжу - це теж потрібно вміти. Зате добре сфотографувати чашку значно простіше. Це майже як книга: потрібно ще дуже постаратися, щоб зіпсувати кадр.

Тут знову працює фішка про руки: якщо в кадрі не просто чашка, а ще видно руки, які тримають цю чашку - це добре. Руки можуть бути і не ваші, сміливо залучайте до Інста-творчості друзів, чоловіків, дітей або навіть тварин.

Руки можуть бути і не ваші, сміливо залучайте до Інста-творчості друзів, чоловіків, дітей або навіть тварин

Міста і пейзажі

Якщо ви часто подорожуєте або просто любите гуляти, то знайте: міські (і приміські) пейзажі відмінно котируються в інстаграме. А так як Instagram - це не виставка, а всього лише соціальна мережа, то навіть завалений горизонт тут може стати не «косяком», а «родзинкою».

Правда, Instagram - досить рафінована соцмережа. Тут люблять красиві картинки щасливого життя. Тому якщо ви вирішите фотографувати депресивні листопадові хрущовки і калюжі з чорним підталим снігом, придумайте що-небудь з обробкою або ракурсом, щоб в результаті кадр вийшов не тужливим, а концептуальним.

Тому якщо ви вирішите фотографувати депресивні листопадові хрущовки і калюжі з чорним підталим снігом, придумайте що-небудь з обробкою або ракурсом, щоб в результаті кадр вийшов не тужливим, а концептуальним

Це, мабуть, основні тематики, які підійдуть для особистого облікового запису. А якщо вам потрібні підказки про те, як урізноманітнити кадр і зробити фото цікавіше - підписуйтесь на розсилку і отримуйте 100 ідей для фото в подарунок!

Як зробити гарне фото для особистого облікового запису

Вчіться у інших

Всьому можна навчитися, було б бажання. І щоб робити хороші фоточки для інстаграма, зовсім не обов'язково йти на курси фотографів. Можна освоїти цю науку по самовчителю - іншим акаунтів в Instagram.

Просто знайдіть блогерів, чиї фотографії вам подобаються, і пробуйте фотографувати так само. Точнісінько у вас все одно не вийде, не переживайте. У вас навряд чи виявиться точно такий же стіл / підлога / чашка / шкарпетки, але відтворюючи чужі хороші кадри, ви «наб'єте руку» і незабаром вже і самі навчитеся бачити, що буде добре виглядати на фото, чого не вистачає кадру, а що краще прибрати.

Наприклад, ідею ось цього фото я підгледіла. В оригіналі була інша чашка, листочки і інший фон. Я повторила як змогла і ця фотографія - одна з рекордсменів за кількістю зібраних лайків.

Я повторила як змогла і ця фотографія - одна з рекордсменів за кількістю зібраних лайків

Гарне фото не терпить суєти

Деяким вдається робити геніальні випадкові кадри. Ну ось буває у людей талант. Якщо ви не з їх числа і взагалі тільки вчитеся, то будьте готові виділяти час на те, щоб зробити фотографію. Створити гарний знімок - це не так уже й швидко. Навіть якщо ви фотографуєте лише для інстаграма.

Якщо ви фотографуєте вдома, вам потрібно дочекатися гарного світла, підготувати фон , Знайти і укласти потрібний реквізит (журнали, рушники, квіти, книги - ось це ось все, про що йшлося вище). Якщо ви фотографуєте на вулиці, то потрібно вибрати вдалий ракурс, дочекатися, щоб нічого зайвого не потрапило в кадр (перехожі, наприклад) або, навпаки, щоб потрапило то, що потрібно (тварина, птах або поїзд).

Якщо у вас немає достатньо часу, краще не починати зовсім, тому що фотографія вийде так собі і ви або взагалі не станете її публікувати, або видаліть потім.

фото про запас

У сучасної людини з часом сутужно, тому потрібно оптимізуватися. Якщо ви вже все одно виділили собі час для фотографування, зробіть кілька кадрів про запас. Різних кадрів, щоб можна було з ними зробити різні пости. Ніхто не знає, коли наступного разу вам пощастить зі світлом, коли буде натхнення або коли знову подарують квіти, тому ловіть момент.

ракурси

Принцип золотого перетину діє і для інстаграм-фото теж. Крім того, за статистикою фотографії, де основний предмет розташований у верхньому правому куті набирають більше лайків, ніж фото, де основний предмет розташований в нижній частині фотографії.

Хочете зробити фото в стилі інстаграм - розташуйте предмети так, щоб краю деяких з них виходили за межі кадру. Втім, не обмежуйте себе тільки цим. У інтаграме немає правил, експериментуйте і, цілком можливо, саме ви створите новий тренд.

У інтаграме немає правил, експериментуйте і, цілком можливо, саме ви створите новий тренд

Обробка

Часто не найвдаліший кадр можна врятувати за допомогою грамотної обробки. Обробити фото можна:

 • У самому Instagram, не використовуючи фільтри;
 • Використовуючи інстаграм-фільтри;
 • Використовуючи фільтри сторонніх додатків.

У самому інстаграме можна регулювати яскравість, контрастність, насиченість, тіні і ось це ось все. Іноді цього буває цілком достатньо.

Крім того, в самому інстаграм є багато фільтрів. Стрічку цих фільтрів можна налаштовувати під себе, видаляючи ті, якими ви не користуєтеся.

Крім інстаграма, є величезна кількість додатків з різними фільтрами. Найпопулярніше з них, мабуть, VSCO.

Фільтр - це ефект, який «накладається» на вашу фотографію і перетворює її. На відміну від фотошопу, в інстаграме все працює дуже просто - потрібно просто тицьнути пальцем в потрібну іконку. У більшості випадків можна також регулювати інтенсивність фільтра. Для цього потрібно тицьнути по іконці двічі і покриття повзунок.

Для цього потрібно тицьнути по іконці двічі і покриття повзунок

Краса

Скільки б фільтрів ви ні використовували, як би не відсували предмети за краю кадру, а все-таки головним секретом успіху залишається краса. Краса, звичайно, поняття суб'єктивне, але деякі загальні моменти все ж можна виділити. Сльота, недоїдена підгоріла котлета, брудний посуд, несвіжий манікюр, сміття тощо в Instagram цінуються дуже високо. Хіба що ви перетворитеся на концептуального фотографа-маргінала.

Люди приходять в інстаграм відволіктися після важкого трудового або мамского дня. Вони хочуть бачити красиві картинки і відпочивати душею. Якщо ви плануєте, щоб люди підписувалися на вас, дивилися ваші картинки, лайкали їх, залишали коментарі, значить ви повинні зробити так, щоб до вас було приємно заходити і щоб ваші фото хотілося бачити в стрічці.

Крім того, якщо ви розраховуєте заробляти на своєму акаунті за допомогою реклами, то ви повинні бути цікаві рекламодавцям. А бренди, як правило, асоціюють себе з успіхом і щастям, а не з тугою і облізлими нігтями.

Думаю, слідуючи цим простим рекомендаціям, дуже скоро ви перетворите свій аккаунт в привабливу і цікаву майданчик. Коли ви навчитеся красиво фотографувати, можна переходити до просування і монетизації свого аккаунта.

Залишайте в коментарях посилання на свої акаунти - будемо стежити, як у вас виходить! Сподобалася стаття? Розкажіть про неї друзям, натиснувши на кнопки соцмереж нижче!

Розкажіть про неї друзям, натиснувши на кнопки соцмереж нижче

Просування в інстаграм: як зробити гарне фото в особистий аккаунт

Instagram - це соціальна мережа, де фотографії мають величезне значення. Причому неважливо буде це особиста сторінка або бізнес-профіль . Якщо ви хочете, щоб на ваш інстаграм підписувалися не тільки друзі та родичі, якщо ви хочете просувати свій інстаргам, якщо ви хочете, щоб ваш аккаунт приносив вам якусь користь, значить вам потрібні хороші фотографії.

При цьому важливо відзначити, що Instagram дуже уважно стежить за дотриманням авторських прав, тому краще не ризикувати і не публікувати у себе на сторінці чужі фотографії, взяті без дозволу авторів. За таке можуть просто забанити. На щастя, робити хороші Інста-фотографії зовсім не складно. Ми вже з'ясували, як фотографувати товар для бізнес-аккаунта в інстаграм . Але якщо ви продаєте послугу і просуваєте особистий бренд, тут правила трохи інші.

Хороші фото для інстаграма

Є кілька безпрограшних варіантів, які легше і швидше набирають популярність:

 • Акаунти, які ведуться з-за кордону. Всім цікаво подивитися, як живеться там, де нас немає. Ось чому акаунти мандрівників або тих, хто виїхав з Росії і тепер шле сонячні привіти з якогось острова, швидко стають популярними.
 • Акаунти з мімімішнимі дітьми. Більшість користувачів інстаграм - жінки. Багато з них - молоді мами, а багато хто з тих, хто немає, все одно лояльно ставляться до дітей. Проти інстинкт не попреш. В результаті, акаунти молодих мам з миленькими карапузами швидко набирають популярність, тому що молодим мамам важливо обговорювати все на світі і ділитися порадами. Крім того, в більшості випадків, діти дуже фотогенічні завдяки своїй безпосередності.
 • Аккаунт з мімімішнимі-тваринами. І це не тільки котики. Собаки, єноти, кролики і навіть черепашки (хоча з ними буде важче) при правильному позиціонуванні викликають бурю розчулення, лайків та подпісчков. І знову ж звірятка, як правило, теж дуже фотогінічни.

Втім, навіть якщо ви входите в одну з цих категорій, це не означає, що можна постити погані фото і чекати загальної любові. Ні. Фото все одно потрібні хороші, просто з такими темами вам буде трохи легше, ніж усім іншим.

Що ж фотографувати, щоб з великою часткою ймовірності отримати гарне фото для інстаграм?

Селфі в інстаграме

За статистикою, портрети набирають найбільше лайків в інстаграм. На красиву дівчину або хлопця дивитися майже так само приємно, як на котика. Так що, якщо з зовнішністю вам пощастило, сміливо надсилайте власні Селфі. Втім, тут теж є ряд неписаних правил.

Для початку, все-таки варто бути об'єктивним і тверезо оцінювати свій зовнішній вигляд. Заливати 100500 фотографій себе з немитою головою, мішками під очима або просто в невдалому освітленні не варто. Якщо ви серйозно ставитеся до свого облікового запису і хочете отримати від нього максимум користі, то кожне опубліковане фото повинно бути продумано. Якщо ви хочете опублікувати невдале і (чи) провокаційне фото, ви повинні ясно розуміти, навіщо ви це робите і чи готові ви до реакції передплатників (Хейтер в тому числі). Якщо ж ви ведете інстаграм виключно для друзів і родичів, тоді, звичайно, можна публікувати що завгодно. Мами любить нас будь-якими.

Мами любить нас будь-якими

(Якщо хто знає цей профіль, дайте лінк! Я не знайшла.)

)

Публікуючи Селфі, звертайте увагу на те, що у вас на задньому плані. Часто дуже красива дівчина може фотографувати на тлі моторошного безладу, що заснула бабусі або ще щось гірше.

Турбуєтеся про задньому плані? Штора вирішить вашу проблему! Невідомо, хто першим придумав фотографуватися за шторкою, але це було геніально! І все інстаграмщікі вдячні цій людині.

Фото за шторою вирішує відразу кілька проблем: по-перше, ви отримуєте непоганий фон; по-друге, ви отримуєте хороший денне світло від вікна.

діти

Мімімішние діти - безпрограшний варіант для публікацій в інстаграм. Звичайно, неможливо подобатися всім і, звичайно, існують бейбі-Хейтер. Але їх все-таки набагато менше, ніж молодих матусь, які люблять не тільки своїх дітей, а дітей взагалі. Люблять - це значить ставлять лайки, пишуть коментарі і всіляко підтримують будь-які ваші починання. Саме це і потрібно для швидкого і ефективного інстаграм-просування.

Але і тут є нюанси. Безумовно, всі діти миленькі, але все-таки якість фотографій знову грає велику роль. Люди взагалі люблять чепурні фотографії дітей, а фотографії дітей з розмазаний по щоках кашею люблять тільки ваші родичі і друзі.

тварини

Ще один відмінний варіант, від якого у передплатників зашкалює мімімітр. Якщо вам пощастило стати господарем милою звірятка, не соромтеся публікувати її фотографії в інстаграм. Дуже часто люди підписуються на акаунти не так через господаря цього аккаунта, скільки через його вихованця.

Тут до якості фотографії буде не зайвим додати трохи креативу: надіти на собаку зимову шапку або ободок з оленячими рогами, кота обмотати мішурою або гірляндою, а пухнастого кролика укутати в светр або плед. Чим мімімішнее вийде, тим краще.

Чим мімімішнее вийде, тим краще

Книги та журнали

Всі ми перейшли на електронні читалки, а журнали перегортаємо в соцмережах. Тому справжня, жива друкована продукція виглядає вже майже раритетом і виглядає дуже здорово. Подібними фотографіями ви, по-перше, демонструєте, що до сих пір вмієте читати і взагалі культурна людина. А, по-друге, книгу дуже складно погано сфотографувати, так що в 99% випадків це хороший кадр.

Окрема «інстаграм-фішка» - добре, якщо в кадрі видно ваші руки. Добре, якщо відразу дві руки, які тримають чашку або перегортають сторінки. Це фото «в стилі Instagram». Так, самому не так-то просто зробити такий кадр. Потрібно буде або досконало оволодіти фотографуванням зубами, або обзавестися штативом, або взяти в рабство особистого Інста-фотографа.

Потрібно буде або досконало оволодіти фотографуванням зубами, або обзавестися штативом, або взяти в рабство особистого Інста-фотографа

І ще одне уточнення: опис під фото не обов'язково має бути про те, що зображено на фото. Тобто якщо ви фотографуєте книгу, це не обов'язково повинна бути та сама книга, яку ви зараз читаєте. Це може бути просто книга, будь-яка. Ви взагалі можете читати електронкою і для інстаграма фотографувати книги з домашньої бібліотеки. Правил немає.

Кава, чай, чашки, їжа

Жарти про «не заінстаграміл - НЕ поїв» з'явилися не на порожньому місці. У інстаграм дійсно дуже багато фотографій їжі. Правда, добре, красиво і апетитно фотографувати їжу - це теж потрібно вміти. Зате добре сфотографувати чашку значно простіше. Це майже як книга: потрібно ще дуже постаратися, щоб зіпсувати кадр.

Тут знову працює фішка про руки: якщо в кадрі не просто чашка, а ще видно руки, які тримають цю чашку - це добре. Руки можуть бути і не ваші, сміливо залучайте до Інста-творчості друзів, чоловіків, дітей або навіть тварин.

Руки можуть бути і не ваші, сміливо залучайте до Інста-творчості друзів, чоловіків, дітей або навіть тварин

Міста і пейзажі

Якщо ви часто подорожуєте або просто любите гуляти, то знайте: міські (і приміські) пейзажі відмінно котируються в інстаграме. А так як Instagram - це не виставка, а всього лише соціальна мережа, то навіть завалений горизонт тут може стати не «косяком», а «родзинкою».

Правда, Instagram - досить рафінована соцмережа. Тут люблять красиві картинки щасливого життя. Тому якщо ви вирішите фотографувати депресивні листопадові хрущовки і калюжі з чорним підталим снігом, придумайте що-небудь з обробкою або ракурсом, щоб в результаті кадр вийшов не тужливим, а концептуальним.

Тому якщо ви вирішите фотографувати депресивні листопадові хрущовки і калюжі з чорним підталим снігом, придумайте що-небудь з обробкою або ракурсом, щоб в результаті кадр вийшов не тужливим, а концептуальним

Це, мабуть, основні тематики, які підійдуть для особистого облікового запису. А якщо вам потрібні підказки про те, як урізноманітнити кадр і зробити фото цікавіше - підписуйтесь на розсилку і отримуйте 100 ідей для фото в подарунок!

Як зробити гарне фото для особистого облікового запису

Вчіться у інших

Всьому можна навчитися, було б бажання. І щоб робити хороші фоточки для інстаграма, зовсім не обов'язково йти на курси фотографів. Можна освоїти цю науку по самовчителю - іншим акаунтів в Instagram.

Просто знайдіть блогерів, чиї фотографії вам подобаються, і пробуйте фотографувати так само. Точнісінько у вас все одно не вийде, не переживайте. У вас навряд чи виявиться точно такий же стіл / підлога / чашка / шкарпетки, але відтворюючи чужі хороші кадри, ви «наб'єте руку» і незабаром вже і самі навчитеся бачити, що буде добре виглядати на фото, чого не вистачає кадру, а що краще прибрати.

Наприклад, ідею ось цього фото я підгледіла. В оригіналі була інша чашка, листочки і інший фон. Я повторила як змогла і ця фотографія - одна з рекордсменів за кількістю зібраних лайків.

Я повторила як змогла і ця фотографія - одна з рекордсменів за кількістю зібраних лайків

Гарне фото не терпить суєти

Деяким вдається робити геніальні випадкові кадри. Ну ось буває у людей талант. Якщо ви не з їх числа і взагалі тільки вчитеся, то будьте готові виділяти час на те, щоб зробити фотографію. Створити гарний знімок - це не так уже й швидко. Навіть якщо ви фотографуєте лише для інстаграма.

Якщо ви фотографуєте вдома, вам потрібно дочекатися гарного світла, підготувати фон , Знайти і укласти потрібний реквізит (журнали, рушники, квіти, книги - ось це ось все, про що йшлося вище). Якщо ви фотографуєте на вулиці, то потрібно вибрати вдалий ракурс, дочекатися, щоб нічого зайвого не потрапило в кадр (перехожі, наприклад) або, навпаки, щоб потрапило то, що потрібно (тварина, птах або поїзд).

Якщо у вас немає достатньо часу, краще не починати зовсім, тому що фотографія вийде так собі і ви або взагалі не станете її публікувати, або видаліть потім.

фото про запас

У сучасної людини з часом сутужно, тому потрібно оптимізуватися. Якщо ви вже все одно виділили собі час для фотографування, зробіть кілька кадрів про запас. Різних кадрів, щоб можна було з ними зробити різні пости. Ніхто не знає, коли наступного разу вам пощастить зі світлом, коли буде натхнення або коли знову подарують квіти, тому ловіть момент.

ракурси

Принцип золотого перетину діє і для інстаграм-фото теж. Крім того, за статистикою фотографії, де основний предмет розташований у верхньому правому куті набирають більше лайків, ніж фото, де основний предмет розташований в нижній частині фотографії.

Хочете зробити фото в стилі інстаграм - розташуйте предмети так, щоб краю деяких з них виходили за межі кадру. Втім, не обмежуйте себе тільки цим. У інтаграме немає правил, експериментуйте і, цілком можливо, саме ви створите новий тренд.

У інтаграме немає правил, експериментуйте і, цілком можливо, саме ви створите новий тренд

Обробка

Часто не найвдаліший кадр можна врятувати за допомогою грамотної обробки. Обробити фото можна:

 • У самому Instagram, не використовуючи фільтри;
 • Використовуючи інстаграм-фільтри;
 • Використовуючи фільтри сторонніх додатків.

У самому інстаграме можна регулювати яскравість, контрастність, насиченість, тіні і ось це ось все. Іноді цього буває цілком достатньо.

Крім того, в самому інстаграм є багато фільтрів. Стрічку цих фільтрів можна налаштовувати під себе, видаляючи ті, якими ви не користуєтеся.

Крім інстаграма, є величезна кількість додатків з різними фільтрами. Найпопулярніше з них, мабуть, VSCO.

Фільтр - це ефект, який «накладається» на вашу фотографію і перетворює її. На відміну від фотошопу, в інстаграме все працює дуже просто - потрібно просто тицьнути пальцем в потрібну іконку. У більшості випадків можна також регулювати інтенсивність фільтра. Для цього потрібно тицьнути по іконці двічі і покриття повзунок.

Для цього потрібно тицьнути по іконці двічі і покриття повзунок

Краса

Скільки б фільтрів ви ні використовували, як би не відсували предмети за краю кадру, а все-таки головним секретом успіху залишається краса. Краса, звичайно, поняття суб'єктивне, але деякі загальні моменти все ж можна виділити. Сльота, недоїдена підгоріла котлета, брудний посуд, несвіжий манікюр, сміття тощо в Instagram цінуються дуже високо. Хіба що ви перетворитеся на концептуального фотографа-маргінала.

Люди приходять в інстаграм відволіктися після важкого трудового або мамского дня. Вони хочуть бачити красиві картинки і відпочивати душею. Якщо ви плануєте, щоб люди підписувалися на вас, дивилися ваші картинки, лайкали їх, залишали коментарі, значить ви повинні зробити так, щоб до вас було приємно заходити і щоб ваші фото хотілося бачити в стрічці.

Крім того, якщо ви розраховуєте заробляти на своєму акаунті за допомогою реклами, то ви повинні бути цікаві рекламодавцям. А бренди, як правило, асоціюють себе з успіхом і щастям, а не з тугою і облізлими нігтями.

Думаю, слідуючи цим простим рекомендаціям, дуже скоро ви перетворите свій аккаунт в привабливу і цікаву майданчик. Коли ви навчитеся красиво фотографувати, можна переходити до просування і монетизації свого аккаунта.

Залишайте в коментарях посилання на свої акаунти - будемо стежити, як у вас виходить! Сподобалася стаття? Розкажіть про неї друзям, натиснувши на кнопки соцмереж нижче!

Розкажіть про неї друзям, натиснувши на кнопки соцмереж нижче

Просування в інстаграм: як зробити гарне фото в особистий аккаунт

Instagram - це соціальна мережа, де фотографії мають величезне значення. Причому неважливо буде це особиста сторінка або бізнес-профіль . Якщо ви хочете, щоб на ваш інстаграм підписувалися не тільки друзі та родичі, якщо ви хочете просувати свій інстаргам, якщо ви хочете, щоб ваш аккаунт приносив вам якусь користь, значить вам потрібні хороші фотографії.

При цьому важливо відзначити, що Instagram дуже уважно стежить за дотриманням авторських прав, тому краще не ризикувати і не публікувати у себе на сторінці чужі фотографії, взяті без дозволу авторів. За таке можуть просто забанити. На щастя, робити хороші Інста-фотографії зовсім не складно. Ми вже з'ясували, як фотографувати товар для бізнес-аккаунта в інстаграм . Але якщо ви продаєте послугу і просуваєте особистий бренд, тут правила трохи інші.

Хороші фото для інстаграма

Є кілька безпрограшних варіантів, які легше і швидше набирають популярність:

 • Акаунти, які ведуться з-за кордону. Всім цікаво подивитися, як живеться там, де нас немає. Ось чому акаунти мандрівників або тих, хто виїхав з Росії і тепер шле сонячні привіти з якогось острова, швидко стають популярними.
 • Акаунти з мімімішнимі дітьми. Більшість користувачів інстаграм - жінки. Багато з них - молоді мами, а багато хто з тих, хто немає, все одно лояльно ставляться до дітей. Проти інстинкт не попреш. В результаті, акаунти молодих мам з миленькими карапузами швидко набирають популярність, тому що молодим мамам важливо обговорювати все на світі і ділитися порадами. Крім того, в більшості випадків, діти дуже фотогенічні завдяки своїй безпосередності.
 • Аккаунт з мімімішнимі-тваринами. І це не тільки котики. Собаки, єноти, кролики і навіть черепашки (хоча з ними буде важче) при правильному позиціонуванні викликають бурю розчулення, лайків та подпісчков. І знову ж звірятка, як правило, теж дуже фотогінічни.

Втім, навіть якщо ви входите в одну з цих категорій, це не означає, що можна постити погані фото і чекати загальної любові. Ні. Фото все одно потрібні хороші, просто з такими темами вам буде трохи легше, ніж усім іншим.

Що ж фотографувати, щоб з великою часткою ймовірності отримати гарне фото для інстаграм?

Селфі в інстаграме

За статистикою, портрети набирають найбільше лайків в інстаграм. На красиву дівчину або хлопця дивитися майже так само приємно, як на котика. Так що, якщо з зовнішністю вам пощастило, сміливо надсилайте власні Селфі. Втім, тут теж є ряд неписаних правил.

Для початку, все-таки варто бути об'єктивним і тверезо оцінювати свій зовнішній вигляд. Заливати 100500 фотографій себе з немитою головою, мішками під очима або просто в невдалому освітленні не варто. Якщо ви серйозно ставитеся до свого облікового запису і хочете отримати від нього максимум користі, то кожне опубліковане фото повинно бути продумано. Якщо ви хочете опублікувати невдале і (чи) провокаційне фото, ви повинні ясно розуміти, навіщо ви це робите і чи готові ви до реакції передплатників (Хейтер в тому числі). Якщо ж ви ведете інстаграм виключно для друзів і родичів, тоді, звичайно, можна публікувати що завгодно. Мами любить нас будь-якими.

Мами любить нас будь-якими

(Якщо хто знає цей профіль, дайте лінк! Я не знайшла.)

)

Публікуючи Селфі, звертайте увагу на те, що у вас на задньому плані. Часто дуже красива дівчина може фотографувати на тлі моторошного безладу, що заснула бабусі або ще щось гірше.

Турбуєтеся про задньому плані? Штора вирішить вашу проблему! Невідомо, хто першим придумав фотографуватися за шторкою, але це було геніально! І все інстаграмщікі вдячні цій людині.

Фото за шторою вирішує відразу кілька проблем: по-перше, ви отримуєте непоганий фон; по-друге, ви отримуєте хороший денне світло від вікна.

діти

Мімімішние діти - безпрограшний варіант для публікацій в інстаграм. Звичайно, неможливо подобатися всім і, звичайно, існують бейбі-Хейтер. Але їх все-таки набагато менше, ніж молодих матусь, які люблять не тільки своїх дітей, а дітей взагалі. Люблять - це значить ставлять лайки, пишуть коментарі і всіляко підтримують будь-які ваші починання. Саме це і потрібно для швидкого і ефективного інстаграм-просування.

Але і тут є нюанси. Безумовно, всі діти миленькі, але все-таки якість фотографій знову грає велику роль. Люди взагалі люблять чепурні фотографії дітей, а фотографії дітей з розмазаний по щоках кашею люблять тільки ваші родичі і друзі.

тварини

Ще один відмінний варіант, від якого у передплатників зашкалює мімімітр. Якщо вам пощастило стати господарем милою звірятка, не соромтеся публікувати її фотографії в інстаграм. Дуже часто люди підписуються на акаунти не так через господаря цього аккаунта, скільки через його вихованця.

Тут до якості фотографії буде не зайвим додати трохи креативу: надіти на собаку зимову шапку або ободок з оленячими рогами, кота обмотати мішурою або гірляндою, а пухнастого кролика укутати в светр або плед. Чим мімімішнее вийде, тим краще.

Чим мімімішнее вийде, тим краще

Книги та журнали

Всі ми перейшли на електронні читалки, а журнали перегортаємо в соцмережах. Тому справжня, жива друкована продукція виглядає вже майже раритетом і виглядає дуже здорово. Подібними фотографіями ви, по-перше, демонструєте, що до сих пір вмієте читати і взагалі культурна людина. А, по-друге, книгу дуже складно погано сфотографувати, так що в 99% випадків це хороший кадр.

Окрема «інстаграм-фішка» - добре, якщо в кадрі видно ваші руки. Добре, якщо відразу дві руки, які тримають чашку або перегортають сторінки. Це фото «в стилі Instagram». Так, самому не так-то просто зробити такий кадр. Потрібно буде або досконало оволодіти фотографуванням зубами, або обзавестися штативом, або взяти в рабство особистого Інста-фотографа.

Потрібно буде або досконало оволодіти фотографуванням зубами, або обзавестися штативом, або взяти в рабство особистого Інста-фотографа

І ще одне уточнення: опис під фото не обов'язково має бути про те, що зображено на фото. Тобто якщо ви фотографуєте книгу, це не обов'язково повинна бути та сама книга, яку ви зараз читаєте. Це може бути просто книга, будь-яка. Ви взагалі можете читати електронкою і для інстаграма фотографувати книги з домашньої бібліотеки. Правил немає.

Кава, чай, чашки, їжа

Жарти про «не заінстаграміл - НЕ поїв» з'явилися не на порожньому місці. У інстаграм дійсно дуже багато фотографій їжі. Правда, добре, красиво і апетитно фотографувати їжу - це теж потрібно вміти. Зате добре сфотографувати чашку значно простіше. Це майже як книга: потрібно ще дуже постаратися, щоб зіпсувати кадр.

Тут знову працює фішка про руки: якщо в кадрі не просто чашка, а ще видно руки, які тримають цю чашку - це добре. Руки можуть бути і не ваші, сміливо залучайте до Інста-творчості друзів, чоловіків, дітей або навіть тварин.

Руки можуть бути і не ваші, сміливо залучайте до Інста-творчості друзів, чоловіків, дітей або навіть тварин

Міста і пейзажі

Якщо ви часто подорожуєте або просто любите гуляти, то знайте: міські (і приміські) пейзажі відмінно котируються в інстаграме. А так як Instagram - це не виставка, а всього лише соціальна мережа, то навіть завалений горизонт тут може стати не «косяком», а «родзинкою».

Правда, Instagram - досить рафінована соцмережа. Тут люблять красиві картинки щасливого життя. Тому якщо ви вирішите фотографувати депресивні листопадові хрущовки і калюжі з чорним підталим снігом, придумайте що-небудь з обробкою або ракурсом, щоб в результаті кадр вийшов не тужливим, а концептуальним.

Тому якщо ви вирішите фотографувати депресивні листопадові хрущовки і калюжі з чорним підталим снігом, придумайте що-небудь з обробкою або ракурсом, щоб в результаті кадр вийшов не тужливим, а концептуальним

Це, мабуть, основні тематики, які підійдуть для особистого облікового запису. А якщо вам потрібні підказки про те, як урізноманітнити кадр і зробити фото цікавіше - підписуйтесь на розсилку і отримуйте 100 ідей для фото в подарунок!

Як зробити гарне фото для особистого облікового запису

Вчіться у інших

Всьому можна навчитися, було б бажання. І щоб робити хороші фоточки для інстаграма, зовсім не обов'язково йти на курси фотографів. Можна освоїти цю науку по самовчителю - іншим акаунтів в Instagram.

Просто знайдіть блогерів, чиї фотографії вам подобаються, і пробуйте фотографувати так само. Точнісінько у вас все одно не вийде, не переживайте. У вас навряд чи виявиться точно такий же стіл / підлога / чашка / шкарпетки, але відтворюючи чужі хороші кадри, ви «наб'єте руку» і незабаром вже і самі навчитеся бачити, що буде добре виглядати на фото, чого не вистачає кадру, а що краще прибрати.

Наприклад, ідею ось цього фото я підгледіла. В оригіналі була інша чашка, листочки і інший фон. Я повторила як змогла і ця фотографія - одна з рекордсменів за кількістю зібраних лайків.

Я повторила як змогла і ця фотографія - одна з рекордсменів за кількістю зібраних лайків

Гарне фото не терпить суєти

Деяким вдається робити геніальні випадкові кадри. Ну ось буває у людей талант. Якщо ви не з їх числа і взагалі тільки вчитеся, то будьте готові виділяти час на те, щоб зробити фотографію. Створити гарний знімок - це не так уже й швидко. Навіть якщо ви фотографуєте лише для інстаграма.

Якщо ви фотографуєте вдома, вам потрібно дочекатися гарного світла, підготувати фон , Знайти і укласти потрібний реквізит (журнали, рушники, квіти, книги - ось це ось все, про що йшлося вище). Якщо ви фотографуєте на вулиці, то потрібно вибрати вдалий ракурс, дочекатися, щоб нічого зайвого не потрапило в кадр (перехожі, наприклад) або, навпаки, щоб потрапило то, що потрібно (тварина, птах або поїзд).

Якщо у вас немає достатньо часу, краще не починати зовсім, тому що фотографія вийде так собі і ви або взагалі не станете її публікувати, або видаліть потім.

фото про запас

У сучасної людини з часом сутужно, тому потрібно оптимізуватися. Якщо ви вже все одно виділили собі час для фотографування, зробіть кілька кадрів про запас. Різних кадрів, щоб можна було з ними зробити різні пости. Ніхто не знає, коли наступного разу вам пощастить зі світлом, коли буде натхнення або коли знову подарують квіти, тому ловіть момент.

ракурси

Принцип золотого перетину діє і для інстаграм-фото теж. Крім того, за статистикою фотографії, де основний предмет розташований у верхньому правому куті набирають більше лайків, ніж фото, де основний предмет розташований в нижній частині фотографії.

Хочете зробити фото в стилі інстаграм - розташуйте предмети так, щоб краю деяких з них виходили за межі кадру. Втім, не обмежуйте себе тільки цим. У інтаграме немає правил, експериментуйте і, цілком можливо, саме ви створите новий тренд.

У інтаграме немає правил, експериментуйте і, цілком можливо, саме ви створите новий тренд

Обробка

Часто не найвдаліший кадр можна врятувати за допомогою грамотної обробки. Обробити фото можна:

 • У самому Instagram, не використовуючи фільтри;
 • Використовуючи інстаграм-фільтри;
 • Використовуючи фільтри сторонніх додатків.

У самому інстаграме можна регулювати яскравість, контрастність, насиченість, тіні і ось це ось все. Іноді цього буває цілком достатньо.

Крім того, в самому інстаграм є багато фільтрів. Стрічку цих фільтрів можна налаштовувати під себе, видаляючи ті, якими ви не користуєтеся.

Крім інстаграма, є величезна кількість додатків з різними фільтрами. Найпопулярніше з них, мабуть, VSCO.

Фільтр - це ефект, який «накладається» на вашу фотографію і перетворює її. На відміну від фотошопу, в інстаграме все працює дуже просто - потрібно просто тицьнути пальцем в потрібну іконку. У більшості випадків можна також регулювати інтенсивність фільтра. Для цього потрібно тицьнути по іконці двічі і покриття повзунок.

Для цього потрібно тицьнути по іконці двічі і покриття повзунок

Краса

Скільки б фільтрів ви ні використовували, як би не відсували предмети за краю кадру, а все-таки головним секретом успіху залишається краса. Краса, звичайно, поняття суб'єктивне, але деякі загальні моменти все ж можна виділити. Сльота, недоїдена підгоріла котлета, брудний посуд, несвіжий манікюр, сміття тощо в Instagram цінуються дуже високо. Хіба що ви перетворитеся на концептуального фотографа-маргінала.

Люди приходять в інстаграм відволіктися після важкого трудового або мамского дня. Вони хочуть бачити красиві картинки і відпочивати душею. Якщо ви плануєте, щоб люди підписувалися на вас, дивилися ваші картинки, лайкали їх, залишали коментарі, значить ви повинні зробити так, щоб до вас було приємно заходити і щоб ваші фото хотілося бачити в стрічці.

Крім того, якщо ви розраховуєте заробляти на своєму акаунті за допомогою реклами, то ви повинні бути цікаві рекламодавцям. А бренди, як правило, асоціюють себе з успіхом і щастям, а не з тугою і облізлими нігтями.

Думаю, слідуючи цим простим рекомендаціям, дуже скоро ви перетворите свій аккаунт в привабливу і цікаву майданчик. Коли ви навчитеся красиво фотографувати, можна переходити до просування і монетизації свого аккаунта.

Залишайте в коментарях посилання на свої акаунти - будемо стежити, як у вас виходить! Сподобалася стаття? Розкажіть про неї друзям, натиснувши на кнопки соцмереж нижче!

Розкажіть про неї друзям, натиснувши на кнопки соцмереж нижче

Просування в інстаграм: як зробити гарне фото в особистий аккаунт

Instagram - це соціальна мережа, де фотографії мають величезне значення. Причому неважливо буде це особиста сторінка або бізнес-профіль . Якщо ви хочете, щоб на ваш інстаграм підписувалися не тільки друзі та родичі, якщо ви хочете просувати свій інстаргам, якщо ви хочете, щоб ваш аккаунт приносив вам якусь користь, значить вам потрібні хороші фотографії.

При цьому важливо відзначити, що Instagram дуже уважно стежить за дотриманням авторських прав, тому краще не ризикувати і не публікувати у себе на сторінці чужі фотографії, взяті без дозволу авторів. За таке можуть просто забанити. На щастя, робити хороші Інста-фотографії зовсім не складно. Ми вже з'ясували, як фотографувати товар для бізнес-аккаунта в інстаграм . Але якщо ви продаєте послугу і просуваєте особистий бренд, тут правила трохи інші.

Хороші фото для інстаграма

Є кілька безпрограшних варіантів, які легше і швидше набирають популярність:

 • Акаунти, які ведуться з-за кордону. Всім цікаво подивитися, як живеться там, де нас немає. Ось чому акаунти мандрівників або тих, хто виїхав з Росії і тепер шле сонячні привіти з якогось острова, швидко стають популярними.
 • Акаунти з мімімішнимі дітьми. Більшість користувачів інстаграм - жінки. Багато з них - молоді мами, а багато хто з тих, хто немає, все одно лояльно ставляться до дітей. Проти інстинкт не попреш. В результаті, акаунти молодих мам з миленькими карапузами швидко набирають популярність, тому що молодим мамам важливо обговорювати все на світі і ділитися порадами. Крім того, в більшості випадків, діти дуже фотогенічні завдяки своїй безпосередності.
 • Аккаунт з мімімішнимі-тваринами. І це не тільки котики. Собаки, єноти, кролики і навіть черепашки (хоча з ними буде важче) при правильному позиціонуванні викликають бурю розчулення, лайків та подпісчков. І знову ж звірятка, як правило, теж дуже фотогінічни.

Втім, навіть якщо ви входите в одну з цих категорій, це не означає, що можна постити погані фото і чекати загальної любові. Ні. Фото все одно потрібні хороші, просто з такими темами вам буде трохи легше, ніж усім іншим.

Що ж фотографувати, щоб з великою часткою ймовірності отримати гарне фото для інстаграм?

Селфі в інстаграме

За статистикою, портрети набирають найбільше лайків в інстаграм. На красиву дівчину або хлопця дивитися майже так само приємно, як на котика. Так що, якщо з зовнішністю вам пощастило, сміливо надсилайте власні Селфі. Втім, тут теж є ряд неписаних правил.

Для початку, все-таки варто бути об'єктивним і тверезо оцінювати свій зовнішній вигляд. Заливати 100500 фотографій себе з немитою головою, мішками під очима або просто в невдалому освітленні не варто. Якщо ви серйозно ставитеся до свого облікового запису і хочете отримати від нього максимум користі, то кожне опубліковане фото повинно бути продумано. Якщо ви хочете опублікувати невдале і (чи) провокаційне фото, ви повинні ясно розуміти, навіщо ви це робите і чи готові ви до реакції передплатників (Хейтер в тому числі). Якщо ж ви ведете інстаграм виключно для друзів і родичів, тоді, звичайно, можна публікувати що завгодно. Мами любить нас будь-якими.

Мами любить нас будь-якими

(Якщо хто знає цей профіль, дайте лінк! Я не знайшла.)

)

Публікуючи Селфі, звертайте увагу на те, що у вас на задньому плані. Часто дуже красива дівчина може фотографувати на тлі моторошного безладу, що заснула бабусі або ще щось гірше.

Турбуєтеся про задньому плані? Штора вирішить вашу проблему! Невідомо, хто першим придумав фотографуватися за шторкою, але це було геніально! І все інстаграмщікі вдячні цій людині.

Фото за шторою вирішує відразу кілька проблем: по-перше, ви отримуєте непоганий фон; по-друге, ви отримуєте хороший денне світло від вікна.

діти

Мімімішние діти - безпрограшний варіант для публікацій в інстаграм. Звичайно, неможливо подобатися всім і, звичайно, існують бейбі-Хейтер. Але їх все-таки набагато менше, ніж молодих матусь, які люблять не тільки своїх дітей, а дітей взагалі. Люблять - це значить ставлять лайки, пишуть коментарі і всіляко підтримують будь-які ваші починання. Саме це і потрібно для швидкого і ефективного інстаграм-просування.

Але і тут є нюанси. Безумовно, всі діти миленькі, але все-таки якість фотографій знову грає велику роль. Люди взагалі люблять чепурні фотографії дітей, а фотографії дітей з розмазаний по щоках кашею люблять тільки ваші родичі і друзі.

тварини

Ще один відмінний варіант, від якого у передплатників зашкалює мімімітр. Якщо вам пощастило стати господарем милою звірятка, не соромтеся публікувати її фотографії в інстаграм. Дуже часто люди підписуються на акаунти не так через господаря цього аккаунта, скільки через його вихованця.

Тут до якості фотографії буде не зайвим додати трохи креативу: надіти на собаку зимову шапку або ободок з оленячими рогами, кота обмотати мішурою або гірляндою, а пухнастого кролика укутати в светр або плед. Чим мімімішнее вийде, тим краще.

Чим мімімішнее вийде, тим краще

Книги та журнали

Всі ми перейшли на електронні читалки, а журнали перегортаємо в соцмережах. Тому справжня, жива друкована продукція виглядає вже майже раритетом і виглядає дуже здорово. Подібними фотографіями ви, по-перше, демонструєте, що до сих пір вмієте читати і взагалі культурна людина. А, по-друге, книгу дуже складно погано сфотографувати, так що в 99% випадків це хороший кадр.

Окрема «інстаграм-фішка» - добре, якщо в кадрі видно ваші руки. Добре, якщо відразу дві руки, які тримають чашку або перегортають сторінки. Це фото «в стилі Instagram». Так, самому не так-то просто зробити такий кадр. Потрібно буде або досконало оволодіти фотографуванням зубами, або обзавестися штативом, або взяти в рабство особистого Інста-фотографа.

Потрібно буде або досконало оволодіти фотографуванням зубами, або обзавестися штативом, або взяти в рабство особистого Інста-фотографа

І ще одне уточнення: опис під фото не обов'язково має бути про те, що зображено на фото. Тобто якщо ви фотографуєте книгу, це не обов'язково повинна бути та сама книга, яку ви зараз читаєте. Це може бути просто книга, будь-яка. Ви взагалі можете читати електронкою і для інстаграма фотографувати книги з домашньої бібліотеки. Правил немає.

Кава, чай, чашки, їжа

Жарти про «не заінстаграміл - НЕ поїв» з'явилися не на порожньому місці. У інстаграм дійсно дуже багато фотографій їжі. Правда, добре, красиво і апетитно фотографувати їжу - це теж потрібно вміти. Зате добре сфотографувати чашку значно простіше. Це майже як книга: потрібно ще дуже постаратися, щоб зіпсувати кадр.

Тут знову працює фішка про руки: якщо в кадрі не просто чашка, а ще видно руки, які тримають цю чашку - це добре. Руки можуть бути і не ваші, сміливо залучайте до Інста-творчості друзів, чоловіків, дітей або навіть тварин.

Руки можуть бути і не ваші, сміливо залучайте до Інста-творчості друзів, чоловіків, дітей або навіть тварин

Міста і пейзажі

Якщо ви часто подорожуєте або просто любите гуляти, то знайте: міські (і приміські) пейзажі відмінно котируються в інстаграме. А так як Instagram - це не виставка, а всього лише соціальна мережа, то навіть завалений горизонт тут може стати не «косяком», а «родзинкою».

Правда, Instagram - досить рафінована соцмережа. Тут люблять красиві картинки щасливого життя. Тому якщо ви вирішите фотографувати депресивні листопадові хрущовки і калюжі з чорним підталим снігом, придумайте що-небудь з обробкою або ракурсом, щоб в результаті кадр вийшов не тужливим, а концептуальним.

Тому якщо ви вирішите фотографувати депресивні листопадові хрущовки і калюжі з чорним підталим снігом, придумайте що-небудь з обробкою або ракурсом, щоб в результаті кадр вийшов не тужливим, а концептуальним

Це, мабуть, основні тематики, які підійдуть для особистого облікового запису. А якщо вам потрібні підказки про те, як урізноманітнити кадр і зробити фото цікавіше - підписуйтесь на розсилку і отримуйте 100 ідей для фото в подарунок!

Як зробити гарне фото для особистого облікового запису

Вчіться у інших

Всьому можна навчитися, було б бажання. І щоб робити хороші фоточки для інстаграма, зовсім не обов'язково йти на курси фотографів. Можна освоїти цю науку по самовчителю - іншим акаунтів в Instagram.

Просто знайдіть блогерів, чиї фотографії вам подобаються, і пробуйте фотографувати так само. Точнісінько у вас все одно не вийде, не переживайте. У вас навряд чи виявиться точно такий же стіл / підлога / чашка / шкарпетки, але відтворюючи чужі хороші кадри, ви «наб'єте руку» і незабаром вже і самі навчитеся бачити, що буде добре виглядати на фото, чого не вистачає кадру, а що краще прибрати.

Наприклад, ідею ось цього фото я підгледіла. В оригіналі була інша чашка, листочки і інший фон. Я повторила як змогла і ця фотографія - одна з рекордсменів за кількістю зібраних лайків.

Я повторила як змогла і ця фотографія - одна з рекордсменів за кількістю зібраних лайків

Гарне фото не терпить суєти

Деяким вдається робити геніальні випадкові кадри. Ну ось буває у людей талант. Якщо ви не з їх числа і взагалі тільки вчитеся, то будьте готові виділяти час на те, щоб зробити фотографію. Створити гарний знімок - це не так уже й швидко. Навіть якщо ви фотографуєте лише для інстаграма.

Якщо ви фотографуєте вдома, вам потрібно дочекатися гарного світла, підготувати фон , Знайти і укласти потрібний реквізит (журнали, рушники, квіти, книги - ось це ось все, про що йшлося вище). Якщо ви фотографуєте на вулиці, то потрібно вибрати вдалий ракурс, дочекатися, щоб нічого зайвого не потрапило в кадр (перехожі, наприклад) або, навпаки, щоб потрапило то, що потрібно (тварина, птах або поїзд).

Якщо у вас немає достатньо часу, краще не починати зовсім, тому що фотографія вийде так собі і ви або взагалі не станете її публікувати, або видаліть потім.

фото про запас

У сучасної людини з часом сутужно, тому потрібно оптимізуватися. Якщо ви вже все одно виділили собі час для фотографування, зробіть кілька кадрів про запас. Різних кадрів, щоб можна було з ними зробити різні пости. Ніхто не знає, коли наступного разу вам пощастить зі світлом, коли буде натхнення або коли знову подарують квіти, тому ловіть момент.

ракурси

Принцип золотого перетину діє і для інстаграм-фото теж. Крім того, за статистикою фотографії, де основний предмет розташований у верхньому правому куті набирають більше лайків, ніж фото, де основний предмет розташований в нижній частині фотографії.

Хочете зробити фото в стилі інстаграм - розташуйте предмети так, щоб краю деяких з них виходили за межі кадру. Втім, не обмежуйте себе тільки цим. У інтаграме немає правил, експериментуйте і, цілком можливо, саме ви створите новий тренд.

У інтаграме немає правил, експериментуйте і, цілком можливо, саме ви створите новий тренд

Обробка

Часто не найвдаліший кадр можна врятувати за допомогою грамотної обробки. Обробити фото можна:

 • У самому Instagram, не використовуючи фільтри;
 • Використовуючи інстаграм-фільтри;
 • Використовуючи фільтри сторонніх додатків.

У самому інстаграме можна регулювати яскравість, контрастність, насиченість, тіні і ось це ось все. Іноді цього буває цілком достатньо.

Крім того, в самому інстаграм є багато фільтрів. Стрічку цих фільтрів можна налаштовувати під себе, видаляючи ті, якими ви не користуєтеся.

Крім інстаграма, є величезна кількість додатків з різними фільтрами. Найпопулярніше з них, мабуть, VSCO.

Фільтр - це ефект, який «накладається» на вашу фотографію і перетворює її. На відміну від фотошопу, в інстаграме все працює дуже просто - потрібно просто тицьнути пальцем в потрібну іконку. У більшості випадків можна також регулювати інтенсивність фільтра. Для цього потрібно тицьнути по іконці двічі і покриття повзунок.

Для цього потрібно тицьнути по іконці двічі і покриття повзунок

Краса

Скільки б фільтрів ви ні використовували, як би не відсували предмети за краю кадру, а все-таки головним секретом успіху залишається краса. Краса, звичайно, поняття суб'єктивне, але деякі загальні моменти все ж можна виділити. Сльота, недоїдена підгоріла котлета, брудний посуд, несвіжий манікюр, сміття тощо в Instagram цінуються дуже високо. Хіба що ви перетворитеся на концептуального фотографа-маргінала.

Люди приходять в інстаграм відволіктися після важкого трудового або мамского дня. Вони хочуть бачити красиві картинки і відпочивати душею. Якщо ви плануєте, щоб люди підписувалися на вас, дивилися ваші картинки, лайкали їх, залишали коментарі, значить ви повинні зробити так, щоб до вас було приємно заходити і щоб ваші фото хотілося бачити в стрічці.

Крім того, якщо ви розраховуєте заробляти на своєму акаунті за допомогою реклами, то ви повинні бути цікаві рекламодавцям. А бренди, як правило, асоціюють себе з успіхом і щастям, а не з тугою і облізлими нігтями.

Думаю, слідуючи цим простим рекомендаціям, дуже скоро ви перетворите свій аккаунт в привабливу і цікаву майданчик. Коли ви навчитеся красиво фотографувати, можна переходити до просування і монетизації свого аккаунта.

Залишайте в коментарях посилання на свої акаунти - будемо стежити, як у вас виходить! Сподобалася стаття? Розкажіть про неї друзям, натиснувши на кнопки соцмереж нижче!

Розкажіть про неї друзям, натиснувши на кнопки соцмереж нижче

Просування в інстаграм: як зробити гарне фото в особистий аккаунт

Instagram - це соціальна мережа, де фотографії мають величезне значення. Причому неважливо буде це особиста сторінка або бізнес-профіль . Якщо ви хочете, щоб на ваш інстаграм підписувалися не тільки друзі та родичі, якщо ви хочете просувати свій інстаргам, якщо ви хочете, щоб ваш аккаунт приносив вам якусь користь, значить вам потрібні хороші фотографії.

При цьому важливо відзначити, що Instagram дуже уважно стежить за дотриманням авторських прав, тому краще не ризикувати і не публікувати у себе на сторінці чужі фотографії, взяті без дозволу авторів. За таке можуть просто забанити. На щастя, робити хороші Інста-фотографії зовсім не складно. Ми вже з'ясували, як фотографувати товар для бізнес-аккаунта в інстаграм . Але якщо ви продаєте послугу і просуваєте особистий бренд, тут правила трохи інші.

Хороші фото для інстаграма

Є кілька безпрограшних варіантів, які легше і швидше набирають популярність:

 • Акаунти, які ведуться з-за кордону. Всім цікаво подивитися, як живеться там, де нас немає. Ось чому акаунти мандрівників або тих, хто виїхав з Росії і тепер шле сонячні привіти з якогось острова, швидко стають популярними.
 • Акаунти з мімімішнимі дітьми. Більшість користувачів інстаграм - жінки. Багато з них - молоді мами, а багато хто з тих, хто немає, все одно лояльно ставляться до дітей. Проти інстинкт не попреш. В результаті, акаунти молодих мам з миленькими карапузами швидко набирають популярність, тому що молодим мамам важливо обговорювати все на світі і ділитися порадами. Крім того, в більшості випадків, діти дуже фотогенічні завдяки своїй безпосередності.
 • Аккаунт з мімімішнимі-тваринами. І це не тільки котики. Собаки, єноти, кролики і навіть черепашки (хоча з ними буде важче) при правильному позиціонуванні викликають бурю розчулення, лайків та подпісчков. І знову ж звірятка, як правило, теж дуже фотогінічни.

Втім, навіть якщо ви входите в одну з цих категорій, це не означає, що можна постити погані фото і чекати загальної любові. Ні. Фото все одно потрібні хороші, просто з такими темами вам буде трохи легше, ніж усім іншим.

Що ж фотографувати, щоб з великою часткою ймовірності отримати гарне фото для інстаграм?

Селфі в інстаграме

За статистикою, портрети набирають найбільше лайків в інстаграм. На красиву дівчину або хлопця дивитися майже так само приємно, як на котика. Так що, якщо з зовнішністю вам пощастило, сміливо надсилайте власні Селфі. Втім, тут теж є ряд неписаних правил.

Для початку, все-таки варто бути об'єктивним і тверезо оцінювати свій зовнішній вигляд. Заливати 100500 фотографій себе з немитою головою, мішками під очима або просто в невдалому освітленні не варто. Якщо ви серйозно ставитеся до свого облікового запису і хочете отримати від нього максимум користі, то кожне опубліковане фото повинно бути продумано. Якщо ви хочете опублікувати невдале і (чи) провокаційне фото, ви повинні ясно розуміти, навіщо ви це робите і чи готові ви до реакції передплатників (Хейтер в тому числі). Якщо ж ви ведете інстаграм виключно для друзів і родичів, тоді, звичайно, можна публікувати що завгодно. Мами любить нас будь-якими.

Мами любить нас будь-якими

(Якщо хто знає цей профіль, дайте лінк! Я не знайшла.)

)

Публікуючи Селфі, звертайте увагу на те, що у вас на задньому плані. Часто дуже красива дівчина може фотографувати на тлі моторошного безладу, що заснула бабусі або ще щось гірше.

Турбуєтеся про задньому плані? Штора вирішить вашу проблему! Невідомо, хто першим придумав фотографуватися за шторкою, але це було геніально! І все інстаграмщікі вдячні цій людині.

Фото за шторою вирішує відразу кілька проблем: по-перше, ви отримуєте непоганий фон; по-друге, ви отримуєте хороший денне світло від вікна.

діти

Мімімішние діти - безпрограшний варіант для публікацій в інстаграм. Звичайно, неможливо подобатися всім і, звичайно, існують бейбі-Хейтер. Але їх все-таки набагато менше, ніж молодих матусь, які люблять не тільки своїх дітей, а дітей взагалі. Люблять - це значить ставлять лайки, пишуть коментарі і всіляко підтримують будь-які ваші починання. Саме це і потрібно для швидкого і ефективного інстаграм-просування.

Але і тут є нюанси. Безумовно, всі діти миленькі, але все-таки якість фотографій знову грає велику роль. Люди взагалі люблять чепурні фотографії дітей, а фотографії дітей з розмазаний по щоках кашею люблять тільки ваші родичі і друзі.

тварини

Ще один відмінний варіант, від якого у передплатників зашкалює мімімітр. Якщо вам пощастило стати господарем милою звірятка, не соромтеся публікувати її фотографії в інстаграм. Дуже часто люди підписуються на акаунти не так через господаря цього аккаунта, скільки через його вихованця.

Тут до якості фотографії буде не зайвим додати трохи креативу: надіти на собаку зимову шапку або ободок з оленячими рогами, кота обмотати мішурою або гірляндою, а пухнастого кролика укутати в светр або плед. Чим мімімішнее вийде, тим краще.

Чим мімімішнее вийде, тим краще

Книги та журнали

Всі ми перейшли на електронні читалки, а журнали перегортаємо в соцмережах. Тому справжня, жива друкована продукція виглядає вже майже раритетом і виглядає дуже здорово. Подібними фотографіями ви, по-перше, демонструєте, що до сих пір вмієте читати і взагалі культурна людина. А, по-друге, книгу дуже складно погано сфотографувати, так що в 99% випадків це хороший кадр.

Окрема «інстаграм-фішка» - добре, якщо в кадрі видно ваші руки. Добре, якщо відразу дві руки, які тримають чашку або перегортають сторінки. Це фото «в стилі Instagram». Так, самому не так-то просто зробити такий кадр. Потрібно буде або досконало оволодіти фотографуванням зубами, або обзавестися штативом, або взяти в рабство особистого Інста-фотографа.

Потрібно буде або досконало оволодіти фотографуванням зубами, або обзавестися штативом, або взяти в рабство особистого Інста-фотографа

І ще одне уточнення: опис під фото не обов'язково має бути про те, що зображено на фото. Тобто якщо ви фотографуєте книгу, це не обов'язково повинна бути та сама книга, яку ви зараз читаєте. Це може бути просто книга, будь-яка. Ви взагалі можете читати електронкою і для інстаграма фотографувати книги з домашньої бібліотеки. Правил немає.

Кава, чай, чашки, їжа

Жарти про «не заінстаграміл - НЕ поїв» з'явилися не на порожньому місці. У інстаграм дійсно дуже багато фотографій їжі. Правда, добре, красиво і апетитно фотографувати їжу - це теж потрібно вміти. Зате добре сфотографувати чашку значно простіше. Це майже як книга: потрібно ще дуже постаратися, щоб зіпсувати кадр.

Тут знову працює фішка про руки: якщо в кадрі не просто чашка, а ще видно руки, які тримають цю чашку - це добре. Руки можуть бути і не ваші, сміливо залучайте до Інста-творчості друзів, чоловіків, дітей або навіть тварин.

Руки можуть бути і не ваші, сміливо залучайте до Інста-творчості друзів, чоловіків, дітей або навіть тварин

Міста і пейзажі

Якщо ви часто подорожуєте або просто любите гуляти, то знайте: міські (і приміські) пейзажі відмінно котируються в інстаграме. А так як Instagram - це не виставка, а всього лише соціальна мережа, то навіть завалений горизонт тут може стати не «косяком», а «родзинкою».

Правда, Instagram - досить рафінована соцмережа. Тут люблять красиві картинки щасливого життя. Тому якщо ви вирішите фотографувати депресивні листопадові хрущовки і калюжі з чорним підталим снігом, придумайте що-небудь з обробкою або ракурсом, щоб в результаті кадр вийшов не тужливим, а концептуальним.

Тому якщо ви вирішите фотографувати депресивні листопадові хрущовки і калюжі з чорним підталим снігом, придумайте що-небудь з обробкою або ракурсом, щоб в результаті кадр вийшов не тужливим, а концептуальним

Це, мабуть, основні тематики, які підійдуть для особистого облікового запису. А якщо вам потрібні підказки про те, як урізноманітнити кадр і зробити фото цікавіше - підписуйтесь на розсилку і отримуйте 100 ідей для фото в подарунок!

Як зробити гарне фото для особистого облікового запису

Вчіться у інших

Всьому можна навчитися, було б бажання. І щоб робити хороші фоточки для інстаграма, зовсім не обов'язково йти на курси фотографів. Можна освоїти цю науку по самовчителю - іншим акаунтів в Instagram.

Просто знайдіть блогерів, чиї фотографії вам подобаються, і пробуйте фотографувати так само. Точнісінько у вас все одно не вийде, не переживайте. У вас навряд чи виявиться точно такий же стіл / підлога / чашка / шкарпетки, але відтворюючи чужі хороші кадри, ви «наб'єте руку» і незабаром вже і самі навчитеся бачити, що буде добре виглядати на фото, чого не вистачає кадру, а що краще прибрати.

Наприклад, ідею ось цього фото я підгледіла. В оригіналі була інша чашка, листочки і інший фон. Я повторила як змогла і ця фотографія - одна з рекордсменів за кількістю зібраних лайків.

Я повторила як змогла і ця фотографія - одна з рекордсменів за кількістю зібраних лайків

Гарне фото не терпить суєти

Деяким вдається робити геніальні випадкові кадри. Ну ось буває у людей талант. Якщо ви не з їх числа і взагалі тільки вчитеся, то будьте готові виділяти час на те, щоб зробити фотографію. Створити гарний знімок - це не так уже й швидко. Навіть якщо ви фотографуєте лише для інстаграма.

Якщо ви фотографуєте вдома, вам потрібно дочекатися гарного світла, підготувати фон , Знайти і укласти потрібний реквізит (журнали, рушники, квіти, книги - ось це ось все, про що йшлося вище). Якщо ви фотографуєте на вулиці, то потрібно вибрати вдалий ракурс, дочекатися, щоб нічого зайвого не потрапило в кадр (перехожі, наприклад) або, навпаки, щоб потрапило то, що потрібно (тварина, птах або поїзд).

Якщо у вас немає достатньо часу, краще не починати зовсім, тому що фотографія вийде так собі і ви або взагалі не станете її публікувати, або видаліть потім.

фото про запас

У сучасної людини з часом сутужно, тому потрібно оптимізуватися. Якщо ви вже все одно виділили собі час для фотографування, зробіть кілька кадрів про запас. Різних кадрів, щоб можна було з ними зробити різні пости. Ніхто не знає, коли наступного разу вам пощастить зі світлом, коли буде натхнення або коли знову подарують квіти, тому ловіть момент.

ракурси

Принцип золотого перетину діє і для інстаграм-фото теж. Крім того, за статистикою фотографії, де основний предмет розташований у верхньому правому куті набирають більше лайків, ніж фото, де основний предмет розташований в нижній частині фотографії.

Хочете зробити фото в стилі інстаграм - розташуйте предмети так, щоб краю деяких з них виходили за межі кадру. Втім, не обмежуйте себе тільки цим. У інтаграме немає правил, експериментуйте і, цілком можливо, саме ви створите новий тренд.

У інтаграме немає правил, експериментуйте і, цілком можливо, саме ви створите новий тренд

Обробка

Часто не найвдаліший кадр можна врятувати за допомогою грамотної обробки. Обробити фото можна:

 • У самому Instagram, не використовуючи фільтри;
 • Використовуючи інстаграм-фільтри;
 • Використовуючи фільтри сторонніх додатків.

У самому інстаграме можна регулювати яскравість, контрастність, насиченість, тіні і ось це ось все. Іноді цього буває цілком достатньо.

Крім того, в самому інстаграм є багато фільтрів. Стрічку цих фільтрів можна налаштовувати під себе, видаляючи ті, якими ви не користуєтеся.

Крім інстаграма, є величезна кількість додатків з різними фільтрами. Найпопулярніше з них, мабуть, VSCO.

Фільтр - це ефект, який «накладається» на вашу фотографію і перетворює її. На відміну від фотошопу, в інстаграме все працює дуже просто - потрібно просто тицьнути пальцем в потрібну іконку. У більшості випадків можна також регулювати інтенсивність фільтра. Для цього потрібно тицьнути по іконці двічі і покриття повзунок.

Для цього потрібно тицьнути по іконці двічі і покриття повзунок

Краса

Скільки б фільтрів ви ні використовували, як би не відсували предмети за краю кадру, а все-таки головним секретом успіху залишається краса. Краса, звичайно, поняття суб'єктивне, але деякі загальні моменти все ж можна виділити. Сльота, недоїдена підгоріла котлета, брудний посуд, несвіжий манікюр, сміття тощо в Instagram цінуються дуже високо. Хіба що ви перетворитеся на концептуального фотографа-маргінала.

Люди приходять в інстаграм відволіктися після важкого трудового або мамского дня. Вони хочуть бачити красиві картинки і відпочивати душею. Якщо ви плануєте, щоб люди підписувалися на вас, дивилися ваші картинки, лайкали їх, залишали коментарі, значить ви повинні зробити так, щоб до вас було приємно заходити і щоб ваші фото хотілося бачити в стрічці.

Крім того, якщо ви розраховуєте заробляти на своєму акаунті за допомогою реклами, то ви повинні бути цікаві рекламодавцям. А бренди, як правило, асоціюють себе з успіхом і щастям, а не з тугою і облізлими нігтями.

Думаю, слідуючи цим простим рекомендаціям, дуже скоро ви перетворите свій аккаунт в привабливу і цікаву майданчик. Коли ви навчитеся красиво фотографувати, можна переходити до просування і монетизації свого аккаунта.

Залишайте в коментарях посилання на свої акаунти - будемо стежити, як у вас виходить! Сподобалася стаття? Розкажіть про неї друзям, натиснувши на кнопки соцмереж нижче!

Розкажіть про неї друзям, натиснувши на кнопки соцмереж нижче

Що ж фотографувати, щоб з великою часткою ймовірності отримати гарне фото для інстаграм?
Турбуєтеся про задньому плані?
Сподобалася стаття?
Що ж фотографувати, щоб з великою часткою ймовірності отримати гарне фото для інстаграм?
Турбуєтеся про задньому плані?
Сподобалася стаття?
Що ж фотографувати, щоб з великою часткою ймовірності отримати гарне фото для інстаграм?
Турбуєтеся про задньому плані?
Сподобалася стаття?
Що ж фотографувати, щоб з великою часткою ймовірності отримати гарне фото для інстаграм?

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то