Статьи

Просування сайту в пошукових системах Google і Яндекс

 1. Просування сайтів в топ Яндекса
 2. Просування сайтів в Google
 3. Просування через Яндекс Директ

У Рунеті найпопулярнішими пошуковими системами є Google і Яндекс У Рунеті найпопулярнішими пошуковими системами є Google і Яндекс. Залежно від країни та регіону, а також тематики сайту частка тієї чи іншої пошукової системи може відрізнятися, а десь можуть вдаватися місцеві пошукові системи, такі як Mail.ru, Rambler.ru для Росії, Tut.by для Білорусі та ін. найчастіше їх пошук базується на двигунах однієї з пошукових систем гігантів. Однак в загальній сумі трафіку їх відсоток в сумі рідко перевищує 10%. Тому і, кажучи про просування сайтів, завжди за замовчуванням мається на увазі просування в топ Яндекса і Google.

В цілому, просування сайту в обох цих системах має схожий принцип і часто, оптимізуючи сторінку під одну з них, ви також будете поступово підніматися в пошуку і в другій. Як оптимізувати сторінки сайту за загальними правилами, ми писали раніше тут . Зараз же ми хочемо звернути вашу увагу на особливості просування сайту під Яндекс і Google окремо.

Просування сайтів в топ Яндекса

 1. Якісний контент. Для пошукової системи Яндекс велике значення має контент на сторінці. Це не означає, для для потрапляння в топ досить певну кількість разів згадати ключову фразу. Навпаки, за таке ви отримаєте тільки фільтр за переоптімізацію. Ключове слово потрібно вживати в тексті, але в морфологічно розведеному вигляді, наприклад для запиту «google просування сайтів» це буде «просування сайту в топ google», «просування за ключовими словами в google» та інші. Конструкції ж, які в побуті не вживаються, такі як «просування в google ціна», краще не вживати саме в такому вигляді, а зробити читабельно - Яндекс вас зрозуміє. До речі, про ціни. Якщо в запиті міститься слово «ціна», то на сайті повинні бути ціни, просто згадки цього слова буде мало. Те ж саме стосується відгуків, фото, відео і т.д.
 2. Частота оновлення. Чим частіше оновлюється ваш сайт, тим більше його буде любити Яндекс. Частоту оновлення можна вказати роботу в xml карті сайту .
 3. Загальний стан сайту. Для Яндекс більше важлива не якість окремої сторінки, а якість всього сайту. Тоді і окрема сторінка ранжируватиметься вище. Те ж саме стосується і тематики. Якщо ваш сайт про автомобілі, статті про одяг можуть навіть не індексуватися.
 4. Поведінкові характеристики. Після того як Яндекс «скасував посилання» , питома вага поведінкових характеристик в ранжуванні сайту збільшився. Це і кликабельности сайту у видачі, і час користувача на сайті, і кількість переглянутих сторінок, і показник відмов та ін. Тому робіть ваш сайт зручним для ваших відвідувачів і клієнтів. Замовте аналіз юзабіліті сайту і отримаєте від нас рекомендації про те, що можна поліпшити для підвищення його зручності.
 5. Особливості покупки посилань для просування в ТОП Яндекс. Не дивлячись на заяві про їх відключення, дослідження фахівців області показують, що вони все ще продовжують працювати. Однак для Яндекса є свої особливості. По-перше, Яндексу подобаються сайти в Яндекс Каталозі . На жаль, потрапити туди безкоштовно вже стало практично неможливо, розміщення на платній основі обійдеться в 5 млн. Біл. руб. По-друге, Яндекс любить «жирні посилання» з якісних тематичних ресурсів, за якими здійснюються переходи. Саме такі посилання потрібно прагнути отримувати.

Просування сайтів в Google

 1. Великий контент. Чим більш докладно в статті висвітлюється матеріал, тим більша ймовірність вище ранжуватися за запитом.
 2. Внутрішня перелінковка. Важливим моментом для Google є внутрішня перелінковка. З її допомогою можна збільшити вагу певної сторінки і підняти її в пошуку. Техніка розрахунку показника PageRank також базується на зовнішніх і внутрішніх посиланнях і розраховується для окремої сторінки. Про те, які схеми використовувати для організації внутрішньої перелинковки на сайті, читайте в цієї статті .
 3. Авторство контенту (authorship). C допомогою прив'язки контенту на сторінку автора в Google+ ви оголошуєте про оригінальність контенту. При цьому у видачі може відображатися іконка з фото автора. Тим самим збільшуючи кликабельности сниппета сайту.
 4. Google Адреси. Гугл взагалі любить свої сервіси, тому їх використання завжди буде корисно для сайту. Адреси організації часто відображаються в пошуку по певних запитах, особливо з назвою міста. Тому прив'язка до Google картах буде плюсиком для сайту.
 5. Особливості покупки посилань для Google. Гугл нормально ставиться до великої кількості недорогих посилань зі середніх ресурсів. Головна умова - їх анкор повинні бути різноманітними, інакше до вас швидко прийде пінгвін . Новітнім же трендом в покупці посилань є використання з-цитування (co-citation), тобто коли поруч з запитів вживається назва компанії або адреса сайту. Це вигідно для просування сайту в google в довгостроковій перспективі.

Просування через Яндекс Директ

Яндекс Директ, нарівні з Google AdWords, є платними інструментами пошукових систем, коли власник сайту платить за перебування його ресурсу в спецрозміщенні і гарантованих показах. Оплата здійснюється за кліки. Чим вища конкуренція за певним запитом, тим вище буде коштувати для вас знаходження сайту на першій сторінці видачі. Тому даний процес не зовсім коректно називати просуванням, це скоріше реклама. Детальніше про послугу, що таке спецрозміщення і гарантовані покази можна прочитати тут .

Для оцінки вартості або замовлення послуги просування сайту в пошукових системах Яндекс і Google в ТОП-10 заповніть форму на сайті або зателефонуйте за вказаними телефонами.

повернутися

Статті по темі

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача