Статьи

Простий ротатор банерів для WordPress

Пропоную Вашій увазі Random Text - найпростіший плагін для откруткі банерів ( сторінка плагіна на WordPress.com ). Точніше, спочатку доданок не був призначений для ротації банерів, а для виведення випадкового тексту. Але так як він розуміє і теги HTML, його можна успішно використовувати і з цією метою.

com

Як видно на зображенні, в останній раз плагін оновлювався два роки тому. Тим не менш, він все ще сумісний з поточною версією вордпресс. Принаймні у мене не виникало з ним ніяких проблем.

Встановити плагін простіше простого. Для початку його потрібно завантажити в папку з плагінами, що можна зробити або вручну, або з адмінки Вордпресс, і активувати. Тепер в настройках плагіна можна додавати тексти / банери.

Після натискання на кнопку «Add new» (додати новий) відображається форма. В поле «Text To Display» (відображається текст) потрібно вказати повний код банера і в перемикачі «Is visible» (видимий) вибрати «так». Крім того, банеру можна привласнити категорію - місце відображення (шапка / футер / сайдбар) і / або розмір.

В те місце, де повинен виводитися банер, всередині шаблонів потрібно ввести php-код <? Php randomtext ( 'назва категорії'); ?> Або в записах і сторінках шорткод [randomtext category = "назва категорії"].

Звичайно, простота - це і плюс, і мінус одночасно. Цей плагін не годиться для відстеження показів банерів і переходів по посиланнях. Для цього існують інші плагіни, в тому числі і комерційні.

Сподобався пост? Поділися в соцмережах і підписуйся на акаунти в Twitter і Facebook !

В те місце, де повинен виводитися банер, всередині шаблонів потрібно ввести php-код <?
Php randomtext ( 'назва категорії'); ?
Сподобався пост?

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача