Статьи

Простий ротатор банерів для WordPress

Пропоную Вашій увазі Random Text - найпростіший плагін для откруткі банерів ( сторінка плагіна на WordPress.com ). Точніше, спочатку доданок не був призначений для ротації банерів, а для виведення випадкового тексту. Але так як він розуміє і теги HTML, його можна успішно використовувати і з цією метою.

com

Як видно на зображенні, в останній раз плагін оновлювався два роки тому. Тим не менш, він все ще сумісний з поточною версією вордпресс. Принаймні у мене не виникало з ним ніяких проблем.

Встановити плагін простіше простого. Для початку його потрібно завантажити в папку з плагінами, що можна зробити або вручну, або з адмінки Вордпресс, і активувати. Тепер в настройках плагіна можна додавати тексти / банери.

Після натискання на кнопку «Add new» (додати новий) відображається форма. В поле «Text To Display» (відображається текст) потрібно вказати повний код банера і в перемикачі «Is visible» (видимий) вибрати «так». Крім того, банеру можна привласнити категорію - місце відображення (шапка / футер / сайдбар) і / або розмір.

В те місце, де повинен виводитися банер, всередині шаблонів потрібно ввести php-код <? Php randomtext ( 'назва категорії'); ?> Або в записах і сторінках шорткод [randomtext category = "назва категорії"].

Звичайно, простота - це і плюс, і мінус одночасно. Цей плагін не годиться для відстеження показів банерів і переходів по посиланнях. Для цього існують інші плагіни, в тому числі і комерційні.

Сподобався пост? Поділися в соцмережах і підписуйся на акаунти в Twitter і Facebook !

В те місце, де повинен виводитися банер, всередині шаблонів потрібно ввести php-код <?
Php randomtext ( 'назва категорії'); ?
Сподобався пост?

Новости

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.