Статьи

Пропали файли на флешці - РІШЕННЯ

  1. діагностика
  2. Що сталося з інформацією?
  3. лікуємо флешку
  4. лікуємо комп'ютер
  5. перевіряємо
  6. PS

Після того, як ви вставили флешку (або карту пам'яті) в заражений комп'ютер, всі файли і папки на ній кудись пропали, а замість них відображається лише ярлик з назвою флешки

Після того, як ви вставили флешку (або карту пам'яті) в заражений комп'ютер, всі файли і папки на ній кудись пропали, а замість них відображається лише ярлик з назвою флешки. У цій статті ми розберемо як відновити нашу інформацію і вилікувати комп'ютер від вірусу, який займається цими неподобствами.

Схожу ситуацію ми розглядали в статті « як видалити троянську програму «. Тоді вірус ховав папки, а замість них створював ярлики. У нашому випадку ситуація трохи більш витончена, але дозволяється так само легко.

діагностика

Зайдемо в Мій комп'ютер і під подивимося на ступінь заповнювання носія інформацією:

Зайдемо в Мій комп'ютер і під подивимося на ступінь заповнювання носія інформацією:

В Моєму комп'ютері подивимося ступінь заповнювання флешки інформацією

Якщо у вас такого індикатора немає, клацніть на значку флешки правою кнопкою миші і виберіть пункт Властивості:

Дивимося ступінь заповнювання диска інформацією в його властивості

Як бачимо, інформація на флешці є (сам по собі ярлик місця практично не займає: він «важить» близько 1,5 КБ). Тепер справа залишилася за малим - отримати її.

Що сталося з інформацією?

При натисканні на ярлик відображається наша інформація відображається з новому вікні, але така ситуація явно ненормальна і з цим треба щось робити. Вона може ще погіршитися, коли антивірус нам цей ярлик видалить:

Вона може ще погіршитися, коли антивірус нам цей ярлик видалить:

Антивірус видаляє наш ярлик - Win32 / Bundpil.AJ черв'як

Тепер доступ до інформації стає менш очевидним. Запускаємо Total Commander (з увімкненим відображенням прихованих / системних файлів) і подивимося на наш носій інформації:

Запускаємо Total Commander (з увімкненим відображенням прихованих / системних файлів) і подивимося на наш носій інформації:

Бачимо, що вся наша інформація переміщена в приховану папку з назвою "" (пробіл), і з'явилися приховані файли, які ми явно не записували: 0 ~ W.001, autorun.inf, desktop.ini, Thumbs.db, Transcend (15Gb ). lnk. Сховав наші файли і записав ці вірус на зараженому комп'ютері.

Для чого він це робить? - Для того щоб поширитися якомога на більшу кількість комп'ютерів. При натисканні на ярлик на «чистому» комп'ютері відбувається його зараження (якщо антивірус не спрацює). Іноді буває досить просто вставити таку флешку, навіть натискати нічого не потрібно).

лікуємо флешку

Процедура лікування, відповідно складається з таких пунктів:

  1. Видалити вірусні файли з кореневої директорії флешки.
  2. Перенести на місце нашу інформацію з прихованою папки з назвою "" (пробіл).
  3. Видалити приховану папку з назвою "" (пробіл).

Видалити приховану папку з назвою  (пробіл)

лікуємо комп'ютер

Що трапиться з вилікуваний флешкою, коли ми знову її вставимо заражений комп'ютер? Правильно: знову прихована папка, ярлик і віруси. Значить комп'ютер теж потрібно вилікувати.

1. Вірус нескладний, щоб від нього позбутися потрібно пересканіровать комп'ютер будь-яким більш-менш осудним антивірусним сканером, наприклад CureIt від drWeb:

CureIt знаходить і видаляє вірусний файл ccoykzrvc.exe (BackDoor.Andromeda.178) в призначеній для користувача папці тимчасових файлів

2. Додаткова перевірка антітроянскую програмою (Напр. Malwarebytes Anti-Malware) теж не буде зайвою:

Malwarebytes Anti-Malware, крім цього вірусу (Trojan.Agent), так само знаходить ще багато іншої нечисті

Виділяємо все знайдене галочками, натискаємо «Видалити об'єкти«, після чого перезавантажуємо комп'ютер.

перевіряємо

Якщо ми все зробили правильно, «контрольна вставка» накопичувача не призводить до будь-яких змін файлів і їх розташування на ньому.

PS

Не забуваємо захищати флеш-накопичувачі від зараження в майбутньому і турбуємося про плані резервного копіювання важливої ​​інформації!

Що сталося з інформацією?
Для чого він це робить?

Новости

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача

Финансовые новости мира
Вернуться в раздел Профессия экономист Экономисты востребованы в компаниях, где требуется контролировать расходы, правильно рассчитывать средства, где необходим постоянный анализ экономической деятельности

Транспортное средство закон
Пункт 1.5. ПДД гласит: «Участники дорожного движения должны действовать таким образом, чтобы не создавать опасности для движения и не причинять вреда», а в пункте 1.2. указано: «Участник дорожного движения»

Квест кімната дніпро
Законопроект о запрете посещения квестов детьми младше 14 лет прокомментировал один из самых популярных в России квест-агрегаторов. Поправки в городской закон о мерах по предупреждению причинения вреда

Труба в изоляции Valsir Pexal
На сегодняшний день имеется масса самых разных отделочных материалов, которые можно использовать, как внутри, так и снаружи помещения в качестве декоративного элемента, однако большинство из них имеет

Роллы
От того, как и чем мы питаемся зависит очень многое. Это и самочувствие и внешность и общее состояние здоровья. Несмотря на широкое предложение, вопросы правильного и вкусного питания стоят очень остро.

Дешевая доставка суши
Суши можно не только запивать, но и заедать: хорошо с суши сочетаются тэмпура (обжаренные в специальном кляре ломтики овощей, грибы или морепродукты), а также мисо-суп (суп, заправленный бобовой пастой).