Статьи

Програма дій, якщо захотілося видалити себе з ютуба, гугла і інших соціалок. - Netpeak Blog

 1. Програма дій, якщо захотілося видалити себе з ютуба, гугла і інших соціалок. - Netpeak Blog З кожним...
 2. Twitter
 3. MySpace
 4. LinkedIn
 5. Google
 6. Ebay
 7. Wikipedia
 8. Flickr / Yahoo!
 9. Windows Live
 10. Stumbleupon
 11. WordPress.com
 12. Amazon
 13. YouTube
 14. PayPal
 15. Чому все так складно?
 16. Видалення облікового запису і каяття у скоєному
 17. А чи варто все ускладнювати?
 18. Програма дій, якщо захотілося видалити себе з ютуба, гугла і інших соціалок. - Netpeak Blog
 19. Facebook
 20. Twitter
 21. MySpace
 22. LinkedIn
 23. Google
 24. Ebay
 25. Wikipedia
 26. Flickr / Yahoo!
 27. Windows Live
 28. Stumbleupon
 29. WordPress.com
 30. Amazon
 31. YouTube
 32. PayPal
 33. Чому все так складно?
 34. Видалення облікового запису і каяття у скоєному
 35. А чи варто все ускладнювати?
 36. Програма дій, якщо захотілося видалити себе з ютуба, гугла і інших соціалок. - Netpeak Blog
 37. Facebook
 38. Twitter
 39. MySpace
 40. LinkedIn
 41. Google
 42. Ebay
 43. Wikipedia
 44. Flickr / Yahoo!
 45. Windows Live
 46. Stumbleupon
 47. WordPress.com
 48. Amazon
 49. YouTube
 50. PayPal
 51. Чому все так складно?
 52. Видалення облікового запису і каяття у скоєному
 53. А чи варто все ускладнювати?
 54. Програма дій, якщо захотілося видалити себе з ютуба, гугла і інших соціалок. - Netpeak Blog
 55. Facebook
 56. Twitter
 57. MySpace
 58. LinkedIn
 59. Google
 60. Ebay
 61. Wikipedia
 62. Flickr / Yahoo!
 63. Windows Live
 64. Stumbleupon
 65. WordPress.com
 66. Amazon
 67. YouTube
 68. PayPal
 69. Чому все так складно?
 70. Видалення облікового запису і каяття у скоєному
 71. А чи варто все ускладнювати?
 72. Програма дій, якщо захотілося видалити себе з ютуба, гугла і інших соціалок. - Netpeak Blog
 73. Facebook
 74. Twitter
 75. MySpace
 76. LinkedIn
 77. Google
 78. Ebay
 79. Wikipedia
 80. Flickr / Yahoo!
 81. Windows Live
 82. Stumbleupon
 83. WordPress.com
 84. Amazon
 85. YouTube
 86. PayPal
 87. Чому все так складно?
 88. Видалення облікового запису і каяття у скоєному
 89. А чи варто все ускладнювати?

Програма дій, якщо захотілося видалити себе з ютуба, гугла і інших соціалок. - Netpeak Blog

З кожним роком з'являються все нові і нові онлайн-ресурси, на яких ми заводимо акаунти, і іноді таке членство стає просто обтяжливим. І настає один прекрасний день, коли хочеться просто видалити свій аккаунт з певного сайту з тією метою, щоб зробити своє життя простіше.

Одна з найбільш важливих речей, про яку ми часто забуваємо в момент реєстрації на такому сайті - це те, що видалити свій аккаунт назавжди буде дуже і дуже важко (з певних причин). Найчастіше, видалення облікового запису є безліч складних процесів - процес, який може розтягнутися на кілька днів (або тижнів). Безумовно, з деяких сайтів можна піти набагато швидше, однак швидше - не означає простіше.

У цій статті ми відкриємо вам секрети видалення акаунтів з популярних веб-ресурсів і соціальних мереж , Розглянемо, з яких сайтів піти простіше, з яких - складніше, а з яких - просто неможливо. Потім, ми розповімо вам про те, навіщо розробники онлайн сервісів так ускладнюють нам життя і обговоримо, як найкраще спланувати вилучення користувача з того чи іншого ресурсу.

Facebook

Facebook

Рівень складності: (за шкалою від 1 до 5, п'ятий рівень - найскладніший) 5

Процес видалення облікового запису з Фейсбуку - набагато складніший, в порівнянні з іншими онлайн сервісами. Уявімо вашій увазі два способи піти з Фейсбуку: один «складний і назавжди», інший - на випадок, якщо ви хочете мати можливість передумати через якийсь час.

Якщо ви хочете «прикрити» свій аккаунт на час, щоб потім мати шанс його відновити пізніше, ви можете деактивувати. Це нескладно: зайдіть в налаштування облікового запису та натисніть "деактивувати аккаунт». Ця дія миттєво зробить ваш аккаунт невидимим для інших користувачів соціальної мережі.

Якщо ви коли-небудь вирішите відновити свій аккаунт, його реактивація буде так само проста, як і деактивація.

Якщо ж ви задумали повністю видалити свій аккаунт, то в цьому випадку доведеться подати запит на розгляд адміністрації Facebook. Найцікавіше полягає в тому, що відразу ваш аккаунт видалений не буде, і якщо до моменту фактичного видалення ви зайдете на Facebook, і різноманітними способами будете проявляти свою активність на ресурсі, ваш запит на видалення акаунту не увінчається успіхом. Тут можна порадити разлогініться з мобільного телефону (видалення збережених паролів також буде чудовою ідеєю запобігання випадкового входу в систему).

Потім, ви можете скористатися цією формою * І відправити запит на видалення. Не забувайте, що після цього ні в якому разі не можна залогініваться. Точних даних про те, в який термін ваш аккаунт буде видалений, не існує, проте є неофіційні цифри - 14 днів, або два тижні. Про всяк випадок, краще почекати місяць перед спробою залогінитися і переконатися в тому, що обліковий запис дійсно був знищений.

В FAQ'е * Фейсбук ви можете знайти додаткову інформацію про видалення облікового запису.

Twitter

Twitter

Рівень складності: 2

У порівнянні з Facebook, вилучення користувача з Твіттера - досить простий процес. Все, що вам необхідно зробити - це зайти в налаштування облікового запису та натиснути кнопку «деактивувати мій акаунт», яку можна знайти внизу сторінки. Ця дія назавжди видаляє ваш аккаунт, але тим не менш, може пройти цілий місяць, поки вся інформація з вашого облікового запису потрібно стерти з системи.

Важливо: якщо ви допускаєте думку про те, що захочете використовувати свій email, ім'я або номер мобільного телефону в Твіттері в майбутньому, то змініть їх перед деактивацією аккаунта. Невідомо, чи будуть ці дані назавжди заблоковані або на певний термін, однак підстрахуватися не завадить.

Ви завжди зможете знайти детальну інформацію про видалення облікового запису з Твіттера тут .

MySpace

MySpace

Рівень складності: 4

Процес видалення облікового запису з майспейс досить-таки обтяжливий, але цілком виконаємо.

Для початку, потрібно залогінитися і зайти в розділ «мій акаунт», а потім вибрати «аккаунт».

Прокрутіть сторінку до рядка «вилучення користувача» і тисніть кнопку «видалити». Тут і починаються труднощі. Адміністрація MySpace вишле вам на поштову скриньку лист з інструкціями з видалення вашого облікового запису. Яке, до речі, відразу ж зазвичай не приходить, а з'являється в ящику через кілька днів. У цьому листі, вас попросять ще раз підтвердити ваше рішення про видалення, після чого аккаунт буде видалений відразу ж.

Все це, звичайно, здорово, якщо у вас все ще є доступ до зареєстрованого на майспейс поштової скриньки. А що робити, якщо цього ящика вже давно не існує? Є кілька альтернативних рішень, запропонованих MySpace.

Перший спосіб: відредагуйте власний профіль. Замініть всю інформацію в розділі «Про мене» на фразу «REMOVE PROFILE», а потім зв'яжіться з адміністрацією і попросіть видалити ваш профіль (включаючи ID і URL друзів). Якщо цей спосіб не підходить (скажімо, ви взагалі не можете залогінитися), зверніться до адміністрації MySpace з проханням видалити ваш аккаунт. Скільки це займе у них часу - одному Богу відомо.

LinkedIn

LinkedIn

Рівень складності: 3

Видалити акаунт з ЛінкедІна досить просто, якщо знати, де шукати заповітну кнопку. Для початку залогініться. Потім, зайдіть в «Налаштування» у правому верхньому кутку екрану, і натисніть кнопку «закрити мій акаунт», розташовану під «особистою інформацією». Після цього, ЛінкедІн поцікавиться причиною вашого звільнення - і після підтвердження аккаунт буде видалений.

У порівнянні з іншими соціальними мережами, процедура видалення облікового запису з LinkedIn досить проста і раціональна. Подробиці можна знайти тут .

Google

Google

Рівень складності: 3

Якщо задуматися про те, наскільки швидко, ефективно і глибоко Google проникає в наше цифрове буття, то видалення облікового запису з системи популярного пошукача може здатися нереально складним. Більшість з нас користується декількома сервісами Google , І перша думка, яка приходить в голову - це те, що віддалятися з кожного доведеться окремо.

У більшості випадків, видалення загального облікового запису Google - досить проста процедура. Лише тільки деякі сервіси Google вимагають окремого розгляду. Безумовно, за винятком декількох сервісів, повноцінне видалення особистих сервісів зі свого облікового запису Google не представляється можливим. Наприклад, Google Analytics: ви можете видалити всі сайти, які відстежуєте, але не сам акаунт на сервісі Analytics.

Щоб видалити свій загальний аккаунт, залогініться з домашньої сторінки Google Accounts. Потім, натисніть «редагувати» (поруч із кнопкою «My products»). З цієї сторінки ви можете поудалять як деякі сервіси (такі як Orkut і Web History), так і загальний аккаунт, натиснувши кнопку «очистити аккаунт і видалити всі сервіси та інформацію, пов'язану з ним». Далі, ви побачите форму, на якій вам буде запропоновано підтвердити видалення кожного непотрібного сервісу. Якщо ваш аккаунт Youtube прив'язаний до облікового запису Google, видаляти його доведеться окремо.

Потім доведеться ввести свій пароль і зазначити, що ви дійсно хочете видалити свій аккаунт, а також підтвердити той факт, що ви усвідомлюєте свою відповідальність за все незавершені фінансові операції, що здійснюються через ваш аккаунт. Коли ви все це підтвердіть, ваш акаунт буде видалений.

Певні сервіси, такі як «Сповіщення», «Групи» та «Документи» Google видаляються за іншою схемою. Щоб відписатися від послуг цих сервісів, вам буде необхідно знайти перший лист від сервісу Alerts (або будь-яке інше вами отримане коли-небудь), і вже там натиснути лінк «відписатися». Для «Груп»: потрібно буде вийти з кожної групи окремо.

Сервіс «Документи Google» залишає розшарені документи і презентації видимими для співробітників і переглядають їх користувачів. З іншого боку, «Spreadsheets» (великоформатні таблиці) стануть недоступними вашим співробітникам, якщо ви видалили свій аккаунт (не забудьте нагадати їм, щоб створили власні копії таких таблиць для себе перед тим, як ви видалите акаунт). Що стосується расшаренних документів і презентацій, то буде розумним рішенням передати їх у володіння іншим користувачам перед видаленням облікового запису Google.

Детальну інформацію про видалення свого Google аккаунта ви можете знайти на сторінці Допомоги Google « Видалення облікового запису Google ».

Ebay

Ebay

Рівень складності: 3

Закрити свій аккаунт на популярному інтернет-аукціоні Ebay досить просто, проте може статися так, що самого факту закриття доведеться почекати. Все що вам потрібно зробити - це переконатися, що на ваш обліковий запис нульовий баланс, а потім зробити запит про закриття аккаунта на цій сторінці .

Попереджаємо: якщо ви збираєтеся користуватися своїм email адресою в майбутньому для створення і управління іншим аккаунтом на Ebay, то поміняйте його до видалення нинішнього аккаунта. Адреси електронної пошти і ID, пов'язані з видаляється аккаунтом, не можуть бути використані ще раз в майбутньому.

Як тільки період очікування закінчиться, ваш аккаунт і вся пов'язана з ним інформація перестануть бути видимими. Чи залишиться ця інформація на сервері навічно або буде видалена з нього - точної відповіді на це питання не існує.

Wikipedia

Wikipedia

Рівень складності: місія нездійсненна

вікіпедія - це один з небагатьох сайтів, з якого неможливо видалити свій аккаунт. Так що, якщо вже зареєструвалися на цьому ресурсі - це назавжди. Але якщо вже ви ревно не хочете мати нічого спільного з Вікіпедією, дещо зробити все-таки можна.

Найчастіше, акаунт може бути перейменований, а ваша сторінка користувача - видалена, разом (в більшості випадків) зі сторінкою обговорень. Ці дії не допоможуть позбутися від усіх ваших слідів, але, по крайней мере, дозволять вам зникнути з сайту.

Таке свою поведінку Вікіпедія мотивує тим, що будь-які інформаційні вклади повинні належати певній особі і закріплені за ним. Політика сайту не може допустити того, щоб сайт містив анонімну або «осиротілу» інформацію, так як це може завдати шкоди загальнодоступною і відкритою природі сайту інтернет енциклопедії.

Flickr / Yahoo!

Flickr / Yahoo

Рівень складності: 2

Видалити акаунт з Флікре досить просто. Спочатку залогініться, потім заходите в «настройки аккаунта» і клікайте на «особисту інформацію». Там ви знайдете кнопку «Видалити мій Flickr аккаунт». Спливна табличка не змусить себе чекати, і з'явиться з попередженням про те, що ваш акаунт буде видалений безповоротно, разом з усіма викладеними фото і відео. Власне, чого ми і добивалися.

Видалення облікового запису з Yahoo - це окрема історія. Залягання, прямуйте на сторінку видалення облікового запису *. На цій сторінці чорним по білому розписано, що відбувається при видаленні облікового запису Yahoo.

Призначена для користувача інформація зберігається на сервері Yahoo протягом 90 днів з моменту запиту про видалення облікового запису. Прочитали інформацію на сторінці видалення облікового запису? Тепер введіть пароль і перевірочний код і підтвердіть, що хочете видалити акаунт.

Не забувайте: якщо ви підписувалися на преміум сервіси, пропоновані Yahoo, то вам можуть бути виставлені рахунки навіть після того, як ваш аккаунт буде видалений. Тому переконайтеся, що ви відмовилися від цих сервісів перед видаленням аккаунта.

Windows Live

Windows Live

Рівень складності: 2

Закрити свій аккаунт на Windows Live вкрай легко. Єдина проблема може з'явитися тільки в тому випадку, якщо ви використовуєте цей обліковий запис для доступу на інші сайти. Якщо так воно і є, то доведеться відвідати кожен сайт, на якому ви використовуєте свій Windows Live логін і видалити там свої акаунти перед тим, як вже братися за видалення самого Live аккаунта. Якщо цього не зробити, то ви вже не зможете їх поудалять (власне, і користуватися ними теж) після деактивації вашого ID на Windows Live.

Після того, як ви переконалися в тому, що всі акаунти, пов'язані з ID на Windows Live закриті, все, що від вас буде потрібно - це зайти в ваш аккаунт на Windows Live * І клікнути «закрити акаунт» внизу сторінки, під кнопкою «інші опції». Після цього, на екрані з'явиться сторінка, на якій будуть описані результати ваших дій: ваша зареєстрована інформація частково буде видалена назавжди, але частина інформації може залишитися - загляньте в «політику конфіденційності» сервісу, щоб бути впевненим на 100%; якщо ви реєстрували дітей на власний Live ID, їх акаунти теж будуть деактивовані. Щоб завершити операцію з видалення, впишіть у відповідне поле свій пароль і натисніть «так».

Також вас попередять про те, що у вас є електронна поштова скринька Microsoft, прив'язаний до вашого профілю, і з цієї причини ваш аккаунт не може бути закритий. Просто тисніть «закрити мій канал Microsoft», а потім «закрити мій акаунт».

Stumbleupon

Stumbleupon

Рівень складності: 1

Видалити свій аккаунт на Stumbleupon - простіше простого. Сміливо заходьте на сторінку видалення акаунтів, введіть свій користувальницький ID / нікнейм і пароль, потім натисніть «видалити акаунт». От і все! Аккаунт видаляється назавжди, тому подумайте двічі, чи велика ймовірність того, що він не знадобиться вам в майбутньому перед тим, як натиснути кнопку «видалити мій акаунт».

WordPress.com

com

Рівень складності: місія нездійсненна

Wordpress.com не дозволяє своїм зареєстрованим користувачам видаляти акаунти. Однак, вони надають альтернативу: ви можете зробити свій аккаунт неактивним. Якщо вас хвилює той факт, що ви завантажували якусь важливу або особисту інформацію на свій аккаунт на WordPress.com, не хвилюйтеся: ви завжди зможете видалити цю інформацію або замінити її на будь-яку іншу, не стосується вашої особистості.

Для початку, видаліть свої блоги. Для цього, зайдіть в «Налаштування» і тисніть там «видалити сайт». Вас попросять ввести свій email. Для початку, експортуйте всю інформацію з сайту (на випадок, якщо вона може знадобитися в майбутньому), потім ви можете змінити email і будь-яку іншу особисту інформацію на фальшиву. Деталі з видалення облікового запису з Wordpress.com можна знайти на цієї і цій сторінці .

Amazon

Amazon

Рівень складності: 3

Якщо ви задумали видалити свій аккаунт з сайту Amazon , Вам доведеться спершу зв'язатися з їх відділом по роботі з клієнтами. І видалити акаунт можна лише в тому випадку, якщо на ньому немає ніяких поточних заборгованостей і не проводиться жодних торговельних операцій. Так що, спочатку переконайтеся, що вже отримали всі свої замовлені товари або скасували поточні замовлення, зроблені недавно.

Лист в відділ по роботі з клієнтами має бути вислано з поштової адреси, прив'язаного до вашого аккаунту. Крім цього, вам ніхто точно не зможе сказати, скільки часу займе видалення акаунта і будуть потрібні чи від вас будь-які додаткові дії.

YouTube

YouTube

Рівень складності: 3

Якщо ваш аккаунт на Youtube прив'язаний до облікового запису Google (наприклад, якщо ви використовуєте обліковий запис Google для входу в обліковий запис на Youtube), то він віддалиться автоматично при закритті облікового запису Google. Якщо ж вони не пов'язані між собою (або були пов'язані вже після створення обох / ви хочете зберегти свій аккаунт Google), то видаляти їх доведеться окремо. Факт, про який варто пам'ятати: при видаленні облікового запису, все відео і канали все одно залишаться в системі, зникне лише особиста інформація вашого профілю. Так що, якщо в цьому є необхідність, видаліть спочатку всі відео, а потім вже закривайте свій аккаунт.

Процес видалення облікового запису простий і логічний, але все ж доведеться повозитися трохи довше, ніж по суті було б потрібно в ідеалі. Заходьте в свій аккаунт, а потім відправляйтеся в розділ «управління», який знаходиться в випадаючому меню під вашим ніком. Клікайте на «управління аккаунтом», потім - «вилучення користувача». Вас запитають, чому ви зважилися на такий крок. Заповніть це поле і потім тисніть кнопку «видалити акаунт». Далі, на сторінці ви побачите повідомлення про те, що всі ваші, відео будуть видалені, а видалений буде тільки ваш профіль. Якщо ви вже поудалял відео (або вирішили залишити їх), натисніть «видалити акаунт» ще раз. Доведеться ще раз підтвердити свої наміри.

Після цього, спробуйте залогінитися для того, щоб переконатися, чи дійсно ваш аккаунт був вилучений.

PayPal

PayPal

Рівень складності: 1

Операція по закриттю аккаунта на PayPal також дуже проста. Залогініться і натисніть на «профайл». Далі, клікніть кнопку «закрити акаунт», розташовану в колонці «інформація про акаунт». Далі, просто натисніть «закрити акаунт».

Не забудьте перевірити ваш аккаунт на відсутність фінансових заборгованостей і перевести весь позитивний баланс на ваш банківський рахунок. Кажуть, якщо видалити свій аккаунт в системі PayPal, то новий буде завести дуже і дуже складно. Однак це всього лише чутки, нічим не підтверджені.

Чому все так складно?

Як видно зі згаданої вище інформації, повне видалення свого облікового запису з популярного веб-ресурсу - процес комплексний і складний, що вимагає від користувача безлічі дій.

Деякі сайти ще складніше, ніж здаються на перший погляд. Безумовно, це не технічна проблема, адже створення програмної частини, що дозволяє користувачам видаляти свої акаунти для компетентного фахівця - хвилинна справа.

Так чому ж деякі сайти вімагають від користувача таких складних Дій? Суть в тому, щоб утріматі користувача в системе. Розробник НЕ хотят, щоб ви видалялися свои акаунти и сподіваються на ті, что ві корістуєтеся ними хоча б годину від годині, хоча б з цікавості, що там сталося, поки ви були в офлайні. Але як тільки ви видалите акаунт, сайт втратить вас, можливо назавжди. І навряд чи ви заведете на тому ж сайті новий акаунт, вже вийшовши звідти одного разу.

Видалення облікового запису і каяття у скоєному

Ще одна причина ускладнення процесу видалення облікового запису з сайту полягає в тому, що ви можете потім пошкодувати про скоєне. Дуже часто користувачі видаляють свої акаунти просто через те, що встали вранці не з тієї ноги, день пройшов огидно, або ж будучи просто засмученими чимось.

І, звичайно ж, найчастіше, через кілька днів, користувач починає віддавати собі звіт в тому, як же йому подобалося бути членом соціальної мережі і велика ймовірність того, що він захоче повернути собі свій аккаунт. І політика видалення облікового запису на Facebook, наприклад, враховує такий хід подій, тому там ви завжди можете активувати свій акаунт знову, і більш того, всі ваші друзі і інформація залишаться з вами. Видалення облікового запису на інших сайтах - набагато швидший процес, тому користувачеві доведеться починати з нуля.

Видалення облікового запису на інших сайтах - набагато швидший процес, тому користувачеві доведеться починати з нуля

А чи варто все ускладнювати?

Беручи до уваги складну процедуру видалення облікового запису на багатьох сайтах, хочеться задати собі питання: а чи варто таку систему стандартизувати? Чи варто розробникам змушувати людей проходити 7 кіл пекла тільки для того, щоб зберегти власні користувачів? Здається, що немає.

Якщо ви вирішуєте створити складну систему видалення облікового запису на своєму сайті, вам слід пам'ятати про декілька важливих моментів. По-перше, якщо такі питання вирішує відділ по обслуговуванню клієнтів, подумайте, а чи справиться він успішним чином з таким потоком роботи? Уявіть собі, що тисяча користувачів раптом вирішать в один і той же проміжок часу видалити свої акаунти, чи вистачить вам людських ресурсів, щоб зробити це, не змусивши людей чекати бажаного місяцями?

І чи варто сподіватися на те, що користувач заведе собі незабаром новий акаунт після видалення старого, якщо для цього він пройшов кілька складних процедур? Навряд чи він захоче проходити через це знову.

Неактивні акаунти також можуть брати на себе додаткові системні ресурси, особливо для серверів, що містять всю інформацію масштабної, популярної соціальної мережі (або для низькобюджетних інтернет-проектів). Плюс, додаткові ресурси йдуть на обслуговування і створення резервних копій інформації, коли самої інформації стає набагато більше за обсягом. Більш проста система видалення користувача аккаунтів допоможе звільнити деяку кількість необхідних ресурсів.

Рівень складності процесу видалення облікового запису часто - це базисний питання роботи сайту, якому варто приділити особливу увагу. Говорячи в загальному - чим простіше, тим краще: з іншого боку, все ж варто враховувати той факт, що користувач може видалити свій аккаунт або помилково, або під впливом негативних емоцій, і він буде дуже радий все повернути через кілька днів. І, відповідно, вжити всіх необхідних заходів обережності.

Якщо ви зробите процес видалення облікового запису занадто комплексним і складним, ви ризикуєте ще більше розсердити свого роздратованого користувача. Плюсів іміджу вашого сайту це не додасть, враховуючи, що після такого користувач поділиться негативними враженнями з усіма своїми друзями і знайомими. З іншого боку, якщо користувач вирішив закрити свій аккаунт з яких-небудь причин, і може зробити це швидко і просто, великий шанс того, що він ще до вас повернеться, або ж порадить ваш ресурс друзям при нагоді. У будь-якому випадку, ви можете легко убезпечити себе від непотрібних проблем і хвилювань, якщо будете просто поважати погляди і думку своїх користувачів, а політика самого сайту буде простою і прозорою.

* Прямий перехід по посиланню тільки для зареєстрованих користувачів

Оригінал статті знаходиться тут

Програма дій, якщо захотілося видалити себе з ютуба, гугла і інших соціалок. - Netpeak Blog

З кожним роком з'являються все нові і нові онлайн-ресурси, на яких ми заводимо акаунти, і іноді таке членство стає просто обтяжливим. І настає один прекрасний день, коли хочеться просто видалити свій аккаунт з певного сайту з тією метою, щоб зробити своє життя простіше.

Одна з найбільш важливих речей, про яку ми часто забуваємо в момент реєстрації на такому сайті - це те, що видалити свій аккаунт назавжди буде дуже і дуже важко (з певних причин). Найчастіше, видалення облікового запису є безліч складних процесів - процес, який може розтягнутися на кілька днів (або тижнів). Безумовно, з деяких сайтів можна піти набагато швидше, однак швидше - не означає простіше.

У цій статті ми відкриємо вам секрети видалення акаунтів з популярних веб-ресурсів і соціальних мереж , Розглянемо, з яких сайтів піти простіше, з яких - складніше, а з яких - просто неможливо. Потім, ми розповімо вам про те, навіщо розробники онлайн сервісів так ускладнюють нам життя і обговоримо, як найкраще спланувати вилучення користувача з того чи іншого ресурсу.

Facebook

Facebook

Рівень складності: (за шкалою від 1 до 5, п'ятий рівень - найскладніший) 5

Процес видалення облікового запису з Фейсбуку - набагато складніший, в порівнянні з іншими онлайн сервісами. Уявімо вашій увазі два способи піти з Фейсбуку: один «складний і назавжди», інший - на випадок, якщо ви хочете мати можливість передумати через якийсь час.

Якщо ви хочете «прикрити» свій аккаунт на час, щоб потім мати шанс його відновити пізніше, ви можете деактивувати. Це нескладно: зайдіть в налаштування облікового запису та натисніть "деактивувати аккаунт». Ця дія миттєво зробить ваш аккаунт невидимим для інших користувачів соціальної мережі.

Якщо ви коли-небудь вирішите відновити свій аккаунт, його реактивація буде так само проста, як і деактивація.

Якщо ж ви задумали повністю видалити свій аккаунт, то в цьому випадку доведеться подати запит на розгляд адміністрації Facebook. Найцікавіше полягає в тому, що відразу ваш аккаунт видалений не буде, і якщо до моменту фактичного видалення ви зайдете на Facebook, і різноманітними способами будете проявляти свою активність на ресурсі, ваш запит на видалення акаунту не увінчається успіхом. Тут можна порадити разлогініться з мобільного телефону (видалення збережених паролів також буде чудовою ідеєю запобігання випадкового входу в систему).

Потім, ви можете скористатися цією формою * І відправити запит на видалення. Не забувайте, що після цього ні в якому разі не можна залогініваться. Точних даних про те, в який термін ваш аккаунт буде видалений, не існує, проте є неофіційні цифри - 14 днів, або два тижні. Про всяк випадок, краще почекати місяць перед спробою залогінитися і переконатися в тому, що обліковий запис дійсно був знищений.

В FAQ'е * Фейсбук ви можете знайти додаткову інформацію про видалення облікового запису.

Twitter

Twitter

Рівень складності: 2

У порівнянні з Facebook, вилучення користувача з Твіттера - досить простий процес. Все, що вам необхідно зробити - це зайти в налаштування облікового запису та натиснути кнопку «деактивувати мій акаунт», яку можна знайти внизу сторінки. Ця дія назавжди видаляє ваш аккаунт, але тим не менш, може пройти цілий місяць, поки вся інформація з вашого облікового запису потрібно стерти з системи.

Важливо: якщо ви допускаєте думку про те, що захочете використовувати свій email, ім'я або номер мобільного телефону в Твіттері в майбутньому, то змініть їх перед деактивацією аккаунта. Невідомо, чи будуть ці дані назавжди заблоковані або на певний термін, однак підстрахуватися не завадить.

Ви завжди зможете знайти детальну інформацію про видалення облікового запису з Твіттера тут .

MySpace

MySpace

Рівень складності: 4

Процес видалення облікового запису з майспейс досить-таки обтяжливий, але цілком виконаємо.

Для початку, потрібно залогінитися і зайти в розділ «мій акаунт», а потім вибрати «аккаунт».

Прокрутіть сторінку до рядка «вилучення користувача» і тисніть кнопку «видалити». Тут і починаються труднощі. Адміністрація MySpace вишле вам на поштову скриньку лист з інструкціями з видалення вашого облікового запису. Яке, до речі, відразу ж зазвичай не приходить, а з'являється в ящику через кілька днів. У цьому листі, вас попросять ще раз підтвердити ваше рішення про видалення, після чого аккаунт буде видалений відразу ж.

Все це, звичайно, здорово, якщо у вас все ще є доступ до зареєстрованого на майспейс поштової скриньки. А що робити, якщо цього ящика вже давно не існує? Є кілька альтернативних рішень, запропонованих MySpace.

Перший спосіб: відредагуйте власний профіль. Замініть всю інформацію в розділі «Про мене» на фразу «REMOVE PROFILE», а потім зв'яжіться з адміністрацією і попросіть видалити ваш профіль (включаючи ID і URL друзів). Якщо цей спосіб не підходить (скажімо, ви взагалі не можете залогінитися), зверніться до адміністрації MySpace з проханням видалити ваш аккаунт. Скільки це займе у них часу - одному Богу відомо.

LinkedIn

LinkedIn

Рівень складності: 3

Видалити акаунт з ЛінкедІна досить просто, якщо знати, де шукати заповітну кнопку. Для початку залогініться. Потім, зайдіть в «Налаштування» у правому верхньому кутку екрану, і натисніть кнопку «закрити мій акаунт», розташовану під «особистою інформацією». Після цього, ЛінкедІн поцікавиться причиною вашого звільнення - і після підтвердження аккаунт буде видалений.

У порівнянні з іншими соціальними мережами, процедура видалення облікового запису з LinkedIn досить проста і раціональна. Подробиці можна знайти тут .

Google

Google

Рівень складності: 3

Якщо задуматися про те, наскільки швидко, ефективно і глибоко Google проникає в наше цифрове буття, то видалення облікового запису з системи популярного пошукача може здатися нереально складним. Більшість з нас користується декількома сервісами Google , І перша думка, яка приходить в голову - це те, що віддалятися з кожного доведеться окремо.

У більшості випадків, видалення загального облікового запису Google - досить проста процедура. Лише тільки деякі сервіси Google вимагають окремого розгляду. Безумовно, за винятком декількох сервісів, повноцінне видалення особистих сервісів зі свого облікового запису Google не представляється можливим. Наприклад, Google Analytics: ви можете видалити всі сайти, які відстежуєте, але не сам акаунт на сервісі Analytics.

Щоб видалити свій загальний аккаунт, залогініться з домашньої сторінки Google Accounts. Потім, натисніть «редагувати» (поруч із кнопкою «My products»). З цієї сторінки ви можете поудалять як деякі сервіси (такі як Orkut і Web History), так і загальний аккаунт, натиснувши кнопку «очистити аккаунт і видалити всі сервіси та інформацію, пов'язану з ним». Далі, ви побачите форму, на якій вам буде запропоновано підтвердити видалення кожного непотрібного сервісу. Якщо ваш аккаунт Youtube прив'язаний до облікового запису Google, видаляти його доведеться окремо.

Потім доведеться ввести свій пароль і зазначити, що ви дійсно хочете видалити свій аккаунт, а також підтвердити той факт, що ви усвідомлюєте свою відповідальність за все незавершені фінансові операції, що здійснюються через ваш аккаунт. Коли ви все це підтвердіть, ваш акаунт буде видалений.

Певні сервіси, такі як «Сповіщення», «Групи» та «Документи» Google видаляються за іншою схемою. Щоб відписатися від послуг цих сервісів, вам буде необхідно знайти перший лист від сервісу Alerts (або будь-яке інше вами отримане коли-небудь), і вже там натиснути лінк «відписатися». Для «Груп»: потрібно буде вийти з кожної групи окремо.

Сервіс «Документи Google» залишає розшарені документи і презентації видимими для співробітників і переглядають їх користувачів. З іншого боку, «Spreadsheets» (великоформатні таблиці) стануть недоступними вашим співробітникам, якщо ви видалили свій аккаунт (не забудьте нагадати їм, щоб створили власні копії таких таблиць для себе перед тим, як ви видалите акаунт). Що стосується расшаренних документів і презентацій, то буде розумним рішенням передати їх у володіння іншим користувачам перед видаленням облікового запису Google.

Детальну інформацію про видалення свого Google аккаунта ви можете знайти на сторінці Допомоги Google « Видалення облікового запису Google ».

Ebay

Ebay

Рівень складності: 3

Закрити свій аккаунт на популярному інтернет-аукціоні Ebay досить просто, проте може статися так, що самого факту закриття доведеться почекати. Все що вам потрібно зробити - це переконатися, що на ваш обліковий запис нульовий баланс, а потім зробити запит про закриття аккаунта на цій сторінці .

Попереджаємо: якщо ви збираєтеся користуватися своїм email адресою в майбутньому для створення і управління іншим аккаунтом на Ebay, то поміняйте його до видалення нинішнього аккаунта. Адреси електронної пошти і ID, пов'язані з видаляється аккаунтом, не можуть бути використані ще раз в майбутньому.

Як тільки період очікування закінчиться, ваш аккаунт і вся пов'язана з ним інформація перестануть бути видимими. Чи залишиться ця інформація на сервері навічно або буде видалена з нього - точної відповіді на це питання не існує.

Wikipedia

Wikipedia

Рівень складності: місія нездійсненна

вікіпедія - це один з небагатьох сайтів, з якого неможливо видалити свій аккаунт. Так що, якщо вже зареєструвалися на цьому ресурсі - це назавжди. Але якщо вже ви ревно не хочете мати нічого спільного з Вікіпедією, дещо зробити все-таки можна.

Найчастіше, акаунт може бути перейменований, а ваша сторінка користувача - видалена, разом (в більшості випадків) зі сторінкою обговорень. Ці дії не допоможуть позбутися від усіх ваших слідів, але, по крайней мере, дозволять вам зникнути з сайту.

Таке свою поведінку Вікіпедія мотивує тим, що будь-які інформаційні вклади повинні належати певній особі і закріплені за ним. Політика сайту не може допустити того, щоб сайт містив анонімну або «осиротілу» інформацію, так як це може завдати шкоди загальнодоступною і відкритою природі сайту інтернет енциклопедії.

Flickr / Yahoo!

Flickr / Yahoo

Рівень складності: 2

Видалити акаунт з Флікре досить просто. Спочатку залогініться, потім заходите в «настройки аккаунта» і клікайте на «особисту інформацію». Там ви знайдете кнопку «Видалити мій Flickr аккаунт». Спливна табличка не змусить себе чекати, і з'явиться з попередженням про те, що ваш акаунт буде видалений безповоротно, разом з усіма викладеними фото і відео. Власне, чого ми і добивалися.

Видалення облікового запису з Yahoo - це окрема історія. Залягання, прямуйте на сторінку видалення облікового запису *. На цій сторінці чорним по білому розписано, що відбувається при видаленні облікового запису Yahoo.

Призначена для користувача інформація зберігається на сервері Yahoo протягом 90 днів з моменту запиту про видалення облікового запису. Прочитали інформацію на сторінці видалення облікового запису? Тепер введіть пароль і перевірочний код і підтвердіть, що хочете видалити акаунт.

Не забувайте: якщо ви підписувалися на преміум сервіси, пропоновані Yahoo, то вам можуть бути виставлені рахунки навіть після того, як ваш аккаунт буде видалений. Тому переконайтеся, що ви відмовилися від цих сервісів перед видаленням аккаунта.

Windows Live

Windows Live

Рівень складності: 2

Закрити свій аккаунт на Windows Live вкрай легко. Єдина проблема може з'явитися тільки в тому випадку, якщо ви використовуєте цей обліковий запис для доступу на інші сайти. Якщо так воно і є, то доведеться відвідати кожен сайт, на якому ви використовуєте свій Windows Live логін і видалити там свої акаунти перед тим, як вже братися за видалення самого Live аккаунта. Якщо цього не зробити, то ви вже не зможете їх поудалять (власне, і користуватися ними теж) після деактивації вашого ID на Windows Live.

Після того, як ви переконалися в тому, що всі акаунти, пов'язані з ID на Windows Live закриті, все, що від вас буде потрібно - це зайти в ваш аккаунт на Windows Live * І клікнути «закрити акаунт» внизу сторінки, під кнопкою «інші опції». Після цього, на екрані з'явиться сторінка, на якій будуть описані результати ваших дій: ваша зареєстрована інформація частково буде видалена назавжди, але частина інформації може залишитися - загляньте в «політику конфіденційності» сервісу, щоб бути впевненим на 100%; якщо ви реєстрували дітей на власний Live ID, їх акаунти теж будуть деактивовані. Щоб завершити операцію з видалення, впишіть у відповідне поле свій пароль і натисніть «так».

Також вас попередять про те, що у вас є електронна поштова скринька Microsoft, прив'язаний до вашого профілю, і з цієї причини ваш аккаунт не може бути закритий. Просто тисніть «закрити мій канал Microsoft», а потім «закрити мій акаунт».

Stumbleupon

Stumbleupon

Рівень складності: 1

Видалити свій аккаунт на Stumbleupon - простіше простого. Сміливо заходьте на сторінку видалення акаунтів, введіть свій користувальницький ID / нікнейм і пароль, потім натисніть «видалити акаунт». От і все! Аккаунт видаляється назавжди, тому подумайте двічі, чи велика ймовірність того, що він не знадобиться вам в майбутньому перед тим, як натиснути кнопку «видалити мій акаунт».

WordPress.com

com

Рівень складності: місія нездійсненна

Wordpress.com не дозволяє своїм зареєстрованим користувачам видаляти акаунти. Однак, вони надають альтернативу: ви можете зробити свій аккаунт неактивним. Якщо вас хвилює той факт, що ви завантажували якусь важливу або особисту інформацію на свій аккаунт на WordPress.com, не хвилюйтеся: ви завжди зможете видалити цю інформацію або замінити її на будь-яку іншу, не стосується вашої особистості.

Для початку, видаліть свої блоги. Для цього, зайдіть в «Налаштування» і тисніть там «видалити сайт». Вас попросять ввести свій email. Для початку, експортуйте всю інформацію з сайту (на випадок, якщо вона може знадобитися в майбутньому), потім ви можете змінити email і будь-яку іншу особисту інформацію на фальшиву. Деталі з видалення облікового запису з Wordpress.com можна знайти на цієї і цій сторінці .

Amazon

Amazon

Рівень складності: 3

Якщо ви задумали видалити свій аккаунт з сайту Amazon , Вам доведеться спершу зв'язатися з їх відділом по роботі з клієнтами. І видалити акаунт можна лише в тому випадку, якщо на ньому немає ніяких поточних заборгованостей і не проводиться жодних торговельних операцій. Так що, спочатку переконайтеся, що вже отримали всі свої замовлені товари або скасували поточні замовлення, зроблені недавно.

Лист в відділ по роботі з клієнтами має бути вислано з поштової адреси, прив'язаного до вашого аккаунту. Крім цього, вам ніхто точно не зможе сказати, скільки часу займе видалення акаунта і будуть потрібні чи від вас будь-які додаткові дії.

YouTube

YouTube

Рівень складності: 3

Якщо ваш аккаунт на Youtube прив'язаний до облікового запису Google (наприклад, якщо ви використовуєте обліковий запис Google для входу в обліковий запис на Youtube), то він віддалиться автоматично при закритті облікового запису Google. Якщо ж вони не пов'язані між собою (або були пов'язані вже після створення обох / ви хочете зберегти свій аккаунт Google), то видаляти їх доведеться окремо. Факт, про який варто пам'ятати: при видаленні облікового запису, все відео і канали все одно залишаться в системі, зникне лише особиста інформація вашого профілю. Так що, якщо в цьому є необхідність, видаліть спочатку всі відео, а потім вже закривайте свій аккаунт.

Процес видалення облікового запису простий і логічний, але все ж доведеться повозитися трохи довше, ніж по суті було б потрібно в ідеалі. Заходьте в свій аккаунт, а потім відправляйтеся в розділ «управління», який знаходиться в випадаючому меню під вашим ніком. Клікайте на «управління аккаунтом», потім - «вилучення користувача». Вас запитають, чому ви зважилися на такий крок. Заповніть це поле і потім тисніть кнопку «видалити акаунт». Далі, на сторінці ви побачите повідомлення про те, що всі ваші, відео будуть видалені, а видалений буде тільки ваш профіль. Якщо ви вже поудалял відео (або вирішили залишити їх), натисніть «видалити акаунт» ще раз. Доведеться ще раз підтвердити свої наміри.

Після цього, спробуйте залогінитися для того, щоб переконатися, чи дійсно ваш аккаунт був вилучений.

PayPal

PayPal

Рівень складності: 1

Операція по закриттю аккаунта на PayPal також дуже проста. Залогініться і натисніть на «профайл». Далі, клікніть кнопку «закрити акаунт», розташовану в колонці «інформація про акаунт». Далі, просто натисніть «закрити акаунт».

Не забудьте перевірити ваш аккаунт на відсутність фінансових заборгованостей і перевести весь позитивний баланс на ваш банківський рахунок. Кажуть, якщо видалити свій аккаунт в системі PayPal, то новий буде завести дуже і дуже складно. Однак це всього лише чутки, нічим не підтверджені.

Чому все так складно?

Як видно зі згаданої вище інформації, повне видалення свого облікового запису з популярного веб-ресурсу - процес комплексний і складний, що вимагає від користувача безлічі дій.

Деякі сайти ще складніше, ніж здаються на перший погляд. Безумовно, це не технічна проблема, адже створення програмної частини, що дозволяє користувачам видаляти свої акаунти для компетентного фахівця - хвилинна справа.

Так чому ж деякі сайти вімагають від користувача таких складних Дій? Суть в тому, щоб утріматі користувача в системе. Розробник НЕ хотят, щоб ви видалялися свои акаунти и сподіваються на ті, что ві корістуєтеся ними хоча б годину від годині, хоча б з цікавості, що там сталося, поки ви були в офлайні. Але як тільки ви видалите акаунт, сайт втратить вас, можливо назавжди. І навряд чи ви заведете на тому ж сайті новий акаунт, вже вийшовши звідти одного разу.

Видалення облікового запису і каяття у скоєному

Ще одна причина ускладнення процесу видалення облікового запису з сайту полягає в тому, що ви можете потім пошкодувати про скоєне. Дуже часто користувачі видаляють свої акаунти просто через те, що встали вранці не з тієї ноги, день пройшов огидно, або ж будучи просто засмученими чимось.

І, звичайно ж, найчастіше, через кілька днів, користувач починає віддавати собі звіт в тому, як же йому подобалося бути членом соціальної мережі і велика ймовірність того, що він захоче повернути собі свій аккаунт. І політика видалення облікового запису на Facebook, наприклад, враховує такий хід подій, тому там ви завжди можете активувати свій акаунт знову, і більш того, всі ваші друзі і інформація залишаться з вами. Видалення облікового запису на інших сайтах - набагато швидший процес, тому користувачеві доведеться починати з нуля.

Видалення облікового запису на інших сайтах - набагато швидший процес, тому користувачеві доведеться починати з нуля

А чи варто все ускладнювати?

Беручи до уваги складну процедуру видалення облікового запису на багатьох сайтах, хочеться задати собі питання: а чи варто таку систему стандартизувати? Чи варто розробникам змушувати людей проходити 7 кіл пекла тільки для того, щоб зберегти власні користувачів? Здається, що немає.

Якщо ви вирішуєте створити складну систему видалення облікового запису на своєму сайті, вам слід пам'ятати про декілька важливих моментів. По-перше, якщо такі питання вирішує відділ по обслуговуванню клієнтів, подумайте, а чи справиться він успішним чином з таким потоком роботи? Уявіть собі, що тисяча користувачів раптом вирішать в один і той же проміжок часу видалити свої акаунти, чи вистачить вам людських ресурсів, щоб зробити це, не змусивши людей чекати бажаного місяцями?

І чи варто сподіватися на те, що користувач заведе собі незабаром новий акаунт після видалення старого, якщо для цього він пройшов кілька складних процедур? Навряд чи він захоче проходити через це знову.

Неактивні акаунти також можуть брати на себе додаткові системні ресурси, особливо для серверів, що містять всю інформацію масштабної, популярної соціальної мережі (або для низькобюджетних інтернет-проектів). Плюс, додаткові ресурси йдуть на обслуговування і створення резервних копій інформації, коли самої інформації стає набагато більше за обсягом. Більш проста система видалення користувача аккаунтів допоможе звільнити деяку кількість необхідних ресурсів.

Рівень складності процесу видалення облікового запису часто - це базисний питання роботи сайту, якому варто приділити особливу увагу. Говорячи в загальному - чим простіше, тим краще: з іншого боку, все ж варто враховувати той факт, що користувач може видалити свій аккаунт або помилково, або під впливом негативних емоцій, і він буде дуже радий все повернути через кілька днів. І, відповідно, вжити всіх необхідних заходів обережності.

Якщо ви зробите процес видалення облікового запису занадто комплексним і складним, ви ризикуєте ще більше розсердити свого роздратованого користувача. Плюсів іміджу вашого сайту це не додасть, враховуючи, що після такого користувач поділиться негативними враженнями з усіма своїми друзями і знайомими. З іншого боку, якщо користувач вирішив закрити свій аккаунт з яких-небудь причин, і може зробити це швидко і просто, великий шанс того, що він ще до вас повернеться, або ж порадить ваш ресурс друзям при нагоді. У будь-якому випадку, ви можете легко убезпечити себе від непотрібних проблем і хвилювань, якщо будете просто поважати погляди і думку своїх користувачів, а політика самого сайту буде простою і прозорою.

* Прямий перехід по посиланню тільки для зареєстрованих користувачів

Оригінал статті знаходиться тут

Програма дій, якщо захотілося видалити себе з ютуба, гугла і інших соціалок. - Netpeak Blog

З кожним роком з'являються все нові і нові онлайн-ресурси, на яких ми заводимо акаунти, і іноді таке членство стає просто обтяжливим. І настає один прекрасний день, коли хочеться просто видалити свій аккаунт з певного сайту з тією метою, щоб зробити своє життя простіше.

Одна з найбільш важливих речей, про яку ми часто забуваємо в момент реєстрації на такому сайті - це те, що видалити свій аккаунт назавжди буде дуже і дуже важко (з певних причин). Найчастіше, видалення облікового запису є безліч складних процесів - процес, який може розтягнутися на кілька днів (або тижнів). Безумовно, з деяких сайтів можна піти набагато швидше, однак швидше - не означає простіше.

У цій статті ми відкриємо вам секрети видалення акаунтів з популярних веб-ресурсів і соціальних мереж , Розглянемо, з яких сайтів піти простіше, з яких - складніше, а з яких - просто неможливо. Потім, ми розповімо вам про те, навіщо розробники онлайн сервісів так ускладнюють нам життя і обговоримо, як найкраще спланувати вилучення користувача з того чи іншого ресурсу.

Facebook

Facebook

Рівень складності: (за шкалою від 1 до 5, п'ятий рівень - найскладніший) 5

Процес видалення облікового запису з Фейсбуку - набагато складніший, в порівнянні з іншими онлайн сервісами. Уявімо вашій увазі два способи піти з Фейсбуку: один «складний і назавжди», інший - на випадок, якщо ви хочете мати можливість передумати через якийсь час.

Якщо ви хочете «прикрити» свій аккаунт на час, щоб потім мати шанс його відновити пізніше, ви можете деактивувати. Це нескладно: зайдіть в налаштування облікового запису та натисніть "деактивувати аккаунт». Ця дія миттєво зробить ваш аккаунт невидимим для інших користувачів соціальної мережі.

Якщо ви коли-небудь вирішите відновити свій аккаунт, його реактивація буде так само проста, як і деактивація.

Якщо ж ви задумали повністю видалити свій аккаунт, то в цьому випадку доведеться подати запит на розгляд адміністрації Facebook. Найцікавіше полягає в тому, що відразу ваш аккаунт видалений не буде, і якщо до моменту фактичного видалення ви зайдете на Facebook, і різноманітними способами будете проявляти свою активність на ресурсі, ваш запит на видалення акаунту не увінчається успіхом. Тут можна порадити разлогініться з мобільного телефону (видалення збережених паролів також буде чудовою ідеєю запобігання випадкового входу в систему).

Потім, ви можете скористатися цією формою * І відправити запит на видалення. Не забувайте, що після цього ні в якому разі не можна залогініваться. Точних даних про те, в який термін ваш аккаунт буде видалений, не існує, проте є неофіційні цифри - 14 днів, або два тижні. Про всяк випадок, краще почекати місяць перед спробою залогінитися і переконатися в тому, що обліковий запис дійсно був знищений.

В FAQ'е * Фейсбук ви можете знайти додаткову інформацію про видалення облікового запису.

Twitter

Twitter

Рівень складності: 2

У порівнянні з Facebook, вилучення користувача з Твіттера - досить простий процес. Все, що вам необхідно зробити - це зайти в налаштування облікового запису та натиснути кнопку «деактивувати мій акаунт», яку можна знайти внизу сторінки. Ця дія назавжди видаляє ваш аккаунт, але тим не менш, може пройти цілий місяць, поки вся інформація з вашого облікового запису потрібно стерти з системи.

Важливо: якщо ви допускаєте думку про те, що захочете використовувати свій email, ім'я або номер мобільного телефону в Твіттері в майбутньому, то змініть їх перед деактивацією аккаунта. Невідомо, чи будуть ці дані назавжди заблоковані або на певний термін, однак підстрахуватися не завадить.

Ви завжди зможете знайти детальну інформацію про видалення облікового запису з Твіттера тут .

MySpace

MySpace

Рівень складності: 4

Процес видалення облікового запису з майспейс досить-таки обтяжливий, але цілком виконаємо.

Для початку, потрібно залогінитися і зайти в розділ «мій акаунт», а потім вибрати «аккаунт».

Прокрутіть сторінку до рядка «вилучення користувача» і тисніть кнопку «видалити». Тут і починаються труднощі. Адміністрація MySpace вишле вам на поштову скриньку лист з інструкціями з видалення вашого облікового запису. Яке, до речі, відразу ж зазвичай не приходить, а з'являється в ящику через кілька днів. У цьому листі, вас попросять ще раз підтвердити ваше рішення про видалення, після чого аккаунт буде видалений відразу ж.

Все це, звичайно, здорово, якщо у вас все ще є доступ до зареєстрованого на майспейс поштової скриньки. А що робити, якщо цього ящика вже давно не існує? Є кілька альтернативних рішень, запропонованих MySpace.

Перший спосіб: відредагуйте власний профіль. Замініть всю інформацію в розділі «Про мене» на фразу «REMOVE PROFILE», а потім зв'яжіться з адміністрацією і попросіть видалити ваш профіль (включаючи ID і URL друзів). Якщо цей спосіб не підходить (скажімо, ви взагалі не можете залогінитися), зверніться до адміністрації MySpace з проханням видалити ваш аккаунт. Скільки це займе у них часу - одному Богу відомо.

LinkedIn

LinkedIn

Рівень складності: 3

Видалити акаунт з ЛінкедІна досить просто, якщо знати, де шукати заповітну кнопку. Для початку залогініться. Потім, зайдіть в «Налаштування» у правому верхньому кутку екрану, і натисніть кнопку «закрити мій акаунт», розташовану під «особистою інформацією». Після цього, ЛінкедІн поцікавиться причиною вашого звільнення - і після підтвердження аккаунт буде видалений.

У порівнянні з іншими соціальними мережами, процедура видалення облікового запису з LinkedIn досить проста і раціональна. Подробиці можна знайти тут .

Google

Google

Рівень складності: 3

Якщо задуматися про те, наскільки швидко, ефективно і глибоко Google проникає в наше цифрове буття, то видалення облікового запису з системи популярного пошукача може здатися нереально складним. Більшість з нас користується декількома сервісами Google , І перша думка, яка приходить в голову - це те, що віддалятися з кожного доведеться окремо.

У більшості випадків, видалення загального облікового запису Google - досить проста процедура. Лише тільки деякі сервіси Google вимагають окремого розгляду. Безумовно, за винятком декількох сервісів, повноцінне видалення особистих сервісів зі свого облікового запису Google не представляється можливим. Наприклад, Google Analytics: ви можете видалити всі сайти, які відстежуєте, але не сам акаунт на сервісі Analytics.

Щоб видалити свій загальний аккаунт, залогініться з домашньої сторінки Google Accounts. Потім, натисніть «редагувати» (поруч із кнопкою «My products»). З цієї сторінки ви можете поудалять як деякі сервіси (такі як Orkut і Web History), так і загальний аккаунт, натиснувши кнопку «очистити аккаунт і видалити всі сервіси та інформацію, пов'язану з ним». Далі, ви побачите форму, на якій вам буде запропоновано підтвердити видалення кожного непотрібного сервісу. Якщо ваш аккаунт Youtube прив'язаний до облікового запису Google, видаляти його доведеться окремо.

Потім доведеться ввести свій пароль і зазначити, що ви дійсно хочете видалити свій аккаунт, а також підтвердити той факт, що ви усвідомлюєте свою відповідальність за все незавершені фінансові операції, що здійснюються через ваш аккаунт. Коли ви все це підтвердіть, ваш акаунт буде видалений.

Певні сервіси, такі як «Сповіщення», «Групи» та «Документи» Google видаляються за іншою схемою. Щоб відписатися від послуг цих сервісів, вам буде необхідно знайти перший лист від сервісу Alerts (або будь-яке інше вами отримане коли-небудь), і вже там натиснути лінк «відписатися». Для «Груп»: потрібно буде вийти з кожної групи окремо.

Сервіс «Документи Google» залишає розшарені документи і презентації видимими для співробітників і переглядають їх користувачів. З іншого боку, «Spreadsheets» (великоформатні таблиці) стануть недоступними вашим співробітникам, якщо ви видалили свій аккаунт (не забудьте нагадати їм, щоб створили власні копії таких таблиць для себе перед тим, як ви видалите акаунт). Що стосується расшаренних документів і презентацій, то буде розумним рішенням передати їх у володіння іншим користувачам перед видаленням облікового запису Google.

Детальну інформацію про видалення свого Google аккаунта ви можете знайти на сторінці Допомоги Google « Видалення облікового запису Google ».

Ebay

Ebay

Рівень складності: 3

Закрити свій аккаунт на популярному інтернет-аукціоні Ebay досить просто, проте може статися так, що самого факту закриття доведеться почекати. Все що вам потрібно зробити - це переконатися, що на ваш обліковий запис нульовий баланс, а потім зробити запит про закриття аккаунта на цій сторінці .

Попереджаємо: якщо ви збираєтеся користуватися своїм email адресою в майбутньому для створення і управління іншим аккаунтом на Ebay, то поміняйте його до видалення нинішнього аккаунта. Адреси електронної пошти і ID, пов'язані з видаляється аккаунтом, не можуть бути використані ще раз в майбутньому.

Як тільки період очікування закінчиться, ваш аккаунт і вся пов'язана з ним інформація перестануть бути видимими. Чи залишиться ця інформація на сервері навічно або буде видалена з нього - точної відповіді на це питання не існує.

Wikipedia

Wikipedia

Рівень складності: місія нездійсненна

вікіпедія - це один з небагатьох сайтів, з якого неможливо видалити свій аккаунт. Так що, якщо вже зареєструвалися на цьому ресурсі - це назавжди. Але якщо вже ви ревно не хочете мати нічого спільного з Вікіпедією, дещо зробити все-таки можна.

Найчастіше, акаунт може бути перейменований, а ваша сторінка користувача - видалена, разом (в більшості випадків) зі сторінкою обговорень. Ці дії не допоможуть позбутися від усіх ваших слідів, але, по крайней мере, дозволять вам зникнути з сайту.

Таке свою поведінку Вікіпедія мотивує тим, що будь-які інформаційні вклади повинні належати певній особі і закріплені за ним. Політика сайту не може допустити того, щоб сайт містив анонімну або «осиротілу» інформацію, так як це може завдати шкоди загальнодоступною і відкритою природі сайту інтернет енциклопедії.

Flickr / Yahoo!

Flickr / Yahoo

Рівень складності: 2

Видалити акаунт з Флікре досить просто. Спочатку залогініться, потім заходите в «настройки аккаунта» і клікайте на «особисту інформацію». Там ви знайдете кнопку «Видалити мій Flickr аккаунт». Спливна табличка не змусить себе чекати, і з'явиться з попередженням про те, що ваш акаунт буде видалений безповоротно, разом з усіма викладеними фото і відео. Власне, чого ми і добивалися.

Видалення облікового запису з Yahoo - це окрема історія. Залягання, прямуйте на сторінку видалення облікового запису *. На цій сторінці чорним по білому розписано, що відбувається при видаленні облікового запису Yahoo.

Призначена для користувача інформація зберігається на сервері Yahoo протягом 90 днів з моменту запиту про видалення облікового запису. Прочитали інформацію на сторінці видалення облікового запису? Тепер введіть пароль і перевірочний код і підтвердіть, що хочете видалити акаунт.

Не забувайте: якщо ви підписувалися на преміум сервіси, пропоновані Yahoo, то вам можуть бути виставлені рахунки навіть після того, як ваш аккаунт буде видалений. Тому переконайтеся, що ви відмовилися від цих сервісів перед видаленням аккаунта.

Windows Live

Windows Live

Рівень складності: 2

Закрити свій аккаунт на Windows Live вкрай легко. Єдина проблема може з'явитися тільки в тому випадку, якщо ви використовуєте цей обліковий запис для доступу на інші сайти. Якщо так воно і є, то доведеться відвідати кожен сайт, на якому ви використовуєте свій Windows Live логін і видалити там свої акаунти перед тим, як вже братися за видалення самого Live аккаунта. Якщо цього не зробити, то ви вже не зможете їх поудалять (власне, і користуватися ними теж) після деактивації вашого ID на Windows Live.

Після того, як ви переконалися в тому, що всі акаунти, пов'язані з ID на Windows Live закриті, все, що від вас буде потрібно - це зайти в ваш аккаунт на Windows Live * І клікнути «закрити акаунт» внизу сторінки, під кнопкою «інші опції». Після цього, на екрані з'явиться сторінка, на якій будуть описані результати ваших дій: ваша зареєстрована інформація частково буде видалена назавжди, але частина інформації може залишитися - загляньте в «політику конфіденційності» сервісу, щоб бути впевненим на 100%; якщо ви реєстрували дітей на власний Live ID, їх акаунти теж будуть деактивовані. Щоб завершити операцію з видалення, впишіть у відповідне поле свій пароль і натисніть «так».

Також вас попередять про те, що у вас є електронна поштова скринька Microsoft, прив'язаний до вашого профілю, і з цієї причини ваш аккаунт не може бути закритий. Просто тисніть «закрити мій канал Microsoft», а потім «закрити мій акаунт».

Stumbleupon

Stumbleupon

Рівень складності: 1

Видалити свій аккаунт на Stumbleupon - простіше простого. Сміливо заходьте на сторінку видалення акаунтів, введіть свій користувальницький ID / нікнейм і пароль, потім натисніть «видалити акаунт». От і все! Аккаунт видаляється назавжди, тому подумайте двічі, чи велика ймовірність того, що він не знадобиться вам в майбутньому перед тим, як натиснути кнопку «видалити мій акаунт».

WordPress.com

com

Рівень складності: місія нездійсненна

Wordpress.com не дозволяє своїм зареєстрованим користувачам видаляти акаунти. Однак, вони надають альтернативу: ви можете зробити свій аккаунт неактивним. Якщо вас хвилює той факт, що ви завантажували якусь важливу або особисту інформацію на свій аккаунт на WordPress.com, не хвилюйтеся: ви завжди зможете видалити цю інформацію або замінити її на будь-яку іншу, не стосується вашої особистості.

Для початку, видаліть свої блоги. Для цього, зайдіть в «Налаштування» і тисніть там «видалити сайт». Вас попросять ввести свій email. Для початку, експортуйте всю інформацію з сайту (на випадок, якщо вона може знадобитися в майбутньому), потім ви можете змінити email і будь-яку іншу особисту інформацію на фальшиву. Деталі з видалення облікового запису з Wordpress.com можна знайти на цієї і цій сторінці .

Amazon

Amazon

Рівень складності: 3

Якщо ви задумали видалити свій аккаунт з сайту Amazon , Вам доведеться спершу зв'язатися з їх відділом по роботі з клієнтами. І видалити акаунт можна лише в тому випадку, якщо на ньому немає ніяких поточних заборгованостей і не проводиться жодних торговельних операцій. Так що, спочатку переконайтеся, що вже отримали всі свої замовлені товари або скасували поточні замовлення, зроблені недавно.

Лист в відділ по роботі з клієнтами має бути вислано з поштової адреси, прив'язаного до вашого аккаунту. Крім цього, вам ніхто точно не зможе сказати, скільки часу займе видалення акаунта і будуть потрібні чи від вас будь-які додаткові дії.

YouTube

YouTube

Рівень складності: 3

Якщо ваш аккаунт на Youtube прив'язаний до облікового запису Google (наприклад, якщо ви використовуєте обліковий запис Google для входу в обліковий запис на Youtube), то він віддалиться автоматично при закритті облікового запису Google. Якщо ж вони не пов'язані між собою (або були пов'язані вже після створення обох / ви хочете зберегти свій аккаунт Google), то видаляти їх доведеться окремо. Факт, про який варто пам'ятати: при видаленні облікового запису, все відео і канали все одно залишаться в системі, зникне лише особиста інформація вашого профілю. Так що, якщо в цьому є необхідність, видаліть спочатку всі відео, а потім вже закривайте свій аккаунт.

Процес видалення облікового запису простий і логічний, але все ж доведеться повозитися трохи довше, ніж по суті було б потрібно в ідеалі. Заходьте в свій аккаунт, а потім відправляйтеся в розділ «управління», який знаходиться в випадаючому меню під вашим ніком. Клікайте на «управління аккаунтом», потім - «вилучення користувача». Вас запитають, чому ви зважилися на такий крок. Заповніть це поле і потім тисніть кнопку «видалити акаунт». Далі, на сторінці ви побачите повідомлення про те, що всі ваші, відео будуть видалені, а видалений буде тільки ваш профіль. Якщо ви вже поудалял відео (або вирішили залишити їх), натисніть «видалити акаунт» ще раз. Доведеться ще раз підтвердити свої наміри.

Після цього, спробуйте залогінитися для того, щоб переконатися, чи дійсно ваш аккаунт був вилучений.

PayPal

PayPal

Рівень складності: 1

Операція по закриттю аккаунта на PayPal також дуже проста. Залогініться і натисніть на «профайл». Далі, клікніть кнопку «закрити акаунт», розташовану в колонці «інформація про акаунт». Далі, просто натисніть «закрити акаунт».

Не забудьте перевірити ваш аккаунт на відсутність фінансових заборгованостей і перевести весь позитивний баланс на ваш банківський рахунок. Кажуть, якщо видалити свій аккаунт в системі PayPal, то новий буде завести дуже і дуже складно. Однак це всього лише чутки, нічим не підтверджені.

Чому все так складно?

Як видно зі згаданої вище інформації, повне видалення свого облікового запису з популярного веб-ресурсу - процес комплексний і складний, що вимагає від користувача безлічі дій.

Деякі сайти ще складніше, ніж здаються на перший погляд. Безумовно, це не технічна проблема, адже створення програмної частини, що дозволяє користувачам видаляти свої акаунти для компетентного фахівця - хвилинна справа.

Так чому ж деякі сайти вимагають від користувача таких складних дій? Суть в тому, щоб утримати користувача в системі. Розробники не хочуть, щоб ви видаляли свої акаунти і сподіваються на те, що ви користуєтеся ними хоча б час від часу, хоча б з цікавості, що там сталося, поки ви були в офлайні. Але як тільки ви видалите акаунт, сайт втратить вас, можливо назавжди. І навряд чи ви заведете на тому ж сайті новий акаунт, вже вийшовши звідти одного разу.

Видалення облікового запису і каяття у скоєному

Ще одна причина ускладнення процесу видалення облікового запису з сайту полягає в тому, що ви можете потім пошкодувати про скоєне. Дуже часто користувачі видаляють свої акаунти просто через те, що встали вранці не з тієї ноги, день пройшов огидно, або ж будучи просто засмученими чимось.

І, звичайно ж, найчастіше, через кілька днів, користувач починає віддавати собі звіт в тому, як же йому подобалося бути членом соціальної мережі і велика ймовірність того, що він захоче повернути собі свій аккаунт. І політика видалення облікового запису на Facebook, наприклад, враховує такий хід подій, тому там ви завжди можете активувати свій акаунт знову, і більш того, всі ваші друзі і інформація залишаться з вами. Видалення облікового запису на інших сайтах - набагато швидший процес, тому користувачеві доведеться починати з нуля.

Видалення облікового запису на інших сайтах - набагато швидший процес, тому користувачеві доведеться починати з нуля

А чи варто все ускладнювати?

Беручи до уваги складну процедуру видалення облікового запису на багатьох сайтах, хочеться задати собі питання: а чи варто таку систему стандартизувати? Чи варто розробникам змушувати людей проходити 7 кіл пекла тільки для того, щоб зберегти власні користувачів? Здається, що немає.

Якщо ви вирішуєте створити складну систему видалення облікового запису на своєму сайті, вам слід пам'ятати про декілька важливих моментів. По-перше, якщо такі питання вирішує відділ по обслуговуванню клієнтів, подумайте, а чи справиться він успішним чином з таким потоком роботи? Уявіть собі, що тисяча користувачів раптом вирішать в один і той же проміжок часу видалити свої акаунти, чи вистачить вам людських ресурсів, щоб зробити це, не змусивши людей чекати бажаного місяцями?

І чи варто сподіватися на те, що користувач заведе собі незабаром новий акаунт після видалення старого, якщо для цього він пройшов кілька складних процедур? Навряд чи він захоче проходити через це знову.

Неактивні акаунти також можуть брати на себе додаткові системні ресурси, особливо для серверів, що містять всю інформацію масштабної, популярної соціальної мережі (або для низькобюджетних інтернет-проектів). Плюс, додаткові ресурси йдуть на обслуговування і створення резервних копій інформації, коли самої інформації стає набагато більше за обсягом. Більш проста система видалення користувача аккаунтів допоможе звільнити деяку кількість необхідних ресурсів.

Рівень складності процесу видалення облікового запису часто - це базисний питання роботи сайту, якому варто приділити особливу увагу. Говорячи в загальному - чим простіше, тим краще: з іншого боку, все ж варто враховувати той факт, що користувач може видалити свій аккаунт або помилково, або під впливом негативних емоцій, і він буде дуже радий все повернути через кілька днів. І, відповідно, вжити всіх необхідних заходів обережності.

Якщо ви зробите процес видалення облікового запису занадто комплексним і складним, ви ризикуєте ще більше розсердити свого роздратованого користувача. Плюсів іміджу вашого сайту це не додасть, враховуючи, що після такого користувач поділиться негативними враженнями з усіма своїми друзями і знайомими. З іншого боку, якщо користувач вирішив закрити свій аккаунт з яких-небудь причин, і може зробити це швидко і просто, великий шанс того, що він ще до вас повернеться, або ж порадить ваш ресурс друзям при нагоді. У будь-якому випадку, ви можете легко убезпечити себе від непотрібних проблем і хвилювань, якщо будете просто поважати погляди і думку своїх користувачів, а політика самого сайту буде простою і прозорою.

* Прямий перехід по посиланню тільки для зареєстрованих користувачів

Оригінал статті знаходиться тут

Програма дій, якщо захотілося видалити себе з ютуба, гугла і інших соціалок. - Netpeak Blog

З кожним роком з'являються все нові і нові онлайн-ресурси, на яких ми заводимо акаунти, і іноді таке членство стає просто обтяжливим. І настає один прекрасний день, коли хочеться просто видалити свій аккаунт з певного сайту з тією метою, щоб зробити своє життя простіше.

Одна з найбільш важливих речей, про яку ми часто забуваємо в момент реєстрації на такому сайті - це те, що видалити свій аккаунт назавжди буде дуже і дуже важко (з певних причин). Найчастіше, видалення облікового запису є безліч складних процесів - процес, який може розтягнутися на кілька днів (або тижнів). Безумовно, з деяких сайтів можна піти набагато швидше, однак швидше - не означає простіше.

У цій статті ми відкриємо вам секрети видалення акаунтів з популярних веб-ресурсів і соціальних мереж , Розглянемо, з яких сайтів піти простіше, з яких - складніше, а з яких - просто неможливо. Потім, ми розповімо вам про те, навіщо розробники онлайн сервісів так ускладнюють нам життя і обговоримо, як найкраще спланувати вилучення користувача з того чи іншого ресурсу.

Facebook

Facebook

Рівень складності: (за шкалою від 1 до 5, п'ятий рівень - найскладніший) 5

Процес видалення облікового запису з Фейсбуку - набагато складніший, в порівнянні з іншими онлайн сервісами. Уявімо вашій увазі два способи піти з Фейсбуку: один «складний і назавжди», інший - на випадок, якщо ви хочете мати можливість передумати через якийсь час.

Якщо ви хочете «прикрити» свій аккаунт на час, щоб потім мати шанс його відновити пізніше, ви можете деактивувати. Це нескладно: зайдіть в налаштування облікового запису та натисніть "деактивувати аккаунт». Ця дія миттєво зробить ваш аккаунт невидимим для інших користувачів соціальної мережі.

Якщо ви коли-небудь вирішите відновити свій аккаунт, його реактивація буде так само проста, як і деактивація.

Якщо ж ви задумали повністю видалити свій аккаунт, то в цьому випадку доведеться подати запит на розгляд адміністрації Facebook. Найцікавіше полягає в тому, що відразу ваш аккаунт видалений не буде, і якщо до моменту фактичного видалення ви зайдете на Facebook, і різноманітними способами будете проявляти свою активність на ресурсі, ваш запит на видалення акаунту не увінчається успіхом. Тут можна порадити разлогініться з мобільного телефону (видалення збережених паролів також буде чудовою ідеєю запобігання випадкового входу в систему).

Потім, ви можете скористатися цією формою * І відправити запит на видалення. Не забувайте, що після цього ні в якому разі не можна залогініваться. Точних даних про те, в який термін ваш аккаунт буде видалений, не існує, проте є неофіційні цифри - 14 днів, або два тижні. Про всяк випадок, краще почекати місяць перед спробою залогінитися і переконатися в тому, що обліковий запис дійсно був знищений.

В FAQ'е * Фейсбук ви можете знайти додаткову інформацію про видалення облікового запису.

Twitter

Twitter

Рівень складності: 2

У порівнянні з Facebook, вилучення користувача з Твіттера - досить простий процес. Все, що вам необхідно зробити - це зайти в налаштування облікового запису та натиснути кнопку «деактивувати мій акаунт», яку можна знайти внизу сторінки. Ця дія назавжди видаляє ваш аккаунт, але тим не менш, може пройти цілий місяць, поки вся інформація з вашого облікового запису потрібно стерти з системи.

Важливо: якщо ви допускаєте думку про те, що захочете використовувати свій email, ім'я або номер мобільного телефону в Твіттері в майбутньому, то змініть їх перед деактивацією аккаунта. Невідомо, чи будуть ці дані назавжди заблоковані або на певний термін, однак підстрахуватися не завадить.

Ви завжди зможете знайти детальну інформацію про видалення облікового запису з Твіттера тут .

MySpace

MySpace

Рівень складності: 4

Процес видалення облікового запису з майспейс досить-таки обтяжливий, але цілком виконаємо.

Для початку, потрібно залогінитися і зайти в розділ «мій акаунт», а потім вибрати «аккаунт».

Прокрутіть сторінку до рядка «вилучення користувача» і тисніть кнопку «видалити». Тут і починаються труднощі. Адміністрація MySpace вишле вам на поштову скриньку лист з інструкціями з видалення вашого облікового запису. Яке, до речі, відразу ж зазвичай не приходить, а з'являється в ящику через кілька днів. У цьому листі, вас попросять ще раз підтвердити ваше рішення про видалення, після чого аккаунт буде видалений відразу ж.

Все це, звичайно, здорово, якщо у вас все ще є доступ до зареєстрованого на майспейс поштової скриньки. А що робити, якщо цього ящика вже давно не існує? Є кілька альтернативних рішень, запропонованих MySpace.

Перший спосіб: відредагуйте власний профіль. Замініть всю інформацію в розділі «Про мене» на фразу «REMOVE PROFILE», а потім зв'яжіться з адміністрацією і попросіть видалити ваш профіль (включаючи ID і URL друзів). Якщо цей спосіб не підходить (скажімо, ви взагалі не можете залогінитися), зверніться до адміністрації MySpace з проханням видалити ваш аккаунт. Скільки це займе у них часу - одному Богу відомо.

LinkedIn

LinkedIn

Рівень складності: 3

Видалити акаунт з ЛінкедІна досить просто, якщо знати, де шукати заповітну кнопку. Для початку залогініться. Потім, зайдіть в «Налаштування» у правому верхньому кутку екрану, і натисніть кнопку «закрити мій акаунт», розташовану під «особистою інформацією». Після цього, ЛінкедІн поцікавиться причиною вашого звільнення - і після підтвердження аккаунт буде видалений.

У порівнянні з іншими соціальними мережами, процедура видалення облікового запису з LinkedIn досить проста і раціональна. Подробиці можна знайти тут .

Google

Google

Рівень складності: 3

Якщо задуматися про те, наскільки швидко, ефективно і глибоко Google проникає в наше цифрове буття, то видалення облікового запису з системи популярного пошукача може здатися нереально складним. Більшість з нас користується декількома сервісами Google , І перша думка, яка приходить в голову - це те, що віддалятися з кожного доведеться окремо.

У більшості випадків, видалення загального облікового запису Google - досить проста процедура. Лише тільки деякі сервіси Google вимагають окремого розгляду. Безумовно, за винятком декількох сервісів, повноцінне видалення особистих сервісів зі свого облікового запису Google не представляється можливим. Наприклад, Google Analytics: ви можете видалити всі сайти, які відстежуєте, але не сам акаунт на сервісі Analytics.

Щоб видалити свій загальний аккаунт, залогініться з домашньої сторінки Google Accounts. Потім, натисніть «редагувати» (поруч із кнопкою «My products»). З цієї сторінки ви можете поудалять як деякі сервіси (такі як Orkut і Web History), так і загальний аккаунт, натиснувши кнопку «очистити аккаунт і видалити всі сервіси та інформацію, пов'язану з ним». Далі, ви побачите форму, на якій вам буде запропоновано підтвердити видалення кожного непотрібного сервісу. Якщо ваш аккаунт Youtube прив'язаний до облікового запису Google, видаляти його доведеться окремо.

Потім доведеться ввести свій пароль і зазначити, що ви дійсно хочете видалити свій аккаунт, а також підтвердити той факт, що ви усвідомлюєте свою відповідальність за все незавершені фінансові операції, що здійснюються через ваш аккаунт. Коли ви все це підтвердіть, ваш акаунт буде видалений.

Певні сервіси, такі як «Сповіщення», «Групи» та «Документи» Google видаляються за іншою схемою. Щоб відписатися від послуг цих сервісів, вам буде необхідно знайти перший лист від сервісу Alerts (або будь-яке інше вами отримане коли-небудь), і вже там натиснути лінк «відписатися». Для «Груп»: потрібно буде вийти з кожної групи окремо.

Сервіс «Документи Google» залишає розшарені документи і презентації видимими для співробітників і переглядають їх користувачів. З іншого боку, «Spreadsheets» (великоформатні таблиці) стануть недоступними вашим співробітникам, якщо ви видалили свій аккаунт (не забудьте нагадати їм, щоб створили власні копії таких таблиць для себе перед тим, як ви видалите акаунт). Що стосується расшаренних документів і презентацій, то буде розумним рішенням передати їх у володіння іншим користувачам перед видаленням облікового запису Google.

Детальну інформацію про видалення свого Google аккаунта ви можете знайти на сторінці Допомоги Google « Видалення облікового запису Google ».

Ebay

Ebay

Рівень складності: 3

Закрити свій аккаунт на популярному інтернет-аукціоні Ebay досить просто, проте може статися так, що самого факту закриття доведеться почекати. Все що вам потрібно зробити - це переконатися, що на ваш обліковий запис нульовий баланс, а потім зробити запит про закриття аккаунта на цій сторінці .

Попереджаємо: якщо ви збираєтеся користуватися своїм email адресою в майбутньому для створення і управління іншим аккаунтом на Ebay, то поміняйте його до видалення нинішнього аккаунта. Адреси електронної пошти і ID, пов'язані з видаляється аккаунтом, не можуть бути використані ще раз в майбутньому.

Як тільки період очікування закінчиться, ваш аккаунт і вся пов'язана з ним інформація перестануть бути видимими. Чи залишиться ця інформація на сервері навічно або буде видалена з нього - точної відповіді на це питання не існує.

Wikipedia

Wikipedia

Рівень складності: місія нездійсненна

вікіпедія - це один з небагатьох сайтів, з якого неможливо видалити свій аккаунт. Так що, якщо вже зареєструвалися на цьому ресурсі - це назавжди. Але якщо вже ви ревно не хочете мати нічого спільного з Вікіпедією, дещо зробити все-таки можна.

Найчастіше, акаунт може бути перейменований, а ваша сторінка користувача - видалена, разом (в більшості випадків) зі сторінкою обговорень. Ці дії не допоможуть позбутися від усіх ваших слідів, але, по крайней мере, дозволять вам зникнути з сайту.

Таке свою поведінку Вікіпедія мотивує тим, що будь-які інформаційні вклади повинні належати певній особі і закріплені за ним. Політика сайту не може допустити того, щоб сайт містив анонімну або «осиротілу» інформацію, так як це може завдати шкоди загальнодоступною і відкритою природі сайту інтернет енциклопедії.

Flickr / Yahoo!

Flickr / Yahoo

Рівень складності: 2

Видалити акаунт з Флікре досить просто. Спочатку залогініться, потім заходите в «настройки аккаунта» і клікайте на «особисту інформацію». Там ви знайдете кнопку «Видалити мій Flickr аккаунт». Спливна табличка не змусить себе чекати, і з'явиться з попередженням про те, що ваш акаунт буде видалений безповоротно, разом з усіма викладеними фото і відео. Власне, чого ми і добивалися.

Видалення облікового запису з Yahoo - це окрема історія. Залягання, прямуйте на сторінку видалення облікового запису *. На цій сторінці чорним по білому розписано, що відбувається при видаленні облікового запису Yahoo.

Призначена для користувача інформація зберігається на сервері Yahoo протягом 90 днів з моменту запиту про видалення облікового запису. Прочитали інформацію на сторінці видалення облікового запису? Тепер введіть пароль і перевірочний код і підтвердіть, що хочете видалити акаунт.

Не забувайте: якщо ви підписувалися на преміум сервіси, пропоновані Yahoo, то вам можуть бути виставлені рахунки навіть після того, як ваш аккаунт буде видалений. Тому переконайтеся, що ви відмовилися від цих сервісів перед видаленням аккаунта.

Windows Live

Windows Live

Рівень складності: 2

Закрити свій аккаунт на Windows Live вкрай легко. Єдина проблема може з'явитися тільки в тому випадку, якщо ви використовуєте цей обліковий запис для доступу на інші сайти. Якщо так воно і є, то доведеться відвідати кожен сайт, на якому ви використовуєте свій Windows Live логін і видалити там свої акаунти перед тим, як вже братися за видалення самого Live аккаунта. Якщо цього не зробити, то ви вже не зможете їх поудалять (власне, і користуватися ними теж) після деактивації вашого ID на Windows Live.

Після того, як ви переконалися в тому, що всі акаунти, пов'язані з ID на Windows Live закриті, все, що від вас буде потрібно - це зайти в ваш аккаунт на Windows Live * І клікнути «закрити акаунт» внизу сторінки, під кнопкою «інші опції». Після цього, на екрані з'явиться сторінка, на якій будуть описані результати ваших дій: ваша зареєстрована інформація частково буде видалена назавжди, але частина інформації може залишитися - загляньте в «політику конфіденційності» сервісу, щоб бути впевненим на 100%; якщо ви реєстрували дітей на власний Live ID, їх акаунти теж будуть деактивовані. Щоб завершити операцію з видалення, впишіть у відповідне поле свій пароль і натисніть «так».

Також вас попередять про те, що у вас є електронна поштова скринька Microsoft, прив'язаний до вашого профілю, і з цієї причини ваш аккаунт не може бути закритий. Просто тисніть «закрити мій канал Microsoft», а потім «закрити мій акаунт».

Stumbleupon

Stumbleupon

Рівень складності: 1

Видалити свій аккаунт на Stumbleupon - простіше простого. Сміливо заходьте на сторінку видалення акаунтів, введіть свій користувальницький ID / нікнейм і пароль, потім натисніть «видалити акаунт». От і все! Аккаунт видаляється назавжди, тому подумайте двічі, чи велика ймовірність того, що він не знадобиться вам в майбутньому перед тим, як натиснути кнопку «видалити мій акаунт».

WordPress.com

com

Рівень складності: місія нездійсненна

Wordpress.com не дозволяє своїм зареєстрованим користувачам видаляти акаунти. Однак, вони надають альтернативу: ви можете зробити свій аккаунт неактивним. Якщо вас хвилює той факт, що ви завантажували якусь важливу або особисту інформацію на свій аккаунт на WordPress.com, не хвилюйтеся: ви завжди зможете видалити цю інформацію або замінити її на будь-яку іншу, не стосується вашої особистості.

Для початку, видаліть свої блоги. Для цього, зайдіть в «Налаштування» і тисніть там «видалити сайт». Вас попросять ввести свій email. Для початку, експортуйте всю інформацію з сайту (на випадок, якщо вона може знадобитися в майбутньому), потім ви можете змінити email і будь-яку іншу особисту інформацію на фальшиву. Деталі з видалення облікового запису з Wordpress.com можна знайти на цієї і цій сторінці .

Amazon

Amazon

Рівень складності: 3

Якщо ви задумали видалити свій аккаунт з сайту Amazon , Вам доведеться спершу зв'язатися з їх відділом по роботі з клієнтами. І видалити акаунт можна лише в тому випадку, якщо на ньому немає ніяких поточних заборгованостей і не проводиться жодних торговельних операцій. Так що, спочатку переконайтеся, що вже отримали всі свої замовлені товари або скасували поточні замовлення, зроблені недавно.

Лист в відділ по роботі з клієнтами має бути вислано з поштової адреси, прив'язаного до вашого аккаунту. Крім цього, вам ніхто точно не зможе сказати, скільки часу займе видалення акаунта і будуть потрібні чи від вас будь-які додаткові дії.

YouTube

YouTube

Рівень складності: 3

Якщо ваш аккаунт на Youtube прив'язаний до облікового запису Google (наприклад, якщо ви використовуєте обліковий запис Google для входу в обліковий запис на Youtube), то він віддалиться автоматично при закритті облікового запису Google. Якщо ж вони не пов'язані між собою (або були пов'язані вже після створення обох / ви хочете зберегти свій аккаунт Google), то видаляти їх доведеться окремо. Факт, про який варто пам'ятати: при видаленні облікового запису, все відео і канали все одно залишаться в системі, зникне лише особиста інформація вашого профілю. Так що, якщо в цьому є необхідність, видаліть спочатку всі відео, а потім вже закривайте свій аккаунт.

Процес видалення облікового запису простий і логічний, але все ж доведеться повозитися трохи довше, ніж по суті було б потрібно в ідеалі. Заходьте в свій аккаунт, а потім відправляйтеся в розділ «управління», який знаходиться в випадаючому меню під вашим ніком. Клікайте на «управління аккаунтом», потім - «вилучення користувача». Вас запитають, чому ви зважилися на такий крок. Заповніть це поле і потім тисніть кнопку «видалити акаунт». Далі, на сторінці ви побачите повідомлення про те, що всі ваші, відео будуть видалені, а видалений буде тільки ваш профіль. Якщо ви вже поудалял відео (або вирішили залишити їх), натисніть «видалити акаунт» ще раз. Доведеться ще раз підтвердити свої наміри.

Після цього, спробуйте залогінитися для того, щоб переконатися, чи дійсно ваш аккаунт був вилучений.

PayPal

PayPal

Рівень складності: 1

Операція по закриттю аккаунта на PayPal також дуже проста. Залогініться і натисніть на «профайл». Далі, клікніть кнопку «закрити акаунт», розташовану в колонці «інформація про акаунт». Далі, просто натисніть «закрити акаунт».

Не забудьте перевірити ваш аккаунт на відсутність фінансових заборгованостей і перевести весь позитивний баланс на ваш банківський рахунок. Кажуть, якщо видалити свій аккаунт в системі PayPal, то новий буде завести дуже і дуже складно. Однак це всього лише чутки, нічим не підтверджені.

Чому все так складно?

Як видно зі згаданої вище інформації, повне видалення свого облікового запису з популярного веб-ресурсу - процес комплексний і складний, що вимагає від користувача безлічі дій.

Деякі сайти ще складніше, ніж здаються на перший погляд. Безумовно, це не технічна проблема, адже створення програмної частини, що дозволяє користувачам видаляти свої акаунти для компетентного фахівця - хвилинна справа.

Так чому ж деякі сайти вимагають від користувача таких складних дій? Суть в тому, щоб утримати користувача в системі. Розробники не хочуть, щоб ви видаляли свої акаунти і сподіваються на те, що ви користуєтеся ними хоча б час від часу, хоча б з цікавості, що там сталося, поки ви були в офлайні. Але як тільки ви видалите акаунт, сайт втратить вас, можливо назавжди. І навряд чи ви заведете на тому ж сайті новий акаунт, вже вийшовши звідти одного разу.

Видалення облікового запису і каяття у скоєному

Ще одна причина ускладнення процесу видалення облікового запису з сайту полягає в тому, що ви можете потім пошкодувати про скоєне. Дуже часто користувачі видаляють свої акаунти просто через те, що встали вранці не з тієї ноги, день пройшов огидно, або ж будучи просто засмученими чимось.

І, звичайно ж, найчастіше, через кілька днів, користувач починає віддавати собі звіт в тому, як же йому подобалося бути членом соціальної мережі і велика ймовірність того, що він захоче повернути собі свій аккаунт. І політика видалення облікового запису на Facebook, наприклад, враховує такий хід подій, тому там ви завжди можете активувати свій акаунт знову, і більш того, всі ваші друзі і інформація залишаться з вами. Видалення облікового запису на інших сайтах - набагато швидший процес, тому користувачеві доведеться починати з нуля.

Видалення облікового запису на інших сайтах - набагато швидший процес, тому користувачеві доведеться починати з нуля

А чи варто все ускладнювати?

Беручи до уваги складну процедуру видалення облікового запису на багатьох сайтах, хочеться задати собі питання: а чи варто таку систему стандартизувати? Чи варто розробникам змушувати людей проходити 7 кіл пекла тільки для того, щоб зберегти власні користувачів? Здається, що немає.

Якщо ви вирішуєте створити складну систему видалення облікового запису на своєму сайті, вам слід пам'ятати про декілька важливих моментів. По-перше, якщо такі питання вирішує відділ по обслуговуванню клієнтів, подумайте, а чи справиться він успішним чином з таким потоком роботи? Уявіть собі, що тисяча користувачів раптом вирішать в один і той же проміжок часу видалити свої акаунти, чи вистачить вам людських ресурсів, щоб зробити це, не змусивши людей чекати бажаного місяцями?

І чи варто сподіватися на те, що користувач заведе собі незабаром новий акаунт після видалення старого, якщо для цього він пройшов кілька складних процедур? Навряд чи він захоче проходити через це знову.

Неактивні акаунти також можуть брати на себе додаткові системні ресурси, особливо для серверів, що містять всю інформацію масштабної, популярної соціальної мережі (або для низькобюджетних інтернет-проектів). Плюс, додаткові ресурси йдуть на обслуговування і створення резервних копій інформації, коли самої інформації стає набагато більше за обсягом. Більш проста система видалення користувача аккаунтів допоможе звільнити деяку кількість необхідних ресурсів.

Рівень складності процесу видалення облікового запису часто - це базисний питання роботи сайту, якому варто приділити особливу увагу. Говорячи в загальному - чим простіше, тим краще: з іншого боку, все ж варто враховувати той факт, що користувач може видалити свій аккаунт або помилково, або під впливом негативних емоцій, і він буде дуже радий все повернути через кілька днів. І, відповідно, вжити всіх необхідних заходів обережності.

Якщо ви зробите процес видалення облікового запису занадто комплексним і складним, ви ризикуєте ще більше розсердити свого роздратованого користувача. Плюсів іміджу вашого сайту це не додасть, враховуючи, що після такого користувач поділиться негативними враженнями з усіма своїми друзями і знайомими. З іншого боку, якщо користувач вирішив закрити свій аккаунт з яких-небудь причин, і може зробити це швидко і просто, великий шанс того, що він ще до вас повернеться, або ж порадить ваш ресурс друзям при нагоді. У будь-якому випадку, ви можете легко убезпечити себе від непотрібних проблем і хвилювань, якщо будете просто поважати погляди і думку своїх користувачів, а політика самого сайту буде простою і прозорою.

* Прямий перехід по посиланню тільки для зареєстрованих користувачів

Оригінал статті знаходиться тут

Програма дій, якщо захотілося видалити себе з ютуба, гугла і інших соціалок. - Netpeak Blog

З кожним роком з'являються все нові і нові онлайн-ресурси, на яких ми заводимо акаунти, і іноді таке членство стає просто обтяжливим. І настає один прекрасний день, коли хочеться просто видалити свій аккаунт з певного сайту з тією метою, щоб зробити своє життя простіше.

Одна з найбільш важливих речей, про яку ми часто забуваємо в момент реєстрації на такому сайті - це те, що видалити свій аккаунт назавжди буде дуже і дуже важко (з певних причин). Найчастіше, видалення облікового запису є безліч складних процесів - процес, який може розтягнутися на кілька днів (або тижнів). Безумовно, з деяких сайтів можна піти набагато швидше, однак швидше - не означає простіше.

У цій статті ми відкриємо вам секрети видалення акаунтів з популярних веб-ресурсів і соціальних мереж , Розглянемо, з яких сайтів піти простіше, з яких - складніше, а з яких - просто неможливо. Потім, ми розповімо вам про те, навіщо розробники онлайн сервісів так ускладнюють нам життя і обговоримо, як найкраще спланувати вилучення користувача з того чи іншого ресурсу.

Facebook

Facebook

Рівень складності: (за шкалою від 1 до 5, п'ятий рівень - найскладніший) 5

Процес видалення облікового запису з Фейсбуку - набагато складніший, в порівнянні з іншими онлайн сервісами. Уявімо вашій увазі два способи піти з Фейсбуку: один «складний і назавжди», інший - на випадок, якщо ви хочете мати можливість передумати через якийсь час.

Якщо ви хочете «прикрити» свій аккаунт на час, щоб потім мати шанс його відновити пізніше, ви можете деактивувати. Це нескладно: зайдіть в налаштування облікового запису та натисніть "деактивувати аккаунт». Ця дія миттєво зробить ваш аккаунт невидимим для інших користувачів соціальної мережі.

Якщо ви коли-небудь вирішите відновити свій аккаунт, його реактивація буде так само проста, як і деактивація.

Якщо ж ви задумали повністю видалити свій аккаунт, то в цьому випадку доведеться подати запит на розгляд адміністрації Facebook. Найцікавіше полягає в тому, що відразу ваш аккаунт видалений не буде, і якщо до моменту фактичного видалення ви зайдете на Facebook, і різноманітними способами будете проявляти свою активність на ресурсі, ваш запит на видалення акаунту не увінчається успіхом. Тут можна порадити разлогініться з мобільного телефону (видалення збережених паролів також буде чудовою ідеєю запобігання випадкового входу в систему).

Потім, ви можете скористатися цією формою * І відправити запит на видалення. Не забувайте, що після цього ні в якому разі не можна залогініваться. Точних даних про те, в який термін ваш аккаунт буде видалений, не існує, проте є неофіційні цифри - 14 днів, або два тижні. Про всяк випадок, краще почекати місяць перед спробою залогінитися і переконатися в тому, що обліковий запис дійсно був знищений.

В FAQ'е * Фейсбук ви можете знайти додаткову інформацію про видалення облікового запису.

Twitter

Twitter

Рівень складності: 2

У порівнянні з Facebook, вилучення користувача з Твіттера - досить простий процес. Все, що вам необхідно зробити - це зайти в налаштування облікового запису та натиснути кнопку «деактивувати мій акаунт», яку можна знайти внизу сторінки. Ця дія назавжди видаляє ваш аккаунт, але тим не менш, може пройти цілий місяць, поки вся інформація з вашого облікового запису потрібно стерти з системи.

Важливо: якщо ви допускаєте думку про те, що захочете використовувати свій email, ім'я або номер мобільного телефону в Твіттері в майбутньому, то змініть їх перед деактивацією аккаунта. Невідомо, чи будуть ці дані назавжди заблоковані або на певний термін, однак підстрахуватися не завадить.

Ви завжди зможете знайти детальну інформацію про видалення облікового запису з Твіттера тут .

MySpace

MySpace

Рівень складності: 4

Процес видалення облікового запису з майспейс досить-таки обтяжливий, але цілком виконаємо.

Для початку, потрібно залогінитися і зайти в розділ «мій акаунт», а потім вибрати «аккаунт».

Прокрутіть сторінку до рядка «вилучення користувача» і тисніть кнопку «видалити». Тут і починаються труднощі. Адміністрація MySpace вишле вам на поштову скриньку лист з інструкціями з видалення вашого облікового запису. Яке, до речі, відразу ж зазвичай не приходить, а з'являється в ящику через кілька днів. У цьому листі, вас попросять ще раз підтвердити ваше рішення про видалення, після чого аккаунт буде видалений відразу ж.

Все це, звичайно, здорово, якщо у вас все ще є доступ до зареєстрованого на майспейс поштової скриньки. А що робити, якщо цього ящика вже давно не існує? Є кілька альтернативних рішень, запропонованих MySpace.

Перший спосіб: відредагуйте власний профіль. Замініть всю інформацію в розділі «Про мене» на фразу «REMOVE PROFILE», а потім зв'яжіться з адміністрацією і попросіть видалити ваш профіль (включаючи ID і URL друзів). Якщо цей спосіб не підходить (скажімо, ви взагалі не можете залогінитися), зверніться до адміністрації MySpace з проханням видалити ваш аккаунт. Скільки це займе у них часу - одному Богу відомо.

LinkedIn

LinkedIn

Рівень складності: 3

Видалити акаунт з ЛінкедІна досить просто, якщо знати, де шукати заповітну кнопку. Для початку залогініться. Потім, зайдіть в «Налаштування» у правому верхньому кутку екрану, і натисніть кнопку «закрити мій акаунт», розташовану під «особистою інформацією». Після цього, ЛінкедІн поцікавиться причиною вашого звільнення - і після підтвердження аккаунт буде видалений.

У порівнянні з іншими соціальними мережами, процедура видалення облікового запису з LinkedIn досить проста і раціональна. Подробиці можна знайти тут .

Google

Google

Рівень складності: 3

Якщо задуматися про те, наскільки швидко, ефективно і глибоко Google проникає в наше цифрове буття, то видалення облікового запису з системи популярного пошукача може здатися нереально складним. Більшість з нас користується декількома сервісами Google , І перша думка, яка приходить в голову - це те, що віддалятися з кожного доведеться окремо.

У більшості випадків, видалення загального облікового запису Google - досить проста процедура. Лише тільки деякі сервіси Google вимагають окремого розгляду. Безумовно, за винятком декількох сервісів, повноцінне видалення особистих сервісів зі свого облікового запису Google не представляється можливим. Наприклад, Google Analytics: ви можете видалити всі сайти, які відстежуєте, але не сам акаунт на сервісі Analytics.

Щоб видалити свій загальний аккаунт, залогініться з домашньої сторінки Google Accounts. Потім, натисніть «редагувати» (поруч із кнопкою «My products»). З цієї сторінки ви можете поудалять як деякі сервіси (такі як Orkut і Web History), так і загальний аккаунт, натиснувши кнопку «очистити аккаунт і видалити всі сервіси та інформацію, пов'язану з ним». Далі, ви побачите форму, на якій вам буде запропоновано підтвердити видалення кожного непотрібного сервісу. Якщо ваш аккаунт Youtube прив'язаний до облікового запису Google, видаляти його доведеться окремо.

Потім доведеться ввести свій пароль і зазначити, що ви дійсно хочете видалити свій аккаунт, а також підтвердити той факт, що ви усвідомлюєте свою відповідальність за все незавершені фінансові операції, що здійснюються через ваш аккаунт. Коли ви все це підтвердіть, ваш акаунт буде видалений.

Певні сервіси, такі як «Сповіщення», «Групи» та «Документи» Google видаляються за іншою схемою. Щоб відписатися від послуг цих сервісів, вам буде необхідно знайти перший лист від сервісу Alerts (або будь-яке інше вами отримане коли-небудь), і вже там натиснути лінк «відписатися». Для «Груп»: потрібно буде вийти з кожної групи окремо.

Сервіс «Документи Google» залишає розшарені документи і презентації видимими для співробітників і переглядають їх користувачів. З іншого боку, «Spreadsheets» (великоформатні таблиці) стануть недоступними вашим співробітникам, якщо ви видалили свій аккаунт (не забудьте нагадати їм, щоб створили власні копії таких таблиць для себе перед тим, як ви видалите акаунт). Що стосується расшаренних документів і презентацій, то буде розумним рішенням передати їх у володіння іншим користувачам перед видаленням облікового запису Google.

Детальну інформацію про видалення свого Google аккаунта ви можете знайти на сторінці Допомоги Google « Видалення облікового запису Google ».

Ebay

Ebay

Рівень складності: 3

Закрити свій аккаунт на популярному інтернет-аукціоні Ebay досить просто, проте може статися так, що самого факту закриття доведеться почекати. Все що вам потрібно зробити - це переконатися, що на ваш обліковий запис нульовий баланс, а потім зробити запит про закриття аккаунта на цій сторінці .

Попереджаємо: якщо ви збираєтеся користуватися своїм email адресою в майбутньому для створення і управління іншим аккаунтом на Ebay, то поміняйте його до видалення нинішнього аккаунта. Адреси електронної пошти і ID, пов'язані з видаляється аккаунтом, не можуть бути використані ще раз в майбутньому.

Як тільки період очікування закінчиться, ваш аккаунт і вся пов'язана з ним інформація перестануть бути видимими. Чи залишиться ця інформація на сервері навічно або буде видалена з нього - точної відповіді на це питання не існує.

Wikipedia

Wikipedia

Рівень складності: місія нездійсненна

вікіпедія - це один з небагатьох сайтів, з якого неможливо видалити свій аккаунт. Так що, якщо вже зареєструвалися на цьому ресурсі - це назавжди. Але якщо вже ви ревно не хочете мати нічого спільного з Вікіпедією, дещо зробити все-таки можна.

Найчастіше, акаунт може бути перейменований, а ваша сторінка користувача - видалена, разом (в більшості випадків) зі сторінкою обговорень. Ці дії не допоможуть позбутися від усіх ваших слідів, але, по крайней мере, дозволять вам зникнути з сайту.

Таке свою поведінку Вікіпедія мотивує тим, що будь-які інформаційні вклади повинні належати певній особі і закріплені за ним. Політика сайту не може допустити того, щоб сайт містив анонімну або «осиротілу» інформацію, так як це може завдати шкоди загальнодоступною і відкритою природі сайту інтернет енциклопедії.

Flickr / Yahoo!

Flickr / Yahoo

Рівень складності: 2

Видалити акаунт з Флікре досить просто. Спочатку залогініться, потім заходите в «настройки аккаунта» і клікайте на «особисту інформацію». Там ви знайдете кнопку «Видалити мій Flickr аккаунт». Спливна табличка не змусить себе чекати, і з'явиться з попередженням про те, що ваш акаунт буде видалений безповоротно, разом з усіма викладеними фото і відео. Власне, чого ми і добивалися.

Видалення облікового запису з Yahoo - це окрема історія. Залягання, прямуйте на сторінку видалення облікового запису *. На цій сторінці чорним по білому розписано, що відбувається при видаленні облікового запису Yahoo.

Призначена для користувача інформація зберігається на сервері Yahoo протягом 90 днів з моменту запиту про видалення облікового запису. Прочитали інформацію на сторінці видалення облікового запису? Тепер введіть пароль і перевірочний код і підтвердіть, що хочете видалити акаунт.

Не забувайте: якщо ви підписувалися на преміум сервіси, пропоновані Yahoo, то вам можуть бути виставлені рахунки навіть після того, як ваш аккаунт буде видалений. Тому переконайтеся, що ви відмовилися від цих сервісів перед видаленням аккаунта.

Windows Live

Windows Live

Рівень складності: 2

Закрити свій аккаунт на Windows Live вкрай легко. Єдина проблема може з'явитися тільки в тому випадку, якщо ви використовуєте цей обліковий запис для доступу на інші сайти. Якщо так воно і є, то доведеться відвідати кожен сайт, на якому ви використовуєте свій Windows Live логін і видалити там свої акаунти перед тим, як вже братися за видалення самого Live аккаунта. Якщо цього не зробити, то ви вже не зможете їх поудалять (власне, і користуватися ними теж) після деактивації вашого ID на Windows Live.

Після того, як ви переконалися в тому, що всі акаунти, пов'язані з ID на Windows Live закриті, все, що від вас буде потрібно - це зайти в ваш аккаунт на Windows Live * І клікнути «закрити акаунт» внизу сторінки, під кнопкою «інші опції». Після цього, на екрані з'явиться сторінка, на якій будуть описані результати ваших дій: ваша зареєстрована інформація частково буде видалена назавжди, але частина інформації може залишитися - загляньте в «політику конфіденційності» сервісу, щоб бути впевненим на 100%; якщо ви реєстрували дітей на власний Live ID, їх акаунти теж будуть деактивовані. Щоб завершити операцію з видалення, впишіть у відповідне поле свій пароль і натисніть «так».

Також вас попередять про те, що у вас є електронна поштова скринька Microsoft, прив'язаний до вашого профілю, і з цієї причини ваш аккаунт не може бути закритий. Просто тисніть «закрити мій канал Microsoft», а потім «закрити мій акаунт».

Stumbleupon

Stumbleupon

Рівень складності: 1

Видалити свій аккаунт на Stumbleupon - простіше простого. Сміливо заходьте на сторінку видалення акаунтів, введіть свій користувальницький ID / нікнейм і пароль, потім натисніть «видалити акаунт». От і все! Аккаунт видаляється назавжди, тому подумайте двічі, чи велика ймовірність того, що він не знадобиться вам в майбутньому перед тим, як натиснути кнопку «видалити мій акаунт».

WordPress.com

com

Рівень складності: місія нездійсненна

Wordpress.com не дозволяє своїм зареєстрованим користувачам видаляти акаунти. Однак, вони надають альтернативу: ви можете зробити свій аккаунт неактивним. Якщо вас хвилює той факт, що ви завантажували якусь важливу або особисту інформацію на свій аккаунт на WordPress.com, не хвилюйтеся: ви завжди зможете видалити цю інформацію або замінити її на будь-яку іншу, не стосується вашої особистості.

Для початку, видаліть свої блоги. Для цього, зайдіть в «Налаштування» і тисніть там «видалити сайт». Вас попросять ввести свій email. Для початку, експортуйте всю інформацію з сайту (на випадок, якщо вона може знадобитися в майбутньому), потім ви можете змінити email і будь-яку іншу особисту інформацію на фальшиву. Деталі з видалення облікового запису з Wordpress.com можна знайти на цієї і цій сторінці .

Amazon

Amazon

Рівень складності: 3

Якщо ви задумали видалити свій аккаунт з сайту Amazon , Вам доведеться спершу зв'язатися з їх відділом по роботі з клієнтами. І видалити акаунт можна лише в тому випадку, якщо на ньому немає ніяких поточних заборгованостей і не проводиться жодних торговельних операцій. Так що, спочатку переконайтеся, що вже отримали всі свої замовлені товари або скасували поточні замовлення, зроблені недавно.

Лист в відділ по роботі з клієнтами має бути вислано з поштової адреси, прив'язаного до вашого аккаунту. Крім цього, вам ніхто точно не зможе сказати, скільки часу займе видалення акаунта і будуть потрібні чи від вас будь-які додаткові дії.

YouTube

YouTube

Рівень складності: 3

Якщо ваш аккаунт на Youtube прив'язаний до облікового запису Google (наприклад, якщо ви використовуєте обліковий запис Google для входу в обліковий запис на Youtube), то він віддалиться автоматично при закритті облікового запису Google. Якщо ж вони не пов'язані між собою (або були пов'язані вже після створення обох / ви хочете зберегти свій аккаунт Google), то видаляти їх доведеться окремо. Факт, про який варто пам'ятати: при видаленні облікового запису, все відео і канали все одно залишаться в системі, зникне лише особиста інформація вашого профілю. Так що, якщо в цьому є необхідність, видаліть спочатку всі відео, а потім вже закривайте свій аккаунт.

Процес видалення облікового запису простий і логічний, але все ж доведеться повозитися трохи довше, ніж по суті було б потрібно в ідеалі. Заходьте в свій аккаунт, а потім відправляйтеся в розділ «управління», який знаходиться в випадаючому меню під вашим ніком. Клікайте на «управління аккаунтом», потім - «вилучення користувача». Вас запитають, чому ви зважилися на такий крок. Заповніть це поле і потім тисніть кнопку «видалити акаунт». Далі, на сторінці ви побачите повідомлення про те, що всі ваші, відео будуть видалені, а видалений буде тільки ваш профіль. Якщо ви вже поудалял відео (або вирішили залишити їх), натисніть «видалити акаунт» ще раз. Доведеться ще раз підтвердити свої наміри.

Після цього, спробуйте залогінитися для того, щоб переконатися, чи дійсно ваш аккаунт був вилучений.

PayPal

PayPal

Рівень складності: 1

Операція по закриттю аккаунта на PayPal також дуже проста. Залогініться і натисніть на «профайл». Далі, клікніть кнопку «закрити акаунт», розташовану в колонці «інформація про акаунт». Далі, просто натисніть «закрити акаунт».

Не забудьте перевірити ваш аккаунт на відсутність фінансових заборгованостей і перевести весь позитивний баланс на ваш банківський рахунок. Кажуть, якщо видалити свій аккаунт в системі PayPal, то новий буде завести дуже і дуже складно. Однак це всього лише чутки, нічим не підтверджені.

Чому все так складно?

Як видно зі згаданої вище інформації, повне видалення свого облікового запису з популярного веб-ресурсу - процес комплексний і складний, що вимагає від користувача безлічі дій.

Деякі сайти ще складніше, ніж здаються на перший погляд. Безумовно, це не технічна проблема, адже створення програмної частини, що дозволяє користувачам видаляти свої акаунти для компетентного фахівця - хвилинна справа.

Так чому ж деякі сайти вимагають від користувача таких складних дій? Суть в тому, щоб утримати користувача в системі. Розробники не хочуть, щоб ви видаляли свої акаунти і сподіваються на те, що ви користуєтеся ними хоча б час від часу, хоча б з цікавості, що там сталося, поки ви були в офлайні. Але як тільки ви видалите акаунт, сайт втратить вас, можливо назавжди. І навряд чи ви заведете на тому ж сайті новий акаунт, вже вийшовши звідти одного разу.

Видалення облікового запису і каяття у скоєному

Ще одна причина ускладнення процесу видалення облікового запису з сайту полягає в тому, що ви можете потім пошкодувати про скоєне. Дуже часто користувачі видаляють свої акаунти просто через те, що встали вранці не з тієї ноги, день пройшов огидно, або ж будучи просто засмученими чимось.

І, звичайно ж, найчастіше, через кілька днів, користувач починає віддавати собі звіт в тому, як же йому подобалося бути членом соціальної мережі і велика ймовірність того, що він захоче повернути собі свій аккаунт. І політика видалення облікового запису на Facebook, наприклад, враховує такий хід подій, тому там ви завжди можете активувати свій акаунт знову, і більш того, всі ваші друзі і інформація залишаться з вами. Видалення облікового запису на інших сайтах - набагато швидший процес, тому користувачеві доведеться починати з нуля.

Видалення облікового запису на інших сайтах - набагато швидший процес, тому користувачеві доведеться починати з нуля

А чи варто все ускладнювати?

Беручи до уваги складну процедуру видалення облікового запису на багатьох сайтах, хочеться задати собі питання: а чи варто таку систему стандартизувати? Чи варто розробникам змушувати людей проходити 7 кіл пекла тільки для того, щоб зберегти власні користувачів? Здається, що немає.

Якщо ви вирішуєте створити складну систему видалення облікового запису на своєму сайті, вам слід пам'ятати про декілька важливих моментів. По-перше, якщо такі питання вирішує відділ по обслуговуванню клієнтів, подумайте, а чи справиться він успішним чином з таким потоком роботи? Уявіть собі, що тисяча користувачів раптом вирішать в один і той же проміжок часу видалити свої акаунти, чи вистачить вам людських ресурсів, щоб зробити це, не змусивши людей чекати бажаного місяцями?

І чи варто сподіватися на те, що користувач заведе собі незабаром новий акаунт після видалення старого, якщо для цього він пройшов кілька складних процедур? Навряд чи він захоче проходити через це знову.

Неактивні акаунти також можуть брати на себе додаткові системні ресурси, особливо для серверів, що містять всю інформацію масштабної, популярної соціальної мережі (або для низькобюджетних інтернет-проектів). Плюс, додаткові ресурси йдуть на обслуговування і створення резервних копій інформації, коли самої інформації стає набагато більше за обсягом. Більш проста система видалення користувача аккаунтів допоможе звільнити деяку кількість необхідних ресурсів.

Рівень складності процесу видалення облікового запису часто - це базисний питання роботи сайту, якому варто приділити особливу увагу. Говорячи в загальному - чим простіше, тим краще: з іншого боку, все ж варто враховувати той факт, що користувач може видалити свій аккаунт або помилково, або під впливом негативних емоцій, і він буде дуже радий все повернути через кілька днів. І, відповідно, вжити всіх необхідних заходів обережності.

Якщо ви зробите процес видалення облікового запису занадто комплексним і складним, ви ризикуєте ще більше розсердити свого роздратованого користувача. Плюсів іміджу вашого сайту це не додасть, враховуючи, що після такого користувач поділиться негативними враженнями з усіма своїми друзями і знайомими. З іншого боку, якщо користувач вирішив закрити свій аккаунт з яких-небудь причин, і може зробити це швидко і просто, великий шанс того, що він ще до вас повернеться, або ж порадить ваш ресурс друзям при нагоді. У будь-якому випадку, ви можете легко убезпечити себе від непотрібних проблем і хвилювань, якщо будете просто поважати погляди і думку своїх користувачів, а політика самого сайту буде простою і прозорою.

* Прямий перехід по посиланню тільки для зареєстрованих користувачів

Оригінал статті знаходиться тут

А що робити, якщо цього ящика вже давно не існує?
Прочитали інформацію на сторінці видалення облікового запису?
Чому все так складно?
Так чому ж деякі сайти вімагають від користувача таких складних Дій?
А чи варто все ускладнювати?
Беручи до уваги складну процедуру видалення облікового запису на багатьох сайтах, хочеться задати собі питання: а чи варто таку систему стандартизувати?
Чи варто розробникам змушувати людей проходити 7 кіл пекла тільки для того, щоб зберегти власні користувачів?
По-перше, якщо такі питання вирішує відділ по обслуговуванню клієнтів, подумайте, а чи справиться він успішним чином з таким потоком роботи?
І чи варто сподіватися на те, що користувач заведе собі незабаром новий акаунт після видалення старого, якщо для цього він пройшов кілька складних процедур?

Новости

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.