Статьи

Продаж посилань з блога

  1. Принцип купівлі-продажу посилань
  2. Правильна стратегія продажу посилань:

багато зараз   заробляють гроші в інтернеті

багато зараз заробляють гроші в інтернеті . А ті, хто цим не займається, напевно хочуть це робити. Один із способів заробітку у всесвітній мережі - це продаж посилань, і сьогодні ми розповімо, як правильно і неправильно це робити.

Існує кілька підходів в цій справі. Наприклад, продаж посилань помісячно. Це так звані «sape» посилання. Однак покупка і продаж таких посилань вже мало користі приносить просування сайтів, і такий підхід вже давно відійшов на другий план. Тому сьогодні ми докладніше зупинимося на продажу «вічних» посилань, які розміщуються раз і назавжди.

Принцип купівлі-продажу посилань

Якщо у вас є свій сайт, то за допомогою продажу посилань з нього - це хороший спосіб заробити, навіть у сайту поки невеликі показники ТИЦ (тематичний індекс цитування) і PR. Для просування сайту вкрай важливі посилання з потрібні анкором (клікабельним текст посилання) з хороших тематичних сайтів. Чим краще до таких сайтів "відносяться» пошуковики - тим краще. Розміщення правильних посилань - забезпечення успіху сайту щодо його просування в пошукових системах.

Купівля посилань може здійснюватися з різними цілями. Якщо мова йде про інтернет-магазині , То це роблять з метою підвищити положення сайту в пошуковій видачі, і як наслідок, збільшити продажі. Інші сайти займаються купівлею посилань з наміром збільшити показники ТИЦ і PR. Робиться це для того, щоб потім продавати посилання за вищою ціною (грубо кажучи, «покупка заради продажу»).

Існують спеціальні сервіси, які працюють з купівлею-продажем посилань. Наприклад, Rotapost або Gogetlinks.

Якщо правильно займатися продажем посилань, це може стати хорошим додатковим джерелом заробітку. З одного сайту або блогу на продажу посилань можна заробляти 100-200 доларів в місяць. Якщо у вас їх декілька - то відповідно, сума збільшується.

Ціни за посилання можуть бути абсолютно різними. На них впливають різні показники блога, такі як відвідуваність, ТІЦ сайту, PR сайту, кількість передплатників, показник Alexa Traffic Rank.

Якщо блог існує ще трохи, то посилання з нього будуть коштувати недорого. Наприклад, з сайту, показник ТІЦ якого 10, можна продати посилання усього за 3-4 долари. А сайт з показником ТІЦ 350-370 може продати посилання 15-20 доларів і вище. Експерти не рекомендують займатися продажем посилань з сайту, ТИЦ якого менше 50. Проте, природно, це не єдино вірне думка.

Правильна стратегія продажу посилань:

  1. Продавайте тільки ті посилання, які мають одну тематику з вашим сайтом. Наприклад, в блозі про комп'ютери ставте ті посилання, які ведуть на ресурси, також мають відношення до комп'ютерів. Якщо розміщується посилання і сайт матимуть абсолютно різні тематики, то користі від неї не буде ні одній, ні іншій стороні (мова йде про покупця і продавця посилання).
  2. Розміщуйте посилання раз і назавжди. Деякі прибирають посилання через якийсь час. Так робити не потрібно, інакше сервіс продажу посилань, яким ви користуєтеся, може заблокувати ваш аккаунт, і далі ви втратите можливість працювати в системі. «Вічна» посилання тому так і називається, сто розміщується навічно.
  3. Не продавайте дуже багато посилань з вашого сайту. У гонитві за великим заробітком на посиланнях, ви можете заподіяти тільки шкоду вашому ресурсу. Коли спостерігається якась «заспамленності» посиланнями, то показники вашого сайту (ТІЦ, PR та інші) будуть мати негативну тенденцію. Також, розміщуючи занадто велика кількість посилань на сторонні ресурси, ви ризикуєте потрапити в АГС-фільтр Яндекса. Найкращий варіант - це продаж 1 посилання на кожні три розміщуються статті в блозі.

Правила продажу посилань, описані вище, лише невелика частина того, що слід знати людині, що вирішила зайнятися цією справою. У будь-якому випадку, необхідно добре вивчити принцип роботи сервісів з купівлі-продажу посилань перш, ніж почати на цьому заробляти.

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то