Статьи

Проблеми з апетитом скорочують тривалість життя - дослідження - Неправильне харчування є серйозною небезпекою для здоров'я людей похилого віку

Проблеми з апетитом скорочують життя.

Фото: pixabay.com

Поганий апетит здатний зменшити тривалість життя і знизити її якість, як показало дослідження, повідомляє sobesednik.ru .

Мільйони людей в різних країнах світу придумують різні способи того, як можна зменшити свій апетит. Щороку на ринок вкидаються нові засоби придушення апетиту, які повинні допомогти людині схуднути. Однак ця боротьба з апетитом далеко не завжди призводить до позитивних результатів.

Неправильне харчування є серйозною небезпекою для здоров'я людей похилого віку, як з'ясували вчені з університету Вашингтона. Вони вирішили досліджувати відмінності в прийомі їжі серед літніх людей, що мають різну ступінь апетиту. В цілому під спостереження потрапило 2597 осіб у віці від 70 до 79 років. Майже 22% з них назвали свій апетит поганим. Вчені провели їх через ряд спеціально розроблених опитувань, які точно визначають кількість спожитої їжі. Результати дослідження опубліковані в Journal of the American Geriatrics Society.

Люди похилого віку з поганим апетитом вживають значно менше білка і дієтичних волокон. Також вони поглинають менше твердої їжі, м'яса, цільнозернових, фруктів і овочів. Втім, ці ж самі люди їдять і п'ють більше молочних продуктів, жирів, різних рослинних олій, солодощів і газованої води в порівнянні з тими людьми похилого віку, які мають дуже хороший апетит. Дослідники підкреслюють, що їм вдалося виявити кілька суттєвих відмінностей у вживанні їжі серед літніх людей, що мають різний рівень апетиту.

На думку авторів дослідження, з'ясування специфічних харчових переваг у літніх людей з поганим апетитом допоможе їм підвищити цей показник, щоб разом з ним виросли тривалість і якість життя.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача