Статьи

Про гаджетах в Windows 7

  1. Як додати гаджети в Windows 7?
  2. Як завантажити гаджети для Windows 7?

Привіт! Якщо Ви ще не зважилися перейти зі старого, доброго Windows XP на Windows 7, то швиденько читайте статтю як встановити Windows 7 і і ставте собі нову операційну систему, так як в ній є гаджети 🙂

гаджети

Ну гаджети, не єдиний привід перейти на Windows 7, але сьогодні не про це. Звичайно ж у Вас швидше за все у Вас встановлена ​​Windows 7 і можливо Ви вже користуєтеся гаджетами, ну а якщо ні, то думаю що ця стаття буде Вам цікава.

[NEW] Рейтинги F1 на початок 2019 року:
ноутбуки

, роутери для будинку , Power bank , SSD , Smart TV приставки з підтримкою 4K UHD , ігрові відеокарти , процесори для ПК , підсилювачі Wi-Fi , смартфони до 10000 рублів , планшети для інтернет-серфінгу , антивіруси

Гаждети з'явилися ще на мою в Windows Vista, але популярні вони звичайно ж стали в Windows 7. Гаджети, це маленькі інформери, які можна розміщувати на робочому столі. Розміщувати їх можна абсолютно в будь-якому порядку, це вже як Вам подобається. Виглядають вони ось так:

Виглядають вони ось так:

Це тільки деякі з стандартних гаджетів, та їх стандартних там і не дуже багато. Але вся принадність у тому, що їх можна скачати з інтернет, самих різних, на будь-який смак. Але про все по порядку.

Як додати гаджети в Windows 7?

Додати гаджети дуже просто. Натисніть правою кнопкою миші на робочому столі і виберіть "Гаджети", у Вас відкриється ось таке вікно:

І що б додати гаджет на робочий стіл, просто перетягніть його туди і все. При наведенні мишкою на гаджет, праворуч від нього будуть з'являтися кнопки. Закрити, пересунути, більшого розміру і налаштування (не у всіх).

Як завантажити гаджети для Windows 7?

Щоб скачати нові гаджети з інтернету, просто перейдіть за посиланням у вікні, звідки ви їх додаєте.

Після цього, Ви потрапите на офіційну галерею від Microsoft, звідки і зможете накачати собі цього добра. Так само можна пошукати гаджети на інших сайтах в інтернеті.

Самі класні, на мій погляд, ті гаджети, які відображають реальну інформацію і постійно оновлюються через інтернет. Наприклад: погода, курси валют, новини, Твіттер, радіо і т. Д. Удачі!

Як додати гаджети в Windows 7?
Як завантажити гаджети для Windows 7?
Як додати гаджети в Windows 7?
Як завантажити гаджети для Windows 7?

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача