Статьи

Про ЕФД - European Endowment For Democracy: EED

  1. Взаємодоповнюваність і сукупна вигода діяльності
  2. Європейський і незалежний
  3. Культивування, а не експорт демократії і свободи
  4. Підтримка тих, хто позбавлений підтримки
  5. завантажити

Взаємодоповнюваність і сукупна вигода діяльності

Європейський фонд за демократію здійснює свою діяльність максимально ефективно і гнучко, з урахуванням ситуації, оперативної обстановки і потреб грантоотримувачів. Він буде проводити регулярні консультації з відповідними інституціями ЄС та іншими суб'єктами з метою уникнення дублювання роботи і забезпечення координації, взаємодоповнюваності і сукупної вигоди діяльності з інструментами ЄС і двосторонньої діяльністю держав-членів ЄС.

ЕФД використовує досвід держав-членів ЄС, які пройшли свого часу через перехідний період.

Європейський і незалежний

Європейський фонд за демократію був створений для просування європейських цінностей свободи і демократії. Він є продуктом спільних зусиль держав-членів ЄС та інститутів ЄС. Європейський фонд на підтримку демократії є незалежною приватною організацією зі штаб-квартирою в Брюсселі.

Культивування, а не експорт демократії і свободи

Європейський фонд за демократію буде просувати і заохочувати розвиток "глибокої і стійкої демократії" в країнах і суспільствах перехідного періоду борються за демократизації, при цьому на початковому етапі увага приділяється в основному, хоча і не цілком, регіону Європейського сусідства. Демократія і свобода не можуть бути імпортовані або нав'язані ззовні. Механізм змін, який забезпечить стабільний процес демократизації, що охоплює всі елементи суспільства, може бути запущений тільки зсередини. Європейський фонд на підтримку демократії готовий сприяти демократичним змінам в дусі солідарності і партнерства.

Підтримка тих, хто позбавлений підтримки

Європейський фонд за демократію буде допомагати: продемократичним організаціям громадянського суспільства, рухам і індивідуальним активістам, виступаючим за торжество плюралістичної багатопартійної системи, незалежно від їх статусу і розмірів. ЕФД також надасть підтримку молодим лідерам, незалежним ЗМІ та журналістам, за умови їх прихильності основним демократичним цінностям, дотримання стандартів міжнародних прав людини і принципам ненасильства. Організації та активістки борються за права жінок будуть серед одержувачів підтримки, і гендерний чинник буде врахований при прийнятті всіх рішень ЕФД, і дій, що фінансуються Фондом.

"Європейський фонд за демократію може зіграти дуже важливу роль. Працюючи безпосередньо з тими, хто на місцях прагне до демократії, і пропонуючи гнучкі небюрократичних методи, які спеціально розраховані на задоволення потреб і потреб на місцях.

Кетрін Ештон, Верховний представник ЄС із закордонних справ і політики безпеки / Віце-президент Комісії

завантажити

Заява про заснування Європейського фонду демократії Статут Європейського фонду демократії

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача