Статьи

Приватизація в Україні в 2018 році - в Фонді держмайна розповіли про очікування

  1. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
  2. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Фото: business-kuban.ru

У Фонді держмайна розповіли, чого чекають від приватизації-2018 https://cdn.segodnya.ua/img/article/11523/85_main_new.1530798156.jpg https://cdn.segodnya.ua/img/article/11523/85_tn. 1530798156.jpg 2018-07-05T16: 42: 01 + 03: 00 Економіка Трубаров дав невтішний прогноз по приватизації держпідприємств

Фонд державного майна України (ФДМ) в цьому році планує отримати від приватизації суму, яка перевищить аналогічний показник 2017 року, однак план на 2018 рік виконати не вдасться. Про це на засіданні Спеціальної комісії Верховної Ради України з питань приватизації заявив в.о. глави Фонду держмайна Віталій Трубаров.

"У порівнянні з попереднім роком ми однозначно будемо краще виглядати, тому що є мала приватизація," Центренерго "однозначно буде продано, і якісь інші підприємства встигнемо приватизувати цього року", - розповів в.о. глави Фонду.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

При цьому Трубаров зазначив, що Фонд держмайна явно не зможе виконати плановий показник щодо надходжень від приватизації на цей рік.

"Уже сьогодні ми розуміємо, що планове завдання, яке нам ставилося, ми однозначно не виконаємо", - заявив в.о. голови ФДМ.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Нагадаємо, приватизація об'єктів державної власності - одна з вимог Міжнародного валютного фонду для надання грошової траншу. Згідно з раніше опублікованими даними Міністерства економічного розвитку і торгівлі, в 2016 р в Україні з 3460 державних підприємств 608 виявилися збитковими, а 1666 - повністю не працюють.

На 2018 рік у держбюджеті запланували дохід в розмірі 22,5 млрд грн. Пізніше в.о. голови Фонду державного майна Віталій Трубаров повідомив про зниження очікувань від продажу держпідприємств до 21,3 млрд грн. Але, в Міністерстві фінансів до таких цифр поставилися скептично. Екс-міністр фінансів Олександр Данилюк заявляв, що стільки надходжень від приватизації отримати не вдасться.

Більш докладно про те, чого очікувати від приватизації в 2018 році, читайте в матеріалі сайту "Сегодня": Приватизація в Україні: мільярдні доходи або діра в бюджеті .

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Підписуйтесь на нашу розсилку

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача