Статьи

При включенні ноутбука чорний екран

 1. Переінсталюйте операційну систему на ноутбуці
 2. Використовуйте безпечний режим для завантаження ноутбука
 3. Видаліть конфліктуючі драйвера на ноутбуці і замініть на робочі
 4. Перевірте, чи визначається жорсткий диск в Біосе ноутбука
 5. Зніміть кришку ноутбука і перевірте кріплення модулів ОЗУ
 6. Почистіть ноут від пилу
 7. Чи не працює матриця ноутбука
 8. Зверніться в сервісний центр
 9. Питання відповідь

Якщо у вас не включається ноутбук і ви бачите чорний екран після завантаження , Це не привід бігти в сервісний центр. У цій статті - поради, що робити, якщо при запуску ноутбука відображається цей самий чорний екран. Сподіваємося, після прочитання ви знайдете правильне рішення даної проблеми.

зміст:

 1. Перевстановлення ОС Windows на ноутбуці
 2. Усуваємо чорний екран через в безпечний режим
 3. Видаляємо / перевстановлюємо глючний драйвера
 4. Чи не визначається жорсткий диск
 5. Оперативна пам'ять не підключена
 6. Чистимо ноутбук від пилу
 7. Міняємо матрицю на ноутбуці
 8. Міняємо ноут по гарантії
 9. Відповіді на запитання

Переінсталюйте операційну систему на ноутбуці

Симптом: приклад ситуації:

Коли я запускаються ноутбук (hp), з'являється значок hp, після відображається напис "Ласкаво просимо!" (Так і повинно бути), потім напис зависає і з'являється порожній чорний екран, потім на менше секунди синій і відразу ж з'являється вікно де можна вибрати або безпечний режим або звичайна завантаження Windows. Якщо вибрати "звичайна завантаження", то повторюється все заново (тобто, темний екран на ноутбуці) або ноут різко вимикається! Windows 7, якщо що.

Що робити. Тобто, комп'ютер включається і успішно доходить до завантаження операційної системи. Швидше за все, апаратних проблем не спостерігається.

Якщо при запуску Віндовс з'являється чорний екран на ноутбуці, радимо перевстановити операційну систему - це найкращий спосіб відновити завантаження.

Для цього достатньо скористатися завантажувальним диском Windows 10 або флешкою. Краща утиліта для запису флешки, на наш погляд - Rufus.

завантажити Rufus

Використовуйте безпечний режим для завантаження ноутбука

приклад ситуації:

У мене проблема з чорним екраном. Вночі перевів ноут в сплячий режим, вранці включаю: у ноутбука чорний екран і курсор мишки бігає якщо його ворушити ...

Побував перезавантажити ноут, все нормально значок Віндовс є, але чорний екран, хотів уже Вінду перевстановити, вибрав з флешки - все норм але знову ж чорний екран ... витягав батарею, пробував Вінду повернути в нормальний стан, вибило помилку. Що робити, якщо не включається екран ноутбука?

Симптом: При включенні ноутбука ви бачите логотип Windows, але як тільки завантаження завершується, з'являється чорний екран з курсором. Робочий стіл не відображається, при цьому ви можете зайти в диспетчер задач.

Що робити. Невеликий, але ефективний метод, якщо ви не можете відновити завантаження операційної системи на ноутбуці - використовувати безпечний режим Windows.

Активувати його можна після ініціалізації BIOS, до завантаження операційної системи. Після включення комп'ютера затисніть клавішу F8 на клавіатурі. Серед додаткових варіантів завантаження можна вибрати власне Безпечний режим або його різновиди.

Включаємо безпечний режим Windows

Видаліть конфліктуючі драйвера на ноутбуці і замініть на робочі

ноутбук почав видавати помилку драйвера. коли запускав гру, відключав її. працював ноутбук нормально, заходив і знову. після чого затиснув кнопку і вимкнув, потім перезапустив - тепер ноутбук не завантажується, чорний екран, не світиться взагалі. все працює, крім екрану :(

Що робити. Завантажте Windows в безпечному режимі і видаліть драйвери, що конфліктують з системою. Зайдіть на сайт розробника і скачайте останні драйвера для вашої версії операційної системи. Також є сенс звернутися до розробників з цією проблемою або пошукати на форумі розробників відеокарти рішення вашої проблеми. Судячи з опису вашої проблеми, чорний екран на ноутбуці викликаний саме конфліктом драйвера.

Перевірте, чи визначається жорсткий диск в Біосе ноутбука

Якщо не завантажується ноутбук і все одно ви бачите чорний екран, спробуйте зайти в BIOS (якщо він завантажується) і перевірити, чи визначається жорсткий (ssd) диск.

Біос не бачить жорсткий диск - що робити?

Зніміть кришку ноутбука і перевірте кріплення модулів ОЗУ

Радимо перевірити щільність з'єднання модулів оперативної пам'яті зі слотами ноутбука: якщо планка ОЗУ відійшла від материнської плати, цілком можливо, що комп не включиться.

Почистіть ноут від пилу

Нарешті, ще одна порада: якщо при завантаженні ноутбук сильно шумить, почистіть пил. Часом перегрів комп'ютера безпосередньо впливає на успішність завантаження Windows.

Чи не працює матриця ноутбука

Можливо, у вас не працює монітор - тобто, матриця ноутбука вийшла з ладу. Замінити її можуть фахівці в сервісному центрі або в ремонтній майстерні вашого міста.

Матрицю ноутбука можна поміняти самостійно, знаючи її модель і замовивши її через ebay або інший інтернет-магазин. Як правило, вартість матриці ноутбука - не більше $ 100.

Зверніться в сервісний центр

Всі вищеназвані дії має сенс виконувати тільки володіючи спеціальними навичками з обслуговування ноутбука. В іншому випадку, зверніться до надійних фахівцям.

Питання відповідь

Коли включаю ноутбук, спостерігаю просто чорний екран. Всі лампочки горять, як би комп включений. Але, тим не менше, при включенні ноутбука чорний екран. Натискаю на всі кнопки - нічого не відбувається, не завантажується комп'ютер і операційна система Windows.

Відповідь. Якщо ноутбук запускається, це вже позитивний момент. Важливо встановити, з якого моменту з'являється чорний екран, чи відображається інформація до завантаження власне операційної системи. Виходячи з вашого опису - швидше за все, вийшов з ладу один з компонентів ноутбука. Продіагностувати комп'ютер найкраще в сервісному центрі.

У мене ноут Леново в560 перестав завантажуватися: бачу тільки чорний екран ноутбука при включенні. Я перевстановити систему, все стало ок. Два дня попрацював відмінно, на третій не запускається. Вантажиться до слів "ласкаво просимо" потім чорний екран. Я знову перевстановити систему. Знову дня два попрацював і те ж саме. Що це може бути, що робити? Вірусняк немає, перевіряла Доктором Інтернетом.

Відповідь. Якщо не завантажується ноутбук / Windows, спробуйте встановити іншу версію Windows. Це може бути як інша редакція тієї ж ОС, так і більш нова (ваша модель ноутбука по конфігурації цілком підтримує Windows 10).

Якщо ноутбук ви купували недавно, можна звернутися в сервісний центр, описавши проблему. Можливо, один з компонентів ноутбука має проблеми. Як правило, слабкою ланкою є жорсткий диск.

Після скачування програми і перезавантаження після установки, ноутбук при завантаженні вис і після завантаження windows чорний екран з'являється, але кільце завантаження крутилося хвилин 20. вимикати і включала ноутбук знову. Чомусь не завантажується операційна система Windows і чорний екран на ноутбуці. Потім при включенні було написано: підготовка до автоматичного відновлення. Екран чорний, без написів. І жодних ознак роботи. Відновлюється він чи ні не зрозуміло. Як довго це відбувається?

Відповідь. У вашому випадку було б правильно завантажитися в безпечному режимі Windows і видалити програму, після установки якої став спостерігатися чорний екран (мабуть, ви знаєте її назву).

Ноутбук Леново. Нових програм і оновлень системи в останні дні не було (Віндовс 10). Став пригальмовувати екран (картинка), трохи зависла (був відкритий аудіо плеєр). Потім пройшло, я закрила кришку.

При наступному пробудженні висить екран завантаження Леново, ноут не включається як раніше. Може майнути абрис якогось вікна (нагадує за місцем розташування командний рядок) і чорний екран. Курсор є. Кнопка відновлення включає режим (ймовірно?), Але далі блідо-блакитного екрану не йде. Безпечний режим не включається (банально не висвічується меню при натисканні на F8), і я не можу дізнатися, в чому там проблема, через яку виник темний екран на ноутбуці.

Відповідь. Можливо, ви натискаєте кнопку F8 не в потрібний момент, а раніше чи пізніше необхідного. Натискайте F8 періодично відразу після включення комп'ютера. Можливо, проблеми обумовлені БІОС. Радимо скинути настройки в BIOS за замовчуванням, зберегти зміни і перезавантажитися.

Якщо чорний екран при завантаженні Віндовс 10 з'являється все одно, в рішенні вашої проблеми допоможе перевстановлення ОС (це найшвидший спосіб, на самом деле).

Проблема у мене така. Нещодавно купив ноутбук. Вчора як завжди прийшов з роботи, включив, ввів пароль, запустився, при завантаженні чорний екран з курсором. Видає код помилки "80020009" і пише, помилка: "не вдалося дочекатися процесу", а ще виходять всякі рамки що то там сканує весь час, не зрозуміло

Відповідь. Швидше за все, на ноутбуці встановлена ​​Windows 7. Чорний екран ноутбука свідчить про неполадки в системі. Код помилки 80020009 говорить про те, що dll-бібліотека не може довантажити або у процесу немає прав на виконання. Звичайно, ви можете проаналізувати процеси Windows і знайти причину, але це вимагає певних технічних навичок.

Перевстановлення Віндовс на ноутбуці буде кращим рішенням вашої проблеми.

 1. Ноут моделі HP, Windows 7. При запуску ноутбука чорний екран навіть в безпечному режимі. Смикаєш курсор - екран темніє і нічого не відбувається.
 1. У мене така ситуація: включаю ноутбук, висвічується логотип "SAMSUNG" і далі просто чорний екран. Включала різні комбінації клавіш, але на екрані нічого не висвічується і не завантажується Windows.

Відповідь. Чи пробували ви вирішити проблему тими методами, які ми радили? Якщо нічого не допомогло і при завантаженні ноутбука чорний екран з'являється знову, почніть з чистою переустановлення операційної системи. Якщо вона не допоможе, шукайте проблему в компонентах ноутбука - відео підсистемі або в охолодженні. Якщо курсор відображається - проблем з матрицею ноутбука бути не повинно.

При включенні ноутбука АСУС з'являється чорний екран і курсор, в безпечному режимі теж саме. Відновлення системи закінчується помилкою, що робити? Перевстановлення Віндовс неможлива, не хочу втрачати дані. Біос заблокований тим більше, не знаю пароль від нього.

Відповідь. Проблема не з залізом ноутбука, а, скоріше, з операційною системою або неправильної розміткою жорсткого диска.

Шкода, що ви не привели опис помилки, яка з'являється на етапі відновлення системи. Можна перевстановити Windows ні з диска, а з флешки, записавши образ за допомогою утиліти Rufus.

Скинути пароль до BIOS можна, замкнувши потрібні контакти на материнській платі або вийнявши на час батарейку з неї.

1. Вивчив вашу статтю, але свого випадку не виявив. У мене на ноутбуці Acer встановлений Windows 7. Після включення маю чорний екран і курсор, який можу переміщати. Можу запустити диспетчер задач і з нього будь-яку програму. Перезавантаження, виймання акумулятора, завантаження в безпечному режимі призводить до одного й того ж результату (чорний екран ноутбука і керований мною курсор).

Проблема з'явилася, імовірно, після того як кіт походив по клавіатурі. Що можна зробити, щоб все знову запрацювало в штатному режимі?

2. При включенні комп'ютера ніби все нормально, але операційна система Windows не завантажується. я просто дивлюся в чорний екран і все, немає курсору, навіть стандартної командного рядка Windows. Що робити - не знаю. Але ж почалося все з того, що я просто сидів слухав музику в вк, в один момент вона почала подвисать, поки остаточно не зависла. Мені довелося перезавантажити комп'ютер, бо дістпечер завдань не включався, винда довго не могла запуститься. Після було Востоновление Віндус, а далі був той самий горезвісний чорний екран.

Відповідь. Для того, щоб зрозуміти причину чорного екрану, досліджуйте системний журнал Windows. Він допоможе виявити якщо не момент появи помилки, то причину чорного екрану на ноутбуці.

Якщо аналіз журналу не допоміг з'ясувати причину конфлікту, для відновлення штатної роботи Windows можете відкотитися до попередньої контрольної точки відновлення.

Можливо, чорний екран викликаний вірусом. Перевірте ноутбук будь-яким антивірусом і вимкніть непотрібні пункти з автозавантаження.

Модель ноутбука: HP 620. Windows 10. Підхопив вірус. Вирішив, сам того не розуміючи, перевстановити Windows 10. Результат - ноутбук не працює взагалі, чи не запускається Віндовс 10. Постійно намагається завантажуватися. Працює тільки BIOS. Як з БІОС можна відновити Windows, не встановлюючи нову Вінду? Відновлення контрольних точок відсутній за всіма параметрами.

Відповідь. Можливість відновлення залежить від поточного стану встановленої Windows 10. Судячи з опису, можливість штатного відновлення на ноутбуці втрачена. Можете спробувати завантажитися в режимі відновлення Windows, використовуючи інсталяційний диск "Десятки". Але, швидше за все, буде потрібно чиста установка ОС. Для цього в BIOS виставте дисковод або usb-флешку (якщо встановлюєте Windows з завантажувального флешки) в якості завантажувального пристрою.

Старий ноутбук DNS (графіка Nvidia і Intel HD, 8 Gb оператіви, Core i3, win7). Суть проблеми:

Працював з Лайтрум і, як зазвичай, зберігши змінені фото закрив ноут. Через пів дня ноут я відкрив, але екран був порожній (світиться, але був чорним). Я перезавантажив ноут, розрядив в нуль АКБ, зробив reset по харчуванню - проблема не зникла, а лише посилилася. Тепер порожній, світиться чорнотою, екран з самого натискання на кнопку включення. При цьому ноут завантажує Win і відключається (від включення ноута до автоматичного вимкнення проходить хвилини 2). Монітора з VGA у мене немає, а HDMI у мене був відключений .... (Підкажіть, де криється проблема? "

Проблема з ноутбуком Asus, windows7, все почалося з того, що я перевантажила його, а після цього постійно при завантаженні з'являється ласкаво просимо, далі чорний екран з курсором.прі натисканні кнопки викл. Відкриється вікно з іконкою входу, але при цьому є напис заблокірован.войті не виходить, знову стає чорний екран, диспетчер задач відкривається, але всі способи відновлення невдалі, показує помилку, пропонує воспол.расшіренним відновленням або спробувати ще раз. Пробувала через f8 зробити, також невдало, екран залишається чорним з інфо про безпечний режим. Допоможіть !! не знаю що ще зробити, або хоча б зрозуміти причину біди такої!

При запуску ноута видає вікно вітання, потім чорний екран з курсором. Намагалися перевстановити вінду з диска, не виходить, знову викидає на чорний екран. Що робити. Windows 7 максималка, ноут Самсунг. До цього трохи підписав і бувало був писк.

Ноутбук Леново. При включенні просто чорний екран. Немає ні логотипів, ні завантаження, взагалі нічого. Подумав спершу на сам екран. Спробував включити через другий монітор-результат той же (через hdmi підключив до телевізора). В чому може бути причина? У биос теж не зайти ні на які клавіші не реагує.

У мене ноутбук Acer. Невдало вимкнула ноутбук, потім через кілька хвилин включила знову, на екрані виходить логотип "acer" потім виходить запуск Windows і як зазвичай виходить відлік запуску але після цього екран чорний натискаю F1 з'являється сіра заставка з курсивом і далі нічего.пробовала через F8 через безпечний і через останню вдалу конфігурацію але все заново повторюється. Що робити?

напартачили з ноутом, і при включенні було scanning and repairing потім це все зависло після клавіші альт пішла дефрагментації і в загальному все ... логотип Леново далі чорний екран ні диспетчер не викликати нічого не працює взагалі в біос fn + r теж не увійти. нічого не виходить . прошу дайте пораду а краще рекомендації

Нещодавно купили ноутбук асус, були проблеми, не вимикався, потім все пройшло, тепер при включенні з'являється чорний екран, іконки видно, але не можу навіть вимкнути його що робити?

Проблема така, при включенні ноута, він запускається, але ніяких зображень на екрані немає. Індикатор hdd не горить взагалі. Після того як ноут постоїть хвилин 15-20, може запуститися! Але на пару хвилин, не більше. Потім відразу зависає і йде гул в динаміки, або чорний екран. Віндовс теж знести не виходить, так як навіть в процесі установки ноут зависає.

У мене ноутбук Prestigio, я сиділа за ним по своїх справах, відійшла зробити чай, при цьому закривши ноутбук. Зазвичай я відкриваю його і там з'являється табличка з введенням пароля. А на цей раз з'явився просто чорний екран. Допоможіть будь ласка. Якщо що, у мене Windows 10.

Причина цієї помилки мені не відома і Її рішення теж.

Спочатку ноутбук довгий час просто зависав намертво від ігор, пізніше почав зависати від того, що я сиджу в браузері, прийшло до того, навіть коли я просто бродив по папках в дисках (Жорсткий один, просто поділений на 3 розділу). В кінцевому рахунку, ноутбук Lenovo g570, завис намертво, після його перезапуску, завантаження операційної системи доходить до "запуск windows" і не прогружаются далі. Пробував відновити систему як через флеш носій, так через диск, доходить до "Початок установки" і просто тупо вантажить (Крутиться значок курсору) можна чекати нескінченно ...

Відновлення системи також не допомагає, зависає на моменті коли має з'явиться вікно, де вибираємо останній можливий відкат. Чи не через якісь безпечні режими не заходить.

Ноутбук стояв на зарядці в режимі сну, вимкнути його я не можу, так як заряджений він повністю, а батарея не призначена для вилучення. Що я в такому випадку можу зробити? Іди мені просто треба чекати поки ноутбук сяде? А чи сяде він взагалі?

PS При натисканні на кнопку вимикання ноутбук йде в сплячий режим і метод з f8 не працює.

У мене проблема полягає в тому що при запуску ноутбука lenovo g510, на крані нічого не з'являється, але ноутбук працює і видає характерні звуки. Після 5-10 хвилин з'являється значок Леново і ноутбук запускається. При цьому під час включення, при чорному екрані, ноутбук сильно гріється

При включенні ноута пише спроба автоматичного Відновлення и так по колу. Знову і знову вимкнеться і знову спроба відновлення і не реагує ні на які дії.

У мене ноутбук Леново z570, виндовс 7. Ноут працював нормально, але сьогодні включила його все було добре, мені написали ласкаво просимо але коли він включився то виліз чорний екран, і екранна клавіатура, тому що на даний момент деякі клавіші не працюють. Перезапускати багато разів, нічого не виходить. Мишка працює, але ніяких значків немає, повністю чорний екран. Допоможіть будь ласка!

Здрастуйте, у мене така проблема з екраном:

При включенні ноутбука темний екран, але він не тупо чорний, а видно як вона при включенні змінюється на темний просто, спочатку мені допомагало дію з вийманням і установці назад оперативної пам'яті, але потім почала допомагати через раз, я подивився ще один спосіб: включення ноутбука без батареї, тільки на зарядці, але мені він допоміг тільки 1 раз, зараз я ніяк не можу включити його, при виведенні на телевізор через HDMI кабель картинка відображається нормально, підкажіть, будь ласка, в чому може бути все-таки проблема.

Сподіваюся я зрозуміло пояснив свою проблему)

На ноутбуці з'явився чорний екран з курсором, на клавіатуру не реагує взагалі, на f8 і інші чутно що завантаження йде, але екран залишається чорний.

"Добрий день. Така проблема, після падіння ноута виндовс завантажується, потім на тривалий час з'являється чорний екран з курсором, потім через хвилин 5 вантажиться далі і на цьому варто. 1 раз занурилися до робочого столу і зависло. Як думаєте можливо що шлейф від жорсткого диска відійшов або в чому може бути проблема? Заранее спасибо. "

"Після введення цієї команди" "create partition primary" "ноутбук завіс.І при завантаження windows з завантажувальної флешки з'являється чорний екран і все. Я конвертував диск GPT в MBR PS По-новому устонавливали windows на флешку Пробував, не допомагає, все одно чорний екран. В bios заходить. "

Привіт, така проблема: перезавантажив ноутбук, після прогрузкі вікна виндовс чорний екран. Перевстановив виндовс, все нормально попрацювало а потім чорний екран, але якісь оповіщення приходять. Знову після перезавантаження чорний екран. Що підкажете робити?

При запуску Windows 7 ноутбук показує чорний екран та нижнє підкреслювання в лівому верхньому кутку. Ноут після пожежі на шматку плати

Що робити, якщо не включається екран ноутбука?
Біос не бачить жорсткий диск - що робити?
Що це може бути, що робити?
Як довго це відбувається?
Ймовірно?
Чи пробували ви вирішити проблему тими методами, які ми радили?
Відновлення системи закінчується помилкою, що робити?
Що можна зробити, щоб все знову запрацювало в штатному режимі?
Як з БІОС можна відновити Windows, не встановлюючи нову Вінду?
Підкажіть, де криється проблема?

Новости

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.