Статьи

Правильна установка вимикачів Legrand

Корисна інформація

Всі прекрасно знають, що в кожному будинку повинні бути вимикачі. Вони - важливий елемент електричної мережі і повинні мати високу надійність, бути безпечними і зручними при установці. Саме такими якостями володіють всі вимикачі компанії Legrand. Крім функціонального досконалості, притаманного кожному виробу виробника, дизайнери подбали і про естетичний зовнішній вигляд вимикачів «Легранд». Кожен покупець обов'язково підбере той вимикач, який гармонійно впишеться в інтер'єр його будинку.

Варто розглянути, з чого складається кожен вимикач. Він включає в себе такі елементи:

 • основа, де розташовані всі деталі і з допомогою якої вимикач кріпиться до стіни або коробці для монтажу;
 • клавіші і контакти;
 • корпус;
 • рамка;
 • клемні колодки.

основа, де розташовані всі деталі і з допомогою якої вимикач кріпиться до стіни або коробці для монтажу;  клавіші і контакти;  корпус;  рамка;  клемні колодки

Механізм одноклавішного вимикача Valena Legrand (арт: 774401 ): Вид ззаду і спереду.

Завдяки наявності основи з оцинкованої сталі вимикач надійно кріпиться до стіни. Примітно, що дана основа не схильна до деформації і має чотири отвори для монтажу. Кріпиться основа за допомогою спеціальних гвинтів, а форма самих отворів дозволяє вибрати потрібне положення вимикача - центрувати і повертати в різні боки. Володіючи такими якостями, вимикачі Legrand встановлюються в монтажну коробку будь-якого розміру. До речі, можна купити вимикач Legrand з пультом дистанційного керування. Основа з металу, в залежності від конкретної моделі, може мати спеціальні вирізи. На пластині знаходиться головний механізм, його корпус виготовлений з міцного полікарбонату, який використовується також для виробництва клавіш і рамок.

На кожному вимикачі від компанії Legrand передбачені спеціальні пази, за допомогою яких можна легко демонтувати рамки і кришки клавіш. Для цього потрібно просто вставити викрутку в такі пази.

Одноклавішний вимикач Celiane Legrand (арт:  067002  ) З лицьовими панелями в 4 різних кольорах (арт Одноклавішний вимикач Celiane Legrand (арт: 067002 ) З лицьовими панелями в 4 різних кольорах (арт. 068001, 066200, 068301, 064900 ) І рамкою Celiane Legrand (арт. 68661 )

До речі, преміальні серії Legrand Galea Life і Legrand Celiane мають однакові механізми, тому для одного механізму можна підібрати кришки клавіш або рамку з різними кольорами. Це дуже зручно, якщо з часом з'являється необхідність поміняти вид і колір вимикача. Для вимикачів Legrand Celiane можна використовувати рамки, виготовлені з дерева, порцеляни та навіть покриті шкірою. Контакти в таких виробах зроблені з особливого елемента під назвою ArNi. Особливість даного матеріалу в тому, що там відсутня кадмій, який сприяє забрудненню контактів. Таким чином, можна бути абсолютно впевненим у безпеці і довговічності вимикачів.

Для легкого і надійного підключення проводів до вимикача в ньому передбачені автоматичні клеми. Потрібно всього лише зачистити провід до потрібної довжини і приєднати до наявних клем. Цікаво, що безліч моделей вимикачів мають клеми, розташовані під кутом 35 градусів, що робить процес підключення дуже легким. Клеми мають високу міцність і підходять для проводів з алюмінію і міді з перетином від 1,5 до 4 кв. мм. На тильній стороні корпусу розробники намалювали маркер, який має намічену довжину, який вказує, скільки потрібно зняти ізоляції проводу для проведення якісного підключення. Також на корпусі схематично зображено процес підключення тих чи інших проводів. Все це є прикладом турботи виробника про потенційного покупця, адже не всі знають, як правильно провести монтаж вимикача.

Зліва: Конструкція одноклавішного вимикача Legrand Valena. Справа: Схема підключення одноклавішного вимикача Legrand Valena

Багато моделей вимикачів Legrand оснащені захисною кришкою, датчиком руху, спеціальної світлодіодним підсвічуванням, а також механізмом, здатним аналізувати команди пульта дистанційного керування. До речі, світлодіоди можна легко замінювати, знявши кришку клавіші вимикача. У всіх серіях виробів Legrand представлені як одно-, так і двоклавішні вимикачі. Їх безперечними перевагами є:

 • простота монтажу;
 • наявні додаткові можливості;
 • екологічність;
 • міцність і безпеку;
 • безліч варіантів зовнішнього оформлення.

купити вимикачі Legrand можна в інтернет-магазині Profelectro оформивши заявку онлайн або замовити за телефонами: (067) 408-91-13, (099) 058-64-75.

13.06.2017

Новости

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.