Статьи

Правила і розклад ворожіння Таро на відносини

  1. Особливості ворожіння в розкладі на 7 карт
  2. Як розкладати карти
  3. Значення карт Таро в позиціях

Кожному з нас хочеться часом залізти в голову іншої людини, щоб дізнатися, які почуття він до нас відчуває.

Таро-розклад на відносини 7 карт - це легкий спосіб отримати відповіді на хвилюючі питання в області любові і особистих взаємин. Для ворожіння використовується повна колода.

Особливості ворожіння в розкладі на 7 карт

Цей розклад Таро на ставлення іншої людини має обмежений термін дії. Пророцтва, отримані з його допомогою, залишаються актуальними протягом трьох місяців, причому ближче до закінчення терміну вони слабшають.

Проводити таке ворожіння повторно рекомендується тоді, коли термін дії попереднього розкладу вже закінчився або близький до завершення. Якщо ви не хочете отримати невірне передбачення - не використовуйте розклад часто.

Багато новачків вважають, що можна робити повторний розклад раз в тиждень, змінюючи саму формулювання питання. Однак, магічну колоду не обдуриш. І якщо ви робите ворожіння на одну і ту ж особу, наступні відповіді, крім тих, що отримані при першому розкладі, однозначно будуть помилковими. Пам'ятайте про це!

Як розкладати карти

Подумайте про цікавить вас людині, подумки або вголос задайте чітке питання, а потім після перетасовки і зняття колоди, викладіть карти по наступного малюнку:

Значення карт Таро в позиціях

  1. Одиниця дуже важлива в даному розкладі. Вона показує ту ситуацію у відносинах між вами і що цікавить персоною, яка є зараз.
  2. Лівий стовпець має відношення тільки до вас, правий - до партнера.
  3. Карти верхнього ряду, тобто п'ятірка і двійка розкажуть про думках. Зліва будуть знаходиться ваші, праворуч - задуманого людини.
  4. Аналогічно розшифровуються середні карти, тільки замість думок вони позначають почуття. Шістка - ваші власні, трійка - вашого обранця або обраниці.
  5. Нижній ряд представляє собою фасад, тобто зовнішні прояви. Сімка розповість про те, як ви себе ведете і що показуєте людині, про яку думаєте. Четвірка - те ж саме, тільки по відношенню його до вас.

Як тлумачити розклад на ставлення іншої людини

Тлумачення розкладу проводиться на основі стандартних значень карт.

  • Якщо ви спочатку вирішили не використовувати перевернуті карти взагалі (багато таролог саме так і роблять), значення випали символів буде однаковим, незалежно від положення, в якому вони випали.
  • Якщо ви користуєтеся у своїй практиці перевернутими позиціями - читайте розклад, використовуючи їх значення.

Особлива увага при розшифровці розкладу звертайте на придворні карти. У любовних ворожінь найчастіше вони позначають чоловіків і жінок.

Якщо в правій колонці (колонка вашого партнера) випадають карти, що символізують людини протилежної статі, це може означати, що вашого обранця або обраниці є відносини з кимось іншим.

Символи протилежної статі на вашому боці можуть тлумачитися як ваше власне занепокоєння про те, що хвилює персона може зацікавитися кимось іншим.

В цілому Таро-розклад на ставлення 7 карт надає гадающему не тільки однозначну відповідь на питання «любить чи не любить», а й дає широкі можливості для аналізу ситуації, що склалася.

Підписуйтесь на наш Telegram , Щоб бути в курсі найважливіших новин. Для цього достатньо мати Telegram на будь-якому пристрої, пройти по засланні і натиснути кнопку Join.

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Финансовые новости мира
Вернуться в раздел Профессия экономист Экономисты востребованы в компаниях, где требуется контролировать расходы, правильно рассчитывать средства, где необходим постоянный анализ экономической деятельности

Транспортное средство закон
Пункт 1.5. ПДД гласит: «Участники дорожного движения должны действовать таким образом, чтобы не создавать опасности для движения и не причинять вреда», а в пункте 1.2. указано: «Участник дорожного движения»

Квест кімната дніпро
Законопроект о запрете посещения квестов детьми младше 14 лет прокомментировал один из самых популярных в России квест-агрегаторов. Поправки в городской закон о мерах по предупреждению причинения вреда

Труба в изоляции Valsir Pexal
На сегодняшний день имеется масса самых разных отделочных материалов, которые можно использовать, как внутри, так и снаружи помещения в качестве декоративного элемента, однако большинство из них имеет

Роллы
От того, как и чем мы питаемся зависит очень многое. Это и самочувствие и внешность и общее состояние здоровья. Несмотря на широкое предложение, вопросы правильного и вкусного питания стоят очень остро.

Дешевая доставка суши
Суши можно не только запивать, но и заедать: хорошо с суши сочетаются тэмпура (обжаренные в специальном кляре ломтики овощей, грибы или морепродукты), а также мисо-суп (суп, заправленный бобовой пастой).