Статьи

Повернути чоловіка швидко. надійно, з гарантією)

Будь ласка, допоможіть повернути чоловіка в сім'ю, повернути ті відносини, які були між вами

"Будь ласка, допоможіть повернути чоловіка в сім'ю, повернути ті відносини, які були між вами. Адже ми так любили один одного ...." - подібні слова напевно чули багато моїх колег з вуст жінок прийшли на консультацію. Ну ладно зрозумілий той момент, що людину хочеться повернути, але сенс повертати ті відносини, які в результаті привели до того, що чоловік пішов з сім'ї ??? Якщо чоловік пішов з сім'ї, то і сім'ї за фактом більше немає, бо сім'я - це завжди чоловік і жінка. Тоді постає друге питання-в яку сім'ю треба повернути чоловіка якщо сім'ї більше немає ??? І відповідно вимальовується третій. четвертий і десятий питання -що означає повернути, якщо людина прийняла рішення піти? навіщо повернути? якими ваші відносини будуть якщо він повернеться і т.д. Але мова про те, що повернути назад нічого не можна. Нічого. Ви можете себе повернути вчорашнього? Ви можете доторкнутися себе вчорашнього? Ви можете повернути вчора і заново його прожити? НІ. Так про яке повернення мова? Це чергова гра его і не більше того.

Не можна повернути нічого з того що стало минулим, якщо ми звичайно не веде мову про матеріальні об'єкти-повернути книгу в бібліотеку, повернути собі річ, забуту у подруги і т.д.

Якщо ваш чоловік або дружина пішов (а), і сім'я розпалася, то є сенс поставити крапку у стосунках, які звелися до нуля-закінчилися. Так, всередині вас залишилися почуття до людини, але це ваші почуття і людина тут по суті ні до чого. Лише відпустивши людини. лише красиво розлучившись у вас з'являється можливість створити відносини з цією людиною. Звучить парадоксально, але фактом вас є шанс створити нові відносини зі "старою людиною"

Так, нові відносини, які ви будете будувати з нуля, заново закохуватися, доглядати один за одним, вчитися чути і слухати один одного, довіряти, вчитися дружити, заново пізнавати один одного. Але для цього необхідно обнулити "всі колишні образу, біль, страхи і т.д. Пробачити себе за все своє неякісне взаємодія в колишні стосунки. Для побудови нових відносин ви обидва повинні цього бажати, обидва повинні брати участь у створенні нового формату взаємодії. Будь-які повернення колишніх моделей взаємодії запустять колишній сценарій розвитку відносин, які вже були вами раніше зруйновані.

Тому перш "повернути" пішов партнера, зрозумієте наскільки ви готові до роботи з собою, наскільки ви готові вкладатися в побудову відносин, який формат відносин ви хочете бачити і т.д. У цьому вам може бути корисний психолог, з яким ви разом побудуєте стратегію створення нових відносин з давно знайомим вам людиною.

Відпустіть минуле, цінуйте те, що є в сьогоденні,

будуйте своє майбутнє!

Яскравою вам осені
Яскравою вам осені !!!

Буду рада, якщо мої статті, вам виявляться корисними в практиці вашому житті!

Дякую вам за ваші "спасибі", які ви говорите "натисканням на кнопку" спасибі "))

Етвертий і десятий питання -що означає повернути, якщо людина прийняла рішення піти?
Навіщо повернути?
Ви можете себе повернути вчорашнього?
Ви можете доторкнутися себе вчорашнього?
Ви можете повернути вчора і заново його прожити?
Так про яке повернення мова?

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то