Статьи

Повернути чоловіка швидко. надійно, з гарантією)

Будь ласка, допоможіть повернути чоловіка в сім'ю, повернути ті відносини, які були між вами

"Будь ласка, допоможіть повернути чоловіка в сім'ю, повернути ті відносини, які були між вами. Адже ми так любили один одного ...." - подібні слова напевно чули багато моїх колег з вуст жінок прийшли на консультацію. Ну ладно зрозумілий той момент, що людину хочеться повернути, але сенс повертати ті відносини, які в результаті привели до того, що чоловік пішов з сім'ї ??? Якщо чоловік пішов з сім'ї, то і сім'ї за фактом більше немає, бо сім'я - це завжди чоловік і жінка. Тоді постає друге питання-в яку сім'ю треба повернути чоловіка якщо сім'ї більше немає ??? І відповідно вимальовується третій. четвертий і десятий питання -що означає повернути, якщо людина прийняла рішення піти? навіщо повернути? якими ваші відносини будуть якщо він повернеться і т.д. Але мова про те, що повернути назад нічого не можна. Нічого. Ви можете себе повернути вчорашнього? Ви можете доторкнутися себе вчорашнього? Ви можете повернути вчора і заново його прожити? НІ. Так про яке повернення мова? Це чергова гра его і не більше того.

Не можна повернути нічого з того що стало минулим, якщо ми звичайно не веде мову про матеріальні об'єкти-повернути книгу в бібліотеку, повернути собі річ, забуту у подруги і т.д.

Якщо ваш чоловік або дружина пішов (а), і сім'я розпалася, то є сенс поставити крапку у стосунках, які звелися до нуля-закінчилися. Так, всередині вас залишилися почуття до людини, але це ваші почуття і людина тут по суті ні до чого. Лише відпустивши людини. лише красиво розлучившись у вас з'являється можливість створити відносини з цією людиною. Звучить парадоксально, але фактом вас є шанс створити нові відносини зі "старою людиною"

Так, нові відносини, які ви будете будувати з нуля, заново закохуватися, доглядати один за одним, вчитися чути і слухати один одного, довіряти, вчитися дружити, заново пізнавати один одного. Але для цього необхідно обнулити "всі колишні образу, біль, страхи і т.д. Пробачити себе за все своє неякісне взаємодія в колишні стосунки. Для побудови нових відносин ви обидва повинні цього бажати, обидва повинні брати участь у створенні нового формату взаємодії. Будь-які повернення колишніх моделей взаємодії запустять колишній сценарій розвитку відносин, які вже були вами раніше зруйновані.

Тому перш "повернути" пішов партнера, зрозумієте наскільки ви готові до роботи з собою, наскільки ви готові вкладатися в побудову відносин, який формат відносин ви хочете бачити і т.д. У цьому вам може бути корисний психолог, з яким ви разом побудуєте стратегію створення нових відносин з давно знайомим вам людиною.

Відпустіть минуле, цінуйте те, що є в сьогоденні,

будуйте своє майбутнє!

Яскравою вам осені
Яскравою вам осені !!!

Буду рада, якщо мої статті, вам виявляться корисними в практиці вашому житті!

Дякую вам за ваші "спасибі", які ви говорите "натисканням на кнопку" спасибі "))

Етвертий і десятий питання -що означає повернути, якщо людина прийняла рішення піти?
Навіщо повернути?
Ви можете себе повернути вчорашнього?
Ви можете доторкнутися себе вчорашнього?
Ви можете повернути вчора і заново його прожити?
Так про яке повернення мова?

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то