Статьи

POST-2014, ВИСНОВОК ВІЙСЬК НАТО З АФГАНІСТАНУ, мировалось кіноіндустрії, ДИВИТИСЯ БЕЗКОШТОВНО ОНЛАЙН ФІЛЬМИ ДЛЯ МАЙБУТНЬОГО АФГАНІСТАНУ


На дворі 2013 рік і цей розповідь адресований Post-2014, виведення військ NATO, і майбутнього Афганістану. Я з нетерпінням чекаю дати виведення військ з Афганістану. Це безперечно правильний час для афганців взяти повний контроль над своєю безпекою, економікою, системою освіти і платформами розваг!

Після Другої світової війни, коли союзники залишили Італію, на зміну їм прийшли американські і англійські індустрії розваг. Протягом декількох років війни в фільмах згадувалися Тайрон Пауер, Бетті Грейбл, Джон Уейн і Ентоні Квін. Італійські, німецькі та навіть японські громадяни були залучені в світ розваг і відклали в сторону свої старі почуття війни. У 1950 році Італія створила прогресивну кіноіндустрію і почала нову хвилю італійського нео реалізму, з провідними режисерами такими як Роберто Росселліні, Вітторіо Де Сіка, Чезаре Заваттіні, Лукіно Вісконті, Джузеппе Де Сантіс, Сузо Чеккі Д'Аміко, і Федеріко Фелліні.

Сьогодні, завдяки сучасним технологіям і інтернету, ми можемо замінити іноземну військову присутність комп'ютерами та підключенням до Інтернету, що дозволить 8 мільйонам студентів в Афганістані отримати доступ до перегляду веб-сайтів і в повному обсязі ознайомиться з світової художньої та документальної кіноіндустрією, що містить контент, що сприяє як утворення так і развелеченію. Це дозволить вийти за рамки війни і рухатися вперед до своїх мрій та життєвих цілей. Нові афганці зможуть стати новаторами і натхненниками для кінематографістів завтрашнього дня і, можливо, хвилею нового афганського нео-реалізму?

Як я вже говорив, мій бекграунд в світі моди і розваг. Раніше я згадував про Анджелі Шах з Newsweek, "Angry Birds буде перемагати талібів". Так само, разом з відео грою вийде 35000 професійних фільмів, які Film Annex зможе запропонувати глядачеві. Кожен з фільмів буде перевірений на дотримання афганських культурних традицій.

Не випадково, що деякі з провідних філмейкеров платформи Film Annex активно сприяють створенню соціальних медіа та кіно навчальних програм для системи Examer. В даний час система застосовується в 8 школах з близько 35.000 студентів в районі Херат. Мета - охопити 40 шкіл зі 160 000 студентів.

Так, ми замінимо іноземні військові сили в Афганістані комп'ютерами. Ми будемо надавати якісний освітній і розважальний контент, який буде сприяти розвитку молодих умів афганських жінок і чоловіків.

На додаток до проекту майбутнього молоді в Афганістані, буде надана можливість жінкам Афганістану за допомогою соціальних засобів масової інформації, досягати соціальної і фінансової незалежності. Основним об'єктом стане розвиток культурних традицій Афганістану та інших країн Центральної та Південної Азії, таких як Бангладеш, Бутан, Індія, Киргизстан, Казахстан, Мальдіви, Непал, Пакистан, Шрі-Ланка, Таджикистан, Туркменістан і Узбекистан.

Ерен Гулфідан, креативний директор Film Annex і модератор Eren's Picks на сайті Film Annex, дає нам великі натяки на нове і цікаве в світі кіно. Наше завдання - донести цю інформацію до молоді Афганістану, дізнатися їхню думку і почути коментарі, а також надати унікальну можливість створювати свої власні платформи і проекти.

Недавній приклад того, що медіа може зробити, в наш час - проект "Перспективи Афганістану", організований Fereshteh Forough з коментарями про фільм "60 хвилин CBS".

Ще один приклад натхнення Афганістану є недавня номінація на Оскар фільму бузкаші Бойс, знятий режисером Семом Френч, з яким нам вдалося поспілкуватися в студії Film Annex кілька місяців тому.

Нижче наводиться інтерв'ю з Семом Френч.

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Финансовые новости мира
Вернуться в раздел Профессия экономист Экономисты востребованы в компаниях, где требуется контролировать расходы, правильно рассчитывать средства, где необходим постоянный анализ экономической деятельности

Транспортное средство закон
Пункт 1.5. ПДД гласит: «Участники дорожного движения должны действовать таким образом, чтобы не создавать опасности для движения и не причинять вреда», а в пункте 1.2. указано: «Участник дорожного движения»

Квест кімната дніпро
Законопроект о запрете посещения квестов детьми младше 14 лет прокомментировал один из самых популярных в России квест-агрегаторов. Поправки в городской закон о мерах по предупреждению причинения вреда

Труба в изоляции Valsir Pexal
На сегодняшний день имеется масса самых разных отделочных материалов, которые можно использовать, как внутри, так и снаружи помещения в качестве декоративного элемента, однако большинство из них имеет

Роллы
От того, как и чем мы питаемся зависит очень многое. Это и самочувствие и внешность и общее состояние здоровья. Несмотря на широкое предложение, вопросы правильного и вкусного питания стоят очень остро.

Дешевая доставка суши
Суши можно не только запивать, но и заедать: хорошо с суши сочетаются тэмпура (обжаренные в специальном кляре ломтики овощей, грибы или морепродукты), а также мисо-суп (суп, заправленный бобовой пастой).