Статьи

Послуга Гудок від Теле2 - умови, вартість, підключення і відключення

 1. опис послуги
 2. підключення послуги
 3. Послуга «Мелодія для себе»
 4. Відключення послуги «Гудок»
 5. Підключення без нашого відома

Опція Гудок від Теле2 з'явилася порівняно давно. Перший час вона активно рекламувалася на телеканалах і абоненти з радістю підключали її собі. Бувало й таке, що послуга підключалася самим оператором, при цьому людина могла і не знати, що у нього є така функція. Розглянемо докладніше це додаток, вивчимо його плюси і мінуси а також розберемо, як відключити «Гудок» на Теле2.

опис послуги

опис послуги

«Гудок» - це послуга, що дозволяє замінити звичайні нудні гудки на мелодії, які може вибирати сам абонент. Погодьтеся, що набагато приємніше при дзвінку чути не звичні звуки виклику, а різноманітну музику, плейлист якої складається з найбільш популярних композицій.

Основні переваги послуги:

 • Можна вибрати будь-який з 12 тематичних розділів, встановити свою музику або ж вибрати щоденне оновлення.
 • Бібліотека поповнюється щотижня.
 • Це дозволяє урізноманітнити повсякденне життя.

Але є і недоліки, серед них:

 • Абонентська плата - 2 рубля в день. З першого погляду здається, що це небагато, проте перераховуючи на місяць виходить 60 рублів. З урахуванням того, що ціни у Теле2 низькі, це може скласти третину від щомісячних витрат на зв'язок.
 • У роумінгу послуга недоступна.
 • І найголовніший мінус - мелодію буде чути тільки той, хто дзвонить вам. Тобто по суті, ви оплачуєте задоволення для ваших співрозмовників. З ситуації є вихід, поговоримо про нього нижче.

підключення послуги

Для того, щоб порадувати своїх співрозмовників, можна піти за кількома шляхами: Для того, щоб порадувати своїх співрозмовників, можна піти за кількома шляхами:

 • Відправитися в офіс оператора і фахівець компанії зробить все необхідне. Але для цього потрібен паспорт і вільний час.
 • Зайти в особистий кабінет на сайті Теле2, використовуючи свій номер телефону. Там є управління будь-якою послугою, їх можна підключати, відключати, а також контролювати баланс. Для цього потрібен лише доступ в інтернет.
 • Зателефонувати за номером 0550 та слідувати інструкціям автовідповідача.
 • Набрати команду * 115 * 1 #. Для цього і попереднього пункту потрібен тільки телефон.

Варто зауважити, що підключення не варто нічого. Крім того, будь-яка композиція, яку ви встановите замість гудка, безстрокова і не потрібно буде платити за її продовження. Крім того, автоматично підключаються безкоштовні функції «Плейлист», «Установка мелодії за часом / на день», «Свій гудок», «Копіювання», «Мелодія в подарунок».

Послуга «Мелодія для себе»

Щоб перестати слухати прості гудки або плейлист вашого співрозмовника, можна підключити послугу «Мелодія для себе». З її допомогою можна поставити на будь-які вихідні дзвінки свій музичний жанр і кожен раз буде грати випадково обрана композиція.

Підключити послугу можна абсолютно безкоштовно, досить вибрати мелодію на сайті, або зателефонувати за номером 604 або набрати * 130 * 5 # -виклик. Незважаючи на безкоштовне підключення уникнути абонентської плати не вдасться. Щодня з вас будуть списувати 2 рубля.

Для відключення послуги потрібно набрати * 130 * 9 #. Після цього списання припиняться і повернуться звичайні нудні гудки.

Відключення послуги «Гудок»

Відключення послуги «Гудок»

Щоб відключити послугу «Гудок» на Теле2 можна скористатися кількома методами:

 • Звернутися в найближчий офіс компанії з паспортом, на який зареєстрована сім-карта.
 • Зайти на офіційний сайт Теле2, перейти в особистий кабінет і залишити заявку на відключення. Варто зауважити, що максимальний час обробки заявки складає 24 години.
 • Якщо поблизу немає комп'ютера з інтернетом, можна зателефонувати за номером 611. Далі слухаємо автовідповідача і натискаємо на потрібні клавіші. Після цього нас з'єднають з оператором, підтвердимо паспортні дані, і фахівець проведе деактивацію.
 • І найпростіше: можна набрати команду * 130 #. Відкриється меню, в якому вибираємо потрібний нам пункт.

Після того, як «Гудок» буде відключений, цілий місяць в системі будуть зберігатися ваші мелодії і настройки. Це зроблено на випадок якщо людина передумає і щоб йому не довелося заново все налаштовувати.

Підключення без нашого відома

Так як без «Мелодії для себе» ми не чуємо заміну гудків, то ми можемо навіть і не знати, що функція у нас підключена. Розберемо причини, за якими абонент може стати її володарем:

 • Оператор сам підключив її на безкоштовний пробний період, а потім користування стало платним.
 • Абонент випадково в меню вибрав розділ для підключення.
 • Сім-карта була куплена вже з діючою функцією.

Як правило, коли купуємо карту з потрібним нам тарифом, ми не перевіряємо, чи є на ній що-небудь ще. Оператор підключає безліч додаткових платних послуг на ще не продану сім-карту, сподіваючись на неуважність клієнта. Ця помилка може призвести до підвищених витрат на зв'язок . Уникнути цього досить просто: відразу після покупки потрібного пакету потрібно зайти на сайт Теле2, завести особистий кабінет і відключити все непотрібне.

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача