Статьи

Послуга гудок від Теле2 або мелодія замість дзвінків

  1. Скільки коштує «Гудок» на Теле2
  2. Як скорпіровать або подарувати вподобану мелодію

Якщо ви той, кому набридло слухати стандартні гудки при дзвінку, і ви любите піклуватися про своїх друзів і знайомих - тоді послуга гудок від Теле2 або мелодія замість дзвінка - найкращий вибір для вас

Якщо ви той, кому набридло слухати стандартні гудки при дзвінку, і ви любите піклуватися про своїх друзів і знайомих - тоді послуга гудок від Теле2 або мелодія замість дзвінка - найкращий вибір для вас. За допомогою цієї послуги, ваші друзі і знайомі забудуть звук стандартного виклику при дзвінку, і замість цього будуть насолоджуватися улюбленою мелодію, яку, до слова сказати, можна змінювати під настрій, що б ні приїдалася. Також ви можете замість нудних гудків розважати друзів цікавими смішними жартами і приколами, які також можна встановити замість дзвінка. Погодьтеся, куди приємніше чекати з'єднання під звук приємною пісні, ніж слухати давно приїлися гудки.

Щоб підключити послугу гудок від Теле 2 не потрібно ніяких особливих зусиль з вашого боку - просто виберіть мелодію, яка вам до душі і зателефонуйте на номер 0550, або зайдіть на сайт www.gudok.tele2.ru . Якщо ви не можете в даний момент скористатися голосовим меню за номером 0550, або у вас немає можливості замовити послугу на сайті самостійно - ви можете скористатися командою * 115 * 1 # «кнопка виклику», і улюблена послуга буде підключена автоматично на ваш мобільний.

Скільки коштує «Гудок» на Теле2

Ціна питання за підключення послуги гудок від Теле 2 буде - всього 2 рубля на добу, і зніматися буде у вигляді абонентської плати. Мелодії, звичайно ж, є безкоштовні і платні, різної вартості - від 12 до 49 рублів, залежить від вашого вибору. Оплата за замовлення мелодії, або приколу з платного контенту знімається тільки один раз, і тільки при першому замовленні цієї мелодії. Якщо ви віддаєте перевагу замовляти послугу по телефону 0550 - то оплата за дзвінок буде коштувати від 25 до 50 копійок хвилина розмови. Плата залежить від того, в якому саме регіоні ви проживаєте або перебуваєте під час замовлення послуги. При посекундної тарифікації - перші три секунди не оплачуватися. Більш детально про вартість послуги «Гудок» можна дізнатися на офіційному сайті Теле 2, в розділі «Вартість». Всі інші функції - редагування, зміни в каталозі надаються абсолютно безкоштовно кожному абоненту, користувачеві послуги Гудок від Теле 2. Перевагою послуги є те, що можна користуватися безкоштовним каталогом, який, до слова сказати, дуже великий - більше 30 мелодій, приколів, жартів, пісень, плата за користування якими не знімається, а вибір мелодій постійно збільшується. Ви можете скільки завгодно змінювати сподобалися мелодії, при цьому нічого не оплачуючи. Крім того - у вас є унікальна можливість завантажувати і встановлювати свою мелодію - для его вам просто потрібно єдино разово підключитися до послуги гудок, а далі по інструкції, завантажити на сайті музичний файл, який вам подобається.

Як скорпіровать або подарувати вподобану мелодію

Якщо ви вирішили зробити приємний сюрприз близькій людині, а як відомо пісня - кращий подарунок, ви легко зможете подарувати людині улюблену мелодію, зробити добру справу, так би мовити, без особливих зусиль. Подарувати другу мелодію дуже просто - просто виберіть мелодію на сайті Гудок, або в каталозі 0550 «виклик» і введіть номер одержувача вашого музичного подарунка. Якщо ж вам сподобалася мелодія, на дзвінку іншого абонента, а ви не знаєте де її замовити або не можете знайти в каталозі - просто скопіюйте її собі, натиснувши «*» під час прослуховування мелодії іншого абонента гудок від тілі 2.

Як на Теле2 прибрати музику з вашого дзвінка

Випадки бувають різні, і якщо вам по якійсь причині потрібно тимчасово прибрати мелодію з вашого дзвінка ви також легко можете це зробити. Просто зателефонуйте за номером 0550, і дійте згідно голосових підказок. Або ж просто відправте команду * 115 * 0 # «виклик» зовсім безплатно, і послуга буде відключена Автоматичний.

Оскільки послуга гудок від Теле2 або мелодія замість дзвінків дуже проста в використання, тільки вам вирішувати що краще - радувати близьких і друзів приємними мелодіями, або залишити їх слухати стандартні, нудні гудки.

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача