Статьи

Послуга Теле2 «Міський номер»: вартість, як підключити або відключити

 1. призначення послуги
 2. Вартість міського номера Теле2
 3. Тарифи для міської номера Теле2
 4. Як підключити міський номер Теле2
 5. Як відключити міський номер Теле2

Дата 8 серпня 2017 | Оновлене: 16 апреля 2019 | Автор: Moblie-man

Серед актуальною лінійки додаткових пропозицій компанії Теле2 пропонує своїм клієнтам і таку послугу, як «Міський номер». Вона має свої нюанси використання і підключення, а також певний список умов, з якими ми і спробуємо розібратися нижче в нашій сьогоднішній статті.

призначення послуги

Послуга з надання прямого міського номера на Теле2 є відмінним варіантом для бізнесу. Так бізнес-клієнти зможуть вибрати для себе не просто федеральний номер, який використовується в ділових цілях, але і абсолютно ідентичний міський номер Теле2 з відмінностями лише в початковому коді.

Важливо розуміти, що міський номер Теле2 як в Москві, так і в інших містах, пропонується абонентам разом з федеральним. І саме тому він має практично ідентичний вигляд, а відмінності полягають лише в тому, що федеральний номер починається з «+7», а міський, наприклад, з «98». Однак варто підкреслити, що в разі відправки текстових повідомлень або виконанні голосових викликів, на дисплеї телефону одержувача буде відображатися саме федеральний номер, який є основним у цій «зв'язці».

Вартість міського номера Теле2

Якщо ви прийняли для себе рішення купити SIM-карту Теле2 з прив'язаним до неї міським номером телефону, потрібно обов'язково розібратися в тому, у скільки вам може вилитися ця ідея.

Вартість користування послугою «Міський номер» на Теле2 залишає 3 рубля в щоденному режимі. Однак важливо розуміти, що ці вельми несуттєві 3 рубля на добу є лише додатковою платою, яка додається до основного тарифного плану, що використовується з номером.

Тарифи для міської номера Теле2

Що стосується ще одного важливого питання, тарифів, пропонованих для використання разом з міським номером Теле2, то тут картина є абсолютно звичною, оскільки даний номер, як ми вже говорили, можна активувати спільно з федеральним, відповідно - для нього є актуальними всі ті тарифні плани , Які реалізує оператор для своїх клієнтів.

Як підключити міський номер Теле2

Якщо ви приймете рішення, що розглянута послуга є для вас незамінною, необхідно задуматися про її підключенні. На щастя, дана процедура виконується гранично просто, і вам лише необхідно уважно пройти такий інструкції:

 1. Відвідайте офіційний сайт стільникового оператора, розташований за посиланням tele2.ru .
 2. Перевірте, чи коректно було визначено ваше місце розташування сайтом. Якщо немає - в ручному режимі виберіть ваш регіон в налаштуваннях (правий верхній кут ресурсу).
 3. Знайдіть в головному меню порталу розділ "Підключитися". Наведіть на нього курсор миші, або ж торкніться екрана у відповідному місці, якщо використовуєте мобільний девайс з сенсорним дисплеєм.
 4. У списку меню виберіть пункт «Вибрати номер».
 5. На сторінці, зверніть увагу на фільтр, розташований в лівій частині. У фільтрі є підрозділ «Тип номера», в якому з відповідних чекбоксів необхідно прибрати маркери на «Золотий», «Срібний» та «Звичайний», залишивши позначку лише біля параметра «Міський». Таким чином, ви залишите для відображення лише міські номери Теле2.
 6. Виберіть цікавий для вас номер і додайте його в корзину, натиснувши на відповідну іконку поруч з ним.
 7. Натисніть на кнопку «Оформити», яка з'явиться під номером після натискання на кошик.
 8. Виберіть тарифний план для замовляється номера зі списку.
 9. Виберіть формат необхідної SIM-карти, який підійде для використання в вашому телефоні.
 10. Використовуйте промокод, якщо він у вас є, ознайомтеся з підсумкової вартістю, і натисніть на кнопку «Купити».
 11. Заповніть дані про доставку або отриманні картки і дочекайтеся її отримання.

Як відключити міський номер Теле2

Якщо ж в майбутньому ви задумаєтеся про деактивації даної послуги і відключення номера, виконати дану процедуру можна лише в офісах компанії. Для цього при собі необхідно мати документи.

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача