Статьи

Портфоліо фотографа. ТОП-12 платформ для створення онлайн портфоліо

Якщо ви фотограф, створення портфоліо, безумовно, одна з найбільш важливих речей, які ви повинні зробити

Якщо ви фотограф, створення портфоліо, безумовно, одна з найбільш важливих речей, які ви повинні зробити. Є ряд переваг, які може принести вам портфоліо: завдяки йому ви продемонструєте свої роботи в Інтернеті, залучите нових клієнтів і створите стабільну і велику онлайн-майданчик для вашої работи.Печально те, що не всі фотографи володіють технічними навичками для формування портфоліо. Деякі можливо відчувають себе трохи стурбованими відсутністю знань в розробці сайтів , А інші, можливо, думають, що для створення портфоліо потрібно багато часу.

Доброю новиною є те, що існує ряд платформ для створення онлайн-портфоліо для вашої роботи. При цьому не потрібно витрачати свій дорогоцінний час і вміти програмувати.

Ось список з 10 кращих веб-сайтів зі створення портфоліо для любителів фотографії, представлених у випадковому порядку.

1. Wfolio

Wfolio.ru допомагає фотографам створити собі сайт самостійно: недорого і без будь-яких навичок в програмуванні.

плюси:

  • безлімітний хостинг
  • Відмінна пошукова оптимізація
  • Адаптивна мобільна версія
  • сертифікат SSL
  • Багатомовність
  • різноманітність шаблонів
  • інтуїтивний інтерфейс
  • Інтеграція з Instagram
  • Невисока фіксована ціна 2990 рублів в рік або 299 рублів на місяць

Заповнення сайту не займе у вас багато часу. Витратьте пару годин на свій сайт, а решту часу присвятіть творчості.

Завдяки відмінному SEO сайт буде працювати і приносити клієнтів без вашої участі - головне, щоб на сайті були тексти і заповнені пошукові налаштування.

2. PhotoShelter

PhotoShelter - одна з найпопулярніших платформ для створення фотосайтів і онлайн портфоліо. Сайт дозволяє управляти макетами, шрифтами і зображеннями легко і оперативно.

Суть в тому, що для цього не потрібно програмувати. PhotoShelter не тільки надає вам інструменти для демонстрації своїх робіт, але і привертає покупців для ваших фотографій. Він інтегрується з соціальними мережами і SEO , Роблячи ваш фотобізнес міцним і солідним.

3. Orosso

Orosso - інструмент для створення портфоліо, який дозволяє зареєстрованим реалізовувати професійні, функціональні портфоліо і з легкістю їх підтримувати. Створення свого фотосайту не займе багато часу. З Orosso процес виявляється простіше простого. Протягом декількох хвилин у вас буде своє портфоліо, також миттєво створюється настроюється зовнішній вигляд і базовий функціонал.

Художники, дизайнери та архітектори можуть розглядати Orosso як хороший варіант для створення портфоліо для серйозного представництва в Інтернеті. Ви можете спробувати його безкоштовно протягом 14 днів і вирішити, чи варто платити чи ні.

4 4. Foliolink

Foliolink - онлайн інструмент для створення портфоліо спеціально для фотографів і художників, які хочуть мати професійне portfolio і з легкістю продавати свої роботи в Інтернеті. Щоб його отримати, не потрібно ніяких знань HTML або CSS.

Особливості Foliolink: мобільна версія сайту, налаштування і інструменти електронної комерції, оптимізація під пошукові системи . Ви можете створити безкоштовний 7-денний аккаунт, перш ніж вирішити, який тарифний план вам найбільше підходить.

5. Zenfolio
Zenfolio являє собою online інструмент, який допоможе вам зробити дивовижне портфоліо швидко і безболісно. Якщо ви фотограф, який шукає платформу для створення приголомшливого портфоліо або серйозно замислюється про продаж своїх робіт в Інтернеті, то Zenfolio - ваш правильний вибір.

Зручні інтерфейси e-commerce, point-and-click і проста настройка - ті особливості, які дозволяють практично миттєво завершити створення фотосайту. Абонентська плата починається від $ 30 в рік. Втім, вони надають пробний безкоштовний преміум аккаунт, тому, нічого втрачати.

6 6. FolioHD

FolioHD є self-hosted платформою для фотографів, художників, архітекторів, дизайнерів і моделей. Вони пропонують суттєві відмінності по створенню сайту в залежності від тарифного плану, в якому ви зареєструєтесь. У FolioHD таких є три: basic, power і pro. Базовий підтримує завантаження тільки 36 мультимедійних файлів, але він безкоштовний.

З іншого боку, тарифні плани power і pro надають приголомшливі функції, наприклад, Google Analytics , Параметри конфіденційності та доступ в Fotomoto . Рower і pro відрізняються тільки кількістю завантажень: 1000 і 2000 відповідно.

7 7. Folio Websites

Folio Websites - це сайт для створення мобільних і професійних сайтів фотографів. Ясність, проста і зручний дизайн - ось що виділяє Folio Websites від конкурентів на переповненому ринку. Вони працюють на платформі WordPress, у якій є безліч налаштувань, наприклад, SEO інструменти для поліпшення рейтингу в пошукових системах і сумісність з мобільними пристроями. Ви можете зареєструвати преміум аккаунт від 14,60 дол. На місяць.

8 8. 1X

1X - скоріше соціальна мережа та інтернет-спільнота для фотографів, ніж інструмент створення портфоліо. Однак, фотографи можуть використовувати цю платформу для продуктивного впливу з тисячами користувачів в цій спільноті.

Найцікавіше в тому, що не кожна завантажується вами фотографія буде опублікована. Кожне представляється вами фото відбирається для публікації модератором. На 1X є форум, де професійні дизайнери обговорюють проекти, в яких вони працюють, і дають поради щодо вдосконалення.

9 9. 500px

500px є персональним інструментом для швидкого і простого створення портфоліо, а також маркетингової платформою для продажу своїх робіт.

З 500px ви зможете підтримувати і контролювати сайт коли завгодно і для цього немає необхідності «лізти» в код. Зареєструвалися вони надають широкий набір можливостей, таких як передові системи стеження за відвідувачами, необмежену кількість завантажень фотографій, призначене для користувача доменне ім'я і фотомагазин для продажу фотографій в Інтернеті.

10. SmugMug

SmugMug - платформа для обміну фотографіями, де фотографи можуть виставити на суд десятків тисяч користувачів своєї шедевр. SmugMug надає зареєструвалися красиві і елегантні теми для створення професійних портфоліо, які збуджують інтерес.

Інтерфейс інтуїтивно зрозумілий, з легкої налаштуванням шрифтів, фотографій, кольорів і тем. Для більш широкого поширення, расшарьте свої роботи в Facebook, Twitter та інші соціальні мережі.

11 11. Pixpa

Pixpa - це сайт, який дозволяє фотографам створювати дивовижні і елегантні портфоліо для демонстрації своїх робіт. Він надає вам сотні готових шаблонів на вибір. Ви можете віддати перевагу той, який найкращим чином відповідає вашим потребам і все це - одним клацанням миші. Легко настроюються шрифти, фони, кольори, меню і безліч інших функцій для створення вашого сайту.

Якщо ви жадаєте мати своє власне доменне ім'я, щоб побудувати конкурентну представництво в Інтернеті, Pixpa підтримає вас і в цьому. Тут ви також можете продавати свої фотографії онлайн за допомогою інтегрованої платформи для e-commercе, яка називається Fotomoto. Використовуйте цю можливість протягом 15 днів (не потрібно наявність кредитної карти).

12. Знайшла російську платформу для створення сайту фотографа http://portfolios.ru , А також 2 співтовариства фотографів http://www.photosight.ru і http://gallery.ru .

Фотографи, в яких спільнотах перебуваєте Ви і які платформи для представництва свого портфоліо використовуєте?

Топ-12 сайтів для створення онлайн портфоліо фотографа

4.8 (95%) 4 голосів

Фотографи, в яких спільнотах перебуваєте Ви і які платформи для представництва свого портфоліо використовуєте?

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то