Статьи

Поради щодо правильного заповнення анкети на отримання закордонного паспорта і приклад (зразок) заповнення

 1. Нова анкета для отримання закордонного паспорта
 2. Які документи потрібні для заповнення анкети?
 3. Де взяти зразок анкети на закордонний паспорт?
 4. Зразок анкети на закордонний паспорт:
 5. Термінова послуга для тих, хто не звик чекати

Багатьох громадян цікавить питання: "Як правильно заповнити анкету на отримання закордонного паспорта?" Особливо це питання турбує тих заявників, хто вже намагався здати заяву, але безуспішно. У статті розповідається про правила заповнення анкети на закордонний паспорт, про зміни в графах, а також про пакет документів, який потрібно для коректного заповнення заяви-анкети.

Не так давно заяву на отримання нового закордонного паспорта зазнало змін. Зразок заповнення закордонного паспорта виглядає аналогічно, але тільки з першого погляду: в деяких пунктах є відмінності в порівнянні з анкетою старого зразка.

Нова анкета для отримання закордонного паспорта

Якщо вам потрібно  отримати закордонний паспорт  , Оформлення анкети-зразка починається з роздруківки бланка: він друкується на обох сторонах одного і того ж листа Якщо вам потрібно отримати закордонний паспорт , Оформлення анкети-зразка починається з роздруківки бланка: він друкується на обох сторонах одного і того ж листа. Анкета-заява заповнюється великими (великими друкованими) буквами. Варто детальніше розглянути пункти, які викликають у заявників найбільше запитань.

У графи вносяться відомості:

 1. ПІБ. У підпункт вносяться дані про минуле прізвища, якщо вона змінювалася.
 2. Дата народження. Приклад: 25 грудень 1975.
 3. Підлога. Слово прописується буквами.
 4. Ця графа заповнюється відповідно до паспортних даних.
 5. Графа під номером 6 заповнюється двома словами «Російської Федерації» (великими літерами).
 6. Пункт під номером 11 завжди викликає питання. Заявниці повинні написати в ньому «не покликаний».
 7. У 14-й графі вказуються дані про трудову діяльність за останнє десятиліття. Для заповнення графи потрібно мати при собі трудову книжку. Дати в графу 14 вписуються у вигляді ХХ.ХХХХ. Приклад: 06.2005. У рядок «Адреса організації» вписується місто і її точну адресу.

Підпис заявника ні в якому разі не повинна виходити за межі графи - в іншому випадку заява можуть повернути.

Які документи потрібні для заповнення анкети?

Здається, що оформлення анкети-зразка не повинно виникати жодних труднощів Здається, що оформлення анкети-зразка не повинно виникати жодних труднощів. Насправді у багатьох заявників це викликає проблеми досить часто.

Часто співробітники паспортних столів відмовляються від прийому неправильно заповненої заяви, змушуючи заявників знову і знову переробляти папір.

Для швидкого заповнення слід скористатися зразком: його можна знайти на інформаційному стенді паспортного столу. Уважно вивчивши правила заповнення заяви, можна приступити до внесення в графи анкети власних даних.

З собою потрібно мати паспорт громадянина:

 • громадянський паспорт;
 • старий закордонний паспорт (при його наявності);
 • свідоцтво про укладення шлюбу або інший документ, що пояснює зміну прізвища;
 • військовий квиток (чоловікам);
 • трудову книжку або виписку з неї.
 • трудову книжку або виписку з неї.

Якщо дитина вписується в паспорт батьків або на нього оформляється власний закордонний паспорт, то потрібно захопити свідоцтво про народження. Для графи з зазначенням поштової адреси прописки знадобиться індекс: його слід уточнити заздалегідь.

Де взяти зразок анкети на закордонний паспорт?

Анкету можна заповнити і в спокійній домашній обстановці. Завантажити її зразок можна на цій сторінці . Якщо уважно вивчити зразок, то складнощів при заповненні заяви на новий закордонний паспорт виникнути не повинно. Оформлення заяви-анкети за зразком можливо і на домашньому комп'ютері. Головне - використовувати заголовні букви і не виходити за межі простору, відведеного для заповнення графи.

Скорочення в анкеті не припустимі, а дані з паспорта повинні бути скопійовані в точності. У заяві необхідно вказувати правдиву інформацію про себе. В іншому випадку - можна залишитися без закордонного паспорта і можливості виїзду за кордон.

Якщо Ви хочете отримати більш повну інформацію, заходите на сторінку контакти . На цій сторінці у Вас є можливість зв'язатися з менеджером, який проконсультує з питань функціонування.

Зразок анкети на закордонний паспорт:

Зразок анкети на закордонний паспорт:

Термінова послуга для тих, хто не звик чекати

Чи можна терміново зробити закордонний паспорт, терміново закордонний паспорт москва недорого - в Консульської Інформаційної Служби. Телефонуйте: +7 (495) 225-42-66, +7 (499) 502-22-06. Уже порівняли з вартістю цієї послуги у конкурентів? А тепер додайте до них держмито, яка у нас вже входить в ціну:
вартість Онлайн заявка Контакти

Де взяти зразок анкети на закордонний паспорт?
Які документи потрібні для заповнення анкети?
Де взяти зразок анкети на закордонний паспорт?
06. Уже порівняли з вартістю цієї послуги у конкурентів?

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Финансовые новости мира
Вернуться в раздел Профессия экономист Экономисты востребованы в компаниях, где требуется контролировать расходы, правильно рассчитывать средства, где необходим постоянный анализ экономической деятельности

Транспортное средство закон
Пункт 1.5. ПДД гласит: «Участники дорожного движения должны действовать таким образом, чтобы не создавать опасности для движения и не причинять вреда», а в пункте 1.2. указано: «Участник дорожного движения»

Квест кімната дніпро
Законопроект о запрете посещения квестов детьми младше 14 лет прокомментировал один из самых популярных в России квест-агрегаторов. Поправки в городской закон о мерах по предупреждению причинения вреда

Труба в изоляции Valsir Pexal
На сегодняшний день имеется масса самых разных отделочных материалов, которые можно использовать, как внутри, так и снаружи помещения в качестве декоративного элемента, однако большинство из них имеет

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Роллы
От того, как и чем мы питаемся зависит очень многое. Это и самочувствие и внешность и общее состояние здоровья. Несмотря на широкое предложение, вопросы правильного и вкусного питания стоят очень остро.

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача

Дешевая доставка суши
Суши можно не только запивать, но и заедать: хорошо с суши сочетаются тэмпура (обжаренные в специальном кляре ломтики овощей, грибы или морепродукты), а также мисо-суп (суп, заправленный бобовой пастой).

Европейская рулетка
Кажущаяся простота игры в рулетку (крупье запускает шарик, игроки ставят ставки) на деле подчиняется определенным правилам. Для каждой ставки в рулетке, будь то внутренние ставки или внешние ставки, важно