Статьи

Помилка SSL: що робити, коли браузер видає помилку перевірки достовірності SSL сертифікату

  1. Чому виникає помилка SSL?
  2. Самоподпісанного SSL сертифікати
  3. Помилка в установці SSL сертифікату
  4. Інші повідомлення браузерів про помилку SSL

Firefox 3:

«(Ім'я сайту) використовує недійсний сертифікат безпеки. До сертифіката немає довіри, так як сертифікат його видавця невідомий ». Або: «(Ім'я сайту) використовує недійсний сертифікат безпеки. До сертифіката немає довіри, так як він є самоподпісанного ».

Давайте розберемося, чому браузери так реагують на деякі сертифікати і як від позбутися цієї помилки.

Чому виникає помилка SSL?

Браузери зазвичай розробляються з уже вбудованим списком довірених постачальників SSL сертифікатів. До таких відносяться всім відомі компанії Comodo, Thawte, Geotrust, Symantec, RapidSSL, GlobalSign і деякі інші.

Проте багато постачальників SSL сертифікатів в цих списках відсутні, так як далеко не у всіх є домовленості з розробниками веб-браузерів. При відкритті сайту з SSL сертифікатом, виданим одним з таких постачальників, браузер видає попередження, що Центр сертифікації (ЦС), що видав SSL сертифікат, не є довіреною. Те ж відбувається, коли на сайті встановлений самоподпісанний SSL сертифікат. Internet Explorer видає досить загальне попередження, тоді як Firefox 3 розрізняє SSL сертифікати, видані самим сервером (самоподпісанного SSL сертифікати), та інші види недовірених сертифікатів.

Якщо Ви купили SSL сертифікат у нас і після його установки виникає така помилка, Ви можете усунути її, слідуючи інструкціям нижче. Немає необхідності встановлювати додаткове програмне забезпечення на клієнтські пристрої та додатки, щоб вирішити проблему з довіреною SSL сертифікатом. Перше, що слід зробити, це знайти причину помилки SSL за допомогою тестера SSL сертифікатів . Перейшовши за посиланням, Ви можете ввести Ваш домен і запустити перевірку SSL сертифікату. Якщо присутній помилка SSL про недовірених сертифікаті, сервіс про це повідомить. Він розрізняє два типи помилок:

Самоподпісанного SSL сертифікати

Можливою причиною подібної помилки SSL може бути встановлений на сервері самоподпісанний SSL сертифікат . Браузери не приймають самоподпісанного сертифікати, тому що вони згенеровані Вашим сервером, а не незалежним центром сертифікації. Щоб визначити, чи є Ваш SSL сертифікат самоподпісанного, подивіться за допомогою вищезгаданого тестера, зазначений центр сертифікації в поле Issuer. У разі самоподпісанного SSL, в цій графі вказується назва Вашого сервера і далі написано «Self-signed».

Рішення:   Купити SSL сертифікат   від довіреної центру сертифікації Рішення: Купити SSL сертифікат від довіреної центру сертифікації.

Рішення:   Купити SSL сертифікат   від довіреної центру сертифікації

Якщо після установки довіреної SSL сертифікату на Вашому сервері знайшовся самоподпісанний, ми рекомендуємо переглянути інструкції по установці і переконається, що Ви виконали всі потрібні кроки.

Помилка в установці SSL сертифікату

Найбільш поширеною причиною помилки типу «до сертифіката немає довіри» - це невірна установка SSL на сервер (або сервери), на якому розміщений сайт. За допомогою все того ж тестера SSL сертифікатів Ви можете перевірити, в цьому причина проблеми. У блоці Certification Paths перераховані проміжні і кореневі сертифікати, встановлені на Вашому сервері. Якщо в цьому блоці вказано «Path #X: Not trusted», значить у Вас помилка в установці SSL сертифікату і клієнтові не вдалося встановити видавця Вашого SSL сертифікату.

Рішення: Щоб усунути цю помилку SSL, встановіть файл проміжного сертифіката на сервер, слідуючи інструкціям по установці для Вашого сервера. Проміжні та кореневі сертифікати Ви можете завантажити в особистому кабінеті, разом з Вашим основним SSL сертифікатом.

Після установки сертифіката додатково переконайтеся, що установка була проведена правильно. Якщо потрібно, перезавантажте сервер.

Інші повідомлення браузерів про помилку SSL

Нижче наведено ще кілька попереджувальних повідомлень, які видаються різними браузерами. Internet Explorer 6:

«Інформація, якою Ви обмінюєтеся з цим сайтом, не може бути переглянута або змінена іншими. Проте, є зауваження по сертифікату безпеки сайту. Сертифікат безпеки виданий компанією, яка не входить до складу довірених. Перегляньте сертифікат, щоб визначити, чи слід довіряти центру сертифікації. Бажаєте продовжити? »

Internet Explorer 7:

«Сертифікат безпеки веб-вузла не був випущений довіреним центром сертифікації. Наявність помилок в сертифікаті безпеки може означати, що вас намагаються обдурити або хочуть перехопити інформацію, передану на сервер ».

Чому виникає помилка SSL?
Чому виникає помилка SSL?
Бажаєте продовжити?

Новости

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача

Финансовые новости мира
Вернуться в раздел Профессия экономист Экономисты востребованы в компаниях, где требуется контролировать расходы, правильно рассчитывать средства, где необходим постоянный анализ экономической деятельности

Транспортное средство закон
Пункт 1.5. ПДД гласит: «Участники дорожного движения должны действовать таким образом, чтобы не создавать опасности для движения и не причинять вреда», а в пункте 1.2. указано: «Участник дорожного движения»

Квест кімната дніпро
Законопроект о запрете посещения квестов детьми младше 14 лет прокомментировал один из самых популярных в России квест-агрегаторов. Поправки в городской закон о мерах по предупреждению причинения вреда

Труба в изоляции Valsir Pexal
На сегодняшний день имеется масса самых разных отделочных материалов, которые можно использовать, как внутри, так и снаружи помещения в качестве декоративного элемента, однако большинство из них имеет

Роллы
От того, как и чем мы питаемся зависит очень многое. Это и самочувствие и внешность и общее состояние здоровья. Несмотря на широкое предложение, вопросы правильного и вкусного питания стоят очень остро.

Дешевая доставка суши
Суши можно не только запивать, но и заедать: хорошо с суши сочетаются тэмпура (обжаренные в специальном кляре ломтики овощей, грибы или морепродукты), а также мисо-суп (суп, заправленный бобовой пастой).