Статьи

Пологи в Англії: Сумка в пологовий будинок

Автор: Anna Baykonur 📺 Дивитися відео

Тривалість - 00:09:43 (Посилання відкриється в новому вікні)

І знову всім величезний привіт, ласкаво просимо на мій канал! Мене звати Аня, і я знімаю відео про життя в Англії. І сьогоднішнє відео по давньому запитом хочу присвятити тому, що потрібно з собою взяти в госпіталь на пологи.

Список того, що ви повинні з собою взяти обов'язково, не такий великий. І перше, що вам необхідно упакувати, - це ваша карта вагітності, до якої підшиті всі дані, всі результати ваших обстежень, все відвідування акушера і лікаря; а також ви можете з собою взяти план пологів, його можна роздрукувати з сайту https://www.nhs.uk/conditions/pregnancy-and-baby/how-to-make-birth-plan/ в порожньому вигляді і потім заповнити від руки, як зробила це я, а можна заповнити в режимі онлайн, зареєструвавшись на цьому сайті, і роздрукувати вже заповнений варіант.

У цьому шаблоні ви можете вказати всі переваги з приводу того, які види знеболювання ви хочете і що для вас прийнятно, які пози, як ви себе хочете вести в допологовому періоді, тобто активно / неактивно, що ви хотіли використовувати, спробувати, може пологовий басейн і так далі.

Крім вашої медичної карти, то, що ви обов'язково повинні з собою взяти ну або хоча б вам зобов'язаний пізніше привезти чоловік або родичі, - це автокрісло. Без автокрісла вас не можуть відпустити назад додому, тобто за вимогами законодавства ви повинні привезти новонародженого малюка тільки в автокріслі.

Не можу сказати, що це якось перевірялося, але це безпека вашого малюка, тобто потрібно врахувати, що автокрісло краще купити заздалегідь, спробувати його встановити, і знати зі спокійною душею, що це можна зробити швидко, і вже не переживати про це .

Це, мабуть, все те, що ви прямо зобов'язані взяти, тому що, коли я йшла народжувати в госпіталь, більше якогось обов'язкового списку мені не давали. Звичайно, я взяла для себе зручний одяг, піжаму, халат, шкарпетки; подумала про те, яку білизну мені знадобиться, що мені знадобиться з туалетного приладдя.

Що стосується туалетного приладдя, дуже багато я купила в магазині Boots - спеціальні товари, призначені для вагітних. Серед них що хочу наголосити: це, звичайно ж, прокладки для післяпологового періоду. Ще написано, що їх можна використовувати ще до народження дитини, коли починають підтікати води. І я взяла упаковку таких досить великих, широких, тому що чула теж, як дівчатка ділилися на YouTube тим, що зручніше носити саме такі, тобто вони більш м'які; а потім вже на більш пізній період взяла ось такі - більш тонкі. Зручно, що вони індивідуально запаковані, і я їх вже розпакувала, для того щоб взяти кілька з собою в пологовий будинок, а великих я беру 2 пачки.

Також прокладки в бюстгальтер, якщо буде підтікати молоко. Вони теж індивідуально упаковані, і з собою я всю цю коробку не братиму, а візьму кілька.

Ще я взяла такі подстілочку одноразові, які можна використовувати, для того щоб захистити ваш матрац, тобто, я думаю, вже буду стелить ближче до 40 тижнях собі під простирадло, якщо раптом відійдуть води вночі. Також можна захистити сидіння в машині по дорозі в пологовий будинок і потім, якщо залишаться, використовувати їх для малюка. Іноді можна підстелити під матрацик малюка або ж міняти підгузки на них, то є така річ стане в нагоді.

Підпишіться на наші соц. мережі, щоб дізнатися більше: Підпишіться на наші соц YouTube-канал , Telegram , ВКонтакте , Facebook , Instagram .

Поділіться статтею в соц. мережах: Comments system Cackl e

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Финансовые новости мира
Вернуться в раздел Профессия экономист Экономисты востребованы в компаниях, где требуется контролировать расходы, правильно рассчитывать средства, где необходим постоянный анализ экономической деятельности

Транспортное средство закон
Пункт 1.5. ПДД гласит: «Участники дорожного движения должны действовать таким образом, чтобы не создавать опасности для движения и не причинять вреда», а в пункте 1.2. указано: «Участник дорожного движения»

Квест кімната дніпро
Законопроект о запрете посещения квестов детьми младше 14 лет прокомментировал один из самых популярных в России квест-агрегаторов. Поправки в городской закон о мерах по предупреждению причинения вреда

Труба в изоляции Valsir Pexal
На сегодняшний день имеется масса самых разных отделочных материалов, которые можно использовать, как внутри, так и снаружи помещения в качестве декоративного элемента, однако большинство из них имеет

Роллы
От того, как и чем мы питаемся зависит очень многое. Это и самочувствие и внешность и общее состояние здоровья. Несмотря на широкое предложение, вопросы правильного и вкусного питания стоят очень остро.

Дешевая доставка суши
Суши можно не только запивать, но и заедать: хорошо с суши сочетаются тэмпура (обжаренные в специальном кляре ломтики овощей, грибы или морепродукты), а также мисо-суп (суп, заправленный бобовой пастой).