Статьи

Покрокове керівництво по відтворенню DVD на ноутбуці

  1. Частина 1. Прості рішення для відтворення DVD на ноутбуці
  2. Частина 2. Відтворення Ripped DVD - Остаточне рішення

Хоча зараз зручно дивитися відео на ноутбуці, деякі люди вважають за краще використовувати ноутбук для відтворення DVD. DVD є абревіатурою від «цифрового відеодиска» або «цифрового універсального диска». Це цифровий формат зберігання оптичних дисків, винайдений і розроблений Philips і Sony в 1995. DVD може зберігати будь-які цифрові дані і забезпечувати більш високу ємність, ніж компакт-диски з однаковими розмірами.

Однак, коли ви вставляєте DVD-диск в DVD-ROM вашого ПК, і чекайте завантаження і відтворення DVD. Ви будете розчаровані тим, що ваш ноутбук, схоже, не може відтворити DVD. Як це могло статися? Будь-які поради про те, як його вирішити? На щастя, ви прийшли в потрібне місце. Наступна стаття проаналізує причини і запропонує рішення.

Частина 1. Прості рішення для відтворення DVD на ноутбуці

По-перше, переконайтеся, що оптичний дисковод вашого комп'ютера здатний зчитувати носії DVD. Як правило, диск буде відображатися як «DVD-ROM», «DVD R / RW» або аналогічний в «Мій комп'ютер», і логотип DVD з'явиться на самому диску. Якщо все ще є проблема, перейдіть до наступних списками загальних причин і відповідних рішень:

1. Невідповідний підключення до приводу

Після установки накопичувача виконайте POST (самотестування при включенні). Якщо він не може виявити диск, ви повинні перевірити, чи правильно підключено кабелів приводу.

2. Відсутня привід

В системі Widows, коли драйвер материнської плати відсутня через віруси або неправильної роботи, контролер IDE ще не були правильно ідентифікований. Таким чином, це викличе помилку в приводі. Тепер нам потрібно перевстановити драйвер материнської плати, і це вирішить проблему.

3. Немає підтримки DMA

Раніше драйвери DVD не підтримували DMA (прямий доступ до пам'яті), ви можете закрити інтерфейс DMA для запобігання несумісності. Після цього просто натисніть кнопку OK і перезавантажте комп'ютер.

4. Конфлікт з віртуальними дисками

Зазвичай ми встановлюємо віртуальні диски на нашому ноутбуці, але іноді ми виявляємо, що фізичні диски відсутні. Це пов'язано з тим, що більше немає доступних профілів обладнання. Рішення: Відкрийте файл «Config.sys» в кореневому каталозі вашого диска C: з програмою Windows Notepad, додайте «LASTDRIVE = Z», збережіть і закрийте, потім перезавантажте комп'ютер, і проблема буде вирішена.

5. Старіння лазерної головки

Якщо диск не може читати DVD-диски без пилу всередині, основна причина полягає в тому, що лазерна головка приводу застаріла. Вам потрібно відрегулювати потенційний регулятор поруч з лазерною головкою, що збільшить опір зміні сили електричного струму, потужність і яскравість лазера будуть посилені. Очевидно, що здатність читання дисків буде поліпшуватися.

6. Використання стороннього гравця

Windows-сумісні ноутбуки можуть відтворювати DVD-диски. Windows 7 включає вбудовану сумісність з DVD, але вам потрібно заплатити за оновлення. Тепер ви можете дивитися фільми DVD, не витрачаючи зайвих грошей через стороннього гравця. Настійно рекомендується використовувати безкоштовний медіаплеєр VLC з відкритим вихідним кодом. Це дозволить вам відтворювати DVD-диски або відеофайли будь-якого типу.

Частина 2. Відтворення Ripped DVD - Остаточне рішення

Копіювання DVD на жорсткий диск ноутбука, але не буде відтворюватися з усіма вищезгаданими рішеннями, кінцевим способом перетворення DVD-відео в інші формати. Ви можете використовувати такий інструмент, як TuneFab DVD Ripper для копіювання і конвертації DVD-дисків в сумісний формат. Це дозволить вам конвертувати всі фільми DVD в більш ніж 300 формати, такі як MP3, MP4, AVI, MOV, WMV і т. Д. І зробити їх доступними практично на всіх пристроях. Ви також можете редагувати фільм DVD за допомогою деяких спеціальних ефектів, таких як налаштування 3D, яскравість, насиченість і т. Д TuneFab DVD Ripper також може допомогти вам зберегти вихідні звукові доріжки і субтитри в ваших перевагах.

Ось кроки:

Крок 1. Завантажити та встановити TuneFab DVD Ripper, запустіть інструмент та вставте DVD-диск в драйвер DVD вашого комп'ютера.

Крок 2. Після виявлення DVD на головному інтерфейсі натисніть кнопку «Завантажити диск», щоб вибрати фільми DVD, які потрібно розірвати. Файли DVD і файли образу ISO підтримуються.

Файли DVD і файли образу ISO підтримуються

Крок 3. Потім натисніть «Профіль» і виберіть потрібні вам формати. Для перетворення можна підтримувати більш 300-формати, такі як MP3, MP4, AVI, MOV, WMV і т. Д. Ви також можете натиснути «Налаштування», щоб виконати налаштування відео, налаштування звуку або настройки 3D.

Ви також можете натиснути «Налаштування», щоб виконати налаштування відео, налаштування звуку або настройки 3D

Крок 4. Потім натисніть «Загальні»> «Вихідна папка»> «Огляд» в інтерфейсі «Налаштування», щоб вибрати папку призначення для збереження перетвореного файлу.

Потім натисніть «Загальні»> «Вихідна папка»> «Огляд» в інтерфейсі «Налаштування», щоб вибрати папку призначення для збереження перетвореного файлу

Крок 5. Нарешті, натисніть кнопку «Конвертувати». Процес перетворення завершиться протягом дуже короткого часу.

Процес перетворення завершиться протягом дуже короткого часу

ОК! Тепер ви можете насолоджуватися своїми DVD-файлами на ноутбуці. TuneFab DVD Ripper це те, що ви не могли пропустити. Не соромтеся спробувати!

Чи була ця інформація корисна? ТА НІ

Як це могло статися?
Будь-які поради про те, як його вирішити?
Чи була ця інформація корисна?

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача