Статьи

Покрокове створення сайту на wordpress для чайників

 1. Створення сайту для чайників.
 2. Покрокове створення сайту
 3. Покрокове створення сайту на wordpress Заняття №1
 4. Покрокове створення сайту для чайників. заняття №2
 5. Покрокове створення сайту на wordpress. заняття №3
 6. Покрокове створення сайту для чайників. заняття №4
 7. Покрокове створення сайту на wordpress. заняття №5
 8. Покрокове створення сайту для чайників. заняття №6
 9. Невже все це безкоштовно?

Безкоштовний курс «Покрокове створення сайту на wordpress для чайників»

Безкоштовний курс «Покрокове створення сайту на wordpress для чайників».

Вітаю, мене звати Василь Боровских, я є власником даного сайту. Тут, до вашої уваги представляю безкоштовне, покрокове керівництво по створенню сайту на wordpress з нуля в відеоформаті, яке можна дивитися онлайн, ті вам не треба нічого завантажувати, вводити які - то дані, щоб отримати доступ і тд. Все просто, зручно, доступно.

Для кого цей курс?

Якщо ви не розбираєтеся в сайтобудування, мовами програмування, є чайником з багатьох питань, пов'язаних з створення сайту, але у вас є гостре бажання його створити за максимально короткий час, то цей сайт і курс, то, що вам потрібно

Щож, менше слів, більше діла. Щоб зрозуміти чи підійде цей курс для вас, прямо зараз подивіться презентаційний ролик, в якому розкривається покроковий план створення сайту на wordpress.

Створення сайту для чайників.

Часто, коли ставиш запитання «З чого почати створення сайту?» Порадники рекомендують, почни з html, потім php і тд. Але вони не говорять, скільки потрібно витратити часу і сил, щоб освоїти все це, скільки потрібно зробити помилок, скільки головних болів пережити, щоб отримати хоч якийсь - то результат. Але найчастіше технічно підкованим бути мало, потрібно ще стати дизайнером. Люди, послухавши цих фахівців, про все про це дізнаються лише в процесі і витрачають на створення свого сайту місяці і навіть роки.

Все набагато простіше ніж ви думаєте

Якщо вам потрібен всього один сайт, то навіщо всі ці проблеми? Все набагато простіше ніж ви думаєте. Нехай створенням сайту за допомогою мов займаються ті, хто здобув вищу освіту, ті, хто роблять сайти на замовлення. Якщо вам потрібен всього один сайт, здобувати вищу освіту самостійно щонайменше нерозумно.

Навіщо винаходити велосипед, коли професіонали спеціально для звичайних людей розробили готові рішення для реалізації завдань пов'язаних зі створенням сайтів? Мова йде про системи управління сайтами, про конструкторів.

У чому переваги конструкторів сайтів?

 • Вам не треба нічого винаходити, за вас придумали професійний дизайн, який в деяких конструкторах можна редагувати, структуру сайту (можна вибирати з безлічі), різні доповнення (плагіни, модулі, компоненти, віджети) за допомогою яких можна розширити функціонал, додавши реєстрацію, форум , смайли і тд.
 • Все гранично просто. Конструктори створюються для звичайних людей, які природно знаннями сайтобудування не володіють
 • Швидкість створення. Створити сайт з нуля на конструкторі в десятки разів швидше ніж будь - то іншим способом.

Переваги конструкторів очевидні. 70% всіх сайтів створені на базі конструкторів таких як WordPress, Joomla, Drupal тощо

WordPress - краща система управління сайтом. Переваги створення сайту на WordPress
WordPress мабуть, найпопулярніший сайт з в усьому світі. Кожен десятий сайт в інтернеті по всьому світу створений на базі цього движка. Спочатку був створений для створення блогів (особистий інтернет - щоденник), але його можливості дозволили розширити специфіку застосування до сайту і навіть інтернет - магазину. На його базі кожен день створюються сотні, якщо не тисячі нових сайтів і це не випадково, тк такого багатого функціоналу можливостей напевно немає ніде. Над доповненнями трудяться сотні людей по всьому світу, а сам движок постійно оновлюється і вдосконалюється в сторону простоти і зручності. Особливо радує те, що статті, написані на сайті з використанням wordpress, швидко потрапляють в пошукову видачу, оскільки створені всі умови для гарної оптимізації.

На чому ж заснована така шалена популярність?

 • Над цим конструктором працюють професіонали світового рівня. Движок часто оновлюється і вдосконалюється в сторону простоти і зручності
 • Більше 2000 плагінів (спеціальні програми для розширення можливостей) роблять його самим функціональним конструктором по всьому світу. Над плагінами працюють сотні людей по всьому світу. Постійно з'являються нові
 • Широта застосування. Функціонал WordPress дозволяє створювати сайти візитки, блоги, інтернет магазини, новинні портали.
 • Багаті дизайнерські рішення. Для цього конструктора створені більше 500 000 професійних шаблонів, які встановлюються і змінюються в кілька кліків.
 • Конструктор Безкоштовний. За всі ці можливості, функціонал вам не треба платити грошей.

Покрокове створення сайту

Мій курс складається з 6 занять, пройшовши які ви отримаєте базові знання зі створення сайту на движку WordPress c нуля. Так само записав додаткові уроки, які допоможуть вам удосконалювати навички сайтобудування.

Покрокове створення сайту на wordpress Заняття №1

На цьому занятті ви дізнаєтеся, як зареєструвати нормальне доменне ім'я без всяких вставок, як наприклад у юкоз і інших сервісів. Ваш домен (назва сайту) буде виглядати так ваш сайт. com, ваш сайт. ru і тд

Так само ви придбаєте якісний і недорогий хостинг. Вибір хостингу це важливі етап від якого залежить багато чого. Хостинг це будинок для вашого сайту, він забезпечує йому життя в інтернеті і нормальне функціонування, там буде зберігається вся інформація. В рамах заняття отримаєте докладну інструкцію з його експлуатації

Далі на ваш домен встановимо конструктор сайтів WordPress. На цьому етапі у вас вже буде свій сайт в інтернеті.

Покрокове створення сайту для чайників. заняття №2

На другому занятті ми будемо наповнювати сайт контентом (текст, зображення, відео) Ви дізнаєтеся, як створювати сторінки, записи, рубрики, формувати меню.

Покрокове створення сайту на wordpress. заняття №3

Тут ми поговоримо про те, як встановити форму підписки на оновлення сайту. Люди будуть залишати адреси від своїх поштових скриньок, а ви зможете їм у кілька кліків відповідно відсилати листи з посиланнями на нові статті, тим самим інформуючи їх про нові події на вашому сайті.

Корисна функція, в основному її використовують для збільшення відвідуваності і з метою продажу.

Покрокове створення сайту для чайників. заняття №4

Ви дізнаєтеся, як встановити основні плагіни, спеціальні програмні модулі, які розширюють функціонал сайту.

Покрокове створення сайту на wordpress. заняття №5

Присвячено дизайну. Ви дізнаєтеся як змінити шапку сайту, фон, як перевести шаблон, якщо він англійською, як розмістити рекламні банери, як змінити логотип і багато іншого

Покрокове створення сайту для чайників. заняття №6

Присвячено правилами написання статей. Якість контенту визначає успіх розвитку вашого сайту в інтернеті. Про те, як писати оптимізовані статті цікаві як для людей, так і пошукових роботів, піде мова в даному занятті.

Невже все це безкоштовно?

Так, поки це все безкоштовно, але незабаром, можливо, сайт буде з платним доступом. Тому устигайте і вже зараз починайте освоювати безкоштовне, покрокове керівництво по створенню сайтів на WordPress для чайників

Для кого цей курс?
Часто, коли ставиш запитання «З чого почати створення сайту?
Навіщо винаходити велосипед, коли професіонали спеціально для звичайних людей розробили готові рішення для реалізації завдань пов'язаних зі створенням сайтів?
У чому переваги конструкторів сайтів?
На чому ж заснована така шалена популярність?
Невже все це безкоштовно?

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача