Статьи

Погано працює інтернет на iOS 12. Що робити?

  1. Увімкніть авіарежім
  2. Вийміть SIM-карту
  3. Вимкніть функцію «Допомога Wi-Fi»
  4. Забудьте свою мережу Wi-Fi
  5. перезавантажте iPhone
  6. Скиньте налаштування мережі

6 корисних порад для власників iPhone.

Іноді після установки оновлень на iPhone починає гірше працювати Wi-Fi або мережа. iOS 12 в цьому плані не стала винятком - деякі користувачі повідомляють про проблеми з підключенням до інтернету. Сьогодні розповімо, як усунути ці проблеми, не вдаючись до скидання до заводських установок і відновленню пристрої з резервної копії.

Увімкніть авіарежім

Коли ви включаєте авіарежім, iPhone відключається від мереж Wi-Fi і стільникових мереж. Це найпростіший метод усунення неполадок, що займає кілька секунд. Використовуючи цей метод, можна швидко усунути проблеми з повільним інтернетом або відсутністю підключення до мережі.

Щоб включити авіарежім, відкрийте Пункт управління і натисніть на іконку із позначкою літака. Якщо при цьому не виключився Wi-Fi, відкрийте додаток «Налаштування» і в розділі Wi-Fi вручну перемістіть потрібний повзунок вліво.

Якщо при цьому не виключився Wi-Fi, відкрийте додаток «Налаштування» і в розділі Wi-Fi вручну перемістіть потрібний повзунок вліво

Вийміть SIM-карту

Якщо програмні методи не допомагають усунути проблеми з мережею, спробуйте дістати зі смартфона SIM-карту. Після повторної установки сімки покращиться сигнал і швидкість підключення до інтернету.

Вийняти SIM-карту можна за допомогою спеціального ключа, який продається в комплекті з iPhone. Також підійде звичайна скріпка, шпилька або голка.

Також підійде звичайна скріпка, шпилька або голка

Вимкніть функцію «Допомога Wi-Fi»

В iOS 12 є функція, яка дозволяє автоматично перемикатися на стільникові дані, якщо підключення по Wi-Fi працює нестабільно - «Допомога Wi-Fi». Коли цей сигнал слабкий, ви можете помітити, що швидкість доступу до інтернету впала і веб-сторінки завантажуються повільніше. Перевірити, що викликає проблему, Wi-Fi або мережа, можна відключивши функцію «Допомога Wi-Fi».

Відкрийте програму «Налаштування», знайдіть вкладку «Стільниковий зв'язок» і в нижній частині сторінки повзунок біля «Допомога Wi-Fi» вліво. Так ви точно будете знати, що працює погано - Wi-Fi або мережа.

Так ви точно будете знати, що працює погано - Wi-Fi або мережа

Забудьте свою мережу Wi-Fi

Іноді iPhone підключається до всіх бездротових мереж, крім однієї, наприклад, офісної або домашньої. Причини різні: неправильні настройки роутера або змінився пароль. В цьому випадку пристрою потрібно забути мережу Wi-Fi - так скинуться всі збережені настройки і дані.

Відкрийте меню «Налаштування» - Wi-Fi і виберіть мережу, яку хочете забути. У верхній частині екрану натисніть «з'єднуватися з цією мережею», а потім - на кнопку «Забути».

У верхній частині екрану натисніть «з'єднуватися з цією мережею», а потім - на кнопку «Забути»

перезавантажте iPhone

Часто вирішити проблеми з Wi-Fi або мобільним інтернетом допомагає перезавантаження. При виключенні iPhone розривається з'єднання з мережами Wi-Fi і вишками стільникового зв'язку. Якщо інтернет працював повільно або був відсутній, перезавантаження може це виправити.

Щоб перезавантажити iPhone, натисніть і утримуйте кнопку блокування екрана (iPhone 8 і більш ранні моделі) або кнопку блокування екрану і одну з клавіш перемикання гучності (iPhone X і більш пізні моделі) до появи слайдера виключення. Перемістіть повзунок вправо, дочекайтеся, поки пристрій вимкнеться, а потім ще раз натисніть кнопку блокування екрана.

Перемістіть повзунок вправо, дочекайтеся, поки пристрій вимкнеться, а потім ще раз натисніть кнопку блокування екрана

Скиньте налаштування мережі

Скидання налаштувань мережі - останнє, що потрібно спробувати. З пристрою видаляються параметри стільникового підключення і паролі мереж Wi-Fi. З одного боку, це усуває більшість проблем з доступом в інтернет. З іншого боку, вам доведеться згадувати купу паролів і заново вводити їх.

Щоб скинути налаштування мережі, перейдіть в меню «Налаштування» - «Основні» - «Скидання» - «Скинути настройки мережі». Введіть код-пароль і підтвердіть вибір, натиснувши кнопку «Скинути настройки».

Введіть код-пароль і підтвердіть вибір, натиснувши кнопку «Скинути настройки»

Сподіваємося, сьогоднішні поради допоможуть вам позбавитися від проблем з підключенням до інтернету на iOS 12.

Дивіться також:

Поставте 5 зірок внизу статті, якщо подобається ця тема. Підписуйтесь на нас ВКонтакте , Facebook , Twitter , Instagram , Telegram і Яндекс.Дзен .Повернутися в початок статті Погано працює інтернет на iOS 12. Що робити?

12. Що робити?

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача