Статьи

Погано працює інтернет на iOS 12. Що робити?

  1. Увімкніть авіарежім
  2. Вийміть SIM-карту
  3. Вимкніть функцію «Допомога Wi-Fi»
  4. Забудьте свою мережу Wi-Fi
  5. перезавантажте iPhone
  6. Скиньте налаштування мережі

6 корисних порад для власників iPhone.

Іноді після установки оновлень на iPhone починає гірше працювати Wi-Fi або мережа. iOS 12 в цьому плані не стала винятком - деякі користувачі повідомляють про проблеми з підключенням до інтернету. Сьогодні розповімо, як усунути ці проблеми, не вдаючись до скидання до заводських установок і відновленню пристрої з резервної копії.

Увімкніть авіарежім

Коли ви включаєте авіарежім, iPhone відключається від мереж Wi-Fi і стільникових мереж. Це найпростіший метод усунення неполадок, що займає кілька секунд. Використовуючи цей метод, можна швидко усунути проблеми з повільним інтернетом або відсутністю підключення до мережі.

Щоб включити авіарежім, відкрийте Пункт управління і натисніть на іконку із позначкою літака. Якщо при цьому не виключився Wi-Fi, відкрийте додаток «Налаштування» і в розділі Wi-Fi вручну перемістіть потрібний повзунок вліво.

Якщо при цьому не виключився Wi-Fi, відкрийте додаток «Налаштування» і в розділі Wi-Fi вручну перемістіть потрібний повзунок вліво

Вийміть SIM-карту

Якщо програмні методи не допомагають усунути проблеми з мережею, спробуйте дістати зі смартфона SIM-карту. Після повторної установки сімки покращиться сигнал і швидкість підключення до інтернету.

Вийняти SIM-карту можна за допомогою спеціального ключа, який продається в комплекті з iPhone. Також підійде звичайна скріпка, шпилька або голка.

Також підійде звичайна скріпка, шпилька або голка

Вимкніть функцію «Допомога Wi-Fi»

В iOS 12 є функція, яка дозволяє автоматично перемикатися на стільникові дані, якщо підключення по Wi-Fi працює нестабільно - «Допомога Wi-Fi». Коли цей сигнал слабкий, ви можете помітити, що швидкість доступу до інтернету впала і веб-сторінки завантажуються повільніше. Перевірити, що викликає проблему, Wi-Fi або мережа, можна відключивши функцію «Допомога Wi-Fi».

Відкрийте програму «Налаштування», знайдіть вкладку «Стільниковий зв'язок» і в нижній частині сторінки повзунок біля «Допомога Wi-Fi» вліво. Так ви точно будете знати, що працює погано - Wi-Fi або мережа.

Так ви точно будете знати, що працює погано - Wi-Fi або мережа

Забудьте свою мережу Wi-Fi

Іноді iPhone підключається до всіх бездротових мереж, крім однієї, наприклад, офісної або домашньої. Причини різні: неправильні настройки роутера або змінився пароль. В цьому випадку пристрою потрібно забути мережу Wi-Fi - так скинуться всі збережені настройки і дані.

Відкрийте меню «Налаштування» - Wi-Fi і виберіть мережу, яку хочете забути. У верхній частині екрану натисніть «з'єднуватися з цією мережею», а потім - на кнопку «Забути».

У верхній частині екрану натисніть «з'єднуватися з цією мережею», а потім - на кнопку «Забути»

перезавантажте iPhone

Часто вирішити проблеми з Wi-Fi або мобільним інтернетом допомагає перезавантаження. При виключенні iPhone розривається з'єднання з мережами Wi-Fi і вишками стільникового зв'язку. Якщо інтернет працював повільно або був відсутній, перезавантаження може це виправити.

Щоб перезавантажити iPhone, натисніть і утримуйте кнопку блокування екрана (iPhone 8 і більш ранні моделі) або кнопку блокування екрану і одну з клавіш перемикання гучності (iPhone X і більш пізні моделі) до появи слайдера виключення. Перемістіть повзунок вправо, дочекайтеся, поки пристрій вимкнеться, а потім ще раз натисніть кнопку блокування екрана.

Перемістіть повзунок вправо, дочекайтеся, поки пристрій вимкнеться, а потім ще раз натисніть кнопку блокування екрана

Скиньте налаштування мережі

Скидання налаштувань мережі - останнє, що потрібно спробувати. З пристрою видаляються параметри стільникового підключення і паролі мереж Wi-Fi. З одного боку, це усуває більшість проблем з доступом в інтернет. З іншого боку, вам доведеться згадувати купу паролів і заново вводити їх.

Щоб скинути налаштування мережі, перейдіть в меню «Налаштування» - «Основні» - «Скидання» - «Скинути настройки мережі». Введіть код-пароль і підтвердіть вибір, натиснувши кнопку «Скинути настройки».

Введіть код-пароль і підтвердіть вибір, натиснувши кнопку «Скинути настройки»

Сподіваємося, сьогоднішні поради допоможуть вам позбавитися від проблем з підключенням до інтернету на iOS 12.

Дивіться також:

Поставте 5 зірок внизу статті, якщо подобається ця тема. Підписуйтесь на нас ВКонтакте , Facebook , Twitter , Instagram , Telegram і Яндекс.Дзен .Повернутися в початок статті Погано працює інтернет на iOS 12. Що робити?

12. Що робити?

Новости

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.