Статьи

plugin-container.exe - Що це таке?

  1. Ось так, ви зможете виправити помилки, пов'язані з plugin-container.exe
  2. Інформація про фото plugin-container.exe
  3. коментар користувача
  4. Кращі практики для виправлення проблем з plugin-container
  5. plugin-container сканер

Справжній файл plugin-container.exe є одним з компонентів програмного забезпечення Mozilla Firefox, розробленого Mozilla.

plugin-container - це абревіатура від Plugin Container for Firefox

Plugin-container.exe - це виконуваний файл (програма) для Windows. Розширення імені файлу .exe - це абревіатура від англ. слова executable - здійсненний. Необхідно запускати виконувані файли від перевірених виробників програм, тому що виконувані файли можуть потенційно змінити налаштування комп'ютера або завдати шкоди вашому комп'ютеру. Безкоштовний форум з інформацією про файли може допомогти вам розібратися чи є plugin-container.exe вірусом, трояном, програмою-шпигуном, рекламою, яку ви можете видалити, або файл належить системі Windows або додатком, якому можна довіряти.

Ось так, ви зможете виправити помилки, пов'язані з plugin-container.exe

  1. використовуйте програму Настроювач Windows , Щоб знайти причину проблем, в тому числі і повільної роботи комп'ютера.
  2. Оновлення програму Plugin Container for Firefox. Оновлення можна знайти на сайті виробника (посилання наведена нижче).
  3. У наступних пунктах надано опис роботи plugin-container.exe.

Інформація про фото plugin-container.exe

процес Plugin Container for Firefox або Plugin Container for Waterfox або Plugin Container for Palemoon або Plugin Container for Nightly або Plugin Container for XULRunner або Plugin Container for SeaMonkey або Plugin Container for FirefoxDeveloperEdition або Plugin Container for CometBird належить програмі Mozilla Firefox або Firefox або Waterfox (Версія 40.0.3 x64) або Pale Moon (Версія 12.3r2, 8.0-x64) або FoxyTunes for Firefox або Nightly (Версія 20.0a1, 41.0a1, 27.0a1, 19.0a1, 8.0a1) або SeaMonkey або Firefox Developer Edition (Версія 37.0a2, 48.0a2, 54.0a2) від Mozilla (Www.mozilla.org) або 8pecxstudios або Waterfox або Moonchild Productions .

Опис: plugin-container.exe не є важливим для Windows і часто викликає проблеми. Файл plugin-container.exe знаходиться в підпапках "C: \ Program Files" або іноді в підпапках "C: \ Users \ USERNAME" або в підпапках диска C: \ або в підпапках "Мої файли" або в папці "C: \ Program Files ". Відомі такі розміри файлу для Windows 10/8/7 / XP 16,856 байт (41% всіх випадків), 16,864 байт і ще 48 варіанта . Опис: plugin-container
У процесу немає видимого вікна. Це не файл Windows. У файлу поставлена ​​цифровий підпис. Тому технічний рейтинг надійності 37% небезпеки.
Ви можете видалити програму Mozilla Firefox або FoxyTunes for Firefox, оновити її, або попросити допомоги у Служби Підтримки Клієнтів. Перейти до www.mozilla.com/en-US/firefox/new/ або www.foxytunes.com/firefox/download/ для поновлення, перейти до support.mozilla.com/en-US/home або www.foxytunes.com/firefox/faq.html для звернення до Служби Підтримки Клієнтів, або натисніть на Mozilla Firefox або FoxyTunes for Firefox в Панелі управління Windows (Розділ Програми та засоби) для видалення.

Рекомендуємо: Виявлення проблем, пов'язаних з plugin-container.exe

Важливо: Деякі шкідливі програми маскують себе як plugin-container.exe. Таким чином, ви повинні перевірити файл plugin-container.exe на вашому ПК, щоб переконатися, що це загроза. Ми рекомендуємо Security Task Manager для перевірки безпеки вашого комп'ютера.


коментар користувача

plugin-container.exe не представляє небезпеки, якщо цей процес з'являється при відкритті файлів з Mozill'и. При установці Mozilla Firefox за замовчуванням (C: \ Program Files \ Mozilla Firefox), файл процесу plugin-container.exe повинен мати той же шлях що і Мозилла. Цей файл відповідає за плагіни в Мозілли, в т.ч. Adobe Flash Player, і як тільки ви запускаєте сторінку з Flash-вмістом, Мозилла автоматично запускає plugin-container. Зручність поділу в тому, що якщо через якийсь глючной флешки у Вас зависне сторінка разом з Мозилли, то в більшості випадків допоможе "вбивство" процесу plugin-container.exe; при цьому Мозилла лише покаже помилку сторінки, але сама не зависне і зможе продовжити роботу.
Legos Я не знаю наскільки небезпечний він представляє, але точно можу сказати, що Firefox у мене вантажить процесор на 100% навіть при відкритті пошти. Такого ніколи не було !!! І дивлюся - цей процес plugin-container.exe вантажить досить сильно саме в той момент, коли процесор вантажиться на 100%. У IE7 такого не Почитав в інеті статті - все звинувачують цей процес у завантаженні процесора на 100%. (додаткова інформація)
Олег (додаткова інформація)
Олександр (додаткова інформація)
Олександр я знаю про цей файл, що у мене вантажить процес 50% або 100% і автоматично зависає комп. Що робити я хз
Лора Читайте тут: http: //wmas.msk.ru/archives/firefox-plugin-container (додаткова інформація)
Alex 56 452 Кб в диспечер
911 Чистив антивірусами, перевстановлювати систему-результату немає. Не знаю як це пов'язано: Програми-стандартні-служебние- призначені завдання. Виставив поновлення більш рідкісні і допомогло.
Микола У мене Мозилли немає взагалі. Звідки тоді цей плагін?
Умар

Разом: Середня оцінка користувачів сайту про фото plugin-container.exe: - на основі 15 голосів з 9 відгуками.

42 користувачів запитували про цей файл. 4 користувачів не поставили рейтинг ( "я не знаю"). 3 користувачів дали, як безпечний. 4 користувачів дали, як здається безпечним. 2 користувачів дали, як нейтрально. 3 користувачів дали, як здається небезпечним. 3 користувачів дали, як небезпечний.

Кращі практики для виправлення проблем з plugin-container

Акуратний і охайний комп'ютер - це головна вимога для уникнення проблем з plugin-container. Для цього потрібно регулярна перевірка комп'ютера на віруси, очищення жорсткого диска, використовуючи cleanmgr і sfc / scannow , Видалення програм, які більше не потрібні, перевірка програм, які запускаються при старті Windows (використовуючи msconfig ) І активація Автоматичне оновлення Windows . Завжди пам'ятайте про створення періодичних бекапов, або в крайньому випадку про створення контрольних точок відновлення.

Якщо у вас актуальні проблеми, спробуйте згадати, що ви робили в останній час, або останню програму, яку ви встановлювали перед тим, як з'явилася вперше проблема. використовуйте команду resmon , Щоб визначити процес, який викликає проблеми. Навіть якщо у вас серйозні проблеми з комп'ютером, перш ніж встановлювати заново Windows, краще спробуйте відновити цілісність установки ОС або для Windows 8 і пізніших версій Windows виконати команду DISM.exe / Online / Cleanup-image / Restorehealth . Це дозволить відновити операційну систему без втрати даних.

Наступні програми можуть вам допомогти для аналізу процесу plugin-container.exe на вашому комп'ютері: Security Task Manager відображає всі запущені завдання Windows, включаючи вбудовані приховані процеси, такі як моніторинг клавіатури і браузера або записів автозавантаження. Унікальна оцінка ризиків безпеки вказує на ймовірність процесу бути потенційно небезпечним - шпигунською програмою, вірусом або трояном. Malwarebytes Anti-Malware визначає і видаляє непрацюючі програми-шпигуни, рекламне ПО, трояни, кейлоггери, шкідливі програми і трекери з вашого жорсткого диска.

plugin-container сканер

Security Task Manager показує всі запущені сервіси Windows, включаючи впроваджені приховані програми (наприклад, моніторинг клавіатури або браузера, авто вхід). Унікальний рейтинг надійності вказує на ймовірність того, що процес потенційно може бути шкідливою програмою-шпигуном, кілоггерів або трояном.

Безкоштовний aнтівірус знаходить і видаляє неактивні програми-шпигуни, рекламу, трояни, кейлоггери, шкідливі і стежать програми з вашого жорсткого диска. Ідеальне доповнення до Security Task Manager.

SpeedUpMyPC безкоштовне сканування, очищення, відновлення та оптимізація вашої системи.

Звідки тоді цей плагін?

Новости

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.