Статьи

Піраміда МММ-2011 остаточно розвалилася

МММ 2011 почила в бозі ...

Відновлення роботи проекту МММ-2011, виплати за яким були заморожені в кінці травня, вже неможливо, заявив творець фінансової піраміди Сергій Мавроді, повідомляє ТСН .

У відеозверненні на своєму сайті Мавроді визнав, що грошей на розрахунки з усіма учасниками проекту не вистачить. "Режим спокою, власне, і вводився, щоб всі заспокоїлися ... Коротше кажучи, в нинішній ситуації - треба дивитися правді в очі - продовження МММ-2011 неможливе", - сказав Мавроді.

"В піраміді, в МММ-2011, природно, грошей на всіх не вистачить, тому зараз буде виручати МММ-2012 ... Ми будемо звідти брати деякі гроші, які раніше йшли ... на цю саму ... рекламу", - додав він.

Як відомо, на початку червня Мавроді заявив, що система припиняє виплати до 15 червня через паніку серед вкладників. Багато експертів сприйняли цю новину як ознаку швидкого краху проекту. А один з ошуканих учасників МММ-2011 наклав на себе руки, вистрибнувши з вікна 9-го поверху. За словами його сусідів, чоловік узяв в кредит гроші під заставу квартири і вклав їх в сочинське відділення піраміди МММ-2011. Коли підійшов термін виплачувати банку гроші, через оголошений на початку червня режиму "Спокій" (припинення всіх виплат) вкладник оплатити кредит не зміг. У загиблого залишилася маленька дитина.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача