Статьи

Підліток спробував продати Росію на аукціоні Ebay

Від редакції:   отримано спростування

Від редакції: отримано спростування .

Нещодавно на інтернет-аукціоні Ebay з'явився примітний лот - Росія. Хтось відразу почав співвідносити це зі смертю Бориса Березовського, а хтось почав активно брати участь в торгах. Відразу після появи лота ціна кинулася вгору. Сьогодні вона пробила позначку в 100 тисяч доларів. Швидше за все, дана оцінка не була б «стелею», а навпаки тільки підбила гравців.

Але на радість громадян Російської Федерації, адміністрація Ebay все-таки помітила недобре і близько 18 години вівторка видалила незвичайне оголошення. Видалила-то, видалила, але наліт ... а вірніше скріншот залишився.

Продавцем виявився користувач з ніком Tekerin. Після невеликих пошуків з'ясувалося, що під ніком Tekerin ховається простий хлопець з башкорстостанского Белебея Дмитро Бортник.

Я вирішив дізнатися у Дмитра, хто навчив його батьківщину продавати, але відповіді я, звичайно ж, не отримав. Та й сам герой всіляко відхрещувався від причетності до оголошення. Спочатку він заперечував існування користувальницької сторінки на Ebay, говорив, що і нік не його. Але пізніше, Дмитро все-таки погодився з очевидним, але продовжив наполягати на «злом» або спам, тим самим знявши з себе відповідальність.

Новости

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то