Статьи

Підключення IP камери до реєстратора. Інструкція плюс відео.

  1. Як підключити пристрої з IP адресою
  2. Підключення декількох IP камер до відеореєстратора
  3. Підключення IP камери до реєстратора через роутер

14 січня 2015 року, 10:05, відредаговане 17 жовтня 2018, 11:27

Розберемо підключення IP камери до реєстратора покроково на прикладі нашого обладнання. Процес досить простий, особливо якщо слідувати інструкції по налаштуванню. Наявність декількох зон спостереження передбачає установку різного типу камер відеоспостереження. Якщо на об'єкті, що охороняється є тільки IP відеокамери, то з метою економії краще придбати IP реєстратор. Якщо ж ви плануєте використовувати різні камери, то вам слід знати, як підключити IP камеру до гібридного відеореєстратора. Для початку необхідно налаштувати відеореєстратор для роботи по мережі, потім самі камери.

Розглядати підключення IP камери до аналогового реєстратору сенсу немає, бо ці пристрої як такі вже вийшли з ужитку внаслідок низької продуктивності. Їх замінюють гібридні моделі, призначені для підключення різних типів відеокамер. В результаті отримуємо все зони спостереження на одному екрані.

Якщо попередньо потрібно підготувати кабель, то дивимося сюди . Далі виходимо з того, що з монтажем закінчено.

Як підключити пристрої з IP адресою

Насамперед натисканням правої кнопки миші, підключеної до відеореєстратора, викликаємо контекстне меню, в якому вибираємо пункт «Головне меню» після чого потрапляємо в головне меню відеореєстратора.

Виберіть пункт «Мережа»:

Нам необхідно змінити IP адресу пристрою. Поясню для чого: справа в тому, що все мультігібрідние реєстратори мають адресу за замовчуванням 192.168.1.10 і рівно такий же адреса має за замовчуванням і IP-камера, може бути конфлікт. Заходимо в пункт меню «мережу» і міняємо цю адресу скажімо на 192.168.1.9 або на будь-який інший вільний в першій підмережі (передостаннє значення в IP-адресі, відразу перед останньою крапкою), зроблено.

Далі повертаємося до головного меню і вибираємо пункт меню «цифровий» і в ньому «Ціфр.канали», після чого потрапляємо в меню властивостей цифрового каналу.

У вікні «канал» вибираємо номер каналу, до якого ми будемо прив'язувати відеокамеру, активуємо його установкою Крижик у відповідному пункті меню і вибираємо пункт меню «Додати».

Сміливо тиснемо на кнопку «пошук» і, через нетривалий час, милуємося результатом своєї праці у вигляді рядка з знайденим пристроєм.

Йдемо далі, натискаємо два рази по рядку з знайденим пристроєм, після чого його адресу і порт повинні переписати в верхню частину таблиці, замінивши значення за замовчуванням. Адреса 192.168.1.20, так як пароль на відеокамері за замовчуванням не встановлено, всі інші значення залишаємо як є.

Підключення декількох IP камер до відеореєстратора

У кожної камери і у реєстратора повинні бути різні IP адреси, але підмережа (перші дві тріади значень) одна. Якщо ви придбали кілька відеокамер, то підключення до реєстратора здійснюється через комутатор або роутер.

Якщо виникне необхідність змінити IP адресу відеокамери, тиснемо кнопку «мережу» навпроти адреси доданого пристрою і вписуємо свої дані. Це зручно, наприклад, тоді, коли у нас кілька свіжовстановленому відеокамер з одним і тим же адресою, так що користуємося при необхідності без роздумів.

Єдине, після зміни адреси пристрою, необхідно повторно натиснути два рази правою кнопкою миші за новою адресою пристрою у вікні знайдених пристроїв і переконатися, що нові дані переписати в верхню частину таблиці.

Будемо вважати, що адреса при необхідності змінений і пристрій додано. Натискаємо кнопку «ОК» після чого потрапляємо в попереднє меню, де вже фігурує доданий пристрій. Проробляємо цю процедуру для наступного каналу, якщо відеокамер кілька, або ж тиснемо «ОК» якщо одна. Після чого має з'явитися зображення в тих каналах, в які ми додали відеокамеру.

Підключення IP камери до реєстратора через роутер

Мабуть, найбільш поширена схема підключення IP камер до відеореєстратора - через роутер, тому розглянемо її. Камери і мережевий реєстратор за допомогою пасивне підключаємо до роутера, подаємо харчування на обладнання, згідно заявленим характеристикам. До реєстратору для перегляду картинки так само підключаємо монітор, або телевізор. У разі організації перегляду за допомогою комп'ютера або ноутбука, Ваше пристрій так само має бути підключений до роутера, через патч-корд або Wi-Fi, якщо Ваш роутер має функцію роздачі Wi-Fi сигналу.
Мабуть, найбільш поширена схема підключення IP камер до відеореєстратора - через роутер, тому розглянемо її
Далі слід авторизуватися в реєстраторі, за замовчуванням логін: admin, поле пароль пусте. Спочатку IP камери і IP реєстратори мають однакові IP адреси: 192.168.1.10, відповідно, щоб уникнути конфлікту IP адрес, для початку необхідно поміняти IP адреса на реєстраторі. Якщо роутер підтримує функцію DHCP - автоматичну роздачу мережевих налаштувань підключеному устаткуванню, то в розділі реєстратора «Мережа» включаємо цю функцію.

Ваш роутер автоматично роздасть вільний IP адреса, тієї ж підмережі в якій знаходиться роутер, або в налаштуваннях роутера можна вказати в якій підмережі буде здійснюватися роздача. Тепер можна додавати IP камери бажано так само по 1 штуці, щоб уникнути конфлікту IP адрес. Заходимо в «Цифрові канали» (вид меню може відрізнятися в залежності від прошивки).

Додаємо камери, тиснемо «Пошук». Відеореєстратор знайде Ваші IP камери навіть з інших підмереж.

На цьому тему з відеореєстратором пропоную закінчити (інші настройки ми розглянемо в найближчій перспективі) і перейти до персонального комп'ютера , Якщо потрібне підключення IP камери без реєстратора безпосередньо до ПК (до мережевої карти або через комутатор).

Дивимося відео по темі.

Новости

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача

Финансовые новости мира
Вернуться в раздел Профессия экономист Экономисты востребованы в компаниях, где требуется контролировать расходы, правильно рассчитывать средства, где необходим постоянный анализ экономической деятельности

Транспортное средство закон
Пункт 1.5. ПДД гласит: «Участники дорожного движения должны действовать таким образом, чтобы не создавать опасности для движения и не причинять вреда», а в пункте 1.2. указано: «Участник дорожного движения»

Квест кімната дніпро
Законопроект о запрете посещения квестов детьми младше 14 лет прокомментировал один из самых популярных в России квест-агрегаторов. Поправки в городской закон о мерах по предупреждению причинения вреда

Труба в изоляции Valsir Pexal
На сегодняшний день имеется масса самых разных отделочных материалов, которые можно использовать, как внутри, так и снаружи помещения в качестве декоративного элемента, однако большинство из них имеет

Роллы
От того, как и чем мы питаемся зависит очень многое. Это и самочувствие и внешность и общее состояние здоровья. Несмотря на широкое предложение, вопросы правильного и вкусного питания стоят очень остро.

Дешевая доставка суши
Суши можно не только запивать, но и заедать: хорошо с суши сочетаются тэмпура (обжаренные в специальном кляре ломтики овощей, грибы или морепродукты), а также мисо-суп (суп, заправленный бобовой пастой).