Статьи

Підготовка до роботи з 1С Бухгалтерія

  1. Установка платформи 1С: Підприємство 8 і шаблонів бази 1С: Бухгалтерія 8
  2. створення бази
  3. Перший запуск...
  4. Налаштування резервного копіювання
  5. Підключення інтернет-підтримки та оновлень

Починаємо наше перше практичне заняття.

В ході заняття ми встановимо платформу 1С: Підприємство 8.3, а також шаблони бази даних 1С Бухгалтерія 3.0. На основі цих шаблонів можна створювати необмежену кількість баз даних. Далі я пропоную виконати дії, які настійно рекомендуємо всім користувачам програмних продуктів -Налаштувати резервне копіювання. Комп'ютери зараз досить надійні. Проте, можливі ситуації, коли у користувача ламається комп'ютер, ламається жорсткий диск. Інформація не збережена. Доводиться відновлювати інформацію за тривалий період часу. Своїм користувачам я настійно рекомендую зберігати резервні копії своїх баз даних в хмарні архіви. На сьогоднішній момент ця можливість доступна практично всім. Практично всі ми користуємося сервісами Яндекса, mail.ru, google. Ці сервіси пропонують місця в своїх хмарних архівах і спеціальні програми для синхронізації цих архівів з вказаною папкою на жорсткому диску Вашого комп'ютера. користувачі 1С: ІТС рівня ПРОФ можуть безкоштовно скористатися хмарним сховищем від фірми 1С.

Потім ми підключимо інтернет-підтримку. Це дасть нам можливість бути в курсі останніх актуальні версій нашої програма 1С Бухгалтерія 8 . Підключення інтернет-підтримки складається з двох кроків: реєстрація на сайті фірми 1С звідки можна отримувати електронні оновлення системи і вказівка ​​в програмі логіна і пароля від цього сайту. Користувачі комерційних версій програми 1С Бухгалтерія 8 можуть самостійно там зареєструватися. Після чого в програми 1С Бухгалтерія 8 вам будуть доступні інтернет-сервіси, які з'явилися останнім часом. Це сервіс онлайн перевірки контрагента, отримання досьє. Коли ми будемо працювати з відповідними розділами програми, я покажу як працюють ці сервіси. Користувачі навчальної версія на жаль таких можливостей не мають.

Сподіваюся, програму 1С Бухгалтерія 8 Ви придбали. У Вас є в наявності компакт-диск з жовтою коробочки або той, якої додається до навчальний версії . Давайте почнемо установку.

Установка платформи 1С: Підприємство 8 і шаблонів бази 1С: Бухгалтерія 8

Коли Ви вставите компакт-диск в привід вашого комп'ютера система може запустити інсталятор автоматично. Якщо цього не відбулося, в кореневому каталозі компакт-диска знайдіть файл autorun з типом «Додаток» і запустіть його. Повинен запуститися помічник установки програми 1С Бухгалтерія 8 .

В даному помічника ми скористаємося швидкої установкою (рекомендується фірмою 1С). В результаті цього будуть відразу виконані 3 кроки: встановлена ​​платформа1С: Підприємство 8.3; встановлені два шаблони інформаційних баз, демонстраційної і порожній; створені дві бази - демонстраційна і порожня.

Система попереджає мене про можливі дії. Я погоджуюся з усім. установки програми 1С Бухгалтерія 8 може зайняти деякий час.

Після закінчення процесу установки, помічник інформує Вас про те, що установка успішно завершена і пропонує натиснути кнопку «Ок». В результаті автоматично запуститься програма 1С Бухгалтерія 8 .

У списку інформаційних баз присутні 2 рядки:

  • Бухгалтерія підприємства;
  • Бухгалтерія підприємства демо.

Виберемо перший рядок і натиснемо кнопку «1С: Преприятие». Запуститься наша інформаційна база, в якій ми будемо працювати далі. При першому запуску система пропонує завантажити дані з бухгалтерії версії 7.7. Робити не будемо, тому скажемо системі «Ні, дякую». Натиснемо на однойменну кнопку.

створення бази

Зараз я закрию нашу програму і покажу Вам, як створювати нову базу.

На робочому столі у вас з'явився ярлик «1С: Підприємство». Щелнім по ньому. При запуску відкривається вже знайоме нам у вікно. Вибираємо в ньому команду «Додати ...»

У діалоговому вікні вибираємо «Створення нової інформаційної бази» даних наприклад для іншої нашої компанії. У нижньому правому куті тиснемо кнопку «Далі». Система пропонує нам вибрати створення інформаційної бази з шаблону або створити порожню базу. Вибираємо потрібний нам шаблон і виконуємо команду «Далі».

На наступному кроці необхідно вказати назву нашої бази в стартовому вікні 1С: Підприємство і вибрати тип розташування бази - вибираємо «На даному комп'ютері або на комп'ютері в локальній мережі». Тиснемо кнопку «Далі».

В кінці необхідно вказати каталог, в якому буде створена наша база. Я осталость каталог, запропонований програмою 1С за замовчуванням. Далі нам пропонується вибрати параметри запуску. Залишимо їх без зміни. Тиснемо кнопку «Далі» і система приступає до установки нової бази даних.

В результаті наших дії в списку доступних баз з'явилася нова база даних, яку ми створювали.

Установка закінчена. Можна вийти з нашого помічника установки і закрити провідник.

Перший запуск...

При першому запуску програми 1С Бухгалтерія 8 нам пропонується завантажити дані з попередньої версії 1С: Бухгалтерія 7.7. Ми відмовляємося від цієї можливості, говоримо системі «Ні, дякую».

Самостійно ознайомтеся з інтерфейсом головного вікна програми 1С Бухгалтерія 8 .

Налаштування резервного копіювання

Приступаємо до налаштування резервного копіювання. Для цього переходимо в розділ «Адміністрування» - «Підтримка та обслуговування». Нам необхідно вибрати гіперпосилання «Налаштування резервного копіювання».

За умовчанням встановлено «Виконувати автоматичне резервне копіювання», що нас влаштовує. Змінимо розклад на пункт «При завершення роботи». В цьому випадку програми 1С Бухгалтерія 8 буде кожен раз при завершенні роботи пропонувати нам створити резервну копію. Далі потрібно вказати каталог, куди система буде зберігати резервні копії і кількість копій, які система буде зберігати.

Тепер при завершенні програми у нас буде автоматично появляється повідомлення з пропозицією створити резервні копії. Якщо Ви поспішаєте, краще зніміть відповідний прапорець. Якщо ви маєте в своєму розпорядженні часом, залиште прапорець включеним і натисніть кнопку «Завершити». Розпочнеться створення резервної копії. Це може зайняти деякий час. Потрібно дочекатися закінчення і не вимикати комп'ютер поки процес не завершиться.

Після закінчення процесу створення резервної копії, в каталозі, який ви налаштували, можна виявити файл означає, що резервна копія створена і час створення резервної копії.

Підключення інтернет-підтримки та оновлень

Налаштуємо інтернет підтримку. Перш, ніж вказувати параметри інтернет підтримки, необхідно зайти на сайт https: // users. v8.1 c. ru / і зареєструвати свій програмний продукт. Поосле цього в своїй програмі 1С Бухгалтерія 8 потрібно зайти в розділ «Адміністрування» - «Підключення інтернет-підтримки». Сстема пропонує нам ввести логін і пароль, які ми використовуємо для доступу до сайту https://users.v8.1c.ru/. Натискаємо кнопку «Підключення інтернет-підтримки». Користувачі навчальної версії останні два кроки виконати не зможуть. Петому ви тільки подивіться на них.

Підключилася інтернет-підтримка про що програми 1С Бухгалтерія 8 повідомила нам.

Даний урок можна вважати закінченим.

далі   попередній далі
попередній


Пропонуємо Вам ознайомитися з розділами

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача