Статьи

Підбір та опис найбільш потрібних гаджетів для Windows 7Обучаемся.com

 1. Інформативні гаджети під Windows 7
 2. Fizz Reader - зручний rss читач.
 3. Гаджет Яндекс Новини для Windows 7
 4. Гаджети комп'ютера і системи
 5. Clipboard 500 - історія буфера обміну.
 6. System Control - універсальний гаджет контролю системи.
 7. Гаджети календарів для Windows 7
 8. Гаджет Свята України
 9. Інші корисні гаджети під Windows 7
 10. Класний гаджет погоди від Яндекс.
 11. SuperSearch - універсальний гаджет пошуку.

Привіт шановні друзі і просто любителі цікавою інформацією у мене на блозі. Сьогодні мені прийшла ідея зробити підбір цікавих і навіть корисних гаджетів для системи під Windows 7.

Для початку, пару слів, що ж таке гаджети і з чим їх їдять 🙂 Гаджет - це пристрій з мінімальним виведенням інформації, малим розміром і виконують обмежене коло поставлених на нього завдань. Це щодо взагалі гаджетів, в разі ж з ПК їх можна ще назвати Віджети. Віджет - невеликий додаток, що надає додаткову інформацію, наприклад, прогноз погоди або курс валют, навантаження на ЦП і т.д.

З поняттями розібралися, давайте перейдемо до практичного огляду і застосування на практиці тих гаджетів, з якими мені доводилося неодноразово працювати або встановлювати для роботи іншим користувачам.

Інформативні гаджети під Windows 7

Інформативні гаджети під Windows 7

Fizz Reader - зручний rss читач.

Завантажити: fizzreader

Fizz Reader - зручна читалка вашої улюбленої rss стрічки новин. Ви завжди зможете мати під рукою всі необхідні новини, які вас цікавлять з мережі. Встановлюється, як будь-який з гаджетів для Windows 7. Після установки виробляємо настройку. Думаю всім відомо, що гаджети налаштовуються за допомогою ключа, який з'являється при наведенні миші в область відключення гаджета.

У налаштуванні Fizz Reader є 5 вкладок і я детально опишу роботу кожної з них. Feed - вкладка в якій ми додаємо адреси нової rss стрічки, вказуємо їй колір і пріоритет. Якщо потрібно видалити якусь з уже доданих, ставимо галочку в Галочка і в низу тиснемо на кнопку з написом Delet the checked Feed (s) і ваша стрічка видалена. General - вказуємо в першому рядку скільки стрічок буде в віконці гаджета, другий рядок дозволяє вказати з якою частотою буде оновлюватися база. У display order вказуємо як буде йти сортування по датах поновлення чи ні. Вказуємо налаштування скролла стрічки. Color / size - задаємо параметри кольору самого гаджета, розмірами тексту і розміри вікна гаджета по висоті і ширині. Deteals - задаємо виводити нам назву, текст і дату запису в стрічці, відзначаючи потрібні параметри галочий.

Гаджет Яндекс Новини для Windows 7

Завантажити: yandexnews

Думаю частенько кожен з нас заглядаємо на новинні сайти почитати цікаві для нас події. І часом таких сайтів набирається з десяток, в одних ми шукаємо політичні події, по-друге спорт, по-третє онлайн трансляції і т.д. Тепер все набагато простіше. Встановивши гаджет новин від Яндекса, ми отримаємо все це у себе в компактному вигляді і при цьому не треба включати браузер і шукати. Побачили назву, зацікавилися, перейшли. Економія вашого часу + зручність.

Налаштування тут зовсім невеликі, але відповідають усім вимогам для якісного підбору цікавою тільки вам серії і тематики новин. Є три вкладки, Росія, Україна, світ. У перших двох просто вказуємо тематику цікавлять нас новин, а в третьої країни. На цьому танці з бубном закінчуються і ми отримуємо свіжі, актуальні новини собі на робочий стіл.

Гаджети комп'ютера і системи

Intel Core Series - навантаження ядер.

Завантажити: intelcoreseries25

Скажіть, як часто у вас комп'ютер відмовляється реагувати на ваші дії. Зависає і жодної реакції, навіть стрілочка миші не бігає. Якщо ви жодного разу не відчували такого стану речей, значить є щасливчиком. У мене таке на робочому машині регулярно, інша справа вдома, там ноут потужний і його для навантаження треба добре поганяти. Завантаживши і встановивши гаджет Intel Core Series ви зможете в режимі реального часу відслідковувати роботу вашого процесора, навантаження у відсотках, а також, що дуже зручно, клікнувши по гаджету два рази вам відкриється вікно Диспетчера Завдань. У налаштуваннях є можливість виведення графіком, спіраллю і ще пару варіантів. Ще можна проставити галочки і буде відображатися навантаження і використання оперативної пам'яті системи ОЗУ.

Clipboard 500 - історія буфера обміну.

Завантажити:  clipboard500 Завантажити: clipboard500

Навіть не стану цікавитися бо знаю, що було у вас таке і не один раз, коли вам просто по заріз треба було повернути попередні копії і збереження з буфера обміну. Мене таке часто зустрічає при роботі з різними графічними програмами. Наприклад коли я копіюю з Corel в Illustrator і потім копіюю вдруге, при цьому провівши певні зміни в доках. І ось тут я розумію, що мені потрібна та копія, яку я робив раніше, а буфер зайнятий вже іншим. Сумно чи не так? А ще гірше, коли ви що то вирезлі, забули вставити а потім використовували буфер в інших цілях. Теж сумно. Ось тут і приходить на допомогу гаджет Clipboard 500. Який вміє зберігати в своєму записі близько 500 записів з буфера. Чи не гарантую що він якісно буде справлятися з графікою, але з текстом працює на ура. Всі записи зберігаються у вигляді рядків, яких 6 штук в вікні, а поруч з лева, кількість цих шести малих сторінок. виділяєте рядок і тиснете на ярлик в правому верхньому куті, вам відкриється вміст буфера.

System Control - універсальний гаджет контролю системи.

Завантажити:  systemcontrol Завантажити: systemcontrol

Цей гаджет має дуже багато функцій, по-перше можна налаштувати висновок 3, 6 або 9 іконок. Також є функція блокування від випадкового натискання мишкою. Так само ви можете налаштувати фон гаджета, розмір і стиль кнопок, а ще ви самі можете зі списку в якому близько 15 кнопок виставити себе бажані. Щоб вивести 3, 6 або 9 кнопок вам потрібно зайти в налаштування, натиснути Options -> Basic і вказати з трьох варіантів один: small; medium, large. Ну а контролювати, які ви хочете щоб були виведені з 15 наявних просто відсортуйте їх у вкладці bottons перші і будуть виводитися. Забув сказати, що гаджет має функцію таймера в якому є величезний перелік того, що зробить система після закінчення часу. Ярлик таймера часу знаходиться в лівому нижньому кутку.

Гаджети календарів для Windows 7

Прозорий календар - хамелеон.

Завантажити:  chameleon_calendar Завантажити: chameleon_calendar

Простий календар, який показує поточну дату і має прозорий фон. У календарі немає ніяких налаштувань, та й інформацію виводить він англійською, хоча мені коштували він до душі через свою прозорості. Бо підлаштовується під будь-які шпалери на робочий стіл. Не несе великого навантаження на систему і просто має декоративне доповнення до всієї системи.

Гаджет Свята України

Завантажити:  prazniki-ukrainy  і  prazniki-rossii Завантажити: prazniki-ukrainy і prazniki-rossii

Напевно знайдуться люди, яким буде цікавий гаджет виведення свят України або Росії. Встановивши його ви зможете спостерігати числа, назви і короткі описи праздіков, які будуть найближчим часом. Про таких гаджетах можна сказати так: - Дрібниця. а приємно! Вообщем на ваш розсуд ...

Інші корисні гаджети під Windows 7

Bandwidth Meter - швидкість роботи вашого інтернет з'єднання.

Завантажити:  bandwidthmeter Завантажити: bandwidthmeter

Вам цікаво переглянути швидкість з'єднання вашої машини з інтерент, якщо так, тоді цей красивий гаджет для вас. Має простий, зрозумілий інтерфейс і завжди в онлайн режимі покаже обсяг швидкості переданої по мережі. Крім цифрового виводу, вам також доступні дві шкали візуально показують навантаження на швидкість передачі даних. В налаштуваннях можна вказати обмеження на вхідний і вихідні трафики, і не забувайте вказати вашу відеокарту.

Класний гаджет погоди від Яндекс.

Завантажити:  yandexweather Завантажити: yandexweather

Думаю не одному мені вставши вранці хочеться подивитися яка ж температура за вікном, і варто брати сьогодні парасольку чи обійтися без нього. Буде сніг, дощ або великий мороз, а може різко потеплішає. Ось для того, щоб не запускати браузер і шукати погоду на сьогодні існує віджет Яндекс погоди. Скажу чесно похибки у нього мало чим відрізняються від прогнозів по радіо і телебаченню. А за часту навіть показує один до одного з вашим градусником за вікном. Налаштування тут всього одні, це ім'я міста, в якому вас цікавить висновок інформації про погоду. Ще мені подобається візуальне стан неба, в верху гаджета з погодою.

SuperSearch - універсальний гаджет пошуку.

Ну і на закуску хороший гаджет зарубіжних пошукових систем включаючи YoyTube і Wikipedia Ну і на закуску хороший гаджет зарубіжних пошукових систем включаючи YoyTube і Wikipedia. І хоча серед списку немає Яндекса, думаю це для українського ринку користувачів не проблема. Я віддаю перевагу Гуглу, хоча трафік йде практично порівну з обох систем пошуку. Якщо ж ви житель Росії, то вам не складе проблем знайти в інтернеті гаджет пошуку від Яндекса.

На цьому я з вами прощаюся до наступного огляду, який зроблю на цьому тижні.

З повагою Андрій.

Вам було цікаво, порадьте друзям:

Сумно чи не так?

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача