Статьи

Переписувати українців почнуть з Дергачів

Перепис населення, джерело фото - Інтернет

Переписувати українців почнуть з Дергачів Полішку Ліна https://cdn.segodnya.ua/img/article/2268/0_main.jpeg https://cdn.segodnya.ua/img/article/2268/0_tn.jpeg 2010-12-01T14 : 54: 08 + 02: 00 Харків Всеукраїнський перерахунок населення до Нового року випробують в Харківській області.

На Дергачівському районі відіграють сценарій Всеукраїнська перепису населення. Сьогодні о 8.00 люди з опитувальними листами зроблять перший рейд по домівках. Кожній людині поставлять 16 запитань - про вік, дату і місце народження, громадянство, родинні зв'язки з людьми, які проживають в цьому ж будинку або квартирі, освіті, знанні мов і ін. Відкатали процедуру в 2012 застосують на всій Україні (за правилами ООН , Періодичність проведення переписів становить один раз в 10 років, остання у нас була в 2001-му).

Дергачівський район вибрали неспроста: він аж надто схожий на Україну, тільки в мініатюрі (тут подібна інфраструктура, співіснують сільське господарство і великі промислові підприємства, такі як ТЕЦ-5 і силікатний завод, виробляють ламінат, варять мило, шиють куртки та ін.), розповів начальник ГУ статистики України Олександр Сауленко. У Дергачівському районі прописано 96 200 чоловік, але насправді людей більше, впевнені в райадміністрації, адже останнім часом люди переїжджають з галасливого облцентру на околицю, але працюють в Харкові.

Людей для пробного опитування почали набирати ще в серпні. Ходити по дворах будуть 450 осіб - нинішні і колишні співробітники статуправління, співробітники комунальних підприємств та селищних рад, повідомив перший заступник голови Дергачівської РДА Геннадій Лаврик . Люди пройшли інструктаж і отримали спеціальні скоринки, які будуть пред'являти респондентам. Два тижні їх будуть супроводжувати правоохоронці в усі двори. Всіх дергачевцев, за новонароджених і малюків - їх батьків, запитають про місце роботи, посади, прямих і додаткових джерелах доходів. У безробітних поцікавляться, чому вони не шукають роботу. Останнє питання виключно для жінок - скільки дітей народжували і дата народження первістка. Відмовитися відповідати можна лише на питання про громадянство, про доходи розповісти доведеться - статистики не підуть з квартири, поки не отримають відповіді. Перепис в Дергачах закінчать до 14 грудня потім ще тиждень будуть перевіряти дані. Після пробного перерахунку прорахують, скільки потрібно набрати людей, часу і грошей, щоб перерахувати всіх українців в 2012 році.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Підписуйтесь на нашу розсилку

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача