Статьи

Передача по Bluetooth »Додатки» Windows Phone 8.1

З Bluetooth Share (Передача по Bluetooth) ви зможете передавати зображення і аудіо з одного пристрою на інший. Щоб передати або прийняти файл, включите Bluetooth і користуйтеся «Передачею по Bluetooth». Додаток є ексклюзивним від Nokia Corporation, але його можна встановити практично на будь-який телефон і користуватися всіма можливостями функції Bluetooth і ділитися файлами музики і картинками зі своїми друзями. У багатьох користувачів ця програма повинна була з'явиться відразу, після поновлення до Windows Phone 7.8, але не у всіх це відбувалося, можна тепер не зациклюватися на цьому, а сміливо качати програму і починати користуватися. Може і правда ця функція корисна комусь, але особисто я жодного разу Bluetooth не користувався за призначенням, та й не за призначенням теж. Більш детальну інформацію про програму "Передача по Bluetooth для Windows Phone", Ви можете прочитати в повній версії нашого огляду нижче. Щоб Вам було зрозуміліше що з себе представляє "додаток Передача по Bluetooth для Windows Phone", нижче Ви можете подивитися кілька скріншотів, які допоможуть Вам зрозуміти до закачування, чи потрібна вона Вам чи ні. Можливості програми:
- Передача і прийом зображень.
- Можна надсилати й отримувати аудіо файлів.
Установка на будь-який телефон:
- Встановлюємо програму bluetooth_sharing_v2.0.2.2.xap [B] (cкачиваний: 13349)
- Встановлюємо драйвера btdrivers.xap [B] (cкачиваний: 4749)
- Перезавантажуємо телефон.
УВАГА! Встановити дані ХАР-файли можна за допомогою програми Multiple Xap Installer і тільки на смартфони з Full Unlock. Windows Phone 7.5 Windows Phone 7.8 Якщо Вам сподобалася "додаток Передача по Bluetooth для Windows Phone", то Ви можете додати її до себе в закладки будь-соціальній мережі або просто в закладки на сайті. У розділі "Закладки" Ви завжди будете мати швидкий доступ до "Передача по Bluetooth" з розділу Програми, а також до інших матеріалів, які Ви порахували цікавими. Сподобалося? Поділися:

Коментарі

Всі програми на нашому сайті для телефонів Windows Phone пройшли тестування на телефонах Nokia Lumia і будь-яких проблем виявлено не було. Якщо у Вас залишаться питання, звертайтеся в розділ Питання-Відповіді. Всі програми призначені для телефонів з операційною системою Windows Phone 7.5, Windows Phone 7.8 і Windows Phone 8.0: Alcatel, Nokia, Samsung, HTC, LG і Мегафон.

Сподобалося?

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача