Статьи

Папка на флешці. Що робити якщо папки на флешці стали ярликами

 1. Що робити, коли все папки стали ярликами
 2. Як лікувати флешку від вірусів (№1)
 3. Як лікувати флешку від вірусів (№2)
 4. Як лікувати флешку від вірусів (№3)
 5. Що робити, якщо папки на флешці стали ярликами
 6. Як зробити видимими приховані папки після дій вірусу
 7. невірні дії
 8. початок відновлення
 9. Чому антивіруси не завжди допомагають
 10. CD
 11. Завантажувальна USB-флешка
 12. підготовка комп'ютера
 13. перевірка
 14. атрибути
 15. ручний спосіб
 16. Автоматизація процесу

Якщо в один прекрасний момент ви помічаєте, що все папки стали ярликами (з вагою по 2 кілобайт), знайте: з флешкою ​​попрацював вірус! І можливо, що вірус все ще на флешці або вже в вашому комп'ютері / ноутбуці!

Зазвичай всі папки стають прихованими або перетворюються в ярлики після використання флешки на зараженому вірусами комп'ютері або ноутбуці. Аналогічна біда може трапитися з зовнішнім жорстким диском при підключенні його до зараженого вірусами комп'ютера. При цьому ви бачите тільки список ярликів, які нікуди не ведуть і кожен раз вибивають помилку при відкритті.

Вірус досить старий, він легко визначається будь-яким сучасним антивірусом, але ось папки, які стали ярликами або прихованими, антивірус не відновлює. Знімати атрибут «прихований» з папки доведеться в ручному режимі!

Що робити, коли все папки стали ярликами

Отже, розглянемо покрокову інструкцію ваших дій, якщо все папки на флешці стали ярликами.

1. Дуже важливо запустити перевірку флешки (або всього комп'ютера) антивірусом з останньої базою даних.

2. Після роботи антивіруса, швидше за все, ярлики з флешки будуть видалені.

3. Після перевірки антивіруса вам доведеться відобразити приховані папки і зробити їх видимими. Для цього необхідно зняти прапорець у властивостях папки «Прихований», що не завжди виходить через блокування опції. Це добре видно на скріншоті:

Як лікувати флешку від вірусів (№1)

Перше, що потрібно зробити - перевірити флешку, знімний жорсткий диск або весь комп'ютер на віруси. Для цього можна використовувати Антивірус Аваст.


Корисна стаття (відкривайте в новій вкладці браузера): «Як скачати Антивірус Аваст»

На другому кроці необхідно запустити програму Total Commander. Якщо такої програми у вас немає, скачайте і встановіть її прямо зараз.

Корисна стаття (відкривайте в новій вкладці браузера): ""

В налаштуваннях Total Commander важливо відобразити приховані файли і папки. Для цього входимо в меню «Конфігурація» - «Налаштування». Перемикається на вкладку «Вміст панелей» - ставимо галочку / прапорець в полі "Показувати приховані файли». Після цього обов'язково тиснемо «Застосувати» або «ОК».


Після цього обов'язково тиснемо «Застосувати» або «ОК»


Як тільки настройка Total Commander закінчиться, ви переконаєтеся, що папки і файли нікуди з флешки або HDD не пропали, чи не пішли, а тільки стали прихованими, переходимо до наступної процедури. При цьому програму Total Commander не закриваємо!

Йдемо в меню Віндовс 7 - «Пуск» і в рядку пошуку вводимо "CMD" (без лапок). Примітка: в Віндовс XP ця опція доступна через панель меню «Пуск» - «Виконати».

Запускаємо знайдену програму CMD - це системна командний рядок.

У командному рядку, якщо все папки стали прихованими на флешці, потрібно вручну зняти атрибути. Можливо, у вас вийшло б це через властивості папки, але часто опція «Прихований» блокується. З цієї причини нам і потрібна командна рядок.


З цієї причини нам і потрібна командна рядок

У командному рядку прямим англійським текстом пишемо:

attrib -s -h -r "повний шлях до прихованої папці на флешці" (тиснемо Enter на клавіатурі)

Повний шлях до папки на флешці можете підглянути в Total Commander. У нашому прикладі вийшли наступні набори команд:

attrib -s -h -r "G: \ 01-завантаження" (тиснемо Enter)
attrib -s -h -r "G: \ 02-робота" (тиснемо Enter)
attrib -s -h -r "G: \ 03-музика" (тиснемо Enter)
attrib -s -h -r "G: \ 04-відео" (тиснемо Enter)

ВАЖЛИВО: шлях до прихованих папок на флешці ви повинні вписати свій особистий !!! Зазначені вище адреси - це тільки приклади з нашого конкретного випадку. У вас шлях до папки буде зовсім інший - підглянете його в Total Commander після активізації прихованих файлів .

Після введення команди attrib -s -h -r "ПОВНИЙ шлях до папки на флешці" (Enter) папка миттєво стає видимою і відкритою. Фактично команда (attrib -s -h -r) знімає всі атрибути з тієї папки, шлях до якої ми вказуємо далі.

Як тільки ви зробите всі ці процедури, проблема буде вирішена. І зовсім не біда, що все папки на флешці стали ярликами або прихованими, якщо ви вже знаєте, як лікувати флешку після вірусів!

Після завершення всіх операцій настійно рекомендуємо встановити на додаток до Avast безкоштовний і злий антивірус Malwarebytes Anti-Malware, який захистить ваш комп'ютер або ноутбук в майбутньому.

Як лікувати флешку від вірусів (№2)

Якщо з якихось причин вам не хочеться возитися з командним рядком, а інформації на флешці не надто багато, можна зробити наступне:

А) ПЕРЕВІРЯЄМО флешки на ВІРУСИ оновлення антивіруса !!! А потім діємо за наступною схемою:

Б) відкриваємо першу приховану папку на флешці
В) перемещаем всю інформацію з прихованою папки в комп'ютер
Г) видаляємо порожню приховану папку
Д) створюємо нову нормальну папку на флешці і задаємо їй певне ім'я
Е) повертаємо всі дані з комп'ютера в новеньку папку, яка більш не є прихованою. При цьому ви навіть можете назвати нову директорію точно так же, як і стару. Ніхто не помітить різниці!

Як лікувати флешку від вірусів (№3)

Якщо ж інформація на флешці вас взагалі мало цікавить, якщо там немає нічого важливого, просто перевіряйте флешку на віруси і сміливо форматуйте. Всі дані з флешки при цьому відійдуть !!!

Найгірше, звичайно ж, коли все папки стали ярликами або прихованими на вашому зовнішньому жорсткому диску HDD. В цьому випадку краще повозитися, встановити атрибути через командний рядок, але зберегти всі файли зовнішнього жорсткого носія. Адже це не так вже й складно.

Якщо все папки на флешці стали ярликами - не варто впадати у відчай! Проблема має рішення, причому досить-таки просте.

Для початку, запам'ятайте наступну інформацію:

 1. Папки на флешці швидше за все нікуди не пропадали, 99% що це вірус, а якщо бути точним - троян Backdoor.win32.ruskill. Він замаскувався під папки, що знаходяться на флешці - створив замість них свої ярлики (через супутнього вірусу-хробака). Самі папки нікуди не поділися - вони стали прихованими.
 2. Не намагайтеся запустити з'явилися ярлики-папки. Ні, не так. НІ В ЯКОМУ РАЗІ не запускайте ці ярлики. Принцип дії вірусу після запуску ярликів розписувати не буду, скажу лише: нічого доброго не чекайте. Якщо цікаво - можете почитати що він здатний накоїти: http://www.securitylab.ru/virus/405757.php
 3. Форматувати флешку не треба. Всі Ваші файли все ще знаходяться там (див. П.1). Якщо, звичайно, нічого важливого там немає - можна і форматнуть.

Тепер, коли Ви ознайомилися з основною інформацією з даної проблеми, давайте спробуємо її вирішити.

Тут можливі кілька способів вирішення цієї проблеми з флешкою ​​- за допомогою сторонніх програм і вручну (його ми і розглянемо).

Давайте по порядку:

1. Якщо антивірус все ще нічого не виявив на флешці - запустіть його, нехай перевірить і видалить вірус.

2. Заходимо в Мій комп'ютер, на верхній панелі знаходимо вкладку Сервіс (якщо стоїть Windows 7, то натискаємо F10 - панель з'явиться), далі заходимо в Властивості папки, у вкладку Вид - знімаємо галочку з пункту «Приховувати захищені системні файли» і ставимо галочку на «Показувати приховані файли і папки». 2

3. Тепер на Вашій флешці повинні з'явитися папки, які приховав злий вірус Створюємо нові папки зі схожими на приховані назвами і переміщаємо всю інформацію в них (вирізати-вставити, легко ж!)
3

4. Видаляємо порожні приховані папки, видаляємо ярлики, створені вірусом, видаляємо папку RECYCLER (якщо Антівір її все ще не видалив).

5. Власне, все! Проблему з папками, що стали ярликами на флешці ми вирішили.

ЗИ: Можна перевірити «сліди» вірусу, які він міг залишити на комп'ютері. Для цього заходимо в

C: \ users \ Імя_пользователя \ appdata \ roaming \ (Windows 7)

C: \ Documents and Settings \ Імя_пользователя \ Local Settings \ Application Data \ (Windows XP)

У цій папці шукайте файли з дивною назвою, типу «9fpoi8j5.exe» (може бути будь-який набір букв-цифр) - це і буде виконуваний файл вірусу, видаліть його.

Потім ліземо в реєстр (пуск-виконати або win + R, вводимо regedit), заходимо в наступний каталог: HKEY_CURRENT_USER \ Software \ Microsoft \ Windows \ CurrentVersion \ Run, де шукаємо назву вірусу по вищеописаному принципом і видаляємо! От і все.


Віруси бувають різні і роблять вони різні дії . Сьогодні в статті мова про таких віруси, які приховують справжні папки (найчастіше недавно використовувані) і замінюють їх на свій ярлик з такою ж назвою, який посилається на приховану папку в якій знаходиться сам вірус. Ось така ось чехарда, в результаті якої Ви відкриваєте флешку (а найчастіше заражаються саме вони) і бачите начебто всі свої папки. Відкриваєте і заражаєте свій комп'ютер купою вірусів, і невідомо чим вони там займатися будуть ...

Для початку розберемося з тим, як вилікувати такий вірус. Якщо у Вас немає антивіруса, то можете завантажити безкоштовний антивірус від або від лабораторії, а потім перевірити ними комп'ютер або флешку. Зазвичай після них все встає на місця і віруси видаляються.

На замітку:

2) Чи можете клацнути ПКМ по створеному вірусного ярлику і вибрати в меню Властивості. Там буде вказано шлях, куди перенаправляє цей ярлик. Зазвичай це програма (з розширенням exe) в папці RECYCLER. Потім можете видалити як сам файл, на який посилається ярлик, так і саму цю папку, яка містить вірус. Цим Ви допоможе антивірусу або позбудетеся без антивіруса.

3) Якщо побачите файл autorun.inf, то теж його видаліть. (?)

4) Введіть наступні рядки в адресний рядок провідника.

Для Windows XP:% USERPROFILE% \ Local Settings \ Application Data \

Для Windows 7 і 8:% USERPROFILE% \ appdata \ roaming \

Якщо знайдете в цій папці який-небудь файл з розширенням exe, то сміливо видаляйте.

Після видалення вірусів, потрібні нам папки залишаються, але вони невидимі (приховані). Місце ж вони займають. Найчастіше у них ще варто атрибут Прихований, який неактивний (галочку можна прибрати) і сірий.

Найчастіше у них ще варто атрибут Прихований, який неактивний (галочку можна прибрати) і сірий


Щоб прибрати атрибут можна скористатися кількома способами:

1) Завантажити з офіційного сайту. Запустити його. Перевірити по шляху "Конфігурація" -> "Налаштування" -> "Вміст панелей". Тут повинна стояти галочка в пункті "Показувати приховані / системні файли (тільки для досвідчених!)"


)


Якщо немає, то ставимо і тиснемо Застосувати і Ок.

Далі відкриваємо нашу флешку через Тотал Коммандер і бачимо наші папки приховані. Виділяємо їх за допомогою натиснутоюклавіші Ctrl і натисканням лівої кнопки миші на кожній теці (або просто ПКМ по ним клацаємо). Потім йдемо в "Файли" -> "Змінити атрибути". У цьому віконці знімаємо всі атрибути. В результаті має бути порожньо:

В результаті має бути порожньо:


Тиснемо Ок і насолоджуємося результатом.

2) Відкриваємо Блокнот (Пуск -> Всі програми -> Стандартні -> Блокнот) і вставляємо в нього наступні рядки:

attrib -s -h -r -a / s / d


Потім верхнє меню "Файл" -> "Зберегти як ..." і називаємо будь-яким ім'ям, але щоб розширення (Тип файлу) було bat, а місце розташування вказуємо корінь (початок) нашої флешки або диска зараженого.

Тепер запускаємо цей файл і все повинно стати видимим.
Тут варто знати те, що якщо заражений системний диск , То все системні папки стануть видимими теж, що не зовсім добре.

До речі, якщо боїтеся, то можете завантажити з мого сайту файл нижче, закинути в корінь і запустити

3) Натискаємо Пуск -> Виконати (або поєднання клавіш Win + R) і вводимо в віконце:

attrib -h -s / d / s "Шлях до папки або файлу"


Наприклад у Вас заражена флешка і в ній папка vindavoz прихована, тоді буде так:


Зверніть увагу на знак зворотного слеша. Він повинен бути.
Тиснемо Ок і радіємо що папки стали видимими.

4) Точно так само, як і у 2 пункті, створюємо файл з наступним змістом:

: lable
cls
set / p disk_flash = "Vvedite bukvu vashei fleshki:"
cd / D% disk_flash%:
if% errorlevel% == 1 goto lable
cls
cd / D% disk_flash%:
del * .lnk / q / f
attrib -s -h -r autorun. *
del autorun. * / F
attrib -h -r -s -a / D / S
rd RECYCLER / q / s
explorer.exe% disk_flash%:

У кого виникнуть питання - пишіть в коментарях.

Винахідливість розробників вірусного програмного забезпечення не знає кордонів, і нікого не здивувати звичайними «Троянами», які крадуть дані, або рекламними банерами, для закриття яких шахраї вимагають направити їм платне СМС. Оригінальним є вірус, який проникає на зовнішній накопичувач (флешку або жорсткий диск) і перетворює все папки в ярлики, вірніше, так вважає користувач.

На ділі ж вірусне додаток приховує реальні папки з даними і підміняє їх ярликами з аналогічною назвою. Натискаючи на вірусні ярлики, з флешки встановлюються на комп'ютер шкідливі програми. Якщо у користувача комп'ютера не встановлено антивірусне програмне забезпечення , Він ризикує серйозно заразити комп'ютер шкідливими програмами, які згодом можуть привести до втрати особистих даних, важливих файлів і інших проблем.

Важливо: Якщо папки на флешці замінилися на ярлики, не натискайте на них, навіть якщо вони мають назви на кшталт «Як вирішити проблему», «Прочитай мене», «ReadMe» та інші. Подібним чином зловмисники змушують користувача активувати своє вірусне програмне забезпечення.

Що робити, якщо папки на флешці стали ярликами

Як було сказано вище, головне в подібній ситуації не йти на хитрощі вірусу і не тиснути на створені ним файли. Щоб позбутися від вірусних ярликів і не нашкодити своїх файлів, зробити необхідно наступне:

У Windows 8, 10 і XP:У Windows 8, 10 і XP:

{ системний жорсткий диск}: \ Користувачі \ {Ім'я користувача} \ AppData \ Roaming У Windows 7: {Системний жорсткий диск}: \ Documents and Settings \ {Ім'я користувача} \ Local Settings \ Application Data \

Зверніть увагу: Щоб побачити папку AppData, а також деякі інші, потрібно спочатку включити в «Панелі управління» відображення прихованих файлів і папок.

Для цього:


Для цього:

Позбувшись від вірусу, можна переходити до усунення проблем, які утворилися в результаті його дій.

Як зробити видимими приховані папки після дій вірусу

Шкідливий додаток, як зазначалося вище, приховує папки, а замість них створює ярлики. Після видалення вірусу папки залишаються прихованими. Зазвичай їх можна зробити видимими, якщо натиснути на них правою кнопкою миші, вибрати «Властивості» і на вкладці «Загальні» прибрати галочку з пункту «Прихований».

Однак проблема даного вірусу, який перетворює папки на флешці в ярлики, в тому, що пропадає можливість зняти галочку з параметра прихованості, оскільки атрибут стає неактивним.


Однак проблема даного вірусу, який перетворює папки на флешці в ярлики, в тому, що пропадає можливість зняти галочку з параметра прихованості, оскільки атрибут стає неактивним

Щоб змінити це властивість і знову зробити папку видимої, необхідно створити в корені флешки документ «Блокнот». Коли він буде створений, відкрийте його і пропишіть в ньому команду:

Attrib -s -h -r -a / s / d

Далі виберіть пункти «Файл» - «Зберегти як». Дайте файлу будь-яку назву, але в кінці пропишіть .bat - розширення для нього. Після того як блокнот в зазначеному розширенні буде збережений в кореневій папці флешки, необхідно натиснути на нього правою кнопкою миші і запустити від імені адміністратора. Після цього буде виконана команда, в результаті якої у користувача з'явиться можливість знову зробити видимими приховані папки.

Флеш-накопичувачі, будучи одними з найпоширеніших пристроїв, піддаються атакам вірусів набагато частіше, ніж будь-які інші. В першу чергу через те, що пристрій переносимо, а значить, з його допомогою можна заразити якомога більше комп'ютерів, навіть тих, які не підключені до світової мережі. Після деякого часу роботи користувач може помітити, що всі папки на флешці стали ярликами. Як відновити дані і позбутися від вірусів, читайте в статті.

невірні дії

Частенько після появи проблеми людина слід найпершого раді і форматує USB-накопичувач. Звичайно, проблема йде на якийсь час, але всі дані губляться. Та й при такому підході ніхто не зможе дати гарантій, що через якийсь час події не повторяться. Треба сказати, що призначені для користувача дані нікуди не пропадають. Вірус просто приховав їх, а посилання на свій запуск намагається подати як справжнього вмісту.

Не варто намагатися що-небудь відкрити, якщо на флешці все папки стали ярликами. зазвичай створюють посилання на свій запуск. Разом з цим в скрипт може бути доданий код, що заражає комп'ютер.

Але не варто недооцінювати вірусів, наївно вважаючи, що якщо на флешці все папки стали ярликами, але з ними не проводилося ніяких дій, то ПК повністю захищена. Швидше за все шкідлива програма скопіювала сама себе у внутрішню пам'ять ще під час запуску пристрою відразу після його підключення.

Виключити цю ймовірність може тільки неактивний автозапуск з усіх носіїв і остання версія антивіруса.

початок відновлення

Що робити, якщо на флешці папки стали ярликами? Спочатку необхідно видалити шкідливе ПЗ. Щоб з'ясувати, куди скопійований вірус, клацніть правою кнопкою миші по будь-якому ярлику на накопичувачі. В відобразиться меню клікніть по рядку "Властивості". У вікні, вивчіть поле "Об'єкт". У ньому записано шлях до який слід видалити. Саме з його допомогою і запускається вірус.

Шкідливе ПО може розташовуватися в директорії, якої раніше на накопичувачі не було, в цьому випадку бажано очистити всю папку. Якщо папка на флешці стала ярликом, крім самого USB-пристрої варто перевірити два каталогу:

 • C: \ Users \ UserName \ AppData \ Roaming.
 • З: \ Documents and Setting \ UserName \ Local Settings \ Applications Data.

Виявивши в них будь-який файл, який має розширення "exe", обов'язково виконайте повну антивірусної утилітою.

Чому антивіруси не завжди допомагають

Іноді від шкідливого ПО неможливо позбутися вручну, більш того, встановлений антивірус теж стає безсилим. Справа в тому, що багато "черв'яки" можуть заражати захисні програми.

"На флешці папки стали ярликами. Як видалити вірус?" - запитає користувач. Насправді ніяких складних дій виконувати не доведеться, хіба що витратити трохи більше часу, створивши спеціальний завантажувальний диск.


Насправді ніяких складних дій виконувати не доведеться, хіба що витратити трохи більше часу, створивши спеціальний завантажувальний диск

CD

Якщо на флешці папки стали ярликами, для створення завантажувального диска і видалення шкідливого ПО найкраще використовувати спеціальний засіб від компанії Dr.Web, яке називається LiveDisk. Завантажити його можна на офіційному сайті розробника. Для домашнього використання продукт розповсюджується абсолютно безкоштовно.

После скачування LiveDisk нужно додатково Встановити програму UltraISO . Після інсталяції додаток виконає інтеграцію свого функціоналу в провідник. Це спрощує процес запису.

Просто клікніть двічі по іконці образу з антивірусом. Після цього відразу ж запуститься UltraISO. Досить натиснути на кнопку "Запис" і вставити диск в привід.

Завантажувальна USB-флешка

Не завжди можливо знайти чистий диск, іноді просто-напросто відсутній записуючий DVD-ROM, коли комп'ютер піддався вірусній атаці, і на флешці папки стали ярликами. Що робити в цьом випадка? Просто створіть завантажувальний USB-накопичувач. Причому зробити це набагато простіше, ніж пропалити CD.

 • Скачайте Dr.Web LiveDisk, створений спеціально для USB-пристроїв. Пам'ятайте, що подібні утиліти щоб уникнути ризиків необхідно отримувати тільки на сайті розробника.
 • Відкрийте файл з назвою "drwebliveusb.exe". Якщо під час його завантаження відбуваються будь-які помилки, відкрийте контекстне меню, клацнувши правою кнопкою, а потім виберіть пункт "Запуск від імені адміністратора".
 • Вставте флешку в USB-порт.
 • У головному вікні програми вкажіть пристрій, який буде використовуватися в якості завантажувального.
 • Поставте галочку біля напису "Форматувати". Тепер залишається тільки клікнути на кнопку "Створити".

Під час запису системних файлів всі дані будуть видалені з накопичувача. Збережіть їх заздалегідь.

підготовка комп'ютера

Якщо на флешці папки стали ярликами, процедура відновлення повинна бути продовжена налаштуванням BIOS. Для входу в програму конфігурації слід натиснути на кнопку "DEL", коли на екрані монітора з'являються найперші повідомлення. Клавіша може і відрізнятися. Щоб з'ясувати напевно, як саме запустити програму інсталяції, варто ознайомитися з керівництвом, яке поставляється разом з Материнська платою . Його можна знайти на сайті виробника.

Увійшовши в BIOS, перейдіть у вкладку "Boot" або "Advances". Тут слід переключити параметр, записаний у рядки "First Boot Device", на "USB" або "DVD-ROM", в залежності від того, який пристрій використовується.

Щоб вийти зі збереженням всіх налаштувань, слід вибрати "Exit and Save".


перевірка

Якщо на флешці папки стали ярликами, Windows 7, цілком ймовірно, вже заражена, а значить, від проблеми не вдасться позбутися надовго, чи не просканувавши систему повністю. Щоб це зробити, виберіть на першому екрані LiveDisk пункт Default. Якщо після цього антивірус працює нестабільно або взагалі не запускається, варто перезавантажити комп'ютер, віддавши перевагу варіанту Safe mode.

Через якийсь час на екрані відобразиться робочий стіл, нагадує робоче середовище Windows. Одночасно з ним завантажиться Control Center. У разі відмови його автоматичного запуску натисніть на кнопку з видом павука - вона знаходиться на місці меню "Пуск". Потім клікніть по напису "Control Center"

Знайдіть кнопку "Tools", яка розташовується у верхній частині вікна, і натисніть на неї. У панелі, виберіть "Settings". У першій вкладці налаштувань визначитеся, які дії будуть застосовані до об'єктів, що становлять загрозу для комп'ютера. У кожному рядку тут необхідно встановити значення "Delete". за збереження даних. Якщо папка на флешці стала ярликом, вона просто прихована, але не заражена, відповідно, і видалена не буде.

У нижній області вкладки "Scanner" розташовані два поля. Перше визначає, яким буде максимальний розмір файлів, що перевіряються антивірусом. Сюди найкраще вписати "0", тобто прибрати обмеження. Друге вказує, скільки разів буде просканований кожен об'єкт. Бажано ввести значення "5". В обов'язковому порядку поставте галочку у напису "Scan archives". Без неї видалення вірусу може і не відбутися, якщо на флешці папки стали ярликами.

Закрийте вікно налаштувань і перейдіть у вкладку "Scanner", яка знаходиться у вікні "Control Center". Клацніть по кнопці "Custom Scan". Користувачеві пропонується вибрати пристрої, які потребують скануванні. Варто відзначити прапорцями всі, наявні в системі. Після цього клікніть по кнопці "Scan".


Перевірка може тривати досить довго, яке залежить від обсягу інформації на дисках і швидкості обміну даними. Коли цей процес завершиться, залишається клікнути по рядку "Exit". Після перезавантаження знову поверніть вихідні значення налаштувань BIOS.

атрибути

Якщо на флешці папки стали ярликами, перевірка системи антивірусним ПЗ - тільки перший етап відновлення. Після сканування необхідно ще й повернути дані. Як зазначалося раніше, вони не піддалися зміні або видалення, але і не відображаються у вікні провідника. Змінивши атрибути, можна буде знову бачити свої документи. Причому виконати цю операцію можна декількома різними способами.


ручний спосіб

Якщо на флешці все папки стали ярликами, щоб відновити атрибути, коректний:

 • Відкрийте меню "Пуск" і клацніть по напису "Виконати".
 • Перейдіть курсор в рядок введення і напишіть "cmd", після чого клацніть по напису "ОК".
 • На екрані відобразиться вікно командного рядка . Спочатку перейдіть в корінь USB-накопичувача, надрукувавши "cd / d X: \". Після цього натисніть на кнопку "ENTER". Букву "X" слід замінити тієї, яка використовується в системі для доступу до флешці.
 • Наступна команда, яку слід виконати - "attrib -s -h / d / s".
 • Виконавши всі дії правильно, ви знову зможете спостерігати в провіднику всі зниклі папки і файли.

Автоматизація процесу

Якщо на флешці папки стали ярликами, можна полегшити процедуру скидання атрибутів.

 • Запустіть програму "Блокнот". Вона знаходиться в каталозі "Стандартні" меню "Пуск". Можна просто надрукувати слово "notepad" в рядок введення вікна "Виконати".
 • У текстовий редактор скопіюйте поєднання "attrib -s -h / d / s" (без лапок).
 • Натисніть на напис "Файл", яка розташована в верхній частині програми, і клацніть по рядку "Зберегти".
 • Задайте ім'я, яке буде присвоєно документу, наприклад: "імя.bat". Як можна бачити, після точки вказано розширення, що відрізняється від стандартного. Обов'язково використовуйте слово "bat", інакше потрібного результату не домогтися.
 • Перемістіть документ, створений в блокноті, на USB-накопичувач. Тепер досить просто запустити файл як звичайну програму. Його можна як видалити, так і залишити на випадок повторного зараження.


Його можна як видалити, так і залишити на випадок повторного зараження

Багато користувачів стикаються з ситуацією, коли вже не перший раз на флешці папки стали ярликами. Що робити, якщо проблема повторюється систематично? Відповідь очевидна: встановіть антивірус і регулярно оновлюйте бази сигнатур. Також не варто використовувати переносний пристрій для роботи за чужим комп'ютером - висока ймовірність, що шкідливе ПО приходить ззовні.

Як видалити вірус?
Що робити в цьом випадка?
Що робити, якщо проблема повторюється систематично?

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то