Статьи

Особливості відновлення карт пам'яті Transcend

Компанія Transcend випускає не тільки флешки, але і карти пам'яті різних форматів. Найпопулярнішим форматом є SD. Найпоширенішими причинами несправності карт SD компанії Transcend є:

  • випадкове видалення інформації або форматування носія;
  • атаки вірусів;
  • пошкодження розділів.

Особливу складність становить відновлення карти пам'яті microSD Transcend при апаратних несправності. Суть в тому, що даний формат менше за розміром, ніж SD або miniSD, але відновлення можливо, якщо скористатися мікроскопом і паяльником. Якщо карта не має цінної інформації, то спочатку можна спробувати додаток AutoFormat Tool.

У деяких випадках програма може відновити флеш карту Transcend і інших виробників. Якщо цей захід не допоміг, слід дізнатися VID / PID і виконати перепрошивання контролера. При випадковому видаленні інформації з карт пам'яті Transcend відновити дані можна, якщо на карту не проводився запис нових фотографій.

Найнадійнішим способом є використання додатки R-Studio (рисунок 1). Воно підтримує всі різновиди файлових систем, які застосовуються на флеш-накопичувачах, а також файлові системи операційної системи Mac OS і Linux. Утиліта також допомагає при необхідності відновлення даних з вінчестерів. Цей додаток платне, але його покупка виправдана, оскільки воно забезпечує високу ймовірність відновлення.

Мал. 1 - Інтерфейс утиліти R-Studio

За допомогою програми R-Studio є можливість ефективного відновлення флеш-карти Transcend. Утиліта також допомагає відшукати пошкоджений або віддалений розділ для відновлення інформації з нього, відновлення даних після форматування навіть в розділ з іншою файловою системою.

Відновлення даних з SD карти Transcend може бути виконано і іншими способами. Зокрема, сьогодні популярні додатки JetFlash Recovery Tool і Dr. UFD . Також можна визначити VID / PID і перепрошити контролер пристрою.

В процесі відновлення інформації користувачі можуть зіткнутися з великою кількістю непередбачених складнощів. Тому бажано не експериментувати, а звернутися до досвідчених фахівців. Ми проконсультуємо по всіх питаннях по телефону 8 (495) 280-18-99.

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.