Статьи

Особливості підняття тИЦ за допомогою Sape

  1. Як підняти тИЦ сапою

Питання «Як підняти тИЦ сапою Питання «Як підняти тИЦ сапою? »навіть побитої темою не назвеш. Його настільки обсмоктали з усіх боків на манімейкерскіх блогах і SEO-форумах, що вже додати особливо нічого.

Проте, будь-який свіжий матеріал ретельно вивчається, на предмет чогось нового. Все-таки іноді в паблік проскакують дуже цікаві теми.

За прикладами далеко ходити не треба. Постійні читачі мого блогу напевно пам'ятають пост « Як підняти тИЦ 70 безкоштовно », Який і зараз займає перше місце в популярних записах. Нічого нового в ньому не було. Та й публікував я його тільки після того, як всі вже і так спалили, і лише показав, яких результатів вдалося досягти мені.

Реакція була неоднозначна. На форумі, де був опублікований анонс, користувачі відгукувалися дуже суперечливо. Були такі, хто не користувався цим методом, і інформація виявилася для них корисною. Решта мінусувати тему і говорили, що все вже «запарили» цими пузомеркамі. Проте, відвідуваність була рекордною.

А ось на блозі ситуація була трохи іншою. Читачам сподобався матеріал, і багато відгукувалися позитивно. негативні коментарі я не видаляв, тому там все в оригіналі, бажаючі можуть переконатися. Зверніть увагу, що пост зібрав понад 100 відгуків. До речі, це наочний приклад одного з кращих способів збільшити кількість коментарів на блозі.

Така активність читачів, звичайно, радує. Тому сьогодні продовжимо цю тему і розглянемо, як підняти тИЦ за допомогою біржі.

Як підняти тИЦ сапою

Точніше розглянемо особливості налаштування фільтрів для закупівлі посилань . Знайдуться такі, хто заперечить, що його можна купити і заощадити непогану суму на експериментах. В принципі, можна. Але крім короткочасного ефекту ви нічого не отримаєте.

Нам потрібен досвід і розуміння процесу, а не готове рішення, яке стане непридатним при щонайменшій зміні зовнішніх факторів. Детальніше про це можете прочитати у пості « Чому не варто купувати фільтри для Sape? ».

Отже, повернемося до фільтру. Розглядати його повністю сенсу немає. Про це досить докладно написано в інструкції для новачків « Як купувати посилання в Sape ». Тому зупинимося на найбільш важливих моментах.

Рівень вкладеності сторінок. Впливає на швидкість індексації, може навіть на зростання позицій (недарма ж так цінуються «морди»), але тільки не на тИЦ. Краще витратити трохи часу, щоб запхати сторінки в індекс, ніж переплачувати. Тому ставимо УВ 3.

Вік. З одного боку, чим старше сайт, чим вище його траст, тим більше вага він передає. Але для того, щоб підняти тИЦ важливо не стільки якість, скільки кількість.

Та й вік не завжди говорить про якість. Якщо сайту, скажімо, два роки, півтора з який він продає посилання , Уявіть, скільки у нього ВС. В такому випадку молодий сайт принесе навіть більше користі.

Так що, обмеження за віком сайтів не ставимо і сміливо розміщуємо посилання на молодих блогах. Природно, це не повинен бути ГС.

Тематика. Те, що тематичні сайти передають більшу вагу, сумнівів викликати не повинно. Але ж наша мета - підняти тИЦ сапою, а не просування сайту в ПС. Причому, не завжди достатньо 10 або 20 одиниць. Тобто буде потрібно багато посилань і, якщо тематика досить вузька, їх просто не вистачить. Тому чинимо так: беремо все, що є по тематиці, потім близько тематичні, а потім і інші.

Хоча на цей пункт багато хто не звертають уваги, але це на любителя.

Кількість ВС. В ідеалі повинна бути одна ваша посилання зі сторінки, але таких донорів ще пошукати треба. Та й ціна у них завищена. Тому я ставлю ВС до 2-х і прогнозоване до 3-х.

Значення тИЦ і PR «0». Зрозуміло, що чим вище, тим краще, але наша мета отримати максимальну кількість посилань з мінімальними витратами. Отже, якісні нульовики можна брати.

Ціна. Найцікавіше питання. Хочеться якомога дешевше, але якісно, ​​а так не завжди виходить. Доведеться пошукати баланс.

Наприклад, можна закупити масу посилань за ціною до рубля, але стоять з них будуть одиниці. Якісні і дорогі нас теж не влаштовують. Адже дохід сайту повинен не тільки відбивати витрати на тИЦ, але і бути в плюсі.

Робимо так. Ставимо ціну від 1 р. до 2 р., відбираємо всі якісні посилання, які тільки можна знайти, якщо їх кількості буде недостатньо, піднімаємо до 3 р. І так далі.

Пузомеркі. Якщо мета тільки підняти тИЦ, тоді PR нас взагалі не цікавить. Ставимо рівним «0». Відповідно, наявність в DMOZ не важливо.

Інші налаштування мало чим відрізняються від наведених в статті про купівлі посилань . Кому цікаво може прочитати там.

Будь-які питання і доповнення пишіть в коментарях. Будемо розбиратися разом Будь-які питання і доповнення пишіть в коментарях

Popularity: 6%

Схожі записи:

Новости

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.